Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
alll: tak to nejak delame, ale pomaha to tak napul. veronila: ja jsem spis slysela ze na postroji psi tahnou jeste vic, protoze je nic nikde neskrti a nebrzdi. Ale zkusim to s postrojem do auta, uvidime ...
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda nevím, jak je to možny, ale od nás fakt nikdo netahá. Když chodí na stopkách, tak jsou jakoby na volno, ale když jdou na vodítku, tak pěkně cupají a spíš se zastavují na čmuchy, tak je přivolávám, ale vodítko jen držím, vůbec necukám a tak. Asi jsou chytří od přírody po paničce :-D :-D Jsme teď zanedbali sbírání hovčí, protože jsem byla 2 výkendy mimo provoz a z práce jezdím až za šera, což se to sbírat nedá, tak jsem se na to dnes vrhla. Ukradla jsem maly hrabičky a lopatičku a nasbírala jsem obří pytel hoven. Fuj :-p Ten m je fakt na palici. Hlavně "já to budu sbírat". 99,9% hoven byly Sářiny. A dokonce jsem našla jedno se zbytkem rozkousané propisky :-N Fakt trubka. Nechápu, kde ji vzala, hlavně si mohla při kadění nebo polykání něco pochroumat.
Odpovědět
:-p ... anebo neco napsat ....
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, tak ještě jedině Halti ohlávku, ale tu já bych asi nekoupila, přijde mo to pro psa moc nepřirozeny. A u toho vodítka pod nohou bych se zase bála, že si nějak ublíží nebo něco. Protože třeba Sára je fakt praštěná. Dneska při kadění se jí přilepilo hovčo na ocas a ona se tím omlátila z jedné strany, takže jsme koupali. 8-(
Odpovědět
Dasiny hramadky se nastesti celkem daji sbirat. To kdyz jsme meli vlcaka, tak to bylo o dost nechutnejsi :-N . To jsme kupovali takovy ty papirovy pytlicky s kartonovou lopatickou, ale celkem to dalo zabrat to tim posbirat, takze jsme se pak zase vratili k sackum :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Fil :-D :-D :-D Zrovna náplň tam nebyla. Jen rozkousany kousky oranžové propisky a to stříbrny kolečko.
Odpovědět
Profilova fotka
Těma hrabičkama je to super. Jenom naberu a hážu do kyble. Hlavně když pofukuje, tak se to těma pytlíkama blbě sbírá. To to pak lítá jak u blbejch. :-N
Odpovědět
alll: taky uz jsem myslela na halti, alespon nez by to konecne pochopila poradne ... To voditko pod nohou funguje a neprijde mi to nebezpecny, protoze tim, jak ji to prekazi, tak ji to brzdi. Nikdy se mi nestalo, ze by byla moznost, aby si ublizila ... Ona je nejjankovitejsi, kdyz ji dam volno s nekajym pejskem, to ji pak hytne rapl, ale na provaze celkem posloucha ...
Odpovědět
Profilova fotka
Já to beru podle toho našeho péra. Ona by si určo ublížila. Hlavně je schopná mi před lidma zdrhnout i do potoka :-| My by jsme potřebovali nějakýho velkýho kamaráda, ale všichni maj ty prťavce a to ji musím vžycky brzdit, aby je nerozmáčkla :-N
Odpovědět
to bysme taky potrebovali - nejaky vetsi stene na vylitani. Kdyz si po cviceni skotaci se stenatama tak jsou pak vsichni krome ni ( :-| ) vyrizeni a jdou pak rovnou do hajan. Zato Dasa spi po ceste domu v aute, prijede domu a chce si hrat. Je to pakopes :-N ...
Odpovědět
Profilova fotka
Pakopes :-D :-D :-D Ale buď zase ráda, že jen nehnípe na zadku. Naše Káťa se vylítala jako malá a teď je to děsně zhnilej pes pokud nejde o žrádlo nebo o procházku. To musí být všude první :-D
Odpovědět
Profilova fotka
filipovi, já si taky myslím, že by byly lepší kšíry...sice ten pes možná tahá, ale zas na druhou stranu se u toho tahání neškrtí obojkem. To Tenule pořád kuckala, jak se dusila. Ona tedy někdy tahá, to jo, ale dá se to zvládnout. Vy si tady stěžujete, jaká máte šídla a já mám zas největšího sedmispáče...ale asi bude taky po paničce...jen já to musím prostě překonat a něco dělat, ona ne. :-D Jdeme péct, pá. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kšíry jsou na přiškrcování fajn, ale když tahá prti pes, tak ho člověk i vezme do náruče. Kdežto když zatahá pořádej pes, tak menší jedinci i lítají :-D
Odpovědět
alll: no prave - kolikrat mi malem vykloubila rameno, kdyz se rozebehla 8-( (to jako ze vazne, bolelo me to pak jeste tejde). Vetsina nejvetsich zraneni, co mi Dasa zpusobila byla kvuli panickovi. ]-( . Vetsinou nam sel naproti nebo tak neco, nebo ji chytre zavolal, kdyz jsem na to nebyla pripravena a ona vystartovala jako tryskac ... 8-( Kdyz startuje za psama (v ramci "pojd si hrat"), tak to byva az na posledni chvili a muzu se pripravit ... to neni tam nebezpecny
Odpovědět
Joo, a zase jsme nechala malem tisicovku ve zverimexu :-N . Koupila jsem uz tu velkou kost k Vanocum, a jeste pelisek z tvrde, snad nerozkousatelne latky. Behem tohoto tydne se ji porarilo roztrhat dva pelisky 8-( ... Vetsinou ji ho dame kdyz uz pochrupuje a seberem pri odchodu do prace, ale nevim proc to ted manzel neudelal, takze si Dasa delala zasnezene Vanoce. myslim, ze ten snih budeme sbirat jeste do jara :-N ...
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem přitáhla domů obr kost, jako, že schováme na Ježucha a ta potvora si jí odnesla i s igelitem....no a už jí cupuje :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jaky je teda rozdil mezi ksirama a postrojem?? :-. Ali to sbirani Ti nezavidim :-S u nas to delam taky vyhradne ja a je to docela humac, a to mam jen jednoho prtavce ;-) Si predstav, ze jednou jsem v jejim hovinku nasla rozzvykany kondom :-o absolutne nechutne...jesteze ji tak miluju. Vubec nevim kde k tomu prisla, ale byli jsme ten vikend zrovna na navsteve u svagrovcu 8-( Jinak ja pouzivam jednu velkou lopatku, ktera je urcena na sbirani hoven, dostali jsme ji kdyz jsme kupovali psi zachod, a pak malou detskou lopaticku do druhe ruky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sari! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás hovínka uklízí páníček, vezme lopatu a šup přes plot na pole...a v Plzni oba, a to máme na vodítku, takovou tu kostičku, jak jsou v ní schovaný pytlíčky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sári, vyrvat s čumče a schovat. Hybaj. Vánoce ještě nejsou :-D Veru, já to vždycky sbírám průběžně(to taky není žádná chuťovka), ale teď jsem nemohla a samo to nikdo neudělal ]-( , tak jsem strávila 2 hodiny sbíráním hoven. No jo, 4 psi vyprodukujou za 3 týdny hóóódně hovinek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alll - to nejde, kdybys viděla jak je přešťastná x-) x-) x-) a jak jí plavou očička, když to žužlá x-) :-) Alll tak kdy proběhne adopce? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bré večír přeju. Takže naklusat do obchodu a koupit další :-D :-D :-D Hele, já toho ňufku asi nevyhraju. Mamka tu paní dneska potkala na obědě a toho pejska si asi určitě nenechají a já ho přitáhnout domů nemůžu :-( Chjo, život je nespravedlivej. Ale snad pochopí, když jsem jí zdůraznila, že toho psa do útulku nesmí vrátit. Chudánek. Hlavně je to kvůli tomu jejímu chlapovi. Ona si asi neumí prosadit svou a ten její ho domů z útulku přivedl a teď už ho nechce ]-( A přitom mají obyčejny problémy. Kouše papuče, tahá na vodítku, ale zbožňuje lidi, doma se nepočůrává... Co by za to jiní dali.
Odpovědět
Profilova fotka
Filipovi: nejsi v tm sama ;-) :-) : http://veronila.rajce.idnes.cz/Gimli_...
Odpovědět
Profilova fotka
Mě dneska potkalo překvapení v podobě roztrhanýho celýho novýho balení odpaďáků. :-) Celej obývák modrej
Odpovědět
veronila: sneziii, sneziiii ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alouši dělej! Koukej je umluvit :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je super :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mamka je neumluvitelná. :-( Už jsem to dneska zkoušela několikrát, ale nic. Že chce mít klid atp. I když Sára tam taky moc nechodí. Většinou je tady. Chjo, mě je toho pejska líto ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Argumentem je, že nemůžu zachránit všechny psy. Snad každej zachráněnej je dobrej. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?