Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Zdáááár vopice emoticon emoticon emoticon
9. pro 2009 ve 21:27  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Hele ju Sářici, kouknout se na nás přišla. Bré večír přeju. emoticon Teda vlastně dobrou noc. Už mám dávno půlnoc a místo toho tu dřepím a posílám prachy. Nic nebude. Spát se půjde a hotovka emoticon
9. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Nic nepřišlo emoticon emoticon emoticon
9. pro 2009 ve 21:40  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 zato ja mam pocit, ze jsme s Dasou slapli uplne vedle. Je to absolutni pako, takova snad ani ja nejsem emoticon emoticon ... Sice taky nejsem uplne normalni, ale kdo je, ze ...? Ovsem te energie nemam ani ctvrtinu, co ma ona. Je ale fakt, ze jsme obe spolecenske a ke vsem vstricne a kamaradske (akorat ja nikomu nemusim skakat na hlavu ... emoticon ), a na me milovane jsem taky hodne vazana - ale to si myslim jsou vsichni psi, ne jen ten nas ...

Muj manzel ma spis takovy ten pristup "to nic neni, si vezmu jeden Coldrex a jdu makat ne..." a to bez ohledu na horecku apod ... Uz abych setrila na pohreb, az prechodi uz patou chripku, nebo an nove srdce ... emoticon
9. pro 2009 ve 23:06  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Holky, tak to doma mam ideal. Sice se o Tenessy staram hlavne ja, ale nekdy me muz prekvapi a vezme ji na dlouhou prochajdu, kdyz jsem dele v praci nebo ji natre zuby. A striha drapky. Hypochondr taky neni. Ale stejne me nekdy stveemoticon
Tenule jde doma na detskou prebalovaci podlozku, kdyz se zdrzime v praci. Naucila se to a nikdy by to neudelala vedle.
9. pro 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 jak tu tak neí ta miamia, tak si tu nemám po půlnoci na beremku pomalu s kým pokecat emoticon
10. pro 2009 v 00:25  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Tssss, dyť jsem tu emoticon emoticon
10. pro 2009 v 01:38  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 no teda emoticon
10. pro 2009 ve 02:01  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Nic nepřišlo Sári? emoticon Tak já to půjdu zkontrolovat emoticon emoticon
10. pro 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Hotel Zlaty orel na Ostravici, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
 Ahoj holky, ja dneska mela z te nasi hafiny malem infarkt... Vcera jsem pred odchodem do prace zapomnela zavrit dvirka pro psa, vzpomnela jsem si az daleko od domu a uz se nemohla vratit. Celou dobu v praci jsem z toho nemela dobry pocit..(sousedi si stezovali ze venku steka, kdyz nejsme doma). Po navratu z prace byla nastesti ok, ale podlaha na chodbe a v kuchyni byla naprosto pokryta bahnem. Rano jsem to uklidila, pak sla na prochajdu, a pak jsem na zahrade myla gumaky a sbirala hovince. No a ceho si najednou nevsimnu? V plote (drevenem) mame vykousanou obrovskou diru, tak 50x35 cm. Nas milacek se asi rozhodl ze si konecne ulovi tu lisku. Mezi nasim plotem a plotem sousedu je asi tak pul metrovy chodnicek a tam ma asi nekde ta liska pelech. Takze tam nas mily pejsek cely vecer behal emoticon Dikybohu je to nekde zablokovane takze se nedostala na cestu a nezabehla se. Taky jsem rada, ze ji nechytla a nepopraly se. Nevim kdo by vyhral, Gim je porad jeste mensi, ale jenom trochu. Liska pry na psa nezautoci, jen kdyz je zahnana do rohu. Nevite nekdo jak to je?
Rekla bych ze tahle liska je uz docela stara a vypada nemocne a ted ani nemuze mit mlade, ale proc sem porad leze a naschval toho psa provokuje??!!
10. pro 2009 v 16:30  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tak to chápu, že ses bála. Ale hlavně že všechno dobře dopadlo. Myslím, že liška neprovokuje, jen se jí tam líbí emoticon Nám sem v noci chodí furt kočky, když náhodou venčím, tak je to brutus vyrvál ve 2 v noci, kterej rozštěká celou vesnici emoticon

Jsem stříhala kočce drápky a ona mi chtěla zdrhnout, tak jsem udělala rychlej pohyb(což byla pěkná blbost)a hýbla jsem si s krkem. Otok jak sviňa a to jsem chtěla dneska konečně na aerobik, když jsem byla minulej týden nemocná. Ale asi to prubnu a půjdu emoticon
10. pro 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 Aha, tak libi emoticon Mozna je to on a je zamilovany do Gim a ona ho nechce emoticon proto ho chce zabit emoticon emoticon
Takze zitra budeme opravovat plot emoticon

Ali radsi s tim krkem nikam nechod a mej to v klidu emoticon
10. pro 2009 v 17:02  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 To je lepší vysvětlení. Prostě je zamilovaná(ý) emoticon emoticon

Jak jsem byla u toho kadeřníka, tak mi zkoušel nátěrem barvy na ruku, jestli nebudu mít nějakou reakci(nebarvím se už jak dlouho, protože jsem se před asi 6 rokama opupínkovala). No a dneska mám rudou ruku s pupínkama a svědí to jak u blbejch emoticon
10. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Holky, čím sbíráte hovča na zahradě? Já pytlíkama a je to děsnej opruz emoticon Že by jste mi poradily nějakou tu lopatičku nebo sbírátko emoticon
11. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Asi budu plakat emoticon Právě mi volala paní, která má problémy s pejskem, co si vzala z útulku(zase problémy to nejsou), jestli si ho nechci vzít, že to nezvládají. A já chci, moc a moc. Ale nemůžu. emoticon Tak jsem jí aspoň nabídla pomoc, ať mi pejska na víkend přiveze a že ho zpacifikuju(protože problém, že táhne, je vyřešen za chvilku), že ho nechce vracet do útulku(což jsem jí rovnou řekla, že by to pro něho bylo dost hrozny a ať to proboha nedělá). A ještě je to co? No přece Ridgeback emoticon emoticon emoticon Chjo.
11. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Lidi mě teda s....! emoticon Vyberu si psa, kterého zvládnu a ne, že za pár dnů ho chci vrátit.
alll, já to sbírám jako ty, ale my máme menší dávky. emoticon
11. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Ty menší dávky se dají, hlavně já je skoro ani nenajdu, jen když je haluzově najdu při sbírání Sářiných, tak je seberu. Ale ty Sářiny se fakt nedaj takhle sbírat. V létě to ani nebylo tak hrozny. Ale teď je to kydlavy a blbě se to bere emoticon

Petruš, já jsem to tak pochopila, že paní se ho chce zbavit, ale hlavně kvůli manželovi, protože ten to nezvládá. No, jestli to dobře dopadne, tak v lednu bych si ho měla na chvilku vzít, tak by mi mohl i třeba zůstat emoticon . Ale bojím se, že ho do té doby někomu dá.
11. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Tak si ho vezmi rovnou než skončí někde bůhví kde. Toto plemeno na mně působí docela klidně...teda aspoň ti, co se vyskují u nás v okolí a máme jich tu požehnaně.
Zezačátku, když byla Tenule ještě malá a všude nám čůrala, vše kousala...taky jsem si říkala jestli jsme si ji měli pořizovat (je to můj první pes), ale kdybych to nezvládla, tak bych hlavně zklamala sama sebe a to jsem nemohla dopustit. A teď bych ji nedala ani za nic, když jí vypadl ten zub, tak jsem brečela několik dnů, že jsem se o ni špatně starala a když vyje, vrčí nebo kňourá ze spaní, tak hned vylítnu z postele ji zkontrolovat.
Jinak nám právě přivezli nádhernou mikinku pod stromeček, už jsem jí ju zkusila a bude v ní kouzelná. Jen škoda, že to krásné vodítko, co jsme vybrali, tak bude až po Novém roce. Ale aspoň bude mít Vánoce i v lednu. Ještě jí musím někde sehnat na zoubky enzymatické plátky od C.E.T., ale problém je, že do zverimexů v centru nejdu, protože se tam nedá zaparkovat a v obchodních centrech buď nic nemají nebo jsou ty parkoviště děsně napráskaná...a někdy i obojí. A ještě dostane samo ty pamlsky v bílých sáčcích, jak tu psala Sarinka - jen nám déle vydrží. emoticon
11. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Já bych si ho vzala hrozně ráda. Ale mamka to nedovolí a stěhovat se bude až za dlouho(začnou stavět na jaře). M bych ukecala, ale mamka je děsně nasupená, že m chtěl Sáru a pak kolem ní lítám jen já(s čímž jsem počítala). Hlavně kdybych ho už měla doma, tak se to nějak udělá. Chjo. emoticon

Petruš http://www.granulmania.cz/cz-detail-140024-c-e-t-chews-enzymaticke-zvykaci-platky-s-15ks-120g.html do Vánoc to určo dojde. Paní mi to posílá hned, když objednávám. Hlavně v centrech není jak kde zaparkovat, tak je to tam i předraženy jako blázen. A ty to máš vyzkoušeny? A pomáhá to? A hlavně, chutná jí to? emoticon
11. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Alll, na netu to mají všude, ale zase se mi kvůli jedné blbině nechce platit to poštovné, možná to objednám na mujpes.cz, ti jsou i v Brně. Ale kupovala jsem v Olympii ve Zvěrokruhu od nich tu pastu, tak třeba mají i ty plátky jestli příští týden pojedu pracovně do Břeclavi, tak se tam stavím, to by bylo dopoledne a nemusel by tam být takový blázinec. Jen kvůli tomu tam nepojedu, mám to přes celé Brno. emoticon Ale nevím, zda jí to pojede, ale chci to zkusit. To mi připomíná, že bych jí měla jít namazat zuby.
A ještě jsem teď objednala známku s rytím (jméno a telefon), ale je mi jasné, že by ji nikdo nevrátil, kdyby se zaběhla - lidi jsou swině a ještě je to teď oblíbené plemeno a s PP. emoticon Jen jsem se nemohla rozhodnout jestli růžovou nebo červenou...vzala jsem tu červenou. Manžel mě zabije. emoticon
Musíš mamku zpacifikovat, když se bude stejně stěhovat a přece ho nenecháte na ulici...budou ty Vánoce, tak třeba ji zlomíš. emoticon Mně se tady ti psi hrozně líbí, ale my bydlíme v bytě - na zahradu chodíme jen na návštěvu k našim, takže jsme museli něco menšího.
11. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Mně se tito psi taky moc líbí. Hrozně jsem ho chtěla, když mě m ukecával na Sáru. Ale on prostě musel mít berňáčka. Hlavně jsem mu teď volala, abych mu to řekla a děsně jsme se rafli emoticon Moje argumenty, že se stejně o nic nestará, všechno dělám jen já sama, byly k ničemu. Prostě je to moc a hotovo. Ale tak m se dá ukecat úplně v pohodě. emoticon To by mi stačilo ještě pár dalších keců emoticon Ta paní by ho na ulici nenechala, ale hlavně se bojím, aby ho nevrátili do útulku. No, uvidíme jak se to vyvine. Hlavně se u těchto psů bojím torze emoticon
Já vždycky objednávám hafo věcí a hlavně 15kg granulky a tahat se s tím z obchodu, to by mě jeblo. U naší vesnické pošty se dá zaparkovat, tak se s tím táhnu jen pár schodů. A vždycky k tomu něco přihodím, abych neplatila poštovny.
Tak mi pak dej vědět, jestli jí to šmakuje, protože bych to koupila taky.
11. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Tak jsem tu známku ještě změnila na černou, snad jsem udělala dobře...nevím, já jsem děsně nerozhodná.
U nás na poště se dá taky dobře parkovat, ale občas tam je hrozná fronta...natahali nás Brňáky sem na venkov, ale některý služby nerozšířili.
To víš, pro yorka toho žrádla moc nekupuju, ale pořád přemýšlím, že bych koupila nějaké holistické granule, ale ve zverimexech to nemají a v eshopech jen ta velká balení - já potřebuji jen tu kilovku.
Torze jsme s naším zabijákem taky ušetřeni.
11. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Tak do tohoto jsem se zamilovala, ale ta cena je skutečně šílená...takže zůstáváme u pelíšku z Ikea.
http://www.4dog.cz/sm/product/rogz-pelisek-spice-podz-paint-paw-03-s
11. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 V Ikey mají pelíšky? emoticon Jestli jo, jedu tam emoticon

My máme na poště dvě pracovnice. Slečnu, která jede jak fretka a za chvilku jsem pryč. A potom postarší paní, která dokáže udělat frontu až ven emoticon
11. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 alll: a jak teda udelas, aby netahl? Mne se to jeste doted nepodarilo uplne odstranit. Pomaha prostrcit ji voditko pod predni pravou packou (dokonce jsem tu radu pak nasla i u Desenskeho na foru). Nedavno jsme ale byli v Praze a tam jsem si krom obdivnych pohledu (Dasa jako prtě vizsla strhava pozornost vsude) vyslechla i par hnusnejch komentaru, az me to vazne zarazilo! nejaka pani ji litovala, ze ji taham na Staromak - nechapu proc, Dasa byla uplne v pohode. Nelibila se ji pulminutova tlacenice ve vedlejsi ulicce, ale to ani mne ne, ale jinak byla uzasna! A pak tam mela nejaka dalsi pani poznamku, ze nemuze poradne chodit (mela jsem ji u nohy s tim prostrcenym voditkem, aby netahla) emoticon .
11. pro 2009 ve 13:08  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Fil, já měla jednou bráchovýho zmrvenca, asi lovecky plemeno s něčím řízly. A rozhodně nepomáhá držet psa silou. On si na tu sílu zvykne a pak nereaguje. Já jsem s tím psem chodila na vodítku a sotva jsme vyšli, tak začal tahat. No, já jsem silou škubla(jen aby to cítil, ne abych mu urvala krk)a změnila okamžitě směr. On se vzpamatoval a zase začal táhnout a já opět znovu. Je fakt, že jsem u toho vypadala jak debil, ale za tu chvilku, co jsem ho měla bylo vidět, že v tom táhnutí polevuje(nevyřešila jsem to úplně, protože jsem ho tu měla chvilku, 1 necelej den). Ale s táhnutím jsem problém nikdy neměla, protože mám prcky a ti netáhnou a Sára se na vodítku ani nehla, natož aby táhla.
11. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Jasně, že mají...
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/departments/hallway/14298/
11. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 fil: zkus postroj namisto obojku. U nas to funguje na 100%, az jsem z toho byla prekvapena. Taha tak o 95% mene emoticon

Gim dostala hezky darek k mym narozeninam emoticon emoticon od mych kolegu z prace...obojek od Hermes emoticon Narozdil od Miy a jeji LV, muj pes je ted stylovejsi nez ja emoticon emoticon
11. pro 2009 v 15:30  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Tak to je šik!
My používáme obyč. látkové obojky, protože ty nejmíň tahají a cuchají, takže za pár kaček má Red Dingo, ale má to s designem řetězu, tak je za drsňačku a pak nějaký růžový. Ale nejradši má kšírky, to se pak nedusí...Puppia. emoticon
11. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 ahoooooj emoticon

Veron - jůůůůů emoticon emoticon emoticon
11. pro 2009 v 16:01  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš