Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Hotel Zlaty orel na Ostravici, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
 Jee na Moravce jsem byla nekdy davno, jezdili jsme tam vzdycky s nasima. Ted vetsinou jezdime na Bilou, nekdy na Ramzovou, ale to je docela daleko. A jeste nekdy na Pustevny, tam je to moc hezke, i na prochazku.
8. pro 2009 ve 13:35  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 alll, vaří jí jen mamka a najíme se z toho všichni. Uvaří to kuře s mrkví (bez soli a koření) a z toho zbytku pak udělá chlapům vývar. A rýže se udělá kopec - část dostane pes a část my jako přílohu k nějakému jídlu.

Ty jo, já běžkovala naposledy jako děcko, to už bych asi nedala.
Na Silvára jedeme do Orlických hor a pak se v únoru ještě chystáme do Itálie. No a když byl sníh, tak jsme jezdili přes víkend na jeden den do Beskyd na Bílou, tam to je super.
Já už prkno mám třetí, ale nikdy jsem nemusela čekat tak dlouho než ho zkusím na svahu. emoticon
8. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Jé, tak to já pro psy vařím zvlášť. Nějak nedokážu dosolit jídlo, když není vařeny ve slané vodě.

Já běžkovala taky naposledy jako děcko, takže to bude stát za to. M vyštrachal běžky v kůlně i s botama a že bude běžkovat, tak já dostanu běžky na ježuru.

Pustevny jsou krásny emoticon My byli lyžovat snad všude, ale spíš jako děcko, teď už si to moc nepamatuju. Ale když jsme byli v Rakousku, tak to bylo super, ty svahy, žádny fronty. Prostě úžas. Nějak se nám už nechce jezdit k moři, takže plánujeme chajdovku na prodlouženej víkend a asi si to na příští rok pohasíme někam do ciziny. Buď Itálie nebo Rakousko.
8. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 alll, tak to mamka to vždycky udělá super, že to není poznat, že se to solilo až po tom...a taťka je rád, že se prý konečně pořádně nají, když se vaří pro psa. emoticon
Na Pustevnách jsem nebyla, chlapi mě jednou vytáhli na tu Bílou a to byla láska na první pohled. A když je velká zima tak jezdíme na svahy tady u nás...Blansko, Nové město n.M., ale to jsou jen takové cajdáčky.
Rakousko je super, ale je tam víc draho, tak proto volíme Itálii. A taky tam mají lepší jídlo. emoticon
8. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 petrus presne tak to mel N.kdyz jsem ho poprve vzala na Bilou emoticon
Ja v Italii na lyzovacce nikdy nebyla emoticon
8. pro 2009 ve 13:54  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 veronila, tak to je potřeba to co nejdřív napravit!emoticon emoticon
8. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No jo, ale člověk jednou okusí Rakousko či Itálii a pak se mu nechce na ty naše svahy. emoticon
8. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 My vzdycky jezdili jenom do Rakouska emoticon Do Italie jsem vzdycky chtela, do Dolomit. Kam, Petrus, jezdite?
Ja to mam v CR strasne rada, ma to tam klady i zapory, ale porad je to doma emoticon
Jinak ja mam ted vzdycky dilema jestli mame jet nekam na lyzovacku, nebo do tepla...Tak letos jedeme do tepla, nebo vlastne pristi rok v unoru emoticon
8. pro 2009 ve 14:21  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jo, to je dobrej nápad jet v chladnu do tepla. Taky jsem nad tím uvažovala, ale m moře nebaví, tak bychom museli jet s někým. Takže uvidíme, jestli se někdo naskytne.
8. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 veronila, byli jsme v oblasti Trentino, tam to je super, ale docela dost lidí a loni jsme objevili Piancavallo, což je bývalá vojenská rekreační oblast (je to pár km od základny v Avianu), takže to tam je docela nedotčené - letos tam jedeme zas.
alll, mně to baví i u nás, ale když už je v okolí mého bydliště sníh, tak ty kopce jsou fakt cajdáky...to víš, jižní Morava. emoticon
My jezdíme k moři jen do Chorvatska (1-2x za léto), tam můžeme vzít i hafinu. Jen letos jsme udělali výjímku a byli jsme v Turecku letecky, ale to byla opožděná svatební cesta.
Takže hory a Chorvatsko, to finančně zvládneme v pohodě.
8. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 Petrus, ted jsem se na to mrkla, vypada to super emoticon V pohode se tam da dojet autem, ze? A je to fakt levnejsi nez v Rakousku a Francii? N. neni moc dobry lyzar, ale ja bych zase strasne rada jela nekam na poradne hory emoticon
Jinak se taky v budoucnu chystame do Chorvatska (ja tam zatim byla jenim jednou emoticon emoticon ) a taky hlavne kvuli hafikovi emoticon Jak Tvuje hafinka snasi to horko?
8. pro 2009 v 16:29  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 veronila, v Itálii je hlavně levnější jídlo na svahu. Ale ty služby v Itálii jsou trochu horší (což proti ČR jsou i tak dost luxusní) než v Rakousku. Ve Francii jsem nebyla, to je moc daleko. My od jisté doby jezdíme už jen autem. Ale chtěla bych se podívat na hory někam na východ (Bulharsko, Rumunsko, Ukrajina), ale mám trochu strach, jaké bude ubytko.
V létě s Teny to je v pohodě - v autě je klima a pak na dovolené jí sice horko je, ale dost často jí poléváme vodou a musí hodně pít. Občas jí hodím do moře, ale ona to nemá ráda. Takže spíš ji sprchujeme.
8. pro 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
Registrovala se 23. května 2009 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 3 alba. Má 23 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
Registrovala se 23. května 2009 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 3 alba. Má 23 přátel. Region Praha - východ.
 My taky jezdíme, do Rokytnice n. J., ale minulý rok to bylo docela fiasko .. přijeli jsme tam .. po sněhu ani památka, tak jsme si řekli, že budem jezdit na výlety, jenže jsme něco blbýho snědli a celý týden jsme strávili střídavě na záchodě a v posteli emoticon emoticon

Jinak když napadne, pojedem zase, ale už jen na víkendy, protože přítel nechce brát prcka sebou, prej by mu byla zima emoticon
8. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Zima nezima, záleží i na povaze psa. U nás by to zvládla jenom Káťa, ale nelíbilo by se jí, kdyby byla pryč tak dlouho bez kamošů. emoticon

Petruš, Chorvatsko a Itálie, to je ideálka. My jezdili do Tunisu a Egyptu. Jenže ta příroda tam, hnus. A tak jsme jeli letos na Rhodos. Příroda nachlup stejná emoticon Příští rok bychom chtěli zkusit Rumunsko. Příroda je tam nádherná.
8. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 alll, když jsme vybírali svatebku, tak jsme Egypt a Tunis ihned vyloučili, tam by se nám asi nelíbilo. Z Turecka jsme měli trochu obavy, ale nakonec to tam bylo super, i když pláže nic moc. Do Itálie je to ok na hory, ale k moři bych tam asi nejela.
verunka, my jezdíme na hory i se psem - když nás jede víc. Všichni si zajezdí a sama v pokoji je max. 4 hodiny a to ona vydrží - jen posledně naproti nám bydleli nějací kreténští Poláci a jejich děcka pořád běhali po chodbě, tak Teny na ně děsně hafala a pokojská z toho byla na nervy jestli se jí něco nestalo. A když je venku kosa, tak ji obléknu a nebo ji strčím do tašky a tam se zachumlá do ručníku. emoticon
8. pro 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tak mně se Itálie líbí. Jezdili jsme hodně do Bibione, ale tam je to moc přelidněny. Před pár rokama jsme byli v Gargánu a to je opravdu nádhera. I když už je to trošku dál. M zase nemá rád chorvatsko. Nevím proč, protože jsou tam nádherny pláže.
8. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 kdyz se vratim k tomu tematu pred horama, tak- moji tchanovci jsou v tomhle smeru vzorni, ale to je tim, ze psa maji. Naopak o tom zacali vic premyslet a na stary kolena zacali psovi davat konecne kvalitni granule (predtim davali psovi i kocce nejaky Chapi nebo tak neco). Nasi psa nikdy nemeli a podle toho to vypada - sice mu nic nedavaji, ale protoze mama Dasu nema moc v lasce (ona si predstavuje psa jako podlozku pod nohy no a Dasa - ohar + stene = smrtenla kombinace... emoticon ) , tak je to tim, ze ji zatim videla asi dvakrat, trikrat ... emoticon
8. pro 2009 ve 21:08  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
 Mně zase vadí ty zažitý věci jako ,,jorkšíři jsou děsně vzteklý" emoticon
8. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 Tyhle stereotypy se vyskytuje uplne vsude, v psim svete, ak i v tom clovecim ...
8. pro 2009 ve 23:24  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Veru, to máš že jorci a čivavy jsou vzteklouni, pitbulíci atp jsou zase bojovy plemena, ktery vraždí na potkání. Obojí je kec. Hlavně že nejvíc napadených bylo od jezevčíků emoticon

A přeju bré ránko emoticon
9. pro 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Dobre rano... emoticon
V tom pripade bysme meli jezevcika prevlecenyho za staffa... je totiz palicata jako mezek a furt nadava, presne jako rodicu jezevcik emoticon
9. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 rubi, to já jen psala, kvůli tomu, že lidi plácaj keci ohledně toho, že jsou bojovy plemena agresivní a já nevím co všechno. Asi těch nejvíc napadených od jezevčíka bude i tím, že je jezevčík hrozně rozšířenej. Třeba to bude jednou jork, toho potkávám na každým rohu. emoticon Ne, sranda. Prostě je to vždycky nevychovanec a hotovo emoticon
9. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Ja vim, psala jsem to ze srandy emoticon

Jedinej stereotyp, kterej u nas plati je "Jakej pan, takovej pes".... A to 100% - Obie je presne jako ja - palicata, vecne nastvana, rozezrana a musi byt stredem pozornosti emoticon emoticon
9. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Rubi u nás taky emoticon emoticon Maťa je celá mamka(nejradši je sám s paničkou a hajá), Káťa je celá já, furt by se válela, je roztomilá a dokonce měla i problémy se žlučí, když mi vyoperovali žlučník, Sára je jak m, věčně vtěří, lítá jak střevo praštěny a pak koukne a je jí vše odpuštěno. A Miška je celej brácha. I když jde jen kousek, tak se dokáže zašpinit absolutně všude. emoticon emoticon Toho jsem si všimla už dřív, že ti psi jsou fakt celej páneček emoticon emoticon
9. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 Tak to mne i kamoska rikala, ze si jsme s Gim podobne emoticon ale ja si myslim ze to je spis tim ze ona ma cerveny obojek a voditko a ja cervene gumaky a bundu, takze k sobe ladime emoticon emoticon
9. pro 2009 ve 14:14  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
 to náš je spíš po příteli : nejraději by byl furt zalezlej doma, sežere na co přijde, otravuje mě ve chvíli, kdy se mi chce nejvíc spát .. je to hroznej hypochondr a musim po něm furt uklízet emoticon emoticon emoticon Ale jinak je oba miluju emoticon
9. pro 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 emoticon emoticon emoticon
Hypochondra mam doma taky a nase prisera to zdedila po nem... staci do ni stouchnout, kdyz jdu kolem a hned kulha ( samozrejme jenom dyz se na ni podivam). Ovsem ona mi muze slapnout na hlavu a je ji to putna emoticon emoticon
9. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Sárinka má tvrdou školu, tak hypochondr není, ale m je teda velikej. Jsem tu trpěla na chřipku, tak chodil s rouškou a pak byl chvilku nemocnej(jeden den mu nebylo dobře) a to byly sms typu (mně bolí kůžička...) emoticon
9. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
 Mojeho zase bolej nožičky, ručičky, zádíčka, v krčíku, bříško .. a když nic z toho, tak ,, nemám teplotu? šáhni na mě " má 37 rovnejch a už to je ,, horečka ". emoticon Ale jakmile je něco mně, tak to ,, nic neni " a ,, zbytečně " hekám emoticon emoticon

ale kvůli čemu se nejvíc hádáme .. pes. Protože když jsme si ho pořizovali, tak říkal, že nesnese uklízení bobků, že to když bude malej, budu dělat já. Jenže časem jsme zjistili, že to není jen to. Po psovi uklízím já, krmim ho já, umejvám ho já, kupuju mu všechno já, chodim s ním ven jen já atd. a když jedu na přednášky do Prahy, tak se pak ukáže, že za celý dny s nim byl jen jednou venku..
Ovšem, což je vážně absurdita je to, že si stěžuje, že ten pes pak čůrá doma ( bodejť by ne, když s nim ven nechodí, že ..) a že ho mám naučit na kočičí záchod. emoticon Vážně bych ty chlapy někdy nakopla.
9. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Veru, ty máš doma mýho chlapa, ne? emoticon U nás je to to stejny. Nedávno to byla patíčka, oušíčko a zoubečky. Ale to je z blízké minulosti emoticon Jinak to máme úplně stejně. A já když jsem nemocná, tak to máme stejně.

Naše největší hádky jsou taky psi. Když jsme měli jen ty 3, tak jsem hovča vůbec neuklízela, protože je nešlo najít emoticon (máme přes 3000m2 zahradu). Ale teď, když je Sára, která má bobky jako blázen, tak jsou hovna všude, pokud je neuklidím. Když jsme ji pořizovali, tak jsem mu říkala, že chce velkýho psa on, tak bude sbírat hovna, chodit na procházky(to že jo, že to nebude takovej trapas jak s těma malýma)a bude se o ni starat. No, takže bobky sbírám já, na procházce s ní byl snad dvakrát(a to se mnou, sám by nešel ani za boha), k vetovi s ní jezdím taky já(a ona se na vodítku blokne, takže tam jak debil nosím 30kg berňáka), všechno dělám jen já. Když jsme ji koupili, tak odjel na měsíc na služebku a já s ní ve 3 ráno stála půl hodiny na zahradě každej den a venčila ji(ještě že jsem byla studentka a nevstávala každej den do práce. Teď bych to nedala). Cvičím ji taky jen já, on to akorát mrví. A každej večer si s ní hraje v posteli a pere se s ní a když se rozbrouká a začne tam hopsat, tak se pak rozčiluje, že dělá v posteli bordel(no bodeť, když ji na to naučil) emoticon
9. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš