Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
tyhlety kosticky slozeny z platku jsem jednou dala pesovi, ale ona to sezrala tak nejak vcelku - ty platky rozbalila, trochu ohldala a pak spolkla, takze ji pak bylo trosku ehm - blbe :-N . My davame Eukanubu. Moc se v tom nevyznam, cetla jsem tady posledni dobou, ze uz to neni co byvalo ... ale tezko rict .... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem hledala co nejkvalitnější kvůli tomu, aby Sája netrpěla na klouby. Ještě dodáváme vápník a kloubní výživu a stejně jí praskaj klouby. Dočetla jsem se, že to může být jen proto, že roste a chce to výživu, ale taky může vysychat kloubní vazivo(nebo jak se to jmenuje). No jedeme na očkování, tak uvidíme co nám řekne. Ale rentgen máme udělanej a na jedné zadní měla trošku výhybku(ale vet říkal, že je ještě prtě, tak se to může dovyvinout). A křupou jí ty přední. Někdy víc, někdy míň. Ty kokča někdy taky koupím, ale máme hordu hafanů a ti to maj hned v sobě. Holt je to mňamotka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme pekly s mamčou a najednou čučíme a Sára sedí u plechu a sežrala syrový vykrájený linecký :-D Foto dodám zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alll, tak salam jsem ji nedala nikdy a sunku davala mamka, ale uz jsem ji to odnaucila. fil, my jsme kdysi koupili ve zveraku psi piskoty. Vypadaji podobne, ale nejsou tak sladke a nedrobi tolik. Mne chutnaly vic jak lidske. Sari, ty pamlsecky v bilych saccich jsou u nas moc oblibene. Teny dostala 2 k Mikulasi.
Odpovědět
Profilova fotka
Eukanubu jsme taky zkoušeli, nechutnala. Stejně tak nám ani nežral RC ( i když u toho je to možná dobře, já když čtu ty recenze 8-( ), hills, brit care .. Takže teď kupujem Acanu, je to hypoalergení, což potřebujem, po špatných granulích se vždy osypal :-) To starý složení nebylo taky nic moc, ale teď co je v oběhu ta nová, tak můžem jen pochválit :-) Já jinak uplně nesnáším, když někdo z rodiny malýmu něco cpe. :-S člověk ho cpe bio krmivem a pak mu třeba strejda jen tak dá chlebíček s bramborovým salátem a podobný srajdy :-x Smutný je, že vše komentujou slovy ,, a podivej, jak mu chutnalo! to je lepší než ty vaše blbý granule " .. 8-(
Odpovědět
sarinka: vam tam určite chtěla jen dodělat větší díry do těch vršků .. a hol jí to ujelo no ... nemají tak přesnou mušku s tím čumákem :-D ... verunkaaa: no commen, :-S to je tak debilní komentá (od těch lidí), že na to ani nevíš co říct, jen se vaří krev ...
Odpovědět
Profilova fotka
S tema granulema to je tezky. Nam prvne taky RC nejel a podruhe uz jo. Ale my to stridame, protoze mi to dlouho nevydrzi zrat. Tak pak stejne musime vytahnout konzervu s yorkem na obalu jinak by zemrela hlady u plne misky granuli. Jsme chteli koupit na zkousku nejake holisticke granule, ale nejak na to nemuzu ve zveracich natrefit. A z netu to objednavat nechci, kdyz chci jen to nejmensi baleni.
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, to znám. A jsem vždycky pěkně nasraná a hodně nepříjemná. Sjedu je a odnesu prostě jídlo ze stolu. Buď to budou jest oni nebo nikdo. Ale psovi to dávat nebudou. Hlavně neznám nikoho, kdo by se poučil. To jsou keci typu(on se tak hezky kouká a mu to tak hrozně chutnalo a on měl jen malinkej kousíček). Ale za pečivo a nedejbože salát s majonézou bych jim omlátila hlavu o cokoliv, co by bylo po ruce. Já tohle nenávidím. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
alll : přesně tak .. proto nesnáším, když kluci jedou za rodinou beze mě. To jsou pak sms jako ,, teď mu dala babička řízek " ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš já bych vraždila. Mastnej řízek? A zrovna citlivce jako jork. Tomu většinou stačí málo a má hned průjem a bolení. No, já bych za to ty lidi vraždila. Hlavně ani argumenty co mám, nestačí. Když říkám, že z toho mají průjem, že to nesmí a pak jezdím po vetovi a platím za krevní rozbory a rozbory moči a nedejbože aby z toho měla nějaky trvaly problémy. Já už nemám ani problém ječet na dospělyho staryho člověka.
Odpovědět
Profilova fotka
jj za to bych taky vrazdila.. takhle mi "zabily" mojeho prvniho psa duchodci... mela jsem tu smulu ze nas nove postaveny barak(rodice) byl primo naproti duchodaku.. no a nase jezevčice která byla naaaprosto bezedná - kazdy den chodila domu spinava napr. politá od svíčkové apod. nekolikrát jsme si stezovaly reditelovy nebo kdo nad nima velí at daj duchodci pokoj- néé kdyz ona tak smutne kouká, urcite má hlad, neco ji musime dat , vy ji vubec nekrmite a pod, nekolikrat jsem byla svedkem ze se ani neobtezovaly sejit dolu a napr. tu svickovou na ni "vylili" z druhyho patra... no desný.. řev a hádky nepomohly.. (duchodci nas jako pomstu daly do obcanskyho juda za to ze jsme jim znicily zahonky- od ty doby takovymdle poradum fakt neverim vim jak to bylo) no a abych se vrátila..pes tlustej jako prase(doma zavrena být proste nemohla a cestu ke žrádlu si vzdy nasla) takže ji vyhřezly plotýnky(nebo nevim jak se to přesně nazývá) přijely jsme k mooooc šikovnýmu veterináři -ten na ní máčknul a tím máčknutím ochrnula od pulky.. no měli jsme ji doma 4dny.. plakala, počurávala se-ten pláč? to si nedokážete představit už tu zas brečim jen jak to píšu... no tak ji mamina když jsme byly ve škole-odvezla na utracení... no náš nynější pejsek nedostane ani kdyby ji z huby tekla slina.. diky bohu u našich už nebydlim.. a to mi pripomina jak zuřim když se pes vríti od tchyne-ta uz taky zduchodcovela a to je furt- tady tamhleto (aspon to jsou psi dobroty) ale sama kapsička samy kousadlo-ale ona na to neni zvykla jede jen na granulých.. no a pak se VZDY hrozne divi že kdyz se pes vrati ze má prujmy a kníká... ale to je pokaždy..a prijedem a ona prvni co a uz ji zase rve a kdyz jí to zakážu tak me neposlouchá.. holky říkám- naše děti k ní budou mít vstup zakázanej..grrr -to vidim na tom psovi jak ho kazí
Odpovědět
Profilova fotka
Ty vole to je děs ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a ..brý ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vykrmit a taky povesit za hak do průvanu..
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, tak ten příběh je fakt hnusnej. Hlavně narazit na tolik debilů v závěsu. Já nevím, co bych dělala. To je děs. Ale popravdě, největší problém je s důchodcema. Přijde mi, že se chovají jak děti, ale děti, co si myslí, že jsou dospělí a tak neposlouchaj. Jednodušší je říct děcku, ať psa nekrmí. Ale dospělej člověk je na zabití. Díky bohu moje babička ví, že nic nesmijou a tak okřikne i dědu, když má tendenci. Ale to je asi všechno. Jinak by je všichni krmili. Nechápu to, já bych cizímu psovi nikdy nic bez dovolení nedala. Hlavně nedávám ani těm našim.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeju brý ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no zapřísáhla jsem se že už žádnýho psa nechci.. a tak jsem se jim vyhybala až jsem se jich začla pomalu bát.. no a nej kamoska si poridila takovyho hajzlíka:-D no jsem ho parkrat pochovala a za 2 mesice jsme si poridily taky toho naseho draka..ale tomu kdyby se neco stalo tak to asi nepreziju uz.. ji mam jako kdyby to bylo moje dite- i mi to rika okoli ze jí tak mam:-D no jednou nám ji jeste jako stene máálen prejelo auto.. já malem omdlela a byla z toho spatna jeste týden.. si neeedokazu predstavit kdybych byla bez ni- to uz by byl asi konec i pro me:-D taky bych cizimu nic nedala, přeci jen mám pořád respekt, a taky me by to ani nenapadlo.. natož neco "normálního"
Odpovědět
Profilova fotka
Já třeba chápu, že lidi, co psa nemají, tak neví co může a co ne. Ale tak snad poslechnu majitele. A ti co psa mají, to většinou chápou. A pokud ne, tak by toho psa ani mít neměli. Taky mám svoje psy jako děti. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
all : ale to je všechno tim, jak ty oldii psy berou. Dokáže mě vytočit, když každej říká, že se o psa staráme jak o dítě jen proto, že než mu něco koupim, kouknu na složení .., že než něco zanedbat, tak rači pojedu i s blbostí k veterináři a že než aby mi pes nastydl, tak mu dám svetr |-| Ale to ty lidi nemohou nikdy pochopit, .. kolikrát ty maj psa jak odpadkový koš. Co zbyde k obědu to mu daj a je uplně jedno, jestli to je rajská, brambory nebo kořeněný maso .. Tety pes, (ten jak ho kopalo to postižené dítě), ten byl to samé .. jen u boudy .. i v mrazech nesměl ani do chodby .. A dávali jí co zbylo. Na vakcinaci se pak veterinářka zděsila, že má takovýho tuku. :-| To je nejhorší .. když vidíš, že ten pes je úžasný povahy, vděčnej a bez jediný vady a oni ho takhle domršej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já tohle vidět nemůžu. Moje tetka má taky úžasnýho rotvika, kterej trpí. Nesmí nikam a pořád jen otravuje(jejich slova). Když tam jsem, tak se s ní mazlím, ať ví, že to i lidi dělaj. A nedávno si pořídili jorka. Taky chudák pes. O tom rotvikovi jsem tu psala už několikrát(jak na něj ten malej fagan chodil s kladívkem a kopl ho do hlavy). O mě taky všichni říkaj, že jsem cvok, ale proč? Protože se o psa starám? Nechci aby jedl hnoje, ktery sám nestráví a jedu s ním k vetovi kvůli každé blbosti, protože člověk nikdy neví? Jednou jsem jela takhle s Káťou a zjistilo se, že jí nefunguje jedna plíce ze 2/3. Dokonce i moje kamarádky(některy)si myslí, že jsem blázen třeba proto, že nechci vyhodit Sáru na dvůr, až vyroste ]-( ]-( Škoda slov. Jedna tetka mojí kamošky si pořizuje psy jak na běžícím pásu. A když to vyroste ze štěňátka, tak to dá pryč. Aspoň že je nedává do útulků, ale najde rodinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to je hruza co tady pisete :-( svickova, kladivko |-| Chtelo by to nejake pozitivnejsi tema ;-) Ja musim rict ze tady je teda rodina vzorna a kdyz ji chteji neco dat, tak se me zeptaji. Doma je to trochu horsi, hlavne kdyz mamka vari, ale vim ze ji nedava zadne jedy, ale treba jenom kousek vareneho masa, coz mi jednou za 6 mesicu prijde ok. Docela me ale stvali ze ji porad davali psi mlsky a ona mi pak nechtela jist granule ktere normalne miluje 8-( U nas je nejvetsi problem park, kde nikdy nevim co tam ti blbi lidi odhodili, snazim se ji strazit, ale uz se mi bohuzel 2x priotravila. Z toho jednou jsme museli k vetovi, poslal ji na noc do nemocnice, ucet 500 liber 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já slyšela, že spíme ve špíně, protože s náma malej spí v posteli. A taky máme různý bacily od něj, protože se necháváme olizovat. :-D 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Téma je to blby, ale lidi jsou bohužel takoví. My chodíme jen na pole, takže tam můžou sníst tak max hovčo do srnky nebo koně. Lidi nepotkáváme, jen sem tam. Veru, taky spíme ve špíně a máme bacily. Nachlup stejně. Ale to že se drží hnusy v povlečení samy o sobě a mělo by se prát každý týden a my, co tam máme ty psí hovádka to pereme mnohem častěji, jsme aspoň zdravější. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veronila, ono jako jednou za 6 měsíců je ok bych ani neřekla. Spíš si myslím, že je lepší, když to vařeny maso dostane častěji, aspoň si zvykne. U nás byl na návštěvě obří kámoš berňáček, tak dvakrát větší než Sája a protože není zvyklej na pamlsky(což jsem nevěděla)a když jsem hrála s děckama a dávala jim kokča, tak automaticky i návštěvě psejkovi, tak to doma neunesl a pozvracel se, protože nebyl zvyklej. Ale zase vařeny maso je absolutně nezávadny a kousek určitě nevadí.
Odpovědět
Profilova fotka
Na Silvestra jedeme na hory lyžovat. Doufám, že nám aspoň nasněží. Hlavně bych chtěla jít zaběžkovat, ale nevypadá. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by si snad ani nikdo nedovolil rict ze spime ve spine :-. S tim povlecenim mas, Ali, pravdu :-N Ale vim ze tady s tim taky rodina moc nesouhlasi. Moji rodice nad tim taky kroutili hlavou, ale kdyz nas mala jednou zradila :-) a poprve si vlezla do postele k nim tak z toho byli hotovi jak je to fajn a vzdycky se ji snazili "uplatit" aby tam zustala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje mamka je na hygienu docela psycho, ale s ní Teny spí v posteli vždycky, což doma nesmí. :-D Teny vařený miluje, kuřátko s mrkvičkou k tomu rýži. alll, taky máme zaplacené hory...jsem si na jaře koupila nové prkno a docela ráda bych ho už konečně vyzkoušela. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No ja nevim, Ali, nekdy si rikam, ze ma asi ocelovy zaludek :-) Je to hrozna zroutka, chutna ji vsechno a sezere na co prijde, jak uz jsem tady nekde psala, kousek bananu, rajcete, olivu... Ja bych taky chtela jet lyzovat, nekde do Beskyd nebo Jeseniku, troska snehu by snad nekde byt mela ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Všichni kecaj, dokud svého psa nemají :-D Naši zbožňujou taky vařeny maso. Rýži teda nevařím, ale mrkvičku jim do toho přimíchám a to by se mohli zbláznit. Petruš, já mám letos novy běžky a děsně jsem se těšila, jak budu běžkařit u nás po polňačce s děckandama a ono nic. Aspoň na ty hory kdyby bylo krásně. Pak jedeme ještě v únoru, tak doufám, že aspoň jedny vyjdou :-D M si loni taky koupil prkno, učil se na něm a já si sama brouzdala po svahu(pěkně blbym malym svahu). Letos to bude to stejny 8-( A kam máte namířeno?
Odpovědět
Profilova fotka
Vero, ti naši taky snědí všechno(Káťa s Máťou někdy ohrnují nos, ale do doby než zjistí, že jim to sní zbytek hladových krků). :-D Veru, my máme jeseníky kousek od baráku a loni jsme jezdili na Malou Morávku skoro každej den na večerní. Bomba. x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?