Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 no, ji byl rok nedavno. Takze se z ni pomalu rodi dospely, ale spis pozoruju pubertu nez dospelost emoticon . Vsichni nam rikaji, ze se jejich maďaráci zklidnili az kolem 2.,3. roku. Takze jeste musime pockat no. Aport jsem ji ucila drive, ale nepouzivam ho. Hazim ji klacky a kdyz chci, aby ho prinesla, tak si ji zavolam a reknu, at to pusti. Ale predpokladam, ze budeme jeste na cviceni aport ucit.
25. lis 2009 v 00:44  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Hotel Zlaty orel na Ostravici, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Hotel Zlaty orel na Ostravici, Region Frýdek-Místek
 Precetla jsem si o vizslach na Wikipedii, je to uzasne plemeno emoticon Jen asi hodne energicky.. Aportovat ji musi vzhledem k jejimu charakteru urcite bavit, tady spousta lidi pouziva pro retrivry a gun dogy vrhac micku, doleti tak az do 45 metru, takze toho psa bez vetsi namahy pekne ulitas emoticon Jak uz jsem psala vyse my to ted Gim taky koupili, testovala jsem to u svagrovcu na zahrade a strasne ji to bavilo. Ja jen stala na zaprazi a hazela emoticon Tady to je i v Cesku: http://www.spokojenypes.cz/hazece-micku/hazec-chuckit-s-mickem-65-cm?id=18116
25. lis 2009 v 01:06  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kauculacek
48
Registrovala se 27. září 2008 na beremese.cz. Přidala 2498 příspěvků. Má 87 přátel.
  • Svatba byla 26. června 2009
    Kačina, Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
kauculacek
48
Registrovala se 27. září 2008 na beremese.cz. Přidala 2498 příspěvků. Má 87 přátel.
 Média to svedou na psa - že je to bojové plemeno, že tohle, že támhleto.. ale VŽDYCKY!! je to v první řadě vina pána.. že to dítě nechal samotné. Potom dítě psovi ubližuje, či jde na cizí pozemek a co já vím ještě a to má pak za následek útok psa.. (když není v přítomnosti pán).. kterej, co si budem povídat, v určitých případech ani nemůže zasáhnout, protože psa nezvládne..
Neříkám, že je to některá z vás, aby tady nevznikly nějaký nedorozumění, co to kauculacek zase plácá a napadá nás tady.
Z mého příspěvku vzniklo něco jinýho, než sem chtěla.. emoticon
Já sama mám doma 2 psy, dogy, flegmouše, nikomu by neublížily. Ale vím, že mají třeba hroznou radost z toho, když na někoho z ničehonic štěknou a ten někdo se lekne.. emoticon
Když k nám přijdou děcka, mám oči na šťopkách, protože vím, jak to chodí..

A druhá otázka je, když si (jak už sem výše psala) člověk pořídí psa, kterej potřebuje výcvik, důslednost, disciplínu a on mu jí není schopnej dát.. To pak je sám pes nebezepčnej.. emoticon
25. lis 2009 v 07:18  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 My mame psa vycvicenyho, neuveritelne hodnyho ( s kazdym by sla hned domu emoticon ), ale je nam to houby platny, protoze vetsina lidi ji ma zarazenou v kategorii - zrout deti, protoze staffa nebo pitbula vidime v kazdejch novinach, jakmile se mluvi o psich utocich...
Na netu jsem videla v jedny statistice, ze procentualne ma na svedomi nejvic utoku jezevcik a retrivr... coz je logiccky, kdyz jsou to necastejc porizovany rasy...ale o tom se nemluvi nikdy... ale lidem, co kvuli nam prechazej na druhej chodnik je to fuk...
Me je to jedno, ja vim, co mam doma za zlato, ale mrzi me to, kvuli ni. Kazdej pes je prirozene vazanej na lidi a ma rad spolecnost (samozrejme pokud nema spatne zkusenosti) a nase priserka treba nekoho vidi na ulici, jak jde k nam a je cela natesena, vrti ocaskem a ceka, ze ji nekdo pohladi... a on se nam pak vyhne! TO byste meli videt, jak nechapave kouka a hlavu si za nim muze vykroutit emoticon
To jediny mi vadi, ze s ni si deti (spis rodice) ani hrat nechtej, lidi na ni koukaj hnusne a ona to samozrejme nechape, protoze vi, ze nic spatnyho neudelala.

Nastesti moje rodina, pritelova rodina a vsichni nasi znami ji milujou a vsechno ji vynahradi emoticon
25. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Kaucu, ty jsi psala, že psovi z ničeho nic přeskočí atd... Vyznělo to asi jinak, než jsi měla původně v plánu, ale už jsme si to vysvětlily emoticon Na vině je vždycky v první řadě jeho pán, popř. u dítěte rodiče. Sami jsme je vytáhli z jejich přirozenýho prostředí a donutili je, aby nám dělali společnost(když napíšu takhle emoticon ). Lidi si kupují psy, na ktery nestačí a to je problém.

Z jiného soudku, teď jsem četla v novinách, že ženská má 69 psů, kteři se páří mezi sebou a ona je podle úředníků prodává asiatům do restauraček emoticon A nikdo nemůže nic dělat emoticon Pos.anej stát.

Fil, buď ráda, že máš tak úžasnýho psa, jakýho máš. Je střelená, ze všeho má radost a je na ní vidět, že je šťastná. Když jim to vadí, tak ať nechodí na návštěvy. Takhle to dělám já. Pokud někomu vadí moji psi, tak ať si k nám nechodí.
25. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
Registrovala se 23. května 2009 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 3 alba. Má 23 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
Registrovala se 23. května 2009 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 3 alba. Má 23 přátel. Region Praha - východ.
 veronila : už máme 2 kg emoticon Doufám, že už neporoste emoticon emoticon A teď půjdem na naší první včeličku proti vzteklině emoticon Jinak venku to je asi o 30 % lepší, už neječí, ale štěká emoticon Naštěstí, každej si myslí, že je ještě moc maličkej a vyjukanej, takže to hodně lidem přijde roztomilé. Jak říká ale přítel ,, až todle bude dělat ve 4 letech, tak se budou divit " emoticon

filipovi : noooo, můj chlap je totiž naprosto bez nápadů, takže dárky si prakticky vybírám sama emoticon Ale doufám, že ho ještě napadne něco, čim mě překvapí emoticon

Jinak s těma návštěvama .. my nemůžem na Vánoce se psem ani přijed k našim, ty to totiž komentovali slovy ,, dyť máme taky psa, víš že on psy nesnáší. Zakousl by ho. " (naši totiž kdykoliv viděj v dálce psa, tak s nim utíkaj pryč, aby se nepotkali, tak se nedivim, že ten pes si neumí poradit) s dodatkem ,, a hlavně co když se mu bude chtít na záchod, to mi to tady udělá na koberec " .. To je ještě lepší hláška, totiž jejich miláček kdykoliv přijdou domů, tak tam nechá pěknou nadílku. emoticon
25. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kauculacek
48
fotoportrét
fotoportrét
kauculacek
48
 Jj, taky sem to včera viděla v TN, takovýhle lidi bych zavřela hned a udělala jim stejné "podmínky", jako ona těm hafanům emoticon

all: ano, asi sem to napsala "blbě" emoticon

Jinak měli sme boxera, a teď máme bordeauxské dogy emoticon Nidky se mi tihle psi s "nakoplým" čumákem (jak já říkám) nelíbili, ale teĎ už bych si nic jiného nekoupila emoticon
25. lis 2009 v 09:26  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
 Jinak vážně nechápu lidi, co si pořídí bojovýho psa, protože z něj de strach, šoupnou ho k boudě a ,, hlídej ". Takový psy by si měli pořizovat lidi, co už nějaké zkušenosti s pejskama mají, né ti, co o tom nemají ani páru a pak se diví, co za monstrum jim z toho vyrostlo. Nejsmutnější na tom pak je, že takový pejsci pak nakonec končí v útulku emoticon

Ale občas si to ty děti i zasloužej, babička má dva psy, který ji hlídaj barák. Bohužel ona má barák hned vedle silnice a některý děti moc nevydejchávaj, že na ně štěkaj, kdykoliv chtějí jít okolo. emoticon Takže po nich hážou kameny, dali jim za plot sklo, aby si pořezali tlapky a nebo se prej i stalo, že jim tam hodili nějakej otrávenej buřt, to tenkrát jen tak tak zakročil veterinář a fenka žije. emoticon

all: nic divného, sama jsem byla i překvapená, kolik na facebooku je stránek o tom, že její členové ,, jedi psí maso " a ,, chutná jim ". Dokonce tenkrát jsem našla i odkaz na kuchařku emoticon Vůbec se za to udělají strašně malé tresty. Kdyby to bylo na mě, tak už za to seděj emoticon
25. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Přidala 7563 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Přidala 7563 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 ahoj holky, my mame maltezacka...ctyrleteho ale porad se chova jak maly pubertak. Hlavne je to typicky gaucak, pelisky neuznava, spi jen v posteli nebo na pohovce. Jinak mulije oblecky a nosi i boty emoticon a pokud jde o venceni, chodi prede mnou zasadne, nedej boze abych ho predbehla emoticon
25. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tohle je na facebooku? To ani nevím(díky bohu). Hlavně když tam bylo, "za každého nového fanouška jeden cikán mrtvej"(nebo tak něco), tak to vyšetřovala policie. Asi nechápou, že když člověk dokáže ublížit psovi, tak k člověku je to jen krůček. To stejny bylo s tím koťátkem. Jako ho ti blbci trápili a hodili psovi, taky z toho nic nebylo. emoticon emoticon Dneska bylo v blesku, že pes napadl veverčátko a maminka veverka napadla toho psa a zachránila svoje miminko. Byly tam i fotky. A mě napadlo, jak může člověk stát a čumět na něco takovýho a fotit, nepomoct. emoticon emoticon emoticon
25. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Mitote, vítej u nás. Moje broučci to dělaj stejně, když jsme na procházce, musí být přede mnou, když kakají, musím počkat, protože pak přiběhnou s po. prckou, jak spěchají, abych nebyla moc dlouho před. emoticon
25. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 ahoj, teda ja normalne doma koukam ze raubiri maji spaci deficit, co jsme je dovezli domu tak jenom spi, jak ja jim zavidim emoticon
25. lis 2009 v 11:33  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 noelek s meg si zase porezali venku nozk, ja vubec nevim jak se jim to dycky podari, uz jsem prolezla celou zahradu a nemuzu najit nic o co by si to mohli udelat, ale pokady jsou to zadni nozky a tentokrat ot ma noel hodne emoticon
25. lis 2009 ve 12:31  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
 http://www.hafici.cz/profily/profile-gallery-popup/40518/creaturemodule40518/376212-dsc04699.jpg/

chlapeček má Vánoční převlečení na procházky emoticon emoticon emoticon Dneska je ale hezky na procházky, ani jsme nepotřebovali žádnej obleček emoticon

Jinak na facebooku jsem byla členem skupiny, název měla něco jako ,, nejsem rasista, nemám nic proti cikánům, ale vadí mi zvláštní zacházení s některými občany " a to prej policie vyšetřovala také. emoticon
25. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gtver
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1554 příspěvků.
  • Svatba byla 10. června 2006
fotoportrét
fotoportrét
gtver
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1554 příspěvků.
 rubi, to znám, naše Taizinka taky budila u kolemjdoucích jenom extrémní reakce: Buď se rozněžnili, jak je roztomilá, nebo začali hystericky ječet "pojď bokem ať nám ten pes něco neudělá, držte si ho pořádně, vidíš toho zlýho psa" atd. emoticon Faktem je, že lhostejná nebyla snad nikomu emoticon
25. lis 2009 ve 14:04  •  Svatba byla v červnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Veru, ty fotky jsou nádhery. Není někdo z vás fotograf? Protože to je jak z pohlednice. A to každá.

G, lidi jsou cvoci. emoticon Hele a proč si nepořídíš dalšího bobečka?
25. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
 all : to já tak tochu amatérsky .. ale ty kde jsem s nim, to fotil páneček emoticon
25. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gtver
fotoportrét
fotoportrét
gtver
 alll, sice bych ráda, ale Sárinka je přece jen už trochu samorost a v devíti letech by asi hned nebyla z kámoše nadšená (přece jen s Taizou se sestěhovaly dohromady, když jí byly čtyři), věřím, že by to po chvíli šlo, není konfliktní nebo tak něco, ale byl by to záhul a já mám v tuhle chvíli dost co dělat sama se sebou (riz. těhotenství), takže objektivně nejsem přesvědčená, že bych se nový situaci mohla absolutně stoprocentně věnovat emoticon
25. lis 2009 ve 14:27  •  Svatba byla v červnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gtver
fotoportrét
fotoportrét
gtver
 ale nebude to tak napořád emoticon emoticon emoticon emoticon
25. lis 2009 ve 14:28  •  Svatba byla v červnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
 miamia: mi pouzivame boticky a tak nam zadn eporezani nehrozi,, chrani to bezvadne tlapky a na chuzi to nema zadny vliv. Stoji jen 250 za vsechny 4.
25. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
fotoportrét
fotoportrét
verunkaaa
120
 mitote : botičky emoticon No nevím, oblečky taky dáváme, když je zima, ale botičky .. přijde mi to jako zbytečnost, nandala bych je snad jen kdyby s náma jel na hory emoticon emoticon
25. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
 verunkaaa: na sidlisti je to super, mas jistotu ze neslapne do zadnych strepu, v zime ma nozky vpohode protoze se mu na ne nedostane sul, nemuzu si je vynachvalit
25. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 A jo, já jsem si na tebe vzpomněla, když jsem četla článek o útulcích. emoticon

Mitote a co máte za botičky? Já koupila 2 druhy a žádny nedržely. Děckám se právě lepí sníh mezi polštářky a pak nechcou chodit, tak jsem to zkoušela na zimu, ale sotva jsem jim to obula, tak jim to žuchlo. Ani ne na konci zahrady už měli max jednu.
25. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kauculacek
48
fotoportrét
fotoportrét
kauculacek
48
 Já bych taky chtěla kupovat oblečky emoticon Jen bych vypadala asi jako cvok emoticon
25. lis 2009 v 15:05  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kauculacek
48
fotoportrét
fotoportrét
kauculacek
48
 Veru krásný fotečky emoticon
25. lis 2009 v 15:06  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Kaucu, no na ty dogy asi jo emoticon Ale existujou takovy obří oblečky.
25. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kauculacek
48
fotoportrét
fotoportrét
kauculacek
48
 Chuan: http://www.hafici.cz/profily/detail/724/
Chilli: http://www.hafici.cz/profily/detail/712/
25. lis 2009 v 15:11  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kauculacek
48
fotoportrét
fotoportrét
kauculacek
48
 all - oni by to na sobě nenechali ani minutu hlavně emoticon
25. lis 2009 v 15:11  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Ty bláho, Chuan je oproti Chilli pěknej obr. Ale jsou krááásní. Hlavně jak miminka. emoticon emoticon emoticon
Oblečky ti naši taky neradi. Koupila jsem Kátě na zimu, protože je furt hrozně zmrzlá a zkoušela jsem to i Miškovi a Maťovi. No, nelíbilo se jim to. Na to musí být pes asi zvyklej a nebo totální flegmouš.
25. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 kaculacek: my jsme nedavno oblecek koupili. Koukala jsem i na netu, ale tam se mi moc nelibili, nebo byli za litr (ale ty myslim byly dokonce goratexovy). My jsme sehnali naknec ve meste. Bohuzel tam neni napsany material, ale pry by to melo byt nepromokave, zespodu fleece. Ale bylo ji t velke. Ta velikos byla nejvetsi (delka 60 od krku ke koreni ocasu) a prisl mi to tak naa vlcaka. Mozna, ze byste to oblekli .... tezko rict. Na Dase to plandalo, mela to jak pehozenou deku emoticon .

o botickach jsem taky uvazovala, ale myslim,ze bysme neuspeli v nasazovani emoticon .
25. lis 2009 v 15:34  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš