Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 a žirafky emoticon emoticon emoticon
12. lis 2009 v 00:23  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 me z toho m hrabne, obednal raubirum ganule aniz se me zeptal a jsou PRo-activ, nechtel mi verit ze to nemuzou mit a Noel je ted jak nasitej a skace mi tu jak gumitek a Meg na tom neni o moc lip emoticon
12. lis 2009 v 00:35  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 me uz z neho hrabe urcite. Ja s nima ani nemuzu chodit na prochazku, protoze me manzel vzdycky zarucene nas..e. Nedivim se, ze pejsek neni vychovanej, kdyz dela uplnej opak toho, co by mel a na cem jsme se domluvili. emoticon emoticon Zrovna nedavno jsme kvuli tomu meli "debatu", ale on s tim nic delat nebude, protoze nema cas a ma moc prace, a nevi, jak ji ma vychovavat .. blabla ...(jako kdyby bylo tak tezky precist si neco na netu) .... Pardon za vylev, ale ja uz jsem vazne zoufala. Nejhorsi je, ze jsem nastoupila do novy prace (resp. jsem furt tam kde drive, ale mam toho nekolikanasobne vic) a vracim se kolem 8, 9, takze vencit ji musi on. Kazda moje snaha ji neco naucit skonci s jeho nespolupraci .... emoticon ach jo. emoticon
12. lis 2009 v 08:40  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 fil, m to dělá taky. A když mu vysvětluju a nebo se už rozčiluju, že mi ničí výchovu, tak jen odfrkne, že já to vlastně vím nejlíp, protože furt čtu knížky a koukám na ty BLBY diskuze(jeho slova emoticon ). Hlavně že on má u svých rodičů psa, kterej neposlechne ani na blby sedni. emoticon
12. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 tak ja mam daleko do odbornika, je to muj prvni pes. Ale na jeho vyslovny prani jsme si poridili velkyho psa (pac malej by ho asi zesmesnil nebo co) s tim, ze ho bude vencit a starat se o nej, protoze ja nestiham rano, a ted uz ani vecer. Vydrzelo mu to tak pul roku. Pres me posledni prazdniny jsem ji cepovala a docela to slo. Jenze vsechno, co jsem ji za tu dobu naucila, on ji za dva mesice uspesne odnaucil. Umela uz krasne chodit u nohy i bez voditka napr., mel to s ni trenovat, aby neuzapomnela, a skoncilo to tak, ze to ted neumi vubec ... emoticon . Vim, ze je to i moje vina, ze jsem ji nevenovala vikendy, ale ani ve snu by me nenapadlo, ze to manzel takhle zmrvi, kdyz uz to umela ... Takze od pristiho tydne zacnu chodit na cviceni, sama na to uz nemam nervy. No a samozrejme manzel zase nema cas, takze jsem v tom zase uplne sama ... emoticon emoticon
12. lis 2009 v 09:03  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Zdááár vy depkařky emoticon nojo, holt jste měly začít s nejdřív s výchovou dvojnohých miláčků emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Tak u nás jsem to já kdo podle m. ničí výchovu emoticon emoticon emoticon emoticon
12. lis 2009 v 09:12  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 fil je videt ze je to tvuj prvni pes, pamatuj si ze kdyz ti chlap a nebo dite ( vyjde to na stejno) reknou ze se budou o psa starat taky ( kocku, krecka, rybicky atd.) tak to znamena prvnich par mesicu a pak uz je akorat tak kazi emoticon
12. lis 2009 v 09:14  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 meli jsme predtim jeste desne staryho a flegmatickyho vlcaka, ale to ani nepocitam - jednak byl evidentne sluzebni, i kdyz nam to zapiral, a vstaval jen na zradlo a prochazku kolem bloku, pak uz pomalu ani to ne. Diteti bych to neverila ani minutu, ale manzelovi??? emoticon emoticon
Tak ja jdu zas pracovat, abych to do vubec stihla dodelat emoticon ...
12. lis 2009 v 09:24  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 fil dyt pisu ze to vyjde na stejno emoticon my nejdriv museli mit rybicky, morsky jeste ke vsemu, to bylo kecu jak se bude starat a jak ho to desne bavi, o dve mega akvarka, tisice liber a asi 50 mrtvych ryb pozdej jsme toho nechali, on se o to nestaral a ja tomu nerozumela, ted mame ty dve mega akvarka, prazdny a zabiraji nam misto. Kdyz jsem chtela civavu tak to neeeeee, to musi byt poradnej pes aby s nim mohl chodit na prochazky, kdyz jsem mu rekla ze vim ze s nim chodit nebude tak se urazil. Tak jsme skoncili se dvema chrtama, staral se o ne asi 3 mesice a od te doby uz je akorat kazi emoticon
12. lis 2009 v 09:38  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 mimochodem dneska jsme vstavali brzo a jejich velicenstva otevreli jedno oko a zas usnuli, jeste chrni, du je vzbudit emoticon
12. lis 2009 v 09:39  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Mijuš, tos trefila )úplně přesně. Taky jsme museli mít velkýho berňáka. On bude sbírat hovna na zahradě. On bude chodit na procházky. S těma třema je to totiž trapny, protože to nejsou pořádní psi. No, skončilo to tak, že s pytlíkem běhám po zahradě já a sbírám hovna, na procházky už teď se 4 psama, protože procházky jsou pro důchodce a cvičím taky jen já. On akorát kazí.
12. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 je to s tema chlapama kriz. Kdyby si toho pejska alespon hlidal, kdyz uz se nepodili na vychove a vycviku. To me pak desne depta, kdyz mi lidi nadavaj, i kdyz se snazim, aby z ni vyrostl poslusnej pejsek. Priklad: byli jsme u jezera, sedeli u chatky a kecali, sla kolem pani s civavou, Dasa letela za nima, ze si budou hrat. Ze to pani nepochopila se nedivim, Dasa docela skace a vubec se chova ve spolecnosti trochu nepatricne. Manzel? - Jen se kouka, jak pani hysteri a kdo myslite, ze si sel vyslechnout ty jeji kecy? ... emoticon Dalsi priklad: Nasi rodice na navsteve, sedime u stolu, Dasa se vrhla na mamu zacala ji olizovat, mame se to evidentne nelibilo. Manzel? Jen cumi a nic nedela, misto toho aby ji hlidal, zatimco delam kafe. Takze jsem prestala chytat pohosteni, sla odtrhnout psa z mamy, narvala mu voditko do ruky a sla to zase dodelat .... kdyby alespon premyslel. To me udivuje ze vseho nejvic - ze vubec nepouziva mozek, kdyz ji ma na starosti ...
12. lis 2009 v 11:15  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 fil to je proste klasika, taky to tak mame, uplne presne, kdybych mela civavu tak mam porad nekoho kdo mi ji bude hlidat kdyz poletim do cr, prochjady by byli v pohode, ted kdyz jdu na prochajdu tak mam ruce vytahany az na zem a nikdo hlidat nemuze protoze tak velky psi nema kam dat, sice je miluju ale kdyby se m staral trochu vic tak by to neuskodilo
12. lis 2009 v 11:27  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No, m vždycky něco dělá, ale blbě. Když někdo zlobí, tak akorát ječí jméno toho momentálního zlobivce. To je furt "Sáro, Sáro, Sáro". Vždycky na něj vyrukuju s tím, že jí má dát povel. Buď ať je ticho nebo ať jde k němu nebo cokoliv. Že mu ten pes nečte myšlenky. Ne, on je nejchytřejší, protože ten pes prostě ví, co má dělat. Aspoň zákazovej povel ne. emoticon To pak na oplátku ječím "Ráďo, Ráďo, no tak Ráďo". Dřív se naštvával, co po něm řvu a co že to chci. Teď mi jen řekne. Já vím emoticon

Mijuš, s tím hlídáním to máme stejně. Ty maly nám pohlídá každej, ale takovou obludu jako je Sára nikam nešoupnu. Hlídá mamka, ale velice nerada, protože se bojí velkých psů. Zvlášť Sára je hrozná trubka a furt skáče a skáče a speciálně mamce strká hlavu mezi nohy zezadu. emoticon emoticon emoticon A ona nosí většinou sukně, takže to tím vlhkým čumáčkem nemůže být nic příjemnýho emoticon
12. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 to rikam porad, jsou vsichni stejni emoticon emoticon
12. lis 2009 v 11:58  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
priscila
Registrovala se 15. září 2009 na beremese.cz. Přidala 200 příspěvků a 1 album.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
priscila
  • Neví, kdy bude svatba
 nedá mi to nepřidat se, u nás taky kazí výchovu chlap... náš mazel s náma spí v posteli (kdo asi postel pořád dokola vysává a vytřepává peřiny?), na sedačce po nás bezostyšně šlape, granulky nemůže samotný - jedině se sýrečkem, když přijde ten můj domů nechá si olízat celej obličej, když vařím vezme si ho do náruče, nosí ho po kuchyni a koukají co pěkného jim chystám emoticon A když řeknu, že pak nás nemůže poslouchat, když je nejdůležitější v rodině, tak mu přece nevadí že neposlouchá (i když venku mu to vadí nebo ho radši má jen na vodítku) že se s ním chce prostě "mazlinkovat"...

když na cvičák, tak na jednu lekci jít se psem a na druhou s chlapem emoticon
12. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 priscila koukam jsi na tom stejne emoticon co mate za pejska? emoticon
12. lis 2009 ve 13:45  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
priscila
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
priscila
  • Neví, kdy bude svatba
 máme kavalíra - kavalír king charles španěl emoticon a občas taky padne doma návrh že si pořídíme ještě jednoho - ani náhodou, sice ho miluju, ale jeho chlupy na polštáři nesnáším emoticon
12. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Hotel Zlaty orel na Ostravici, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Hotel Zlaty orel na Ostravici, Region Frýdek-Místek
 priscila chce to jine plemeno emoticon nelinaci emoticon Kavalirci jsou uzasni, taky jsem o nich uvazovala, ale drahy ma astma a alergie, takze mame knirace. Doporucuju.

Jinak holky ja mam asi stesti, ale u nas se s vychovou psa naprosto shodneme. Drahy nemel psa doma nikdy, jenom kocky. U nas jsme meli psy vzdycky, ale tohle je taky muj prvni. Docela posloucha, ale je i docela rozmazlena emoticon Myslim ze je dulezite si dobre vybrat plemeno. Nam trvalo 2 roky rozhodnout se pro to spravne (chtela jsem bigla, jacka russla, mopse, kavalira..) a nakonec jsem se rozhodla pro stejneho psa, ktereho jsme meli doma u nasich. Byla to nejlepsi volba emoticon
12. lis 2009 ve 14:41  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 chlupy emoticon Sářiny chlupy jsou všude. Díky bohu za ty dva nelínací. A ten můj taky chytne psa a ukazuje, co dobrého se kuchtí. emoticon
12. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 No to by bylo dobrý počítat s tím, že pes má chlupy emoticon emoticon

Priscila s tímhle si tady s náma asi nebudeš rozumět, protože my ty naše lásky milujeme i s chlupama emoticon emoticon
12. lis 2009 v 17:54  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Hele, já svoje lásky miluju taky i s chlupama, ale je fakt, že Káťa s Míšou jsou pohodlnější jakožto nepelichavci emoticon . Ale je potřeba to vyvážit. A Sája to umí emoticon emoticon
12. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Dyť jo emoticon
12. lis 2009 v 18:08  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 taky mame chlypu uplne vsude emoticon
12. lis 2009 v 19:10  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Sári chrti taky pelichaj? Ty krátky chlupy, to musí být hrůza. My máme extra super dlouhy a to se dobře uklízí.
12. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 alouši copak já mám chrta? emoticon
12. lis 2009 v 19:45  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jééé, já blbnu emoticon emoticon emoticon emoticon Ale malá Sárinka musí taky pelichat, ne? emoticon
12. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 jasně že jo, ale my věděli, že pes má chlupy a ne dvacetikoruny emoticon emoticon emoticon
12. lis 2009 ve 20:17  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 alli pelichaji jak kdyby je za to nekdo platil emoticon
12. lis 2009 ve 20:29  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gtver
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1554 příspěvků.
  • Svatba byla 10. června 2006
fotoportrét
fotoportrét
gtver
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1554 příspěvků.
  • Svatba byla 10. června 2006
 emoticon sakriš, být to dvacky, tak jsme multimiliardáři emoticon
12. lis 2009 ve 20:32  •  Svatba byla v červnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš