Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
stačí kousek vole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak v podstate je tam napsany ze: 1) pred tim nez nechas psa samotnyho mas ho vzit na prochazku a po prochazce mu dat najist a napit, tim bude unavenej a klidnej a nachystanej k odpocinku. 2) kdyz ho nechavas samotnyho nesmis kolem toho delat zadnej humbuk, nekoukat mu do oci, nedlachnit, nemluvit nanej proste brat to jako beznou vec, pes vyciti jak se citis a pokud kvuli tomu mas vycitky svedomi a podobne tak to vyciti a bude delat scenky a ucit pomalu, nechvat ze zacatku samotnou pet minut potom dyl a po kousickach postupovat a ucit ji ze je to normalka a nic na tom neni, nic se nedeje a ty se zase vratis
Odpovědět
Profilova fotka
holky tady uz strili rachejtle a budou celou noc, noel je uplne v tranzu v nasi posteli, zabalenej do periny, ma pustenou televizi ale stejne to slysi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sári :-D :-D :-D Tak máme vymalováno. Vypadá to skvěle. Já jsem padla za vlast, protože jsem vstávala děsně brzo kvůli školení, tak jsem ulapla a m uklízí :-N :-D Mijuš, nesnáším petardy ]-( ]-( ]-( Vy tam máte nějakej svátek, že se bouchá?
Odpovědět
Profilova fotka
alli jo, debilni bonfire night, ja tomu rikam bombfire night, vsichni strili jak vymasteni 8-( muzu dat noelovi kousek prasku na uklidneni? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
To nevím =-) . Možná trošku. Přece jen my jsme dali pejskovi živočišny uhlí.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo ale tohle je vic nebezpecny nez zivocisny uhli, neni tu nekdo kdo to dela? ja slysela ze je to reseni ale nevim jesli jsou to prasky od veta =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mio v žádným případě! Pust na plný koule tu tv...ale fakt nahlas, že nic neuslyší ;-) Živočišný uhlí je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sari zkusila jsem ale boji se i toho kravalu z bednu tak to ma pusteny tak nejak prijatelne ale ono to bouha primo vedle baraku takze je to slyset i pres tu bednu kdyz je na plny koule :-( ja bych jim ty rachejtle zarazila do zadku, nechapu jak to muze byt legalni 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mijouši vyraž jim je tam zarazit!!!! GOOOOOO :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bych musela cele podelane dedine 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, hlavně já na Silvestra koupím oblbováky přímo od veta. Protože to se fakt nedá. Podle mě je pro psa furt lepší být oblblej než zažívat ty stresy s rachejtlema.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dementi ]-(
Odpovědět
miamia: Ty jsi vtipna! vzdyt jsem psala, ze potrebuju aby byla v klidu kdyz UCIM AJ :-D :-D , ale jinak dik :-D ! Blby je, ze tak nejak to delam. Ta dvojka se mi nezda aplikovatelna na tu situaci, kdy nikam nejdu, jsem doma, ake v druhem pokoji. Navic i kdyz je po prochazce, tak odpoledne ma proste špičku aktivity a i kdyz ma hracky, kosticky a dvouhodinovou prochazku za sebou, tak chce byt s nama no :-S
Odpovědět
Profilova fotka
fil tak si to uprav na svou siuaci prece :-D zacni ji ucit zustavat v jine mistnosti samotna, nejdriv po peti minutach a zvysuj to, kdyz ji tam budes zavirat tak u toho nedelej humbuk, uc ji to rposte kadej den po chvilkach a holt nez ji tam zavres az budes ucit anglinu tak ji vem na prochajdu, nakrm a tim padem bude mit vetsi tendence usnout, dyc je jednou jestli opoustis dum nebo mistnost ve ktere ji zavres :-D alli kdybych mela oblbovak od veta tak mu to dam ale ty moje se bojim :-S uz je mu lip, lezim s nim v postelit tak se trochu uklidnil
Odpovědět
mia: kdyz ja delam vsechno tak jak to pises :-N ]-( ... Akorat to krmeni, to me napadlo teprve vcera. Tak budem zkouset jeste tohle. Je to spolecenskej pejsek a az bude vetsi a klidnejsi, tak ji budu moct mit u sebe. Chodime spolu do kavarny a kdyz vidim, jak ji kazdou minutu (vicemene doslova) rikam, aby si sedla a neotravovala ostatni hosty, tak ej mi jasny, ze s nama byt nemuze ... (neni, tam, nejak, moc, carek? :-N ) Chudak Noel, snad uz se to uklidni :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Chjo, chudák Noelek. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fil zkus to po tech peti minutach, jeste jsem videla ze v jeho poradu delal s pejskem to ze ho dal na jeho pelech do mistnosti, nechal otevreny dvere a rekl mu aby zustal, kdyz pejsek zkusil jit ven tak ho vratil kde by, druha faze byla ze za nim zavrel dvere ale majitelka a on cekali vedle a kdyz pjsek zacal delat vival tak mu majitelka rekla ze nesmi, takhle zacinali po par minutach, kdyz byl potichu a v klidu dostal odmenu ale ne hned, az kdyz byl v klidu
Odpovědět
Profilova fotka
a hlavni pry je aby pejsek nemel nevyuzitou energii takze utahat na prochade, dlouhe :-D
Odpovědět
mia: to zni jako dobry navod. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zkus to, on ma v tom jeho poradu fakt dobry rady, mam ho moc rada, na pejscich mu moc zalezi a dela pro ne maximum, zadnej magor co na ne jeci a dela kravoviny s nima :-) ja jsem noelka zatim neodnaucovala nejak cilene ale budu muset zacit protoze uz dela moc velky cirkus
Odpovědět
Profilova fotka
jo nasla jsem metodu jak ho uklidnit pri tech petardach, sice to spociva hlavne v tom ze ze sebe delam kasparka a budem muset koupit novou krabici pamlsku ale funguje to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky! Mia tady je taky sileny randal :-( Byli jsme venku na veceri, ted jsme se vratili a Gim je kupodivu uplne klidna :-o Vubec se neklepe a jen s nama lezi na gauci...Jinak dekova a pamskova metoda u nas funguje taky :-) Cesara Milana mam taky moc rada - disciplina, pohyb a laska - funhuje to x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem zacala pri rachejtlich delat voloviny, drbat ho a delat sakarny a cpala jsem ho pamlskama, no nejdriv nechapal, ale pak se rozhodl ze se mu to libi a spokoji se s tim :-D takze kdyz zaali petardy po nekolikraty znova tak nevedel jestli se ma bat nebo tesit a pak uz rovnou kouknul na me a cekal co z maminky zase vypadne :-D jo a taky jsem uklidnila sama sebe, uvedomila jsem si ze to citi ze me a dala jsi si sklenicku a uz jsem klidnejsi :-N pred chvilkou dokonce sesel dolu do kychyne podivat se co je tu dobryho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cesar je fakt uzasnej, koukam na nej skoro kazdej den, funguje to ale pro me je tezky to dodrzovat, ja furt rozmazluju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Trosku rozmazlovat se musi ;-) Ja se na to taky rada divam, ale docela se to porad opakuje :-( takze vetsinou prohraju a musim se divat na Deadliest catch nebo Iceroad truckers :-|
Odpovědět
Profilova fotka
smarja ten tvuj cuci na stejny chujoviny jako ten muj :-D :-D :-D :-D nastesti mame tri televize :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mius ted se "divame" na Axe Men :-D :-D jsem rada ze v tom nejsem sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja docela trpim u Time team a Screape chalange, Fred Dibnah ( ja to teda asi nemam dobre napsany ale doufam ze vis o co de) na nervy mi silne leze Question time a cokoliv o valce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo miluje Time Team :-D jeste bych dodala University Challenge :-) Taky si nekdy rikam co to maji za obsesi s tou valkou :-| ja z toho mam vzdycky jen depku...Otevrela jsem si lahev Fleurie abych si ten program taky uzila ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?