Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak já můžu štěkat a nevím co všechno a nic. Jediny co zabírá je lumpíček, ale to mi se štěkotem zdrhnnou. :-D A aby zmlkli, nic nefunguje. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jednoduchy, kdyz zasteka zarves na ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sárina tady porcuje ušiško, a plavou jí při tom uči jako feťákovi :-D Dneska mě nasrala jedna babka ]-( napíšu vám to za chvilku, jdu běhat.
Odpovědět
Profilova fotka
des co? :-. :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
B ě h a t :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty vole Sári neblbni. To není zdravy takovej pohyb =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dyt si ublizis :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No a máme po Sárince. Takhle si zadělávat na ošklivy zranění. Už se nikdy nedozvíme proč ji babka naštvala :-( :-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdááááár :-D nebojte žiju :-D
Odpovědět
a ta babka? =-) nebyla sis pro ni, ze ne ,.,..
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, ona to přežila :-o =-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme šli dneska na tuprocházku, tak jdeme a Sárinka si čuchá a najednouknám na chodník přejde nějaká babizna po záruce s nějakým malým ňafem..a Sárina si jí /byla to fena/ vůbec nevšímala a čuchala si dál..a najednou ta babizna: Můžete laskavě přejít jinam nebo jít rychleji s tím psem? A já: Co si to dovolujete? Ten pes si vás vůbec nevšímá. A ona: Ale já vidím, jak má velkou hubu...co když udělá chlamst a mám po tom svým.Je mu 16 let a copak bych potom dělala? A já: Neserte mě, co nás tady votravujete? Nikdo si vás nevšímá, máme snad obě psa na vodítku, tak co by stalo? ]-( ]-( ]-( A Sárina na mě hodila takovej obličej jako: Hele kašli na ní, jdeme jinam, a hrdě nás vedla na druhu stranu chodníku :-D :-D Babka tam ještě něco brblalaa brblá asi ještě teď :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jsem se nadavno snazila probehnout s Dasou abych ji trochu uhnala (mission impossible). Ale jak se rozdovadela, tak mi to voditko tak škubala, ze jsem pak malem hodila sluuuuusnou rybicku na beton. Takze tudy cesta nevede :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
To je kráva. Ti lidi jsou praštění suchym hovnem po palici ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Alll - :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
]-( asi se jeste s pejskem nenaucila prechazet, nechapu, proc nepresla sama. Nojo, tyhlety žvalivlky ja miluju ... ´Tady u nas zije jedna takova babicka, co si neustale mluvi pro sebe a nahlas nadava. AAle myslim, ze ta je spis nemocna, nebo uz hodne senilni. Obcas se tu pres plot bavi se sousedkou a to je teda neco! To pak vypnu radio a řežu se smichy :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, ale ona k nám schválně přešla! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sári, až ji příště uvidíš, dojdi si k ní a popros ji o ubrousek. Aby po tom ňafnutí jejího psa neměla umaštěnou pusinku.
Odpovědět
nebo ji popros, aby presla na druhou stranu, ze je ten jeji hafik desne nesympatickej a ze se Sara neumi ovladat, kdyz vidi blbce ... a ze se minule po čivavě zakuckala ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
volové :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarino jsi ji mela naprosto klidne odpovedet: nebojte matko, on takovy hnusy nezere :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mio :-D :-D :-D Alll pojď kecat sem o Superstar :-) Jojo příjemnej, ale hrozný. No já čekám hlavně na toho krasavce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme to slyšeli a málem jsme utekli. Bohužel mám hodně dobrej sluch a slyším i neslyšitelné :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na kterýho krasavce? Toho anglána?
Odpovědět
Profilova fotka
kterej anglan bude v superstar, snad ne Simon? tady bude za chvilicku, uz slintam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ee, nějakej puskailer nebo co, je to Tomášek :-D :-D No, za chvíli tam bude, Sári asi olizuje obrazovku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smarja, poslete mi fotku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, ti ho najdu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sem zvedafa teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-... no, jako tváří se tam jak pako, ale ve skutečnosti je hezčí. Ale je to vyloženě Ken.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?