Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
a me jako nepolitujes? spocena, utahana, noel me za sebou tahal po cele vystave :-D a jeste m ted chce aby sla s nim do bazenu, se asi zblaznil nebo co :-N
Odpovědět
kocky, moj psik ma trosku zapalene ocko.......v kutiku ma stale nieco biele a okolo celeho ocka zaschnute kaprinky :-S vytieram mu to vatickou a repikom, ale nepomaha neviete, ako by som mu to mohla poliecit? =-)
Odpovědět
skús kvapky opthalmo septonex treba kvapkať 4-6 krát denne. Ak chodíš do práce tak mastička opthalmo septonex, stačí dávať do oka 3 krát denne. Mne to zaberá aj na mačky aj psov. Ak sa to nezlepší do cca 3 dní, tak k veterinárovi
Odpovědět
Profilova fotka
Řepík ne, nejlepší je světlík lékařský, ale nej by bala návštěva vet ;-) Opthalmo se u psů nedoporučuje, slyšela jsem to už z úst více veterinářů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondiatko zajdi k vetovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky doporučuji veta. Udělá stěr a zjistí, co tam přesně je.
Odpovědět
Profilova fotka
ti nasi dva sou ze vcerejska tak utahani ze dneska spi celej den :-N tatka jim o vikendu koupil novy deky a jsou zakryti a ani se nehnou :-D jim desne zavidim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Buď ráda, aspoň máš chvilku klidu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ja rada sem :-D
Odpovědět
to ja jsem taky od vcerejska utahana a dneska bych spala celej den, jenze si to bouzel nemuzu narozdil od toho naseho stastnyho psiho prcka dovolit :-N . To je nepravedlivyyy :-D
Odpovědět
Sáááári, kde jsi????
Odpovědět
Profilova fotka
Šmíruju o vás :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda - u vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nesmiruj a pis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co je dneska novýho? :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zas neprisel zahradnik co u tebe? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
m. má dneska narozky x-) a dobrala jsem poslední prášky :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ted Kongratuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejsssssssssssssn :-D :-D :-D :-D :-D :-D vsichni posilame poradnej blejzanec :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to jako m.nebo mně? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé, Sárinka už nepráškuje. To bude běhat dětí po světě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alll - vole jeden :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-x :-D :-D :-D Héj, skládám báseň pro taťuldu a nějak mám blok. Nenapadá vás něco střelenýho? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarino chran te panbuch jak budes hned zbouchnuta ]-( :-D :-D :-D all pro kteryho tatuldu? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pro mýho, zítra má svatbu, ale už mám báseň jako Brno :-D :-D Sári bacha na to, ať si neustřihneš hned dvojčata :-D :-D My dneska potkali kočárkovej autobus. Tři děti za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste teda podpora :-D :-D :-D Allll ukááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes je ten velký den, splnil se krásný sen. V nádherné zahradě řekli si ano manželé nebyli ještě dnes ráno. (V oddací síni ano si řekli, my všichni okolo lehce jsme změkli.)-verze pro špatné počasí Kdy už se vezmou, čekali všeci, Svatba že bude, řekli nám přeci. Připijem rádi na vaše zdraví vy dva jste pro sebe, právě ti praví. Hodně lásky, štěstí a radosti hlavně žádné ty nezvané starosti To všechno přejem a ještě více k tomu hubana na obě líce blejzanec posílá naše psí smečka i ta vaše dvě přerostlá děcka.
Odpovědět
Profilova fotka
Klášny, co? :-D
Odpovědět
miuš, nepanikař, naopak když bude hned zbouchnutá, bude to mít rychlejc za sebou, věř zkušeným :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alli no vidis, co bys jeste vymyslela? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
x-) to je krásnýýýý x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?