Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Ach ti chlapi emoticon emoticon
4. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 se mi meg vycurala v kuchyni, uz ji asi uskrtim emoticon
4. zář 2009 v 17:22  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 no olizovat cizí čurase, holky, co to tu říkáte nahlas? emoticon emoticon emoticon
nám zas ta naše holka po dloouhhý době začala hrabkat zeď na chodbě, když tu nejsme emoticon
4. zář 2009 v 17:53  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Mijuš, škrtit psa? To je týrání emoticon emoticon emoticon emoticon Naše Káťa se taky nějak zkazila. Za poslední 2 noci se vyčůrala a vykakala emoticon
4. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Sim, Sárinka zeď upravila za našeho spánku emoticon emoticon emoticon
4. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 alll: tak to by dostala nařezáno teda, já nevím, asi je jí smutno, ale fakt hrozně dlouho nehrabala, asi jí ruplo v kuličce emoticon
4. zář 2009 v 17:58  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No, já jí vždycky akorát řekla ne, ona přestala a teď už to nedělá. Hodně se mi osvěčilo pejska neřezat. Hlavně třeba Sája dělá některy věci, abych si jí všimla. Když jsem ji začala peskovat, tak byla spokojená jak bleška, tak jsem ji ignorovala a světe div se, ona to přestala dělat.
4. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 a no jasne ze sem ji nic neudelala ale nastvala me emoticon
5. zář 2009 v 00:51  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jo, to vždycky naštve emoticon emoticon emoticon

Jsem se tak ted krásně vzbudila, roztáhnu žaluzky, kouknu ven a tam jakejsi pejsek u nás na zahradě. Tak jdu ven, kouknu na něj, řeknu "pojď, jdeme"(aby jako šel směr branka). Nabral pety a přeskočil vjezd. 1,5m vysokej. emoticon
5. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 all: no já jí taky neřežu v pravým slova smyslu, jen jí plesknu emoticon
tak vidíš, vaše zahrada je tak přitažlivá, že se tam procházejí i cizí psy emoticon emoticon
5. zář 2009 v 09:54  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leniik1
Registrovala se 8. února 2006 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků. Region Přerov.
  • Svatba byla 29. dubna 2006
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
leniik1
Registrovala se 8. února 2006 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků. Region Přerov.
  • Svatba byla 29. dubna 2006
    Region Přerov
 Ahojte holky, já jsem momentálně nešťastná, protože jsme se přestěhovali do domečku se zahrádkou na vesnici a Kira hárá..s v sousedství tu máme psíčka- pouliční směska, který může zdrhat jen tak na volno a už se k nám soustavně prohrabává, dokonce u nás na zahradě i nocuje.. ..no a to nemluvím o tom, co bylo, když jsme si vyšli všichni na procházku, měla jsem co dělat, abych uhlídala její poctivost. emoticon emoticon emoticon
5. zář 2009 v 11:19  •  Svatba byla v dubnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ali a co kdyz byl opustenej? emoticon
leniik1 tak jedine asi vykastrovat emoticon
5. zář 2009 ve 13:58  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Lennik, taky jsem pro kastraci, pokud neplánujete, že by měla vrh. Přece jen, je to pro ni lepší. Klidně se poptej u veterináře.

Mijuš, vypadal udržovaně. Už jednou nám tu přišel takovej(řekla bych, jestli to nebyl ten stejnej), ale před tím byla tma. A ani vyhublej nebyl. Vypadalo to na lovecky plemeno. Já bych si ho hned vzala. Ale m by mě asi uškrtil. A mamka taky. emoticon

Holky, mamčiné kamarádce se zaběhla fenka černyho německýho ovčáka. Nějakej ňuf si s ní užil a teď čekají miminka. Neví se, co to bylo za rasu, takže štěňátka neurčité rasy. Nechcete některá?
5. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
 Filipiovi: dík za radu emoticon Jeden známý si přeje legrační kresbičku čůrajícího pejska emoticon
5. zář 2009 v 18:27  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
Registrovala se 16. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
Registrovala se 16. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak se stal zázrak. Jak měla Sára problémy s těma očima že jí z nich teklo, tak jsem někde vyčetla, že stačí vytírat heřmánovým čajem. A po dvou dnech co jsem to dělala, tak je to už celkem dobý. Přes den vůbec žádné ulepence. Jen ráno po probuzení, což bych řekla, že je celkem normální - nebo se pletu? Beru to jako u lidí když se probudí, tak si taky potřebují protřít oči. Bála jsem se, že to bude nějakej zánět nebo něco takovýho, ale naštěstí ne. Mám radost. Jinak co byste doporučili za granule nebo jakýma krmíte, popřípadě jestli dokrmujete ještě něčím jiným. Já dávám občas vařené maso s rýží nebo těstovinama a jinak granule Purinu Pro Plan. Soused krmí granulema Hills - krmíte někdo s nima?
5. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Pehamek, to je podle mě v pořádku. emoticon Já krmila taky pro planem, než jsem tu zjistila, že jsou to granule na nic a to jsem si myslela, jak nekrmím extra kvalitkou. emoticon Teď máme firstmate, ale ty nám nešmakují, tak zkusíme něco jinýho. Už jsem jich vyzkoušela mnoho a čím míň kvalitní, tím víc nám chutnají emoticon
5. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
 Já jsem taky zjistila, že právě ta Purina není nic moc. Taky jsem si myslela, že té mé holce dávám jen to nejlepší. No a ze začátku jí to nešmakovalo vůbec a teď celkem ok. Vyzkoušela jsem taky hodně granulí a přesně jak píšeš - čím větší hnus, tím více se po nich olizovala.
5. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No, já fakt nevím, co už těm děckám dávat, protože když si přečteš, co je na těch granulích, tak všechny se vychvalujou až do nebe. Nedávno jsem koupila granule, ktery mi byly doporučovány jednou paní, co chová chrty. A pak jsem zjistila, že kdesi jinde se to prodává normálně v supermarketech a ještě po nich smrděla jak ryba-lososovy. emoticon
5. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
 No když takle moc začnu přemýšlet jestli je lepší to nebo ono, tak si vzpomenu vždycky na babičku co měla psa když jsem byla malá. Byl to takovej voříšek a byl živenej co dům dal a dožil se 16 let. Tak nevím jestli to nějak řešit, ale zbytečně té mé holčičce taky ubližovat nechci. Holt asi zůstanu u Puriny i dál a sem tam ji uvařím nějaký to maso s něčím. To je taky věc - někdo říká, že se vařit psům nemá, jiný zase že může. Kdo se v tom má vyznat emoticon
5. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tak granule jsou normální jídlo, co si lidi jako myslí, že mají ti psi v granulích? Ale zase tam člověk nesmí dát různý věci, co pejskům ubližují. Sůl, koření... A nesmí to být teply. Já zase zkusím nějaky jiny a uvidím, jestli budou chutnat. emoticon
5. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Já taky kupuju Pro Plan, ale senzitiv na citlivé žaludky. Ten můj živočich totiž často zvrací. Takže ho nemůžu krmit všelijakýma těma psíma kokynama. Tyhle granule se nám osvědčili. Jinak jak píšete, sem tam mu uvařím maso s rýží nebo těstovina. Utlouct se může po srdíčkách. Jen nevím, jestli mu vařit denně, nebo ne. Jedna známá vaří každý den plus dává granule.
6. zář 2009 v 09:37  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 allie, jestli se ti chce, tak proč ne. Akorát musíš vědět, co všechno ten pes potřebuje, protože v granulích je toho opravdu obsaženo hodně, vitamíny atd. Takže si myslím, že když vařit, tak i granule. A pokud se ti chce vařit denně, tak proč ne. Akorát nepřekrmovat a zase pokud pejsek není žravej, tak ti bude čekat jen na to vařeny a granule do něj nedostaneš. Tady bych třeba narazila já u těch svých. Jednou za čas jim udělám radost a uvařím a pak mi celej den nečuchnou ke granulím. emoticon
6. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
 tak sůl a koření když vařím té naší tam nedávám. Vařím vždycky zvlášť maso, zvlášť rýži a někdy jí do toho uvařím ještě třeba mrkev nebo hrášek a tak. Aby tam měla i nějakou zeleninu. Jinak ale krmím převážně granulema.
6. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 myslim ze varit denne je zbytecny, obcas zpestit stravu necim varenym proc ne i varena zeleninka je zuzo ale denne asi ne, to jsem delal jenom kdyz noel zvracel a byl na antibiotikach
dneska jsme byli na vojenske show a Noel se tam tak trepal ze si vsichni mysleli ze je holka emoticon emoticon emoticon
6. zář 2009 ve 21:32  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Zdáááár opičky moje milovaná emoticon

chudá Noelek emoticon

Hlavně je nejhorší míchat vařený vs granule - buď jedno nebo druhý emoticon
6. zář 2009 ve 21:43  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 sari no me to nenapadlo, sem si myslela ze je to normal vystava, sem netula ze tam bude rekonstrukce druhe svetove a letecka show emoticon Noel se tak trepal ze by se s nim daly zatloukat hrebiky emoticon emoticon emoticon prvni vystrel a Noel nabral opacnej smer a valil, ja tasku s jejich proprietama pres ruku a Meg v druhe ruce a obe jsem leteli za nim jak na vodnich lyzich, ouska za nim vlaly, kocarky odhazoval stranou, takhle jsem proleteli kolem vystavy valecnejch aut a vsichni vojaci se malem dorvali smichy emoticon emoticon emoticon podarilo se mi ho zastavit mezi expozici german army v pousti a amrikan army v zakopech a tam jsem sebou rizla o zem a cekali sme na m kterej se bavil na te show emoticon tak tam Noel stal a vybroval jak priklepova zbijecka emoticon
pak se teda uklidnil a my naivne zamirili na leteckou show, sem si rikala tam se strilet nebude, no nestrilelo ale za plotem nejakej dement nemohl prezit ze uz to skoncilo a jeste si vystrelil a zaclo to nanovo emoticon Noel nabral otacky ze sem potom zavelela ze jdem domu jinak ten chudak dostane infarkt emoticon takze cestou k autu sem za sebou vlekla m kterej brzdil patama, choval se jako petiletej a snazil se udelat posledni fotky emoticon pak jsme jeste koupili par obrazku, pumpli tatku a pul hodiny hledali auto, meg s noelem to tam posrali a jelo se domu, v aute se z Noela okamzite zase stal frajel jak svina a tvaril se ze mu to auto patri a m je sofer emoticon
6. zář 2009 ve 22:20  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Zdůůůřte holky. My měli debatu o dětech. Ve střepinách byla paní, co nechce děti vůbec a když pronesla "když jsme s holkama vídaly kočárek, tak ony se rozeběhly k miminku a já k pejskovi, co šel vedle kočárku". Nebo tak nějak. M se úplně lekl, protože to jsem celá já emoticon emoticon emoticon
6. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Mijuš, vy když někde cestujete, tak to vždycky stojí za to emoticon emoticon emoticon
6. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 naprosto me vytocila m poznamka kdyz nas nasel sedet na zemi mezi tema vystavenejma exponatama ze kolik ma Noel pod kapotou? emoticon emoticon my otiz sedeli mezi dvema valecnejma autama ktery byli nastartovany a Noel uprostred a klepal s stejne jako ty auta coz me nedoslo protoze sem to nevidela z pohledu tech kolemjdoucich a divila sem se proc na nas tak cumi emoticon emoticon
6. zář 2009 ve 22:24  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 chudísek emoticon emoticon emoticon
6. zář 2009 ve 23:12  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš