Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fris, je to někde ke konci pár stránek. No já myslela, že mě picne a kdyby tam šlo psát, tak okamžitě něco napíšu. G, ona je ta jedna z mála(nebo z většiny tchyněk), co se taková už narodila. A to nám furt vnucovala pozemek ve Štarnově(měly jsme ho dostat od m dědy, ale dal ho strejdovi a tak nám mocně vykládala, kdo všechno jinej prodává pozemek atd.). Jaky my měli štěstí, že nám děda ten pozemek nedal. Bych mu za to měla nohy líbat. :-D :-D
Odpovědět
all, teda, taková smůla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, trápí nás to, ale co naděláme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alli tak to je mi lito ze si vyfasovala takovou megeru :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mijuš, já už se s tím smířila, ona je prostě jiná a kamarádky nikdy nebudeme. Tak se hlavně vídat co nejméně, ať nám tlak nestoupá do závratných výšin.
Odpovědět
Profilova fotka
A dám si vínko :-D :-D
Odpovědět
Tak na manželova mamka je naštěstí v pohodě, ale taky mám v revíru škodnou ]-( 8-( Takže naprosto chápu a rozumím :-D
Odpovědět
ali...jo,už vím,cos myslela... mám nápad,vycvičíme naše hodné pejsky a pustíme je na tu tvoji 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
fris neblbni by jim bylo spatne pak :-D
Odpovědět
však konzumovat nemusí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
i tak, se otravi :-D
Odpovědět
tak jenom by postrašili :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
moje detatko se k jezibabe nepriblizi ani omylem a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych jí ty svoje taky ani nedala pohladit. Ona se nezdá, ale jedu v ní je, že by to zabilo slona :-D :-D Fris, já si to právě četla na tom rozvodu, tak jsem si říkala, co tam asi bude zajímavýho a tohle mi vyrazilo dech.
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze se zda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už po těch 13 letech jsem skoro imunní ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
meg mam za tu bouli plnou nejake tekutiny, smarja doufam ze se to nezvetsi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja snad tu mou tchynku pozlatim kdyz to tak posloucham =-)
Odpovědět
Profilova fotka
A menší se to? =-) Sárina tady cupuje piňdoura, a přitom jí plavou jí očička, teče nudle a hrozně cintá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mijuš, pozlať. A pak jí dej navrch pusu :-D :-D Chuděrka Megulka. :-( Sári, to tvoje děcko nenažrany.
Odpovědět
co, nenažraný, úchylačka to je :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když ji to mamina kupuje? :-D :-D :-D A ona to žvýká, aby udělala radost. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari to videt noelek tak z toho ma trauma do konce zivota :-D :-D meg se to nemensi, nejdriv se to zmensilo a ted je to tak jak to bylo :-| alli az ji uvidim tak ji dam hudlana :-D
Odpovědět
dobře, obě jsou úchylný :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ono se rika ze po urcite dobe se pes a panicek zacnou podezrele podobat jeden druhymu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty dvě jsou stejny už dávno :-D :-D Káťa je taky celá já. Zhnilá, ráno se vzbudí a jde spát a břuch má jako těhotná. Mlsná a furt by jen papkala :-D :-D Hele a maj tam u vás otevřeny i v sobotu? Protože já bych asi počkala do rána a pak tam s ní skočla.
Odpovědět
Profilova fotka
alli to netusim, vet rikal ze mam pockat do pondeli, no uvidime =-) jo ti nasi sou taky stejni jak ja, chrapou do obeda, naji se a dou si zas lehnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, ale po kom je Sára takovy střeštiprdlo netuším. Ta se do toho asi dostane. Doufám, že nebude po pánečkovi.
Odpovědět
Profilova fotka
proc? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No, on je sice můj chlap úžasnej, ale dokáže se urazit i kvůli prkotině. Takže mít to doma dvakrát by mě asi pláclo :-N A ještě vůbec nejí. Je to taková moje anorektička. Třeba celej den nejí a večer se napráská a je mu blbě. Ale to že mu 20x říkám, ať jde jíst, tak ne, to ještě musí totiž dodělat. Tudíž bych měla nejvychrtlejšího berňáčka široko daleko.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?