Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mell
Registrovala se 16. června 2008 na beremese.cz. Přidala 156 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 22. května 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mell
Registrovala se 16. června 2008 na beremese.cz. Přidala 156 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 mia: já chci taky vidět fotky emoticon

alll: no, tak jsem zvědavá, jak dopadnete... on to není žádnej zázrak, ale fakt je, že se psama zabejvá a rozumí jim. Myslím, že spoustu rad by ti dal normální zkušenej pejskař.

filipovi: já osobně s ním zkušenosti nemám, ale znám hodně lidí, co k němu jezdilo na ty jeho free soboty ještě když byl u Prahy. A znám spousty historek od dobrých kamarádů, takže nemám žádné iluze. Prostě normální (no, spíš trošku bláznivej) pejskař, co psům rozumí - to se mu musí nechat,ale komunikace s lidma je dost špatná.
a já mám "bojový" plemeno a ty on nemusí emoticon
15. čer 2009 ve 22:51  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Mell jak to? A vidíš, já zas myslela, že jo? emoticon Docela hezky je obhajoval v diskuzi s Jílkovou emoticon
15. čer 2009 ve 22:54  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mell
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mell
    Region Praha
 sari: ale když tam dojedeš s "bojovým" psem, tak tě pošle do jistých míst... kámoška tam byla se štěnětem staforda (tříměsíčním) a udělal jí hroznou předpověď, jak ve dvou letech jim roztrhá druhýho psa a prostě se držel dál. On prý má nejradši primitivní plemena, že jsou jako nejblíž tý přírodě... Ale jak říkám, je to pejskař a tak ví, že pibull není žádná krvelačná bestie..
Přečti si tu jeho knížku - myslím, že se z ní dá udělat celkem dobrej názor...
15. čer 2009 ve 23:47  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Mell mám jí doma, ještě sem se, ale k ní nedostala emoticon
To sem zvědavá, a potom budu asi nas.aná emoticon emoticon

Mell napiš mi ještě jednou (už si mi to jednou psala emoticon ) jaký ty pesany máš a kolik jim je let emoticon
16. čer 2009 v 00:02  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Mell, já tu knížku mám doma a přečetla jsem ji jedním dechem. A nepřijde mi, že by tam někoho urážel nebo tak. On má prostě svérázny jednání, ale když se kolikrát podíváš, co tam ti lidi napíšou, tak já už bych je poslala někam a nafackovala jim a on jim to napíše slušně. Jako dotaz - pes dělá to a to, tak ho za to vždycky zmlátím, šlahnu s ním o zem a on to dělá pořád i když ví, že ho pak zmlátím. Jak ho mám teda bít, aby věděl, že to nesmí? emoticon emoticon emoticon Jako pardón, ale to bych toho člověka poslala do prdele a ani by nevěděl jak rychle.
Jinak, on má nejraděj primitivní plemena, protože se chovají nejblíže vlkům a nejsou domestikovaní jak ty chlupaty bíly kuličky. Ale taky ty primitivy nedoporučuje každýmu.
16. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 alli tak to by mi vzteky ruply nervy emoticon emoticon emoticon emoticon
16. čer 2009 v 11:18  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 A pak takovým lidem pomáhej, když bys je nejraděj zabila. Pomáhá sice psům, ale jak může mít takovej člověk psa.
16. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ja bych takovym lidem zabavila jakykoliv zvire a zavrela bych je za to emoticon
16. čer 2009 ve 12:02  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Na bílý kuličky je nejlepší odborník Victoria, co ji dávají na Spektru, škoda, že je z Anglie. emoticon
16. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tak tak Petruš. A jsem zvědavá, co bude za odborníka v tom novym pořadu co má být myslím na nově.
16. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 holky takjsem prohlizela fotky Saluk a myslim ze Noel fakt Saluka je emoticon
16. čer 2009 ve 13:09  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
 jsem tu zas a pomalu jako petruš začínám vzdávat dočítání emoticon
Mijuš, gratuluju k rodinnému úspěchu na výstavě, fotky se, ale honem emoticon
16. čer 2009 v 16:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Mijuš, ty fotky jsou bombasticky. Meg v bazéně a před televizí nemá chybu. A Noelek při běhu nebo jako Mickey mouse. Super emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
16. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
Registrovala se 16. června 2008 na beremese.cz. Přidala 169 příspěvků a 3 alba. Má 42 přátel. Region Ústí nad Orlicí.
fotoportrét
fotoportrét
jackey
Registrovala se 16. června 2008 na beremese.cz. Přidala 169 příspěvků a 3 alba. Má 42 přátel. Region Ústí nad Orlicí.
 alll - no vidíš a ty jsi z něho měla takový strach emoticon Jsem moc ráda,že jsi se nakonec odvážila a budu napjatě čekat na tvé dojmy z návštěvy emoticon Držím palce emoticon

mell - nevíš jak rozsáhlý je problém se Sájou a právě proto,že by k tomuhle nedokázal zkušený pejskař poradit,veština z nich by to spíš svým chováním mohla ještě zhoršit,proto se rozhodli jet za Rudou,který se na bojavky specializuje....to co Sája prožívá není normální strach a chce to opravdu odbornou pomoc dokud je čas to všechno napravit a uvést do normálu a ne jezdit po výcvikářích a zkoušet..na to je ten pes dost s nervy v pr....,aby takové experimenty ustál...
a ano Ruda není přeborník v komunikaci s lidmi,ale taky kvůli tomu za ním lidi nejezdí ne? emoticon
16. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jackey, krásně jsi to napsala. On sám mi do telefonu říkal, že po ní chci víc, než je schopná unést a v některých případech zase málo. Proto to bude nejlepší. A už se tam i těším emoticon Hlavně chci, aby byla Sája v poho. Ty 3 hodiny cesty taky nebudou pro ni nic super. Jackey, jak dlouho dokáže takhle vydržet bez pití? Protože to jsou 3 hoďky tam a 3 zpátky a ona mi ve stresu nepije. A ani nečůrá. emoticon
16. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 alli jsem rada ze se libi emoticon
me ted dozral m, mu rikam ze si myslim ze by Noel mohl byt Saluki podle fotek a on prej ze ne ze Saluki je mnohem vyssi, kdyz jsem se ho zeptala jestli nekdy nejakyho perskyho chrta videl tak mi na to klidne rekl ze ne emoticon
16. čer 2009 ve 22:06  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 emoticon emoticon Mijuš chlapi. To chce klid a myslet si svoje. emoticon
16. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 alll - děkuju emoticon Já myslím,že to bude v pohodě,kdyžtak bych s sebou vodu určitě zkusila vzít,uvidíš i jaké bude počasí a kdyžtak jí můžeš vždy jen mokrou rukou navlhčit jazyk a třeba jí tak donutíš trochu se napít emoticon Jinak se neboj,ona žízní určitě neumře emoticon
Budu na vás myslet a pak dej vědět emoticon
16. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 jako ja neznam pana Rudu ale souhlas s Jakey ze normal vycvikari muzou napachat vetsi skodu nez uzitek, kamaradka k jednomu zacala chodit, prvni lekce se zdala ok tak si predplatila vic, vim ze mi potom rikala ze se ji to tam nejak nezda ale psa pred tim nikdy nemela tak si nebyla jista, tak jsem tam jela s ni, no potes panbu, ve finale jsem rekla kamaradce at si sbali psa a mizime, pritahl tam nejakou pani s jinym dost divny psem, trikrat tak velkym jako ten kamaradcin a prej nechte je spolu hrat at si zvyka na jiny psy, to by jeste slo, ale ten druhej pes byl oicividne trosku mimo a pojmem hra se myslelao ze kamaradcin pes bude pouzit jako hracka, ten druhej po nem skakal, obskakoval ho, kousal, oslintaval, o..ukaval ho s prominutim to nejde jinak nazvat, ponizoval a ten malej chudacek mel uplny trauma, utikal, plakal, chtel pryc a ten cvicitel porad ze je mame nechat ze to tak ma byt, pak uz mi ruply nervy, rekla jsem kamardce ktera uz skoro bracela at si veme psa do naruci, poslali jsme milyho pana nekam a sli domu, psa jsme museli vykoupat a mel trauma jak svina emoticon
16. čer 2009 ve 22:13  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 mia -takového výcvikáře bych při odchodu ještě nakopala do zadku emoticon Ale je vidět,jak je stále zažité takové to :,,však je nechte být,oni si to mezi sebou vyřeší" Přitom to situaci vždy jen zhoršuje a chudák ten prcek...kamarádka může být ráda,že se jí z něho po této zkušenosti nestal hysterický,štěkající a na vše útočící pes emoticon
16. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Já právě bojim bojim, aby mi tam neumřela žížou. Vodu určo vezmu. Já sama nevydržím bez vody ani půl hoďky. Jak jsem tu psala, že jsme byli u té kámošky, tak tam jsem jí mokrej prst strkala za škraně s vírou, že se aspoň oblejzne. Ale tuhá jak veka a kapalo jí to bokem. Je to prostě tutanka.
Mijuš, taky bych ho nakopala do zadku. Právě toho se bojím, vlezu za nějakym cvičitelem a ten mi psa ještě sprzní.
16. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 alll- důležité spíš je,pokud bude vedro,aby se dostatečně chladila,takže jí klidně namoč mokrýma rukama hlavu a pokud ti fakt tak drží pysky u sebe,že se jí tam nedostaneš,tak jí nenuť..pro psa není šest hodin bez vody nic šíleného,vydrží i déle ...a když jí budeš osvěžovat,tak to bude v pohodě...možná i bude lepší,když bude teplo,jak se bude chladit,tak jí tam aspoň budeš moc šprejchnout vodu a přelstít jí tak emoticon
Ještě mě napadlo,jak to reaguje na rozprašovač?Bojí se ho?Pokud ne,tak i to by bylo řešení,vzít vodu do nějakého rozprašovače a tím se jí do tlamky dostaneš určitě emoticon
16. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Vidíš, rozprašovač nezná, ale seznámíme. Ona se věcí, co poznala u nás nebojí. Prostě se ozve zvuk, ona odskočí, já se jí zasměju, chytnu ji a začnu jí hodně z blízka ukazovat tu věc co zvučila. A už se nebojí. Jen se bojí prostě lidí. Chjo. A teda vodítka. Jak čert kříže. Jako za pysky se jí dostanu, ona je má plandavy, ale do čumičky už ne. V autě se chladí, ale prostě když jsme pryč, nebo je poblíž nějakej člověk, tak má čumču zavřenou a ani nedejchne. Doufám, že ji Ruda nějak vysvětlí to vodítko, abychom mohli šmatlat pěkně všichni na prochny. Jí to sice líto není, ale neví o co přichází.
16. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Alll - neboj pes dobrovolně hlady ani žížní neumře emoticon

Mio - fotky jsou úžasný..děkuju emoticon teď jsme si je s m. prohlíželi..toho teda zajímala i televize co máte emoticon emoticon , ale fakt krásnýýý emoticon
16. čer 2009 ve 22:46  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Sári, když ona je úplná tutanka. Někdy mi přijde, že by radši umřela, než dobrovolně šla za někým cizím. Jsem jí chtěla nechat vodítko, ať si zvykne. Co ta vyváděla, jak kdyby ji hodnil nějakej bubák. Ocas mezi nohama, v očích smrt a petala sprintama dokud jsem ji neodchytla a vodítko nesundala. Když ho má a nehýbe se, tak v poho. Ale jak se pohne a vodítko s ní, tak je jak praštěná.
16. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 To ta naše trubka zase chce hned ke každýmu a chce se mazlit, až je otravná emoticonTřeba kolem zastávky s ní nemůžu jít, páč si myslí, že když stojí a čekají..tak čekají na ní emoticon emoticon je strašně šťastná a hned si to k nim šupajdí..no jo, ale pak je nešťastná, že jí málokdo pohladí, protože se bojí pitbula emoticon
16. čer 2009 ve 22:55  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 To jsou trubky. Chová se jak naše Káťa. Ta když vidí potenciálního mazla, tak je schopná se svou výškou nula prd hopsat, dokud ji někdo nepohladí. Já teda rudá až na zadku sundávám psa z lidí a valím pryč. Ale málokdo se zlobí. Většinou si ji každej hladí. emoticon
16. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 sari kuju za pochvalu emoticon
no telka je bozi, Meg ji miluje, dokaze k ni byt prikovana klidne celej den, nejvic miluje kdyz jsou tam psy nebo kocky, dneska sla i po tech kreslenejch v Boltovi a je u vytrzeni kdyz je tam nejaka vesela hudba, kdyz to stopnu ze jdu na zachod tak ceka napjate, kdyz se vratim tak se nachysta do startovaci pozice aby ji nic neuslo a zira dal emoticon emoticon je fakt neskutecna emoticon
a desne miluje svuj odraz v zrcadle emoticon
alli to mam to stejny s tema nasima, celej den na te vystave nic nepili takje necham a polivam je, sice se sprajcujou ale maj to marny emoticon
16. čer 2009 ve 23:14  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Jéééje, doufám, že teda Sáje pomůže, aby časem z ní byl pohodový pes.

Mia, díky za fotečky - dělám tabulky a do toho čučím na ty tvoje zlatíčka. emoticon
16. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 sari to mi vykladej, ty nasi dva smudlini skacou po vsem co se hybe co je pri jejich velikosti fakt parada, ale oni jsou jak sileni, vylozene tancujou, krouti se, po vsem slapou ( hlavne po prstech na nohach) pustit k tomu foxtrot tak je z toho video jak svina emoticon sem prave premyslela ze poridime video kameru, treba Meg kdyz si veme hracku a chytne zachvat to nejde fotakem zachytit ani omylem emoticon
16. čer 2009 ve 23:24  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš