Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze potrebuju vedet jaky sou, me veterinar rekl ze to nepotrebuju a vystrkal nas z ordinace, brucoun starej 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bych ho asi plácla. Každopádně my máme v očkováku napsany toto, ale pak jsou tam ještě nějaky zkratky, ktery nemám ve vysvětlivkách a nevím, co to je. Možná kombinace toho, ani nevím co a jak často se očkuje. My prostě přijdeme každej rok, on koukne do očkováku a něco jim píchne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To co standart + borelioza + tetanus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my normalne mame takovyho celkem mladyho polaka jako veta a ten je moc fajn, pejsky ma rad, radi nam, vsechno vysvetli ale ted tam byl tenhle pitomec sem myslela ze ho prastim, jenom nas chtel dostat z ordinace, kdybych se neozvala tak Meg necha vytrhat vsechny zuby a hotovo, az sem se vzpricila mezi dverma a rekla jsem ze ji je chci zachratit tak nas obednal na to cisteni, zeptala jsem se ho at ji zkontroluje ze ma krvavy ocka a ona ze kdyz dobre vidi a neprivira oci tak je to jedno, no proste dement 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mio - kretén ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To snad není možny. Bych ho tam asi vyfackovala. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fakt holky des, jediny stesti ze mam s pejskama zkusenosti a u veta jsem byla mockrat tak se nedam a vydupu si co chci ale treba m kterej to nezna by proste vsechno odkyval a chudak Meg by celej zivot jenom lizala kasicky, je mi lito tech pejsku majitelu kteri maji prvniho pejska a neznaji to
Odpovědět
Profilova fotka
To je nezodpovědnost veterinářů. Já když měla jen Kačenku, tak jsem ani nevěděla, že se odčervuje :-N Odnesla to červíkama a od té doby to vím. Veterinář mi to zřejmě zapomněl říct. Nechápu jakto, protože se mě vždycky ptá, kdy jsem odčervovala nebo kdy budu.
Odpovědět
Profilova fotka
ten polak to prave dela taky, jenomze oni se tam stridaji, premyslim ze najdu jinaou veterinu, videla jsem jednu s 24 hodin servisem coz je bozi tak to okouknu, tady pockam az deticky dostanou pasy a asi to zmenim
Odpovědět
Profilova fotka
To je blby. Nikdy nevíš, co se může stát a přijedeš tam a bude tam ten starej dědek, co tě vykáže, že je to ok. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no prave
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Tenessy je ostříhaná a moc jí to sekne. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
foto x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kurňa, já než dojdu z práce a trochu to doma pofackuju, abych mohla sednout k netu, tak tu vždycky vypíšete romány ]-( :-D takže abych to shrnula, odčervujeme asi po 3,5 měsících, očkování máme taky tu směsku nemocí, jak to vypisovala alll, k borelce jsme se ještě nedostali, ale silně o tom uvažuju, vzteklina je jasná, bez ní bych psa ven ani nepustila a drápky zastřihujeme většinou s manžou, když namastíme svaly, aby Joyinka necukala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mastite svaly ji nebo sobe? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sobě, ona by nám mastná klouzala a namastíme řečeno obrazně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo taaak, no nam by nepomohl ani svatej s tem ponikama co mame :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abych řekla pravdu, tak si neumím představit, jakou sílu umí vyvinout chrt, ale zkus si představit, jakou silou se nožkama dokáže odstrkovat svalnatej stafordíček :-N ale je to láska, teď leží m na posteli a čumí na seriál a Joy si k němu lehla a zblízka mu očuchává tvář a nakonec mu položila hlavičku na krk, jako že jde spinkat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak Meg jeste nevime ale Noel prekvapive jako kun i s tema jeho paratkama, to nevim jak to dela, ale kdyz se do me v noci zapre nohama a odstric me tak mam co delat abych se udrzela v posteli :-D kdyz zatahne na voditku tak prepadnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to znám, v noci se potřebuje Joy nutně protáhnout, silou na táhne nožky před sebe a já je mám tak vražený v zádech, že si skoro ohmatávám břicho, jestli nepolezou ven tudy :-D shodit mě nemůže pač spím u zdi 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Noel byl vcera k sezrani, sem prisla z koupelne a spal u tatky v naruci a m mel pres nej hozenou ruku a pak sem se vzbudila a Noel mi spal s hlavou na mym plochym hrudnicku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ona si taky strašně ráda položí hlavičku na nějakou část těla a úplně nejspokojenější je, když si lehnu na záda a a ona se mi může stočit mezi natažený nohy do klubíčka, případně si položit hlavičku na stehno, asi má ráda, jak má z obou stran teplíčko, v noci, když se chci převalit na záda a vzbudí mě, jak mi pes leze přes nohu, tak jsem vzteky bez sebe a ona si jen tak potichu zamručí a svalí se vedle mě, když jí teda nepustím na oblíbený místečko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo to znam, noel se mi taky tlci na nohy, me to desne stve protoze se nemuzu hybat a to nesnasim :-N ja mam rada svuj prostor, i u m mi to vadi kdyz se na me pricucne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak mě vadí jen u přítele, když se na mě přicucne, u pejsků je to tak sladky a bez dvou přícuců, jeden u břicha a druhej u noh, bych už neusla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jak kdy, kdyz se jemne mile pricucne a drzi se v horni polovine tela tak jo ale kdyz si nemam kam dat nohy to mi teda vadi :-D
Odpovědět
me zdycky dojima kdyz se mi dasa snazi uvelebit na kline, vsude prepadava, tema kloubama do me vyvrtava diry a jeste remca, ze jsem mala a nevejde se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noel ma sanci jenom tak max hlavou a tlapkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sárinka, když se ráno mazlíme v posteli, tak si na mě vleze tak, že se jí ani nožka nedotýká postele. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo je malinka x-) kamaradcina civava mi spavala na brichu byla to sranda, kdyz to udelal pinda malej poprve tak jsem o tom nevedela a jak sem se v noci zvedla tak chudak spadl :-D
Odpovědět
jses otocila a neco pod tebou zakviklo? :-N Ja bych nemohla spat s dasou. To jsme si vyzkouseli na chate jednou. Minimalne trikrat jsem se za noc vzbudila, protoze se přeštelovávala, nebo se ke mne neustale lisala. Takze jsem pak byla za morouse chaty, protoze jsem byla celou dovolenou nevyspala. :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?