Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
no ja jsem si taky rikala ze budeme mit dalsiho pejska ale radsi ne,kdyz sem dostala chelsii byla jsem tehotna takze jse se ji mohli venovat a ted pri male by to nebylo ono a takovy pes potrebuje pevnou ruku a ja jsem zatizena na stafordy jsou krasni,elegantni..atd ;-) a ted by to asi uz nebylo ono,prece jen je to jak dite a dve bych asi nezvladlaa pritel o tom nechce ani slyset,rekl mi ze mi koupi leguana pokud budu chtit :-) mozna casem az nam mala vyroste udelame radost nejakemu stenatku,musela bych si stejne jed pro nej do cech at mam jistotu tady staforda blbe sezenes,prodavaji tady pejsky ve zmerimexu je to strasne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vip - stafordí jsou super, máme pitbulku, takže vim, jaký jsou to lásky. x-) Tady mezi náma pejskařkama je Simushka, která má holčička staforda Joynku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tolik smutku. :-( :-( Co se týče toho jorka, tak kamarádka má taky holčičku a byla s ní a se žaludkem u veterináře celkem třikrát. Pořád průjem, zvracela, nejedla, prostě jí bylo zle. A z čeho to měla? Že jí dávali hnusy od stolu. Sem tam brambůrek, šunčičku a já nevím co všechno. A pes to takhle odnesl. Už je z toho venku, ale byli na antibiotikách hrozně dlouho. Mám pocit že i na gastru, ale nejsem si jistá. Nic nenašli a tak se jí vet zeptal, jestli jí nedává od stolu. Nepřiznala se, ale říkala, že už chápe, proč jsem tak zlá, když někdo chce něco nacpat mým psům. Jestli jí dáváte něco od stolu, tak okamžitě přestaňte. Snad to bude tohle a ne nic vážnýho.
Odpovědět
Profilova fotka
Alll - takových psů co to potom odnesou zažíváním znám milion ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda moc ne, ale to protože v mým okolí psi moc lidi nemívájí. Teď se to teda rozrůstá, ale doufám, že budou chytří a nebudou jim nic cpát. Té mé kamarádce to došlo až po třetí... Třikrát ten pes takhle musel trpět. Ale pochopila a jsem ráda a věřím, že už jí nic nedá. Přece jen nevěděla z čeho, až když jsem nadávala, jak cpali Maťovi, že mi to odnese na žaludku a pak co jí řekl vet.
Odpovědět
Profilova fotka
A vůbec kde je dneska Mijuše, Simuše a Petruše :-D :-D ??? Taková drzost se tu neukázat ]-( :-D
Odpovědět
Dakujem kocky, zajtra ideme zrejme do Trnavy, bo ma uplne ciernu stolicu, co ja priznak krvi, pokial viem, tak mam hlavu v smutku... Od stola nepostava. Papa granulky, obcas s maskom v kapsickach od pedigre, ci jak sa pisu, niekedy varene kuracie... Je mi uz jedno, co s nou budu robit, len nech ju z toho dostanu. VSetky skusky prekladam, neviem, kedy a ako to postiham :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ať Vám to zítra dobře dopadne, dejte vědět ;-) Držíme tlapky ;-)
Odpovědět
no este dostava pamlsky, ako kazdy haf, ale kvalitne vyberame, Rinti, susene masko, tak z toho snad nie Dakujeme a dam vediet... (myslime pozitivne, myslime, i ked mi to neide)
Odpovědět
Profilova fotka
sari, co se tu vztekáš, já tu včera přece byla, se mrkni o stránku před :-D ta jouda naše nás opět tradičně vzbudila o půl sedmé a jakmile přišla zvenku z čůrání, už si zalezla za mnou na deku a začala se tvářit děsně utahaně ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jo :-D :-D To ta naše jouda ještě chrápe jak dospělej chlap :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari - no ta naše už taky :-D teď je zahrabaná v peřině u páníčka x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to z toho nebude. Ale je to škoda, protože by to nebylo nic vážnýho. Držím pěsti. Holky, ta naše Sájule vypadá jak tank. Je hrozně chlupatá, tělo má jak dospělej pes, opravdu mohutny(až jsem zkoušela, jestli má žebra, je to dobry, jsou light hmatatelny) a nožičky má kraťunky. Vypadá fakt prčovně. Doufám, že jí ty nohy dorostou, protože teď je jak bernskej jezevčík :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mijuse se ucila ridit a pak si davala do trumpety :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Víte čeho jsem si holky všimla? Že tu má plno holek v galerce svoje pejsánky, jen nám pejskařkám je nějak mažou 8-(
Odpovědět
ja jsem si teda zadnyho psa nikde nevsimla. Mozna na strese, kdyz je tam ukazana i nova pohovka apod., ale jinak mi prijde, ze na beremku projde stezi pejsek v oblecku zenicha a nevesty..., nebo pejsek s nevestou max. tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si právě pročítala nějaky diskuze na Po svatbě a koukala tam a asi 3 holky tam měli fotku svýho pejska bez oblečku. Samo jsem narazila i na fotky pejsků v oblečkách.
Odpovědět
tak to asi admin neodchyt - ty fotky zviratek, co jsou pridavany nove si admini hlidaji, ale pokud devcata alba neupravujou dlouho, tak to admini nevi. Me zmizel pejsek az nedavno, kdyz jsem tam dala fotku i novyho pejska, timpadem se albicko ukazalo navrchu a promazali mi ho pekne :-N , jinak ho enchali v klidu.
Odpovědět
(mNe - pardon :-p )
Odpovědět
Profilova fotka
taky mi smazali rozkošnou fotečku naší berunky ;-( ale na druhou stranu na tom není nic nepochopitelnýho na svatebním portálu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oni to jenom nemuzou vsechno stihat, ale pokud to najdou tak to smazou, je fakt ze je to svatbni portal
Odpovědět
Profilova fotka
holky m udelal naprosto bomba fotku :-D :-D :-D :-D :-D http://foremani.intro.cz/gallery/noel...
Odpovědět
:-D :-D to je uzasny! A preskocil ji? nebo na ni naskocil? :-N Noel se umi krasne smat! A Meg zas vypada, jako by rikala neco ale hooodne sprostyho.
Odpovědět
Profilova fotka
ale on na ni neskace, on si mysli ze soulozi :-D :-D :-D
Odpovědět
no a ne? :-N Vypada dost presvedcene :-p
Odpovědět
Profilova fotka
http://foremani.intro.cz/gallery/noel... ne, on jenom za ni skace nehoru a dolu :-D
Odpovědět
no amte tam veselo :-D ale je videt, ze se maji radi :-N to je pozitivni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo veselo s nima je :-D
Odpovědět
KOcky, Jessinke je lepsie. Trnava da potvrdila gastritidu i krvacanie, napriek tomu jej nerobili gastro, dali jej ine antibiotika, trcalo sa v Trnave od rana, do 17tej na novu davku, zajtra rano sa ide opat. Ale je cula, hrava, proste, uz sa ta predtym hmota meni na nasho psicka :)
Odpovědět
Profilova fotka
zdenulkaa to super x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?