Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jackey
Registrovala se 16. června 2008 na beremese.cz. Přidala 169 příspěvků a 3 alba. Má 42 přátel. Region Ústí nad Orlicí.
fotoportrét
fotoportrét
jackey
Registrovala se 16. června 2008 na beremese.cz. Přidala 169 příspěvků a 3 alba. Má 42 přátel. Region Ústí nad Orlicí.
 Ono to není až tak o procentech a to kolik bílkovin spíš záleží na daném psu(jak je starý,jestli je hodně aktivní,nemocný apd.)..a 20 je dost málo emoticon
Myslím,že najít se dá...samozřejmě ne,pokud se člověk snaží na psech šetřitemoticon Ale jinak se to dá....
29. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Tak jak to tady sleduji, tak vse davam psovi blbe. Sice kamosky, co vystavuji a chovaji davaji vetsina to, co ja, ale budiz. Navic, Teny je dost negranulova, takze to nejmensi baleni ji vydrzi sto let. Takze nakonec stejne krmime necim jinym. Teny je totiz pes, co zemre hlady u plne misky granuli. emoticon Taky by me zajimalo, ktere granule jsou tedy ok?
29. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
 Alll - tak my žravce máme emoticon Ráno a večer si v přibližnej čas sedne k misce a čumí na mě, jako:Kde s tím seš? emoticon emoticon A když budu misku držet ve vejšce tak bude bláznit a slintat jak hotentot emoticon
29. dub 2009 ve 22:16  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 petruszkaa stačí číst,už jsem tu jedny doporučovala...a nevím,co jsi hned podrážděná,chceš mi snad říct,že do složení granulí vidíš?
A pokud krmíš něčím jiným(předpokládám,že vařenou stravu nebo BARF,protože nic jiného už nezbývá),tak nějak nechápu smysluplnost kupování granulí... emoticon
29. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 jackey, já to sice psala v žertu, ale všimla jsem si, že ty tady vše bereš smrtelně vážně. emoticon emoticon Mimochodem, doporučovala jsi sice granule, ale taky jsi psala, že jsou vhodné pro velké psy, tak mě laskavě hned nenapadej. emoticon
Tenessy granule sice žere málokdy, ale prostě někdy si s chutí dá misku - asi na zpestření nebo nevím, co ji k tomu vede. emoticon
30. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funkate
Registrovala se 26. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
funkate
Registrovala se 26. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků a 1 album. Region Brno.
    Region Třebíč
 AHOJ vsem pejskarkam. mam na Vas damy jednu odbornou otazecku... Nevite, ktery den harani je idealni na nakryvani? jedem zitra pripustit nasi labradorku (bude vlahy vecer, prvni maj...) a je to ve 13.dnu. Nevite jak to je nejlepsi? Diky Katka
30. dub 2009 v 11:29  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 petruszkaa - ano beru vše kolem psů smrtelně vážně asi tak jako matky kolem svých dětí,protože moji psi pro mně nejsou míň...ale každá to bereme asi trochu jinak... emoticon
A nevšimla jsem si,že by jsem tě napadala...nechápu co proti mě máš,kdykoliv něco napíšu,tak ty to hned zpochybníš... emoticon
A nepsala jsem,že jsou to granule jen pro velké psy....
30. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 funkate - a to vám neporadí chovatelka?
Jen pokud máte fenku bez PP,tak by to možná chtělo ještě promyslet,než to uděláte...nevíš,čemu štěňata vystavuješ...
Pokud je to uchovněná fena s PP,tak se omlouvám emoticon
30. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
 Jackey:Mam fenu bez PP- čemu bych měla štěnata vystavovat?
30. dub 2009 ve 13:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 No tak se zeptám takhle-máš jí vyšetřenou na dědičné nemoci labradorů převážně dysplazii,epilepsii,PRA a podobně?Jinak totiž nevíš,jestli tvá fena není jejich přenašečkou a na to se u ní nemusí nemoc projevit...a ty by jsi chtěla přivést na svět nemocná štěňátka?Já věřím,že ne emoticon
Prosím dobře to zvaž....
Proč vůbec chcete štěňátka?Máš k tomu nějaké zvláštní důvody? emoticon
30. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
 DKK ma nase fenka 0/0, budouci otec ma PP a DKK opet 0/0-Dr, Snášil.
Proč si myslis, ze jsou ke stenatkum potreba "zvlastni duvody"?
30. dub 2009 ve 13:40  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
 A, takze idealni den kryti se asi nedozvim. emoticon
30. dub 2009 ve 13:41  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Já bych štěňátka teda nechtěla, protože bych je musela dát pryč a to by byla moje smrt. Kdybych třeba dala štěndo nějakýmu hnusákovi, viz např. ta od které mám Sáju, tak by mě asi kleplo.
Jinak Petruš, já tu stránku projela a jsou tam i pro prďátka pejsky, dokonce i pro kočky, tak vezmu i tomu našemu kočičímu princi.
30. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Ideální den krytí nevím a je možny, že to má každy plemeno jinak. Každopádně se to většinou povede, když majitel fenky nechce emoticon .
Ještě dodám, že ti moji psounci jsou pro mě taky jako děti a dokonce jim tak i říkám. Ne málo lidí se hodně diví.
30. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
 alll: i u nas to tak je. nase holka trpi pokazde na falesnou brezost, tak si od nakryti slibuju ze se hormonalne srovna a jeji telicko si uvedomi, kdy je ten cas udelat mliko, zatim mam zajemce o 3 stenatka a vsechno jsou to moc fajn lidi. dva znam, jednoho mi sehanla svagrova, ale maji domecek a na stenatko se moc tesi... kdyz sem rekla doma ze bych si poridila druhou fenku, tak mi pritel rekl, ze budem muset koupit vetsi postel emoticon
30. dub 2009 ve 13:47  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 jackey, já nemyslela, že bereš vážně ty pejsky (to věřím, že bereš a možná tě překvapí, že i já je beru vážně), ale ty kecy na netu. Promiň, ale ty mi taky zrovna nepíšeš kamarádsky. Budu muset pročíst, kde tě tedy tak napadám. emoticon

alll, já bych měla strach, že bych ty prcky i nezvládla - dost jsem byla na nervy, když nám doma loužičkovala jen jedna potvůrka. A pak to ještě dát pryč? Tak to už vůbec.
30. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
 Jackey:DKK ma nase fenka 0/0, budouci otec ma PP a DKK opet 0/0-Dr, Snášil. jsem presvedcena ze za takove rentgeny by byl vdecny kdejaky PP

Proč si myslis, ze jsou ke stenatkum potreba "zvlastni duvody"?
Nezlob se na me, ale jak tady ctu tu diskusi, tak mam pocit, ze mas doma PP pejska (fenku) a bude to jiste nejaky sampion, na ktereho jsi pysna. a proto mam pocit, ze se Ti nelibi zvysovani populace pejsku bez PP
Mám pravdu?
30. dub 2009 ve 13:55  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 funkate - a tvoje fena je má vyhodnocené oficiáně,nebo kde jste to nechávali dělat?A co ty další nemoci?A víš jaké výsledky měli její sourozenci?Protože i fena s 0/0 může dát štěně se 4 ...na to ani tak nehraje roli fena,ale spíš její sourozenci...to je genetika...já kdybych na svět přivedla štěně,které by ve dvou letech nemohlo po vlastních nohách chodit,tak si to v životě neodpustím...a navíc,když je dáváš tak dobrým lidem,oni jsou určitě přesvědčeni,že jim dáš zdravé štěně,ale jakou jim můžeš s tvou fenou dát záruku zdraví?Když jí ani nemáš vyštřenou?
Promiň,ale to co chceš udělat je podle mě dost nezodpovědné...a navíc,falešná březost se u tvé fenky po štěňatech ještě zhorší,to mi věř...jediný lék na falešku,je fenu vykastrovat...
Nic ve zlém,jen je to potřeba pořádně promyslet a trochu něco o chovu si přečíst...s labíky bez PP se roztrhl pytel a trh je už dost přesycen,bála bych se,že je ani neudáš...fena jich může mít klidně 12 pomyslela jsi na to?
Já sama mám doma fenku bez PP,ale nikdy bych neodpustila,aby měla štěńata a to si představ,že jí na všechny choroby,co jsem tu vypsala vyšetřenou mám,ale jen pro můj dobrý pocit,že mám zdravého psa a že jsem měla tu možnost,kvůli dobrým známým....to co by moje fenka,ač bez klinických příznaků,mohla předat další generaci,na to ani nechci myslet....a protože bych štěňátka jednou moc chtěla a psům se chtěla věnovat i v chovu,tak jsem si pořídila import fenu s PP a představ si,že pořád ještě nevím,jestli jí do chovu vůbec pustím,protože zatím je to prcek a nemá žádná vyštření,i když v práci je moc šikovná...

A myslím,že nemá smysl tu řešit ideální den na krytí,protože pokud to je 13 den,tak už jste to propásli...
30. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 funkate- já se ti jen snažím ušetřit to trápení,které může přijít...pokud fenka bude mít těch štěňat třeba jen 7 dejme tomu,tak pro 3 zájemce máš,ale co ten zbytek?Ty by jsi se někdy smířila s tím,že některé z tvých štěňat bude vyrůstat v otřesných podmínkách a nebo dokonce někde v množírně,kde z fenek dělají jen inkubátory na štěňata?Mě by to asi utrhlo srdce a věř mi,že nebudeš mít páku,jí tam odsud dostat-už tak je to dost těžké u štěňat s PP,které mají kupní smlouvu...a ještě něco,jakou máš jistotu,že je tvoje fenka opravdu labrador)myslím tím čistokrevná)když neznáš předky?A voříšků je tu plno,tak nač dělat další?
30. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
 snimky mi delali a vyhodnocovali na veterinarni a farmaceuticke klinice v Brne. To myslim ma svoji vahu. Opravdu nemuzu chtit, aby ostatni chovatele, kteri maji psa bez PP pro radost stejne jako ja delali svym psum tato vysetreni.
EHM po konzultaci s vet jsem toho nazoru ze 12-13 den je optimal. Trocha teorie: idealne v obdobi estu, kdy ma vytok slamovou barvu. Takze pokud se me pokousis odradit od kryti, tim ze mi reknes, ze uz je na to pozde, tak ver, ze mam vlastni rozum. Mozna je to jen tvuj pokus me presvedcit abych neplnila svet dalsima nePP stenatkama. To Te ale nepotesim. I pes bez PP muze byt dobrym pritelem do rodiny a delat svym majitelum radost.
Dalsi poznamka vet: cetnost vrhu je z velke casti ovlivnena genetikou, takze moje fena ma uz ve treti generaci vzdy po 7 stenatech. nebojim se, ze jich bude 12.
ANO ANO, tusila jsem ze mas doma zahranicniho PP. a jsem velice rada, ze jsem po dlouhe dobe narazila na chovatelku, ktera ma tak hluboke a vsestranne znalosti. Chapu, ze jsi z majitelu nePP labradoru znechucena. je pravda ze se s nimi roztrhl pytel. Ja mam fenu zdravou, psa taky a vic pro stenata nemuzu udelat. Snad jen doufat, ze jedno z nich nesverim osobe jako jsi TY
ale asi mas pravdu- jsem nezodpovedna a mozna i nesvepravna. Rozhodne Ti ale dekuji, ze mi chces usetrit to trapeni mit stenata. ja si o tom myslim pravy opak. a myslim si, ze kdyz sem sehnala 3 zajemce jeste pred nakrytim tak nebude tezke najit dalsi zajemce o domaciho milacka
30. dub 2009 ve 14:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
 kvuli takovym lidem jako jsi ty jsem si neporidila PP, protoze tydle kecy bych na vystavach asi nerozchodila a musela bych byt "vyloucena za hrubost" emoticon
30. dub 2009 ve 14:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
 Vam ostatnim milovnicim se omlouvam, ze jsem zde byla vulgarni a chapu ze nebudete souhlasit.
30. dub 2009 ve 14:25  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tak já se musím přidat. Co se týče vyšetření a přivést na svět možná štěňátka, ktery nebudou moct chodit, takhle dalece bych asi nepřemýšlela. Já sama mám jen jednoho papíráčka a chuděra je na tom co se týče nožek nejhůř, dokonce je poloviční jako papíráčci. Zbytek je nepapírovej a zatím jsou v pořádku. Nejvíc se teda bojím o Sáru, protože ta přišla z dost otřesných podmínek a jen doufám, že bude ok. Osobně odsuzuji právě jak psala Jackey inkubátory na štěňata. Okamžitě bych odebrala fenku majitelům, ale to bohužel nejde.
A funkate, můžeš mít dobry kamarády, dobry známy, ale já osobně bych psa nedala žádnýmu svýmu známýmu(krom pár světlých vyjímek). A když seženeš někoho na inzerát, tak nikdy nevíš, co je to zač a po jedné, dvou schůzkách to nepoznáš. Já bych tohle nezvládla, ale uznávám, někteří toho schopni být musí, protože já nemám ani jednoho pejska přes známýho.
30. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
 nazor na inkubator je velice zajimavy. Mnohdy totiz vidim to, ze majitele PP mnozi svoje feny jak na bezicim pase, kazdy rok vyprodukujou jeden vrh(od kazde feny) a co si budeme vykladat, prave ti PP jak pise ALL muzou byt tak preslechteni az nejsou zdravi,ze?
30. dub 2009 ve 14:36  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
 krom toho si myslim, ze patrim k tem zodpovednejsim majitelum nePP. ne kazdy je necha rentgenovat. a trochu me popuzuje, ze ja sem napisu, ze ji necham nakryt a jackey mi napise abych ji dala VYKASTROVAT . jako to se na me Jackey nezlob, ale to je dost husty emoticon
30. dub 2009 ve 14:40  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 funkate -tak v první řadě,já jsem k tobě byla slušná,takže to samé čekám i od tebe!Ale jak ty na mě,tak já na tebe,řekla jsi si o to....
myslím,že jsi asi dobře nečetla--mám doma i fenu bez PP,ale asi jsou mé znalosti daleko obsáhlešjí než ty tvoje...bohužel pro tvoje štěňata...a tvoje fena už bude snad mít třetí vrh,že víš,kolik bude mít štěňat??Teda to jste asi bezva množírna emoticon emoticon
Upřímně lituju lid,kteří si od tebe štěndo vezmou,jsem jen zvědavá,co jim jednou řekneš až třeba jedno ze štěňat bude mít vážnou nevyléčitelnou nemoc-promiňte?Myslíš,že to bude stačit??
A když můžeš napsat,to co jsi tu napsala,tak by jsi si měla pořádně nastudovat materiály o chovu LR...protože o tom víš fakt houby...

Já miluju všechny psi(o tom také svědčí moje práce),ať jsou s PP nebo bez,oni za to nemůžou..ale lidi,kteří jen bezmyšlenkovitě plní útulky,tak z těch je mi opravdu zle...a to se netýká jen labradorů,jen je to teď BOHUŽEL velice populární plemeno .....a to je poslední,co píšu,myslela jsem si,že jen nevíš,do čeho se hrneš,tak jsem ti chtěla pomoct trošku osvětlit ten problém,ale ty to máš do důsledků promyšlené,tak to gratuluji-jen přiveď na svět další nemocné labíky,vždyť ono jich tu není dost...
30. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
 neni to zadny 3 vrh ale bude to PRVNI a posledni vrh me feny! Jestli tady vsechny urazis tak jak me, tak nechapu, ze se s tebou jeste nekdo bavi. zabrousila jsem sem poprve a bylo mi jasne kolik uhodilo. Tvoje varovani vyznelo jako opovrzeni nePP a snaha odradit. Stejne jako tady obsahle hanis veskery granule (teda asi krom dvou znacek)

co se tyce DKK tak je to jasny. Oba rodice sou negativni. Ale ty jiste sama nejlip vis, ze moje stenata budou mi 3 oci a 2 ocasy.
pomahani si predstavujes tak, ze mi poradis ji nechat vykastrovat? hmmm zvlastni pomoc. Teda jeste ze takovou jako ses Ty nemam doma...

Opet se vsem ostatnim omlouvam, ze sem jim zkazila naladu. myslim si, ze nejsem nezodpovedny majitel, ktery mnozi pro penize a udelam maximum pro zdrava a spokojena stenatka a fenku. Krom toho jsem sem prisla dobre naladena s jednou malou otazeckou a jak sem dopadla...
30. dub 2009 ve 14:53  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 Já tě urážím??? emoticon Do poslední příspěvku jsem byla v klidu a snažila jsem se ti to uplně v pohodě vysvětlit....ty jsi začala s těmi urážkami...tak jsem se jen snažila mluvit tvou řečí a najednou ti to vadí?
A promiň,že se tě tak dotýkají moje znalosti..ale já to mám poctivě vydřené a vystudované-včetně těch granulí-dietetologii psů a koček jsem několik let nestudovala jen tak...a promiň,že prostě beru za svou povinnost říct lidem pravdu,když krmí tím čím krmí...
Já už toho mám za sebou dost,co se týče psů.....a víš,proč se tady se mnou lidi baví?Protože si představ,že to co tu říkám,má opravdu nějakou váhu a lidem to pomáhá,když to vyzkouší...to je ale divné viď?? emoticon emoticon
30. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
funkate
    Region Třebíč
 to je pravda. neurazis me. urazka tu nezaznela. beru zpet. ale bez znalosti me osoby ze me hned delas cloveka co ma psa jen na byznys. A naprosto mi nevadi, jakym stylem pises.pis si jak chces. uznej ze jestli je tva rada vykastrovat a hned mi napises, ze nebudu mit zdravi stenata, tak me to popuzuje. Je to vsechno jen o tom, jak vyzni tvoje rady... to ze to defacto napises slusne a nezazni tam sprosty slovo je jedna vec, ale ze to pises tak, abych mela ze sebe dojem ze nemam sanci na zdravy stenata a ze sem pouze mnozitel, tak to me vadi. nic to nemeni na tom, ze bych te doma mit nechtela.
Preji krasny vikend vsem. Bude nadherne pocasi na venceni nasim milacku (at uz maji 2 nebo 4 nohy) emoticon
30. dub 2009 v 15:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 ahoj holky, ja vcera mela noc, Meg zase zahucela do bazenu, dostala se pod plachtu, tak jsme ji odtud lovili az jsme ji usuili rucnikama a dali do pelechu zacala priserne jecet, kvilel vila no uplnej sok, ja se bala ze mi umira, neveela jsem co ji je tak jsem ji prohlidla, bricho i nohy ok, tak jsem ji zacala susit fenem, to se uklidnila, pak jsem dala napohovku ke krbu tak usnula, no ale chvilku jsme si fakt myslely ze je po psovi, ta mi emoticon
30. dub 2009 v 15:17  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš