Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 delame grilovacku, to zas bude cirkus emoticon
21. dub 2009 ve 20:39  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Tak mě nepřijde, že by tu bylo napsany něco hraničního. Já nikdy netvrdila, že psům rozumím na jedničku, ale zrovna to, co jsem tu popisovala já, když jsme si dovezli Sáru, tak mě hodně štvalo. Proto jsem se obrátila na odborníka, aby mi poradil, jak se v takové situaci chovat, přece jen jsem to nechtěla už v začátcích pohnojit. Nikdy po sobě nevyjeli a to, že štěně chňape po dospělácích je snad normální. Je to ve hře a pokud už zachází moc daleko, tak ji okřiknu a přestane. Ale o situaci mnou popisované jsem se radila s odbornicí a ta mi radila, že pokud si neubližují (což tahání za ouško rozhodně není), tak je mám nechat si na sebe zvyknout a ať si poradí sami. Vrčení je normální a prý bude trvat, než si zvyknou. Je to novej přírůstek do smečky a oni se s tím musí smířit. Ono s týranýma nebo zamidrákovanýma psama se hůř pracuje.
21. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Mia, my budeme dělat v sobotu. Sája zase někde zaleze a nebude o ní vidu ani slechu. Ona chuděra ani nejí, když je u ní někdo novej, tak ji na pamlsky nějak nenalákáme.
21. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 psi, stejne jako jiny zvirata, co zijou ve smeckach maji snad nejakou hierarchii ne? Tzn. ze jeden veli, ostatni poslouchaji. Nez se rozhodne o tom, kdo veli, tak se holt obcas nepohodnou. Dokud netece krev, tak nevim, proc by se do toho melo zasahovat. Kdyz do toho bude clovek zasahovat, tak z toho na konci zebricku udela ustrasenou chudinku. Ten pejsek se brzy nauci pravidla smecky a zacne je dodrzovat a bude to vsechno v poradku. Obcas to chvili trva a obcas ma clovek nutkani to zarazet, ale tim to spis protahuje.
21. dub 2009 ve 20:52  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
Registrovala se 16. června 2008 na beremese.cz. Přidala 169 příspěvků a 3 alba. Má 42 přátel. Region Ústí nad Orlicí.
fotoportrét
fotoportrét
jackey
Registrovala se 16. června 2008 na beremese.cz. Přidala 169 příspěvků a 3 alba. Má 42 přátel. Region Ústí nad Orlicí.
 filipovi emoticon emoticon a to jsi proboha slyšela kde????Víš ty vůbec jak je postavená psí smečka??Píšeš sice hezky,že je jeden kdo velí,ale to není pravda,vždycky bude alfa pár,kterým jste u domestikovaných psů vy(ty a tvůj manžel,nebo přítel)...ty jako alfa samice řídíš celou smečku(tzn i alfa samec podléhá tvému vedení-psí smečka je totiž matriarchát) a co řekneš ty,je svaté...alfa pes je tam od toho,aby chránil tebe a dohlížel na plnění tvých pokynů....a další psi,kteří jsou pod vámi nic navzájem neřeší,všechny jejich konflikty řeší jeden z alfa páru-tzn nikdy by jsi takové věci neměla nechat psi řešit samotné,protože tím klesáš na hierarchickém žebříčku...protože pak selháváš jako ochránce a tím pádem se stává tvá pozice velice ohroženou.....

Ale je to všechno daleko složitější a člověk by se měl naučit číst v řeči těla psů a vědět co jaký signál znamená,aby mohl vydedukovat co už je příliš a co je jen takové taškaření.....
21. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 filipovi vudce smecky musis ty ne jeden z psu, noel ji akorat zuzla ucho protoze chce aby si s nim hrala ale ji jeste neni dobre, zadna traga
21. dub 2009 ve 21:07  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
 Mio co grilujete? Krávu? emoticon emoticon emoticon
21. dub 2009 ve 21:09  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 ano, když už je něco příliš, tak se zasáhnout musí. Ale nikdy jsem neslyšela, že psi mají za alfa pár. A to jak od cvičitelů, tak i psycholog Desenský říkal, že pes má jen jednoho pána a toho poslouchá na maximum. A zasahovat, když jeden pejsek tahá za ucho druhýho? To právě, jak psala fil se stane z toho "ublíženýho" ustrašenej chudák. Můžeš mi říct, co za situaci, co jsme tu popsali je ta hraniční?
21. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 jackey: ale to jo, samozrejme ze nejvis stoji pan. Vypada to, ze jses odbornik ty, a ja se nemam zapotrebi s nekym takle na vecer anonymne pres internet hadat emoticon .

U nas to funguje dokonale, manzel posloucha na slovo emoticon Reknu "udelej caj" a udela caj" ... ostatni povely jeste civime, ale jinak mu to jde pekne. emoticon Jsme prikladna psi smecka emoticon
21. dub 2009 ve 21:09  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 emoticon emoticon emoticon Sári...
21. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 my jsme si dneska byli cist u potoka, to bylo moc prijemny. Udelali jsme piknik a Dasenka litala okolo jak na retizkaci.
21. dub 2009 ve 21:13  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jackey, ještě dotaz, já někde četla bo slyšela, že u fenek vedou chlapi, protože je berou jako svoje ochránce. Taky ee? Tím líp pro mě emoticon
21. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 alllousek a ty jsi s p.Desenským někdy měla tu čest?Tohle by totiž on sám nikdy neřekl....
a to,že se z toho druhýho stane chudák?Tak to bych si netroufla tvrdit,naopak ty tak u něho pořádně stoupneš,protože jsi za něj dokázala vyřešit něco,na co on sám nemá sílu-naopak,pokud to psa nechám řešit,vychovám si z něj hysterku,která se bude každého kontaktu s jiným psem bát,aby jí náhodou neublížil....

A pokud feně,která přišla do nového domu není dobře a panička to ví a nechá druhého psa,aby jí obtěžoval,tak to je hraniční situace pro mě...a psovi bych to nedovolila....jak jste říkala,fenka si musí přece zvyknout ne?

filipovi : já se nehádám ani jsem to neměla v úmyslu,ale to co jsi řekla je prostě hloupost.....tak jsem řekla svůj názor....
asi si i myslíš,že pokud fenu obtěžuje pes a naskakuje na ní,tak by si to taky měla vyřešit sama že?To je totoiž typický přístup .....
21. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Nemluvila jsem s ním osobně, ale v televizi kdysi v nějakým pořadu, myslím, že na ČT1 řekl, že pes si vybere jednoho alfa samce a toho poslouchá. O páru jsem nikdy neslyšela.
Když jsme u toho naskakování, tak to dělá Mišulín. Kátě to vadí, tak na ní to nedělá, ale po Sáje poskakuje docela svižně i když je dvakrát větší. Jsem říkala, že je škoda, že je vykastrovanej. Mohli jsme mít boloňáčky s berňáčkama. emoticon
21. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 jackey: no jak bych to nazvala - dobre, nehadas se, ale tvoje prispevky vetsinou zacinajim necim jako: "Jezis ty jsi snad uplnej truhlik, houby o tom vis, ..." Tj. urazkou. Takze pohov prosim ...
Ja mam trochu jinej nazor no. emoticon Za to je trest ukamenovanim? nebo upismenkovanim? emoticon A to ze se neshodnem snad neznamena, ze na me(a na vsechny tady emoticon ) se budes divat z vrchu ne?
21. dub 2009 ve 21:29  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 filipovi,ale tady přece nejde o názor....jak můžeš mít jiný názor na chování a postavení smečky?To je prostě neměnná situace,na tu nelze mít vlastně žádný názor,tak to prostě je a vždy to tak bude emoticon A je jen na nás,abychom to takto respektovali a tím pro své psy zajistili ty nejvhodnější podmínky ....já se ti jen snažím říct,že tak jak si to ty představuješ to prostě není - já si před několika lety myslela to samé,to mi věř,ale psi mě vyškolili a teď už vím,že jsem dělala spoustu chyb,tak jsme se jen o to chtěla podělit,aby jste nedělali ty samé ,co kdysi já....ten pes vám to nikdy nezapomene a na chyby těžko zapomíná....

alllousek a té Sáje to vadí?nebo ne? emoticon
21. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 ee, ta je spokojená, že si s ní hraje, tak poslušně sedí a vrtí ocáskem a otáčí na něj hlavu. Kátě to práve vadí a vrčí na něj, tak mu to vždycky zatrhnu. Ale pořád se snaží o Káťu i když mu Sára drží. Je to holt proutník emoticon
21. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jackey a ty máš co za psy? A ještě, když sem psala tu situaci, jak jsem si dovezla Sáru, jaky by bylo správny chování vůči psům? Jaky reakce jsou pro psy pochopitelny?
21. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 Alllousek: naopak, je to gentleman, meri kazde stejne emoticon. nechce, aby to ty druhy bylo lito. Akorat jeste nepochopil, ze o to dama nestoji emoticon .
21. dub 2009 ve 21:46  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 emoticon emoticon vidíš, to mě nenapadlo. A já mu nadávám prasáku a on to s něma myslí takhle dobře. To zase Matýsek si na Káťu či Sáju netroufne a leze mi jen na Mišku. emoticon
21. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
fotoportrét
fotoportrét
jackey
 A ta Sára je ta berňačka?V tom případě by to totiž mělo uplně jiný význam než pokus o nakrytí,obvzlášť,když ona drží a očividně jí to nevadí emoticon A Káťa bude předpokládám nějaký prcek,že?

No v té situaci,co jsi popisovala se to těžko radí,protože neznám všechny souvislosti,ale podle toho,jak to píšeš bych se snažila bránit Sáru a nenechat,aby na ní mohli ti dva startovat-ty jsi tam ten,kdo určuje jak to bude a ti dva nemají právo na to,aby si diktovali pravidla(tzn,že jí nechtějí mezi sebe přijmout)prostě bych jim vysvětlila,že je to další člen smečky a oni to MUSÍ respektovat,protože jinak si znepřátelí mě a o to oni samozřejmě stojí ze všeho nejmíň....předpokládám,že Sára byla ještě štěňátko,když jsi si jí přivezla ne?O to bych to chování brala víc za nebetičnou drzost,protože štěňata jsou pod osobní ochranou alfa samice a pes,který by se na ně jen křivě podíval by se se zlou potázal.....tohle je ale jen opravdu postřeh z toho co jsi psala,pokud by někdo tu situaci měl řešit přímo tam,tak samozřejmě musí přesně vidět jak se ti psi chovají a podle toho přizpůsobit své jednání,tak aby to všichni zůčastnění pochopili správně....
21. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 sarino jasne, ti moji dva zabijaci ji skolili jak nic emoticon jsem si ji hodila pres rameno a mame zradla na rok emoticon
21. dub 2009 ve 22:05  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jackey, pisla jsem ti do IP. Tady už jsem to popisovala xkrát emoticon
21. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 miamia: "pulku dame do komina, pulku uvarime? nestarej se zeno ma, ze se nenajime?" emoticon Taky se nemuzu dockat, az nam Dasa zakousne prvniho jeeelena emoticon Asi bych misto pytlicku na hromadky mela zacit nosit i vak na mrtvoly ... emoticon . Je fakt, ze furt jeste zdrha, kdyz vidi neco zajimavyho. Potom nastesti prijde. Asi vi, ze kdyby se vratila hned, ze bych ji asi pretrhla emoticon .
21. dub 2009 ve 22:15  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 rozhodne poznam rozdil mezi neprijemnym obtezovanim a nevinnym zuzlanim ucha protoze vyziva ke hre, jenom jsem vysvetlovala proc si Meg zatim nehraje, ridim u nich radou profesionalniho trenera chrtu a vim co mam delat, navic ona je dvakrat tak velka a stara jako on a zvykla byt ve vybehu se spoustou jinych chrtu takze pokud chce tak se o sebe postara sama, znam svyho psa a vim moc dobre ze by ji neublizil
21. dub 2009 ve 22:16  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Ona je dvakrát větší než Noelek? Vždyť on je obřík.
21. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 alllousek: ono by to nevadilo zopakovat, ja se v tech tvejch psech stejne porad neorientuju, je jich nejak moc emoticon Ale mas pravdu, ze jak si poridis jednoho, taxe vezes. Nam se to tady taky pomalu zaplnuje zvirectvem. Sice ne samejma psama (Dasa vyda za tri), ale zveri vseho druhu, at je to ruznorodejsi. (Premyslim o ptackoviemoticon )
21. dub 2009 ve 22:19  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 nekteri chrti jsou fakt hodne velci a ona porad jeste neni nejvetsi, Nolek je mixnutej takze je mensi
21. dub 2009 ve 22:20  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 filipovi vozicek, vozicek ne pytlicek sebou emoticon emoticon emoticon
21. dub 2009 ve 22:21  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 a hromadu sena na maskovani aby ti to hajnej nevzal emoticon
21. dub 2009 ve 22:21  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš