Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mamartinka
Registrovala se 2. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 64 příspěvků. Má 240 přátel. Bettystown-Drogheda, Irsko.
fotoportrét
fotoportrét
mamartinka
Registrovala se 2. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 64 příspěvků. Má 240 přátel. Bettystown-Drogheda, Irsko.
 co to je clicker.
18. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaajaa
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 14 přátel. Nizozemsko.
fotoportrét
fotoportrét
jaajaa
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 14 přátel. Nizozemsko.
 http://www.canineconcepts.co.uk/ccp51/cc/dog-training/clicker-training.shtml
18. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamartinka
fotoportrét
fotoportrét
mamartinka
 to sa stym akoze cvici?a kde sa to zozenie?je to drahe?
18. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaajaa
fotoportrét
fotoportrét
jaajaa
 Je to pomucka pro vycvik, pes reaguje na zvuk a da se mu odmena a on si to propoji. Ja kupovala clicker v chovatelskych potrebach, a stal € 2,50. Ale zatim jsem s nim nezacala, nase Layla ma jen 8 tydnu. Pry to funguje i pro vycvik konu a kraliku.
18. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamartinka
fotoportrét
fotoportrét
mamartinka
 a mne nikto neporadi s tou mriezkou do auta?dakujem moc. emoticon
18. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Jaajaa, to jsem viděla v televizi. Fungovalo to tam moc hezky, ale já to v životě nepoužila. Cvičím taky za odměny, ale reagují na poohyb nebo slova. Jinak v té televizi to používali jen když ten pes už byl natolik zblblej, že když na něj někdo zavolal jménem, tak absolutně nereagoval, protože to jeho jméno tam jelo od rána do večera. Každopdáně psi na to zřejmě reagují moc hezky a učili tam tak toho hafu na přivolání a perfektní.
mamartinka, kde sehnat mřížku netuším, my vozíme pejsky normoš na sedačkách. Ale když koukneš po netu, tak to určo nebude problém. Tam už se dá sehnat ledacos.
19. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
Registrovala se 16. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
Registrovala se 16. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Poradí mi někdo jak odnaučit psa štěkat a vrčet na lidi co jdou venku když jedeme v autě? Mám křížence NO a belgickýho ovčáka emoticon
19. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tak opět budu chytrá i když ne z vlastní hlavy, ale vykoukáno z televize. Musíš zadělat všechny okna i k dopředu k řidiči nějakýma starýma prostěradlama nebo dekama. A vyjet. Pejsci, když nic nevidí, tak neštěkají, ale oni by rádi viděli. A pak to oddělat. Oni něco uvidí a začnou štěkat, tak to zase zadělat. A pořád dokolečka. Pak zjistí, že když štěkají, tak se nemůžou kochat okolím a brzo pochopí, že je to nežádoucí. A další možností je naučit je povel ticho. Což mě se teda nedaří, protože důležité je pejsky rozštěkat(a to je to, co mi nejde)a pak pomocí odměny je zase utišit tím, že dáš před čumák tu dobrotu a řekneš ticho. Pes, aniž by myslel na povel, tak zmlkne a ty mu dáš odměnu. A zase se musí trénovat. Ale co se týče jízdy autem, tak bude asi efektivnější to zakrytí oken. I když to bude malinko pracné.
19. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
 No tak to jedině to zkusit pomocí těch prostěradel. Protože ta naše neumí ani povel štěkni emoticon Navíc jsou jí už dva roky. Tak myslíš, že už není pozdě?
19. dub 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Určitě není. Já se vzpamatovala taky když naší první bylo tak nějak, ne-li víc. Jde to úplně v pohodě a v tom pořadu navíc učí i starší pejsky.
19. dub 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
 A co je to za pořad a kde ho dávají? Vím, že mají dávat nějaký pořad o čtyřnohých miláčcích i na Nově
19. dub 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 no, taky jsem se dívala a už se těším, co vymyslí. Ten pořad dávají vždycky na Spektru, dneska bude další díl myslím 18:40 a jmenuje se to Buď já nebo pes. Teď je to každou neděli, ale už to bude končit. Kolikrát je to tam dosti brutální. Manželé spí odděleně, protože jejich prťavej pejsek manžela nepustí do postele emoticon
19. dub 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Oprava, právě jsem se koukla a je to 18:15.
19. dub 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
 Hm, tak to je škoda, že na koleji spektrum nechytnuemoticon
19. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jů a dneska je tam hodinovej speciál o tlustých pejskách emoticon
19. dub 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
 tak to naše Sáruš s tloušťkou nemá problém. Má spíš problém přibrat. Jo a mohla bych se zeptat čím tu vaši krmíte? Já jsem zastánce toho, že by měla papkat granule a jednou za čas jí uvařit maso a smíchat s rýží, protože rýži má Sára ráda a navíc z toho nebude mít průjem. No ale mamka ji neustále cpe Pedigree taštičky a konzervy. Takže granule téměř nejíemoticon
19. dub 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No, já krmím hlavně granulema, naše Sára(hodně frekventovany jméno emoticon ) je ještě štěňátko a tak jí kupuju dost kvalitní granule. A jednou za čas jim dám vývar bez soli, jen maso a zelenina, do toho jim dám rozmočit jen malinko granulí a sem tam vařím kuřecí prsa a dávám jim to za odměnu, když chceme něco naučit. Ale moje mamka jim taky kupuje tyčinky a pamlsky od Pedigree a taky kapsičky dostávají každej den, ale Sára nahorů k mamce nevyleze, ještě se dost bojí, tak dostává jen ty pamlsky, co jí mamka donese dolů. Jinak konzerva a tak je fajn, ale podle mě ne určitě Pedigree a taky ne pořád. Pes si tím, že jí tvrdou stravu čistí zuby. I ti naši malincí mají obří granulky, aby si je pořádně vyčistily.
19. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
 kyž jí vaříme maso, tak taky bez soli. No mamka ji děsně rozmazluje. Třeba jí kupuje dětskou šunku emoticon To až budu mít mimino, tak nevím co buede dávat jemu emoticon No a když granule, tak jí kupujeme Purinu ProPlan. Moc jí to ale nejede. Je to zmlsaná koza jak jí někdy nadávám emoticon
19. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jackey
Registrovala se 16. června 2008 na beremese.cz. Přidala 169 příspěvků a 3 alba. Má 42 přátel. Region Ústí nad Orlicí.
fotoportrét
fotoportrét
jackey
Registrovala se 16. června 2008 na beremese.cz. Přidala 169 příspěvků a 3 alba. Má 42 přátel. Region Ústí nad Orlicí.
 Kapsičky a podobné věci od pedigree je největší svinstvo(promiňte ten výraz)....
a míchat psům vařené a granule se taky nedoporučuje emoticon
19. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
 já to vím, že ty pedigree je blbost jí to dávat emoticon
19. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 vařené se nedoporučuje proto, že pes nemá žaludek na to, aby byl schopen sníst teplou stravu. Takže se to musí nechat vychladnout a dát psovi až studeny. A rozmočeny granulky se dávají štěňátkům, aby se jim to lépe trávilo. Já jim to dávám jako mlsku emoticon
19. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jinak jsem mluvila kdysi s nějakým vetem a ten říkal, že pedigree, bono atd., jsou největší svinstva, že jsou v tom různy pochcípany zvejřátka. Že dělali na fakultě rozbory.
19. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 My kupujeme granule Eukanuba, Royal Canin nebo Proplan. Da se to psovi michat treba s pastikou...my kupujeme Animoda von Feinstein nebo tak nejak. Vareny davame kureci s ryzi...samotne se mi to zda mastne.
Ale od Pedigree kupujeme Rodeo a Schmakos...ona to miluje.
19. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
 my taky davame granule Eukanuba - nikdy nemela nic jineho (drive od majitelky Proplan a predtim asi i nejaky Bobiky jogurty nebo tak, uz nevim), takze sice se na to nekdy tvari jako "fakt musim?", ale moc se neupejpa. emoticon Je ale fakt, ze ji celkem casto davame ruzny zvejkatka, cistitka na zuby, kosticky apod. A na cviceni si bere bud kureci uvareny, nebo parek (piskoty uz nejsou ucina odmena).
No a do auta jsme koupili ty psi ksiry, zatim se do toho trochu zamotava, protoze nedokaze v klidu sedet, ale jinak dobry.
19. dub 2009 ve 23:16  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andzi
Registrovala se 11. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1905 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Svatba byla 16. května 2009
fotoportrét
fotoportrét
andzi
Registrovala se 11. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1905 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Svatba byla 16. května 2009
 Ahojte baby, chcela by som vás poprosiť či by ste neposlali hlas nášmu psíkovi, ktorého som prihlásila do súťaže.

Ďakujem vám krásne.

Hlasuj na http://najpes.topky.sk/se/217/134/index/3750
20. dub 2009 v 08:41  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 hotovo, odhlasováno.
20. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Na zámku v Lysicích, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Na zámku v Lysicích, Region Blansko
 Ahoj holky, my taky krmíme proplanem, jí to v pohodě! A má pak krásnou srst. Mě by zajímalo, co dávate jako odměny??? My kousek piškotu, jenže to je sladký, tak bych chtěla do zásoby i něco jiného... ještě dáváme občas kousek sýru,a le to je zas slaný, tak nevím, co dáváte vy? Díky!
A ať je Meg dobrá a můžete si ji k vám vzít, je moc krásná!
20. dub 2009 v 10:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No, já taky krmím Proplanem, teď jsem teda koupila nějaky italsky, myslím trainee nebo jak, protože proplan neměli a chuděra to nesla špatně, ten přechod. A jako odměnu kupuju různy blbostičky. Ale osvědčily se mi i nějaky granulky, malinky měky polštářky, co to bylo nevím, ale chutnalo jim to. Jinak to vařeny kuřátko, protože jen čistě uvařeny kuřecí prsa jsou hodně dietní a včera jsem se dívala na ten pořad a tam srovnávala jednen pamlsek s mističkou kuřete(teda ne plnou ani do půlky, ale rozdíl je to velikej). A taky se po tom pejsci můžou umlátit.
20. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 fili, ty kšíry jsou boží. Taky bych je brala, ale ti moji v klidu sedí a ani se nehebou a když je na něco uvážu, tak je to, jako bych je něčím napíchla a skáčou jak praštění. I když kšíry jsou aspoň bezpečny, kdyby se něco stalo.
Jinak se holky musím pochlubit. To naše týranče už vypadá opravdu nádherně. Ten chemlon co měla místo srsti je pryč a nádherně se leskne. Lupy zmizely a váží přes 15 kilo. Já když ji vidím, jak se nám tu zpravila, tak se mi chce skákat radostí. Mamka onehdá prohlásila, že teď by se té ženské krásně prodávala. Je fakt krásná.
20. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Holky, tak docela jsem překvapená, že pejsky v autě nepoutáte...viz spot s dítětem nemyslíš-zaplatíš. emoticon
My máme kšíry a předtím jsme používali přepravku, ale kšíry jsou fakt super.
janeee, existují i psí piškotky. emoticon
20. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš