Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Nechci vám brát iluze, že s malými psy se spí lépe...když na chalupě si vezmu tu naši 2,5kg holku do postele, tak se vůbec nevyspím - buď je na mně děsně nalepená nebo se drbe nebo pochoduje po mně a ještě do toho mám nervy, abych ji nezalehla. emoticon
15. dub 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 petruzska s tim velkym je to uplne to stejny akorat ze zalehava on nas emoticon
15. dub 2009 v 11:19  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Souhlasím s Petruz. Ta naše nejmenší se taky dokáže nejvíc roztáhnout. Ale Sajrunka spinká na zemi, bohužel do postýlky už se nevleze, ale kadžej večer a každy ráno se v postýlce poctivě mazlíme.
Škoda, že Noelek nemá nářadí, jste mohli mít sladky prťátka. Ale aspoň si můžete vzít dalšího bobka z útulku emoticon
15. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 tak dneska mi volal pan z utulku ze Meg je na tom spatne, nejak ji narkoza neudelal dobre a navic asi prijde o vetsinu zubu, jeste pujde na druhou operaci, ze nam teda najde jinou holcicku tak jsem rikala ze uvidime v pondeli jak na tom bude emoticon
15. dub 2009 v 17:12  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Chuděnka. Tak co sakra s těma psama dělají ti slavní majitele závodních chrtů? A co jí bylo, že byla po narkóze?
15. dub 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 oni zavodni chrty pouzivaji jako veci, vydelaji na nich a zbavi se jich, zurim tu jak hrom emoticon kastrovali ji tak ji nemohli ty zoubky udelat vsechny protoze byla v narkoze uz moc dlouho
15. dub 2009 v 18:50  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 To je hrozny. Já bych to zakázala. Snad se z toho Meg vzpamatuje. Já bych jí přála, aby se k vám dostala a měla se konečně krásně. Tak jako naše Sájinka.
15. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 no my ji musime nejdriv videt, jako pokud ji jenom chybi nejaky zoubky tak si ji samozrejme vezmem ale pokud nebude moc normalne jist tak nevim nevim emoticon
15. dub 2009 v 19:36  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
 Chudinka emoticon emoticon
15. dub 2009 v 19:46  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jako já tě plně chápu, ale až uvidíš toho bezbranýho tvorečka.... Já nevím, ale ta naše bambulka taky vypadala, že za 5 minut umře a já jsem ji tam prostě nemohla nechat. Ale pokud nebude mít hodně zoubků, tak by ses docela udřela. Ale třeba granule rozmočeny ve vodě by mohla, jestli to nebude tak hrozny. Jako já když ji viděla na těch fotkách, strašně krásná holčička.
15. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 allousek no uvidime, zatim nebudu nic rozhodovat, opravdu nevim jak to bude moc hrozny, kdyz jsem ji videla poprve ta jsem to rikala ze se mi ty jeji zoubky nezdaji ale pan rikal ze to bude ok tak jsem na to zapomela a ted se ukazalo ze to spatny je no, tak doufam ze v pondeli docela ok, navic se bojim ze ma i spatny dasne podle toho co jsem videla takze by mohla zoubky ztracet dal
15. dub 2009 ve 20:17  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 A co má se zoubkama? Jako už hodně zkaženy? My byli dneska na ultrazvuku a v pondělí jdeme zase. Postupně se všema, ať je maj krásny. Jak je vůbec Meg stará?
15. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ja vubec nevim asi zkazeny, jsou ji 4 roky
15. dub 2009 ve 20:32  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tak to je docela mlaďučká na zkaženy zoubky. Káťa má taky 4 roky a teď jsme byli poprvé a říkal, že to stojí podle náročnosti. 350-1000 a my za to dali necelých 500. Chuderka, já bych ty lidi poslala na tu dráhu běhat nonstop.
15. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 oni rikali i sem to cetla na internetu ze chrti maji desne spatny zuby a maji se jim pravidelne cistit, poridili jsme kartacek pro noela ale pokud nejadem pet dalsich lidi co ho budou drzet tak mu zuby asi nevycistime emoticon
15. dub 2009 ve 21:08  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jo, tomu věřím. A zvlášť, pokud mají ty zoubky už citlivější, tak si na ně nenechají sáhnout. Mě tohle vždycky dokáže nas..t. Co tohle může být za lidi. No, budu na ni myslet, ať to nemá tak hrozny a je max bez dvou zoubků. Nebo bez víc, ale bez těch předních. Pejsani stejnak koušou zadníma.
A stejnak by mě zajímalo, jak se do té postýlky poskládáte. Už s těma našema dvěma prťavcama je to hrozny. A když beru Sáju do postýlky na mazlení, tak nás tam všechny poskáče. Jo, kdybych vyhodila přítele, tak to bychom se tam vlezli, ale on by mě asi moc nepochválil. emoticon
15. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
 tak to me mrzi s tou Meg. No uvidite emoticon jestli to bude mit reseni ty jeji bezzubky (treba ta mekka strava). Pokud by ale mela furt jezdit k doktorovi, to je velky zavazek a napor na psychiku panicka. Nehlede na to, ze se s vama pak spane sžívá, kdyz ji neustale "trapite" nejakou lecbou - to se nam stalo s jednim tim potkanem (ja vim, ze je to trochu jiny se psama, ze jsou oddanejsi, ale stejne ...) - jako pidimys byla nemocna a cpali jsme do ni leky a uz se nam ji nepodarilo poradne zkrotit a tak na nas trochu kasle a neni tak pritulna jako ostatni emoticon
15. dub 2009 ve 21:48  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 no az takovy zavazek si na sebe vzit nemuzeme, budeme obcas cestovat a o pejsky se bude starat nekdo jiny a nebudou mit cas meg trikrat denne varit
15. dub 2009 ve 22:07  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Chuděrka malá.
16. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
 ahojte pejskařky, vůbec sem nestíhám chodit, tak akorát dočítám, mio, to mě mrzí s tou vaší budoucí fenečkou, držím pěsti, aby se zmátořila a nakonec jste si jí mohli vzít, je opravdu krásná emoticon
16. dub 2009 v 17:54  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaajaa
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 14 přátel. Nizozemsko.
fotoportrét
fotoportrét
jaajaa
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 14 přátel. Nizozemsko.
 Ahoj, muzu Vam se vlezt? Mam 8 tydenni fenku bigla. Je u nas ted tyden. Neni tady nekdo dalsi s biglem? Vsichni me varovali, ze musim zacit s duslednou vychovou od zacatku a ja se v tom zatim nejak placam. Jak dlouho Vam spali stenatka pres noc? Nase Layla vydrzi na miste celou noc a nic neudela, ale pred 6 uz musime ven a pak uz se ji samozrejme spat nechce. Da se presvedcit stene, aby dele spalo?
17. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jaajaa, to se uklidní. Sára mi vždycky večer jako štěndo zlobila, usla až bůh ví kdy a ve 4 jsme šli venčit a opět nespala. Má starou papuč na hraní a tu si v nudných chvilkách v noci kouše. Ale přesvědčit štěňátko se ti nepovede. To spíš ji vždycky utahat a být večer docela akční. To my v 9 večer lítáme po zahradě. Ale vydrž pár týdnů, štěndo se uklidní a bude spinkat. Je to jak maly miminko a ty se taky budí několikrát za noc.
17. dub 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    V Břeclavi, Region Brno
 máme to smůlu, jedna fenka mi umřela na konci února, druhou mi před dvěma dny napadl divočák... naštěstí přežila emoticon

jaajaa, v osmi týdnech bych to buzení tolorovala, je malá, nevydrží a možná se jí už chce čůrat, utíkala bych s ní ven, moje tříměsíční fenka ještě před týdnem vyžadovala venčení i přes noc, jinak by se určitě počůrala (jak jsem se nejednou přesvědčila....), ale dneska to už zvládá dobře a vstává až s náma emoticon
17. dub 2009 v 18:10  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Sára spinkala až tak ve 3 a půl měsíci. Jinak nás spolehlivě budila. A když jsme náhodou zaspali, tak jsme ráno měli jezero. emoticon
17. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaajaa
fotoportrét
fotoportrét
jaajaa
 Ahoj holky, diky za odpovedi. Layla spi celou noc, nebo teda nedela zadny cirkus az do tech 6, kdy musi jit ven, nebo mame louzi. Zacina i sama knikat, kdyz potrebuje. Jak tak koukam, tak s tim spanim mame zatim docela stesti. Ale ona spi i hodne pres dne, jen ji obcas trva nez zabere.
Vecer chodi spat okolo 11. A pres den uz se s ni taky docela da, ze nevyzaduje stalou spolecnost a pozornost.
Jak jste to vy na zacatku delali se stenaty pres den, byli jste doma?
17. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No já byla vždycky u každýho svýho bobka ze začátku doma. A pak jsem začínala asi po týdnu jezdit pryč. Tak na hodinku a postupně jsem to prodlužovala. Ale to jen proto, že jsem je měla vždy na prázdniny, jak to dělají obyčejní pracující lidi netuším emoticon . Každopádně máš štěstí. Já se Sájou chodila i dvakrát za noc, svítila si mobilem, abych nějakej ten dáreček nevyšlápla, protože sprchování třeba ve 2 v noci není nic příjemnýho. Zvlášť, když máme studnu a já vždycky musela čekat na teplou vodu a první splach byl ledovej. Ale mám pocit, že ti moji malí nebyli takhle venčiví. Myslím, že vydrželi, ale přesně si to už nepamatuju.
17. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaajaa
fotoportrét
fotoportrét
jaajaa
 Ahoj allousek, tak se svicenim to mam podobne vecer, nez jde spat. Chtela jsem si svitit s baterkou, abych videla, kdy neco udela, jenze ona honi svetlo z baterku emoticon a ma z toho nejvetsi bzundu. Ale zatim se nam docela dari, docela rychle na bigla pochopila, ze kdyz udela louzi a bobek, jde se domu a sama po vykonani pelasi ke dverim.
A co mas ty za pejsky?
18. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No, já mám 4 pejsky emoticon . Holky, Bišonka a Bernskýho salašnickýho a kluky Boloňáčka a Německýho špice. Všichni jsou to zlatíčka. Jak říkám, první pejsek je krokem k druhému emoticon . S tím světýlkem, ti naši hodní světlo, když přendávám CD a ono se to od toho odráží.
Vet mi říkal, že psům chutnají kočičí granule, protože jsou více ochuceny, že je tam složka, kterou potřebují, za to pejsci ne, ale že kočičky se do psích moc nehrnou. Je zajímavy, že jsem teď dala Sáje granulky a naše Kikuška se jima dlábí a brání si tu obří misku emoticon
18. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamartinka
Registrovala se 2. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 64 příspěvků. Má 240 přátel. Bettystown-Drogheda, Irsko.
fotoportrét
fotoportrét
mamartinka
Registrovala se 2. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 64 příspěvků. Má 240 přátel. Bettystown-Drogheda, Irsko.
 ahojte.chcem sa vas spitat.neviete ci sa niekde okrem objednania cez internet da zohnat taka mriezka do auta?do kufra auta pre psa.dakujem
18. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaajaa
fotoportrét
fotoportrét
jaajaa
 Ahojte, hezky sobotni vecer. Pouzivate nektera clicker na vycvik milacku? Ja ho vcera koupila a zatim lovim na internetu, jak na to. emoticon
18. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš