Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 No, na loveckej nevím, ale na normální cvičák určitě. Já jsem tam chtěla i s našema bílýma, ale chcou, aby jsme měli košík a ten se mi nechce kupovat.
16. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Na zámku v Lysicích, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
 Granta, určitě zkusíme i ten lovecký! Kdyby ji to mělo bavit, tak proč ne! se musím podívat, kde se to v Brně dělá, v Blansku asi stěží, tak kdybys věděla, tak budu ráda za kontakty! Jinak zatím zůstaneme u cvičáku, malé jsou čerstvě 4 měsíce, zatím umí dobře jen sedni, lehni pouze na piškotek, nebo když si myslí, že ho mám, na přivolání přijde doma, venku už je to horší, na vodítku taky ještě pořádně chodit neumí emoticon , tkaže sranda s ní je. Cvičák mi zde přijde dobrej, máme tu teď skupinu štěňat, tak je to fajn. Ta naše poseroutka se teda všech bojí, tak doufám, že ji to přejde a něco se naučí! jinak taky zkoušíme doma cvičit dle knížky, ale jen tak pro zábavu, nechci to nějak hrotit, když je ještě maláemoticon))
Allousek, u nás košík nechtějí..teda mají to napsaní u vybavení psa pro výcvik, ale asi tam mají náhubek jen nějací kousaví pejsani.
17. bře 2009 v 06:51  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No, právě v Olomouci a Šternberku taky nechtějí. Jen tu u nás v Uničově. Mají to napsany v podmínkách. Nejvíc se mi zamlouval Olomouckej, ale tam dojíždět nebudu. A já bych to chtěla postupně schodit se všema, pokud je to bude bavit. Ale kupovat štěněti náhubek, ze kterýho za chvilku vyroste? To mi přijde zbytečny. I teď, kdybych Sáře koupila náhubek, hned jak jsme si ji dovezli, tak už potřebuje o dvě čísla větší velikost. Hrozně se jí zvětšila pusena a vypadá už i jako berňáček a ne jako oříšek. emoticon Kdyby jste někdo znal nějakej cvičák okolí Dlouhá Loučka(Uničov) do 15 km, tak budu moc ráda za typy.
17. bře 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
    V Břeclavi, Region Brno
 no s tím náhubkem teda nevím, pokud dáš štěněnti náhubek, tak nevnímá nic jiného než to, že má "to něco" na nose emoticon
17. bře 2009 v 11:02  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No vždyť právě. Ale chtějí ho jen na tom jednom cvičáku. A dojíždět kus se mi nechce, tak na cvičák asi prdím. Což je škoda, tak jsem se na něj těšila.
17. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
fotoportrét
fotoportrét
janeee
 Granta, děkuju za kontakt, určo ny ty stránky juknu!
Ally, tak s tím cvičákem v okolí neporadím, v Uničově mám jen kámošku z VS, jinak to tam neznámemoticon A do toho Olmíku to máš daleko? Já jsem teda moc ráda, že s ní na cvičák chodit můžeme, přece jen jsme psa nikdy neměli, se vždy o něco snažíme doma, tam nám v poklidu řeknou, že nic hrotit nemáme, že je ještě malá, poradí, snad se i něco časem naučíme a ti lidi, co to vedou, mi přijdou fakt dobří, že tomu rozumí. Je taky dobrý, aby si zvykali na ostatní pejsany, obzvlást u te nasi teda jo, protoze tam poseroutka pul hodiny nejdriv sedi u ploty a boji se ostatnich... tak doufam, ze ji to uz snad brzo prejde a otrka se!emoticon)) tak hodne uspechu a at nejaky fajn cvicak najdete! A co mas vlastne za pejska a jak je starej??? já dala fotku nasi setrice do alba, ale smazli mi ji...:(
17. bře 2009 v 19:36  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Já ji viděla ještě než ji smázli emoticon je to kočenka. My máme berňáčka, jsou jí něco málo přes 3 měsíce. Já ji určitě zvládnu vychovat, ale ne aby poslechla sto pro na přivolání, to se mi nedaří ani u těch našich prďolů. Venku šlapou jak hodinky, ale doma na mě kálijou a když přijde nějaká návštěva, tak se můžu rozčilovat jak chci a je mi to prd platny. Tak do Olomouce dojíždět můžeme, ale je to 45 min, bydlíme ještě za Uničovem a ten výcvik trvá 3 měsíce. Já ji zase nechci pořád tahat autem. Je to přece jen kus a ona ještě není z jízdy nadšená. Taky je to taková bázlivka a bojí se všeho novýho.
17. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 my misto cvicaku chodime s pesankou na indiidualni vycvik a jsme spokojeny teda. Puvodne jsme ani nevedeli, ze se neco takovcyho dela, ale protoze mame prvni stene, tak nechceme delat zadne chyby. Pozdeji mozna prejdeme na cvicak (preci jen tohle je drazsi), ale priznam se, ze uz se mi ani nechce emoticon . Pejsku mame kolem dost, takze socializovana je dost. U nas jsou navic taky spis ovcaci cvicaky.

tohle by mohlo byt reseni pro toho neposlusneho mamincina pejska (uz nevim, ktera jste o tom psala).
17. bře 2009 ve 23:46  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
fotoportrét
fotoportrét
janeee
 Allousek, to jsem rada, ze jsi ji stihla skouknout, dracici nasiemoticon)) No jo, to mate fakt daleko! Ale jak pise fil., tak třeba zkusit ten individulani vycvik! ja teda taky nevedela, ze to je, musi to byt dobry, kdyz se venuje jen tvymu pejskovi nebo mensi skupince! my mame totez vlastne na tom nasem, ze se nas tam sesla skupinka stenatek, tak jsem moc rada za to. Jinak u nas to mame predplaceny na rok jednou tydne na hodinu a pul nebo tak. Kdyz tam oddelame nejake dobrovolnicke hodiny, tak nam vrati cast penez, co jsme za to zaplatili, takze zas tak drahe to neni, vedou to fajn lidi, co tomu rozumi. byli jsme pred tim jeste na jednom cvicaku, sice byl bliz, ale nikdo si nevsimal, zda neco delame spatne, nebo dobre, bylo tam moc psu a docela chaos.... tak to dobre vymyslete a at to jde a pejsi jsou ucenliviemoticon)))
18. bře 2009 v 07:07  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Já se poptám ještě třeba veta, ale on je z Olomouce, tak asi taky nebude vědět. Ještě můžu zkusit paní na stříhání. Sájulka jde v pátek na vytahování stehů. Mě asi klepne. Ona je tak statčená a já vždycky při tom pohledu na ty její nožky zelenám.
18. bře 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Ahoj holky, nějak to tu začalo váznout. Já bych se vás, co máte velky pejsky, chtěla zeptat. V kolika měsících může začít štěndo chodit po schodech? Sára sice po schodech nechodí, ale když se vyvalujeme na gauči, tak potvůrka skáče dolů. Když to stihnu, tak ji odchytím a sundám, ale ne vždy se to dá stihnout. Nerada bych, aby pak v budoucnu měla něco s kloubama.
25. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
fotoportrét
fotoportrét
janeee
 Alli, nám rikal veterinar, ze bychomji meli nosit tak rok! Ale to bychom ji asi neunesli, no vicemene jsme se shodli na tom, ze dokud to pujde, tak jo. Prece jen mame setrici, tak oni mivaji trable s klouby, tak ji radsi zatim nosime! jenze venku beha a skace jako klokan, tak nevim, jestli je to k necemu?emoticon
25. bře 2009 v 10:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
 Alll - rok je ideální emoticon
25. bře 2009 v 10:45  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
 janeee, cílem není nechat psa bez pohybu. Je taky nutné, aby se posilovaly svaly. Takže žádné obavy, já svou fenu rok šetřila, co se týká chůze do schodů a např. vyskakování do auta, ale jinak měla pohybu dost a dost a máme DKK 0/0!!! emoticon
25. bře 2009 v 11:00  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 jeej. Tak to mi nejak nedelame s nasi oharici. Skace na/z pohovky i do auta emoticon . Schod nemame. Myslite, ze je to nebezpecny?

Tak aby to enazlo, tak udelame anketu: Jaka je nejoblibenejsi hracka vaseho pejska? (Nase Dasa ´momentalne miluje piskaci prase -- furt mi ho cpe, asi si mam taky pisnkout emoticon A pak samozrejme vsechno, co se kousat nesmi ...)
25. bře 2009 v 11:56  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
fotoportrét
fotoportrét
janeee
 granta: tak to je dobre, jsem si fakt rikala, ze kdyz venku tak vyvadi a beha a hopsa, tak jestli ji to setreni schodu vůbec k necemu jeemoticon Ale delame dobre, budeme ji nosit, dokud to pujde, rok teda nevim, jestli to zvladnu! Ted ma jen 11kg a uz mam co delatemoticon
Nam ted nechce moc jist, teda sni granulky, uz jsme ji koupili i jinou prichut, ale ji to strasne na prestavky, nejdriv si uji trochu, pak treba za dve hodiny dopapka zbytek.. kdyz byla malinkata, tak se na to jidlo vrhala, ted i kdyz prijdeme ze 4 hodinove prestavky, tak si trochu da, ale zbytek tam necha. dnes dojidala veceri o pul treti rano! jsem ji slysela pres dvere, jak tam chrupka. ale tak si rikam, ze at se naji, kdy chce, ze joemoticon
25. bře 2009 v 11:56  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 my ji to jidlo, kdyz ho nesni proste vezmem a dostane az veceri (ji dvakrat denne) --- na tu uz se vrha. Nechteli jsme ji prave ucit, ze ma jidlo neustale k dispozici.
25. bře 2009 ve 12:02  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
fotoportrét
fotoportrét
janeee
 jo, tak ja to zkusim taky, my ji to tam nechame, kdyz to nedoji. davame ji 3x denně. tak ji to priste vezmu, kozeně, at se pak poradne najiemoticon včera jsem normálně vylezla ven, že jdeme na prochajdu, a po peti minutach zaclo tak brutal snezit! uplna mokra vanice! tak jsem dosla jak snehulak, vlasy total promoceny, kapalo ze me, pes vypadal jak krysa, vyborny emoticon
25. bře 2009 ve 12:07  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 ahoj, tak ja jsem se vratila po dvou tydnech domu, pes je hubenej jak lunt emoticon
25. bře 2009 ve 12:30  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 miamia: jejej emoticon porad spatne ji a zvraci?
25. bře 2009 ve 14:26  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ne, nechala jsem ho samotnyho s m emoticon
25. bře 2009 ve 14:42  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 filipovi, tak u nás teď momentálně boduje taky pískací prasátko, ale takové mini...velikostně je k našemu nanopsovi ideální. Ale ona nesnáší to pískání, bojí se toho.

Naša granule moc nežere. Ale pokud jsou psy nežravci granulí, tak se dají ještě smíchat s trošičkou konzervy.

Jsem pro, aby pes do 1 roku klouby šetřil, ale je pravda, že se to prostě uhlídat nedá.

mia, vítej! Bylo tady bez tebe smutno. emoticon
25. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 ze by mu ty psi granule tolik chutnaly? emoticon Jo, to zname - na psa teda manzel nezapomina, ale na potkany obcas jo ... to se pak divim, ze jsou nejaky divoky a moc se na me sapou, a oni jsou hladovy emoticon
25. bře 2009 v 15:01  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Mia, ten můj si Sáru pořídil, hrozně ji chtěl. A ani neví, kdy a kolikrát denně jí, takže se to dalo čekat. emoticon
Takže rok, to je teda hodně dlouho. Teď má necelých 10 kilo (což je ještě pořád strašně málo), ale už vypadá krásně i když je tak prťavá.
Janeee, naše je venku taky jak na pérkách, skáče a kolikrát jí to chuděrce nevyjde, ona se zamotá a plácne sebou. A když vidí potencionální překážku - tak 10 cm vysoky kvitko, tak ho s rozběhem přeskočí, proto mě zajímalo, jak dlouho ji budu muset nosit. Nahoru do schodů nechodí, tam se ještě bojí, nezná to tam, ale až se otrká a bude chtít všude lamozit, tak teda pomoc. Tahat 30 kg živé váhy bude docela legranda emoticon
Na procházky zatím nechodíme, protože mimo pozemek se tak bojí, že nechodí. Budu muset počkat.
A nejoblíbenější hračka? Jednoznačně kalhotky a ponožky. Pro všechny broučky.
25. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 m taky nevi com a jak casto krmi, ja sem ted dokonce zjistila ze kdyz jsem tu nebyla tak ho krmil tema staryma granulema co zvracel, m proste nemuze prenest pres srdce ze by jsme je mli vyhodit emoticon
25. bře 2009 v 16:14  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 tak je nekomu dejte ... nebo je dejte do utulku, ty granule ... emoticon
25. bře 2009 v 16:25  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 no to jsem chtela jenomze m uz jes tihl do noela skoro cely narvat emoticon se uz nedivim ze je tak hubnej
25. bře 2009 v 16:27  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 oni ti chlapi v tehlech vecech, co se tyka starani se o deti i zvirata jsou obcas jak sloni. Manzel koupil zradlo potkanum, v peti-kilovym kontejnerku, ale protoze to bylo pro morcata, tak potkani to nezrali ... emoticon on si jaksi neuvedomil, ze potkani nejsou bylozravci no...
25. bře 2009 v 16:29  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 filipovi taky dobry emoticon emoticon emoticon no dite bych m nesverila ani omylem, leda bych se ho chtela zbavit emoticon
25. bře 2009 v 16:30  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No, všichni stejní. Chudák Noelek. Konečně ho nějak vypipleš a on z něj zase udělí bulimika. Ale vsadím se, že se na tebe neskutečně těšil.
25. bře 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš