Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
consti
3
Registrovala se 10. října 2005 na beremese.cz. Přidala 2152 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
consti
3
Registrovala se 10. října 2005 na beremese.cz. Přidala 2152 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel.
 maryann díky za odpověď. Jo jo, chceme ho domů, na zahrádce by byl jen při hezkém počasí a to asi ještě i s námi emoticon.
12. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
Registrovala se 22. února 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 39 příspěvků. Region Nitra.
  • Svatba byla 6. září 2006
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
Registrovala se 22. února 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 39 příspěvků. Region Nitra.
    Slovensko
 to na fotke je ona? Je vazne nadherna. Nechapem niektorych ludi ako mozu mat psikov a takto sa spravat ku steniatkam. Ved tie najslabsie su vzdy najroztomilejsie a pokial im ide len o zarobok zo steniatok je to ubohe.
Som pocula ze ako prevencia proti rakovine by mala sucka aspon raz rodit tak ja sa uz nemozem dockat na tie nase. Teda este je straaasne mlada ale tak o rok sa nam dufam rodinka rozrastie emoticon Uz sme jej nasli aj ,, kamarata´´ no zatial sa len hraju a dufam ze to tak este dlho aj ostane
12. bře 2009 v 19:43  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
 teda teraz to vyznelo tak ze si protirecim no myslim to tak ze tearz je Jessy taky mazlicek - rozkosne steniatko no potom sa z nej stane velka mamina a mazlickov bude veeeela. Hmm aj tak sa uz straaaasne tesim emoticon
12. bře 2009 v 19:45  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Ne, to není ona, to je Káťa, bišončice. A to ubožátko týrany je Berňáček. Mám totiž čtyři pejsky emoticon
12. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
 jeeeeeeeeeeeeee to musi byt super a vsetko su to bisoniky? Hmm my mame s buducim manzelom prenajaty len jednoizbovy bytik a viac psikov mi dovolit nechce no ked sa prestahujeme do vacsieho aj ja chcem aspon 2 psikov. A vsetkych by som ich rovnako rozmaznavala. Jeeeeeeeeee aj ja chceeeeeeeem emoticon
12. bře 2009 ve 21:02  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Nee, každej pes jiná ves emoticon . Kaťulka bišončice - ta je nestarší, ale každej nám říká - Jé, to je štěňátko. A už má 4 roky. Teď jak nad tím přemýšlím, tak jsi Sári asi měla pravdu s tou kastrací, asi se nám zasekla vzhledově na štěňátku emoticon Pak mám Mišku boloňáčka, ten byl týranej a já z něj půl roku vychovávala normálního pejska, ale povedlo se. Teď po týrání ani stopy. Matýsek je německej špic malej, ale vypadá spíš jako střední, jako štěňátko jsme ho asi moc krmili. A v neposlední řadě naše Sárinka Bernskej salašnickej. A všichni jsou rozmazlovaní až hrůza. Ale poslouchají. A je to hrozná radost. Maryan, buď přesvědčivá a nedej se. Můj přítel taky nechtěl tolik pejsků a Sára je na jeho popud emoticon
13. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
 emoticon tak to musi byt Sarinka taky obor medzi ostatnymi psikami emoticon A vychadzaju spolu dobre? Lebo napriklad nasa havina ta sa nezastavi cely den a neustale okolo ostatnych psov pobehuje a poskakuje a chce sa hrat a to nie vsetky psy toleruju.
13. bře 2009 ve 12:05  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jo, tak zatím si na sebe zvykají. Sára je hodně akční a chce si hrát s každým, Káťa taková taky byla, než na ni jedno velky štěndo šláplo, protože si chtělo hát. Od té doby se větších psů bojí, což mě hodně mrzí. Mates s ní vůbec nemluví a Míma si s ní jako jedinej hraje. Ale první den na ni všichni vrčeli a byli dotčení, co že to doma zase máme. Popravdě, jeden pejsek je náročnej, dva o něco méně, protože si vyhrají spolu. emoticon
13. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
 jeeeeeeee to musite mat doma veselo. emoticon a byvaju v dome alebo niekde na dvore? lebo ja si neviem predstavit ako spite ked zacnu vsetci vystrajat emoticon Ja sa pri Jessine niekedy nevyspim ani hodinku cez noc lebo sa chce hrat emoticon
13. bře 2009 ve 13:26  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No, Sárka teď zlobí, ale z toho vyroste. Matýsek spí s mamkou a ti dva běloušci s náma v posteli. Sára teda nespí v posteli, už se tam chuděrka nevleze a až vyroste, tak z ní bude obřík, ale snaží se tam dostat. Jsem zvědavá, jak to budu dělat, až se naučí skákat. Všichni jsou pěkně v domě a když chcou ven, tak jdou. V létě mám dveře otevřeny pořád. Veselo máme, ale je to super. Člověk se nikdy nenudí.
13. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
 emoticon to musi byt super to je vlastne moj sen - mat raz vlastny domcek a koooooooopu psikov. Paci sa mi borderska kolia - su to velmi inteligentne psiky a rodezsky ridgeback. Len ja by som ich vsetkych chcela mat v noci v posteli a neviem ako by s tym suhlasil partner. No teda viem on by tak tyzden trucoval a spal vo vani a potom by ho to preslo a nejako by sme sa potlacili emoticon
13. bře 2009 ve 13:58  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jo, to máme stejně. Taky bych chtěla všechny v posteli a mám v plánu, že když bude přítel pryč, tak bude spát v posteli. Teď sice pryč je, ale ona je ještě prťavá a já nechci, aby si zvykla, že je to pravidlo. Ridgeback je taky můj sen, ale ten je bohužel drahej, tak máme Sárulinku. Ale jednou si ho pořídím. A border je opravdu inteligentní psík s nádherným čumáčkem. 0no, všichni pejsci mají něco do sebe. Líbí se mi i Kavkazák nebo Tibetská doga, ale na tyto plemena nejsem velkej tvrďák a určitě by mi přerostli přes hlavu a trápit je kvůli své blbosti nechci. I po mírumilovnym berňáčkovi mám ruku jako cedník. emoticon
13. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
 ako v tomto je Jessica velmi poslusna ona moze hnevat aj kusat no ked na nu zvysim hlas okamzite prestane. No co ma mama daxelkopova tak to je len 3 mesacne steniatko a s tym si nemozu dat rady. To je katastrofa on pri akomkolvek pohybe co sa mu nepaci hned kuse. Celkovo je to dost take nervozne steniatko. Ked ma naladu tak sa vie az zahrat aj dat pohladkat no ked sa mu nieco znepaci zacne doslova trhat ruky. A nasej Jessy ide zas stale po krku - no nastastie je to len steniatko no nevedia si s nim dat rady. No ked bude trosku starsi bude musiet prejst polovnickym vycvikom takze sa to nejako dufam ukludni, emoticon
13. bře 2009 v 15:37  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tak poraď mamce, ať je na to štěndo klidná, ať netrhá rukama, když ji kouše. Jen rázné fuj. Štěndo se lekne a pak pochvala. Evidentně se bojí a neví, co čekat a tak se leká a proto kouše. Ale doporučuju správnej výcvik. Někdy i na cvičáku ze psa dokáží udělat trosku. Chce to trpělivé a hlavně klidné zacházení.
13. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
    V Břeclavi, Region Brno
 maryann007, nevím nevím, ale raději bych vyhledala odbornou pomoc. Pokud je již štěně tak agresivní, nepočítej s tím, že později se to uklidní a loveckým výcvikem agresivitu neodbouráš. Vím o čem mluvím, z loveckým výcvikem mám zkušenosti. emoticon Podle mě to vypadá na vrozenou agresivitu. Můj známý měl müsterlanda, taky od štěněnte agresivního a v sedmi letech ho museli nechat utratit, protože se to stupňovalo a ohrožoval již členy rodiny. Lovečtí psi by měli být ostří, ale nikdy ne agresivní na člověka a pokud to vaše štěně je, tak máte myslím vážný problém. emoticon
14. bře 2009 v 10:19  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Na zámku v Lysicích, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Na zámku v Lysicích, Region Blansko
 Ahoj holky, tak ta naše je teda taky lovecká, ale je to zatím taková posera, že na cvičáku se bojí i menších psíků a dnes u veterináře se počůrala, když uviděla velkýho psa! to jsem teda nečekala! Přitom žádnou blbou zkušenost s psíkama nemá, na cvičáku nám řekli, že se to upraví, až tam půjdeme tak dvakrát třikrát, no je to s ní srandaemoticon))) Srabík jeden malej! Už má 4 měsíce, úplně roste před očima! tak se mějte, já jdu marodit, doufám, že ode mě pejsek nechytne angínu, radši k ní moc nechodím...
14. bře 2009 ve 14:52  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 maryan: tak to mamce teda nezavidime emoticon maji ale nejlepsi cas s tim neco udelat, jelikoz stenatko je jeste tvarne a urcite se da lepe prevychovat nez dospely.

my se zase snazime Dasu naucit, ze nesmi skakat pri vitani, ale moc ji to nejde. My ji shodime dolu a rekneme "nesmis". Po chvili si sedne, to je uspech. Ale kdyz k nam nekdo prijde, tak ej to horsi. Navsteve je blby strkat a kricet na ciziho psa. A me v tu chvili taky neposloucha. I Kdyz ji durazne rikam, ze nesmi a drzim ji na obojek, tak se stejne na tu navstevu divoce sape. emoticon
14. bře 2009 v 15:03  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
 janeee, radím vykašlat se na cvičák a zkusit lovecký výcvik, uvidíš, že to malá bude milovat!!! emoticon emoticon emoticon emoticon Když jsem se svou kokřicí prvně zkoušela vlečku, vůbec jsem nečekala, že se do toho tak zblázní. Příští víkend jedu na víkenďák pro lovecké psy, už jsme na jednom byly a moc se obě těšíme! I když, doma už budeme mít malé štěňátko, náhradu za naši Barušku emoticon ... no bude veselo! emoticon
14. bře 2009 v 16:12  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 granta: ja se v tom teda moc nevyznam, ale odrazovat od cvicaku mi neprije dobry. Dokud pejsek nezvlada zakladni povely tak by tam mel chodit, nebo ho musi cvicit sami. To se na loveckym vycviku nedela, nebo ano?A AZ pak bych pokracovala v jinem vycviku, ne? My mame taky loveckeho psa (taly 4 mesice), ale lovekcy vycvik neplanujem, mozna pozdeji agiloty, az bude poslouchat to nase trdlo emoticon
Co se tedy nauci na loveckem vycviku krome noseni bazantu? emoticon
14. bře 2009 v 16:41  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Cvičák je rozumnej, ale jsou i takovy, kde dokáží psa i zničit. Chce to radu odborníka, jak se k psovi zachovat a podle mě není vůbec špatnej nápad jít na loveckej s loveckym psem. Každej pes je jinej a když jsou směřováni na lovecky plemena, tak proč to nezkusit? Když nebude vyhovovat, vždycky se dá jít jinam. emoticon Každopádně začít co nejdřív. Štěňátka jsou tvárny a když se špatně přistupuje, tak se dá napáchat plno škody i nevědomky.
15. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
 jeeee dakujem vsetkym za radu. Cely vikend som stravila s mamou a nasimi psikami a ono to nie je az take hrozne. ten maly je sice stale agresivny no zacal reagovat na zvysenie hlasu co predtym nebolo emoticon takze myslim ze je to na celkom dobrej ceste. No stale to nie je ono nasej Jessice ide po krku a to ho zatial nemozeme odnaucit. Na cvicisko je este hrozne malicky ale urcite vyskusame aj to aj lovecky vycvik. Som straaaasne zvedava ako to dopadne. Lebo rozlucit sa s nim urcite nechceme emoticon
16. bře 2009 ve 12:22  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
 a este aby som nezabudla mam dalsiu straaaasne vaznu otazku emoticon ako ste ucili svojich psikov chodit na voditku? Lebo ta nasa to je katastrofa ona sa mota popod nohy zachytava sa vsade a nedokaze ist ani chvilocku pekne emoticon
16. bře 2009 ve 12:37  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Maryann a nechce si třeba jen hrát? Protože ta naša broučule taky kouše všude možně i do krčku, ale prcku má nahoře a ocásek líta ze strany na stranu. Možná je jen hravy. On je totiž opravdu rozdíl mezi hravým štěňátkem malým a velkým. Velky má mnohem větší stisk a taky vrčí jinak. Ne jako chrastítko emoticon
A co se týká vodítka. No, nám to šlo nějak samo. Nasadila jsem obojky, vodítka a vyrazili jsme. Ještě na zahradě dělali strašnej borčus, ale sotva jsme vyrazili na cestu mimo pozemek, tak to bylo ok. Ale těch našich broučků je moc, tak chodíme po poli a jen na stopovačce, protože je to nadlidskej úkol aby se nezamotali navzájem do sebe. Učím je jak velky pejsky a to to jsou gaučáčci. Pokud ale zlobká, tak ji nech nejprve na krátko a postupně povoluj vzdálenost. A nebo vyrazte na pole s 10m stopkou, ať si ji sama za sebou táhne. Aspoň budeš mít nějakej dálkovej ovladač, jak tomu říkám emoticon
16. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
 neviem ako hravost je v tom urcita tiez len az moc agresivna. Totiz ked sa hraju ine psiky tak sa nekusu alebo len trosku lenze on jej trha chlpy a ked sa zakusne zacne trhat hlavou a stisk nepovoli ani ked po nom kricime a tahame ho prec. Je to take zvlastne steniatko on je vazne malicky a krasny. Ked prideme tesi sa a vrti chvostikom a za chvilku pride a zacne na nas vrcat a skakat. Uz ma napadlo aj ze trpi schizofreniou emoticon .
16. bře 2009 ve 13:37  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 no, možná potřebuje vyžití. Pejsek si získává pozornost štěkáním a vrčením, chce si hrát a vy si ho nevšímáte. Ale i štěňátka mají rozdíl mezi vrčením agresivním a když si hraje. Možná je hodně akční a potřebuje se pořádně vyblbnout. Jsou taková plemena. Jakmile začne, tak ho z toho dokáže vytrhnout jen něco nepříjemného. Dejte mu obojek a připněte vodítko. Jen takovy, co bude tahat za sebou. A když zase udělá něco nežádoucího, řekněte nesmíš a když neposlechne, trhněte vodítkem. Ne na uškrcení, ale tak, aby mu to bylo nepříjemné. On si spojí tuto činnost s nepříjemnou a po několikerém opakování už to nebude dělat. Teď je mu to moc příjemné a baví ho to. Já to tak řeším. Nebo dělám hlasitej nepříjemnej zvuk, když pejsek neposlouchá a já ho nemám uvázanýho. Musíte si získat jeho pozornost. Ale každopádně bych se poradila s odborníkem, kdyby to nepomáhalo. Sice ho nebudete chtít dát pryč, ale jestli bude útočit na lidi, tak vám nic jinýho nezbyde. A pejsek by pak zbytečně trpěl.
Ještě dodám, netrestejte ho rukou. Ta je nástroj na mazlení a pochvaly a ne na trestání. Na to použijte třeba stočeny noviny. Nebude ho to bolet, ale bude to nepříjemě pláskat a to se mu líbit nebude.
Páni, já jsem chytrá. Ale mám to všechno vyčteny od odborníků emoticon
16. bře 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
 filipovi, já základní poslušnost učím sama, chození na vodítku, sedni, lehni, přivolání,... a pak jednou za čas jednu na lovecký výcvikový víkend. Co se naučí? Hlavně to pejska ohromě baví. Naučí se aport, vlečky, vodění na řemeni, hlášení, přivolání, slídění,.... loveckým výcvikem vlastně upevňuješ základní poslušnost a zvyšuje se důvěra a schopnost spolupráce mezi pejskem a tebou. emoticon Ale dělám to hlavně proto, protože ten pes je do toho blázen emoticon emoticon emoticon
16. bře 2009 v 18:27  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jak to tak teď čtu, tak se musím podělit. Řekla jsem jedné holčině, že chci vzít Sáru na cvičák. A ona mi na to odpověděla, proč chci toho pejska tak trápit, tam přece chodí jen Němečtí Ovčáci emoticon emoticon emoticon emoticon
16. bře 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
 no u nás chodí na cvičák převážně služební plemena, dělají tady sportovní výcvik emoticon
16. bře 2009 v 19:39  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jasně, převládají služební, ale názor, že cvičák je jen pro služební mi přijde trochu zvláštní. emoticon
16. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
maryann007
    Slovensko
 a na lovecky vycvik mozu chodit vsetky plemena? Trosku si neviem predstavit ako by vyzeral nas maltezak vedla nejakeho vlciaka alebo labradora emoticon no celkom rada by som nieco take vyskusala. Jessicu som ucila asi tyzden sadni kym to dokonale ovladala a potom sme presli na lahni - no nedokaze to rozlisit: Ked jej poviem SADNI ĺahne si a ked poviem LAHNI da mi labku emoticon je to take motovidlo ale mozno je este mlada uvidime ako sa bude dat cvicit ked bude mat tak rok
16. bře 2009 ve 20:27  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš