Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
    V Břeclavi, Region Brno
 gtver, ta naše mladší přestala žrát, kálí doma a pořád kňourá... jen venku je dobrá, tak to vidím na rozšíření smečky.... emoticon

Je mi to fakt líto, jak byla stará?
9. bře 2009 ve 13:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Granta - to je smutný emoticon co jí bylo?

G - tak co Lvíček? emoticon
9. bře 2009 ve 14:16  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 holky ja jak to tu tak ctu tak mam sto chuti zrusit letenky, se bojim tu nechat Noela s m samotnyho emoticon
9. bře 2009 ve 14:21  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
 sarinka, mysleli jsme s veterinářkou, že močové kameny, ale když ji otevřela, našla rakovinu močáku a močovodů... zkusila to, ale prý s tím nešlo nic dělat. Byla jsem úplně v šoku... kromě krve v moči a toho, že trpěla mírnou inkontinencí jsem žádný problém nepozorovala.... ach jo... a pak taková rána, byla naše první, takže takové vymazlené děcko... emoticon
mia neboj emoticon
9. bře 2009 ve 14:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Granta - emoticon emoticon emoticon
9. bře 2009 ve 14:43  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
 gtver- je mi to moc líto, ale určitě už jí je dobře a je v nebíčku šťastná emoticon

mia: žádné páčidlo neměl... rozevírala jsem jí čelisti snad pět minut, ale stejně nepovolila, tu kůži jsme z tlamy prostě vyrvali, ale breberka je už dneska veselejší, už jí opadá i ten otok, takže to dopadlo moc dobře na to, jak ošklivě to vypadalo v tu chvíli emoticon

holky, musíme si vážit každé minutky s našimi psími miláčky, ti pejsci jsou tak křehcí tvorečkové, teď to tady vidím, jak málo stačí emoticon
9. bře 2009 v 17:52  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 simuska prave kvuli tomu jsou ty pacidla a nebo teda rozumnejsi reseni a to nahubek, bych fakt umrela hruzou mit Noela v hube jiyho psa emoticon to je dobre ze uz je ji lip emoticon
Noel posila pusu na bebi emoticon
9. bře 2009 v 18:24  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Tak my dnes jeli se Sárinkou k vetovi. Říkal, že červíky má celej vrh od maminky a že vypadá hrozně. Srst hrozná a tak (a to jsem si myslela jak už nevypadá krásně). A rovnou nám odstranil ty prstíky navíc. Má to chudinka zafačovany a není z toho moc nadšená. Na převaz jdeme až v pátek, to teda nevím, jak ohlídám, aby to neokousala. Když kouknu bokem, tak už to nenápadně žvýká. Brali jsme si nepapíráčka, aby nás nestál moc peněz. A když to tak sečtu, co všechno chuděrka musela postoupit, tak už jsme na ceně papíráků emoticon. Ale hlavně že je zdravá. Už má za sebou to nejhorší a teď už bude jen dobře. Když na ni koukám, jak tu tak spinká, tak proklínám tu ženskou a nechápu, že něčeho takovýho byla schopná.
Holky, mě je těch vašich miláčků moc líto a držím pevně pěsti, ať to překonáte.
9. bře 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 allousek chuderka mala, hlavne ze uz se z toho dostava, jenom je mi lito tech chudacku co tam ta zenska jeste ma, mela by jsi ji oznamit
9. bře 2009 v 18:57  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Myslíš jako zavolat na policii? Mně je těch chudáčků taky strašně líto. Myslíš, že by s tím něco udělali? Ona mi ta ženská říkala, že pro ně jede k mamě, takže je tam asi nemá furt. Já nevím, nějak jsem se nesetkala s tím, že by policie pomohla. Například jestli si vzpomenete na Štarnovskej masakr, otrava několika desítek psů, ktery ta ženská chovala pro maso. Psy v hroznym stavu, měla jich 40 a nikdo nic neudělal. Policie, hygiena, nikdo. Až teprve tam místní idiot dovezl otráveny granule a psy otrávil, tak se o to někdo začal zajímat. A stejnak, odšuměl tisk a starostka se na to vys.ala. Vedle té paní bydlí přítelův děda, tak toho vím víc, než bych chtěla. Já se spíš snažím těm broučkům dvoum najít někoho, kdo by si je vzal. Jenže když každej slyší, že jsou v hrozným stavu, tak si je najednou nemůžou dovolit. Lidi jsou hnusní. Jak to není přešlechtěny, tak je nechcou.
9. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
charlie1
1
Registrovala se 11. července 2007 na beremese.cz. Přidala 706 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 17. května 2008
    Brno a okolí, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
charlie1
1
Registrovala se 11. července 2007 na beremese.cz. Přidala 706 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel.
 Ahoj pejskařky, mám na vás takový dotaz. Zajímalo by mě, jestli existuje poloviční zlatý retrívr emoticon Prostě a jednoduše - váha psíka cca 15kg, povaha zlatého retrívra emoticon
Myslíte si, že by takový pejsek mohl existovat? emoticon
9. bře 2009 ve 21:10  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Co takhle Nova Scotia Duck Tolling Retriever? Je to menší pejsek a vypadá stejně krásně a je menší. Přesnou povahu neznám, ale ten Retriever ve jméně by mohl znamenat i jeho část vlastností.
9. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 allousek jenomze ona si poridi dalsi, kdyz si kazdej rekne ze s tim stejne nikdo nic neudela tak si tyhle lidi budou delat co chtej, na policii nevim, zeptej se veterinare kam se to v cr nahlasuje, tady je organizace na pomoc tyranym zviratum kam se to nahlasi a oni to jedou zkontrolovat a rypou do toho, pripadne psy zabavi
urcite si zjisti kam se to ve vasi oblasti da nahlasit a udelej to jinak si baba budelat co se ji zachce a psum nikdo nepomuze
charlie myslis krizence? emoticon jako zkrizit muzes skoro cokoliv emoticon
9. bře 2009 ve 21:40  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 To bych se mohla zeptat. To je fakt. I kdyby se nic nevyřešilo, tak to aspoň můžu zkusit. Zeptám se veterináře, pojedu tam v pátek.
9. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 allousek on urcite vedet bude a urcite to pro neho nebude neobvykla otaxzka, vazne udelej to, kvuli tem chudackum co tam musi trpet, aspon zkusit se to musi
10. bře 2009 v 00:04  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Alll - přidávám se k Mie emoticon emoticon
10. bře 2009 v 00:12  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ja jsem se bavila s tim panem odkud mame Noela a sam rikal ze pokud se dozvi o pejskovi v nouzi a nejde to legalni cestou tak kolikrat nechaji psa zmizet a tyran se muze treba pretrhnout a nic s tim neudela, jsem byla moc rada a sama jsem mu rikala ze kdyby neco staci zavolat, mista mame dost, takze neboj allousek lidi co pomoct chteji jsou, jenom se o tom musi nejak dozvedet emoticon
10. bře 2009 v 00:20  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
charlie1
1
fotoportrét
fotoportrét
charlie1
1
 allousek tak ta rasa vypadá moc krásně, je to něco takového co hledám, tak jsem ráda, že takové podobné plemeno existuje. Akorát do našich podmínek bych potřebovala přeci jen něco menšího. Kdyby vás ještě něco napadlo, tak dejte vědět emoticon
mia - kříženec by to taky mohl být, ale toho je třeba hledat emoticon Ale i tak díky holky emoticon
10. bře 2009 v 08:01  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monikapaal
Registrovala se 8. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 253 příspěvků a 2 alba. Má 42 přátel. Ateny, Řecko.
fotoportrét
fotoportrét
monikapaal
Registrovala se 8. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 253 příspěvků a 2 alba. Má 42 přátel. Ateny, Řecko.
 http://www.youtube.com/watch?v=z2BgjH_CtIA&feature=email

toto ma dnes rozosmialo emoticon emoticon a este sa ja stazujem ze nas beagel chrape v noci tak co potom tohto hafana majitel ma povedat emoticon emoticon
10. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
 allousek, tak to je smůla, ale právě proto říkám, prvně prověřit chovatele, a pak teprve jednat o koupi štěněte... já měla fenku bez p.p. 9,5 roku, byla skvělá, ale zákal na očích a brzy mi odešla. Nechci říct, že p.p. zaručí, že pejsek bude bez problémů, ale alespoň nemoci způsobené geny se dají ohlídat....

Ale těm problémům s parazity se asi nevyhneš nikdy, jen to chce informaci od chovatele, kdy a čím naposled odčervoval. Pro solidního chovatele je to samozřejmost. emoticon
10. bře 2009 v 09:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
 Charlie, být tebou, tak nevybírám dle exteriéru, ale zaměřím se spíš na povahové vlastnosti, aby pejsek "seděl" tobě a tvému životnímu stylu. emoticon
10. bře 2009 v 09:59  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tak jsem měla jet s kámoškou pro chlapečka a už zádní nejsou. Ale prej za dva měsíce budou další emoticon . Takže nemeškám a veterináře se zeptám i když u nás je to o něčem jinym. Kdyby jste někdo znal nějako tu organizaci, která by pomohla, sem s ní.
10. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Myslím, že když se to nahlásí, tak naše úřady stejně nic neudělají. Nakonec to v nejlepším případě skončí pokutou. emoticon To mě neskutečně s...!!! emoticon

charlie, přesně, jak píšou holky...zaměřte se i na povahu. My jsme taky chtěli jacka russela, ale to bychom nezvládli. K nám by seděl tak mops. Naštěstí ta naše teriérka má povahu skoro jako ten mops. emoticon
10. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
 allousek, asi tě nepotěším, ale s tím týráním je problém, můžeš zkusit kontaktovat veterinární správu, vím, že by to měli prošetřit, ale i když něco zjistí, tak udělají zápis a nic moc se nevyřeší emoticon

Každopádně bych už od takové ženské další štěně nechtěla, to není chovatelka, ale množitelka! Je mi těch drobků sice líto, ale když je zase prodá, bude mít další a další.... Takže jedniná možnost je štěně si od ní nebrat a dělat jí všude negativní reklamu!!! emoticon emoticon emoticon emoticon A vzít si štěně, když jsem ani neviděla v jakém stavu je matka taky není rozumné, ale já jsem poprvé uvažovala úplně stejně jako ty. Bezpapíráčka, abych ušetřila emoticon . Zamiluješ si i toho a jak....já vím. emoticon
10. bře 2009 v 10:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Přesně tak pertus. U nás s tím asi nikdo nic neudělá. Ale stejně to zkusím.
Nevíte jak často může mít fena štěňata? Přijde mi, že je to na tu Berňačičku moc. Teď jsme si brali štěňátka a za 2 měsíce maj být další? To je podle mě divny. A ještě maminka není ani odčervená. To by taky měla být, ne?
10. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
 allousek:
dle ČMKU - Řád ochrany zvířat při chovu psů:
jedna chovná fena může mít max. 3 vrhy za dva po sobě jdoucí kalendářní roky, ideální je vrh ročně emoticon

Takže asi tak, pokud to poruší, tvoje štěňata nebudou mít p.p., pokud nechováš psy s p.p., tak na tebe vlasně nikdo nemůže, kromě té veterinární správy, ale to ani nestojí za řeč....

Taky je otázka kolik takových "chovných" fen má....
10. bře 2009 v 11:13  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tak zrovna ta naše holčička tam byla nechaná napospas osudu. Chtěla ji nechat umřít hlady a ani ji nenabízela. Nabízela jen ty dva, ale když jsem ji viděla, tak jsem ji tam nemohla nechat. Já mám zrovna radost, že jsem ji zachránila život a že vidím, jak z té vystresované holčičky roste mazlík. Teď už máme i 4 prstíčky místo 6. Čertv vem papíry. My máme jen jednoho papíráčka a ten chudáček stál nejvíc. A pak máme bezpapíráčky, vyrostli nám krásní a vypadaj jako papíroví, akorát teda prťavýho špice máme přerostlýho a boloňáčka vyžranýho, ale za to taky nemůžou chovatelé. To, odkud máme Sáru je extrém.
Charlie fenky mají 17-20 kilo, což je prťavec. Ale zase to bude docela drahy plemeno.
10. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jo, to mě nenapadlo, že jich může mít víc. emoticon
10. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
 No ono to není o p.p., ale o zodpovědnosti chovatele. Ale je mi jasný, že vyjímky se najdou všude emoticon . Pokud chovatel svou fenu nechá vyšetřit na genetické choroby, DKK a další, tak si těch štěňat bude jinak vážit a jinak se k nim bude chovat. emoticon
10. bře 2009 v 11:28  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Asi tak. Uvítala bych zákon, aby byl chov psů kontrolovatelnej. Ale toho se asi nedočkáme.
10. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš