Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 396 příspěvků. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 396 příspěvků. Region Bruntál.
 Já myslím, že pokud netrpí tzv. syndromem hladu, tak se nepřejí natolik, aby se jí obrátil žaludek. Naše nalezenkyně Bobinka (a vlastně i moje kočka Andulka) měla tenhle syndrom a občas jsme jí teda zabrzdili pozdě, ale max. se nám poblinkala. To obrácení žaludu musí být už asi fakt extrém. Zkus se ale radši mrknout na nějaké veterinární poradny.
tady je jedna: http://www.vetcentrum.cz/stodulky/poradna/679/psi
6. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 No, sní vždycky všechno, co jí dám. Je to hroznej prcek a dávám hrst a pak ještě trošku, až to zblajzne, protože furt kouká hladově emoticon Ale nechce se jí ani moc chodit. Vždycky si najde rožeček a tam se schoulí a kouká. Každopádně hlady neumře. K vetovi jdeme v pondělí, chci, aby omrknul i dýchání. Kolikrát dýchá jak kdyby běžela maraton a má nějaky divny žebro. Ale nechá si krásně všechno osahat. Ouška, očička i tlapičky. A když jsem jí čistila ouška, tak byla blahem bez sebe.
7. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
 Jinak teď mě napadlo, že může být taková ubojená, protože se ji prostě stýská po mamince. Když jsme si přinesli domů Mášu (tu kazošku), tak byla nešťastná, jéja, ještě dneska mi jí je líto, když si na to vzpomenu. Ta se nabekala za maminkou.
Jak vaše štěňátko ale popisuješ po fyzické stránce, tak majitelka určitě nebyla žádná vzorná panička.
7. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Po mamince asi ne. Ona tam právě ani nebyla. Byli samotní zavření v kotci. Ta naše berunka je ale strašně čistotná. V noci se nám počůrala jen jednou a to protože celou noc bumbala jak o život a my zaspali venčení. A jinak nic. Ale asi taky proto, že jen leží a kouká a ani se nezvede. Ona kňučí jen když venku běží k těm našim bobkům a ti před ní zdrhaj. To je jí asi líto, že si nechcou hrát. Nemáš nějakej fígl, jak ty bobky skamarádit?
7. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
 Tý jo...nevím nevím. U nás většinou když jsme donesli domů nového hafana do smečky, tak všichni byli zvědaví, jenže je fakt, že je rozdíl, když se donese dospělý pes a štěně. Co si pamatuju, tak od štěněte (ale i kotěte) jdou radši ti dospělí bokem, asi to mají nějak zafixované od přírody, že by mohli dostat na čuňu od jejich maminy.
Je možné, že ji berou teďka jako vetřelce, chce to si zvyknout. Můžeš jim dát nějakou společnou hračku - stačí nějaký hadr, o který se budou moct přetahovat. emoticon

Jinak jsem včera napsala 5 stran seminárky na téma média a bojová plemena, ale musím tam toho dát víc, tak jdu zase prohledávat zprávy.
7. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No, zítra jedeme k paní co nám koupe, mluvila jsem s ní po telefonu a tak mi sdělila, že to co má po celým tělíčku budou asi paraziti a že se toho blbě zbavuje. Tak mám radost. Zítra se jedeme vysalónit. Dala jsem jí plno věcí a jediny, co tak trošku žužlala byl ubrousek, tak jsem ho vyměnila za noviny a do těch se jí moc nechce. Ale bříško už má nafouklejší a vypadá víc jako štěndo, než jako malej voříšek emoticon
7. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 ahoj holky, tak Noel mi tancoval po obliceji ze chce vstavat a ted se schoulil do pelisku a spi jak mimino emoticon
7. bře 2009 ve 14:11  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 huuuuž jsem tady abych bránila stafordíky a pitbulíky a bultíky!!! emoticon
ali: až vypracuješ statistiku, tak zavolej na Novu, že máš téma pro reportáž emoticon je to humus, jak jsou lidi zfanatizovaní emoticon
naše breberka nikdy na člověka nezavrčela, 2x jí už jezevčík rafnul do zadku a ona se po něm ani neohnala a pak na nově dají nějakou de*ilní reportáž a lidi na ulici jančej! minulej tejden mě vytočila jedna slečna, šli jsme a Joy byla natěšená na návštěvu, tak na tom vodítku táhla a řehnila se u toho a slečna nekecám hystericky ječela: fuuuj, to jsou ti zlí psy, kolem něj já teda neprojdu!!!
jsem měla chuť jí poslat do pr....
7. bře 2009 v 15:38  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 simushka ja sla se stenetem pitbula po ulici, byl na voditku mel nahubek a byl malej, zastavila jsem se u jednoho vykladu tak on si sednul a koukal a nejaka blbka rvala at si toho psa drzim ze je to pry bestie, chudak pes na ni koukal jak z jara emoticon jedina bestie tam byla ta baba emoticon
7. bře 2009 v 16:02  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
 Holky je to fakt katastrofa!!! Zrovna jsem zpracovavala jednu totální absurditu, která je ovšem v našich médiích běžná. Na novinkách titulek: Hasiče při požáru ohrožovali rozzuření pitbullové. U toho video, tak jsem se na to mrkla - nic rozzuřeného na tom videu samozřejmě nebylo. Ale co ten text pod tím...bojoví psi ohrožovali hasiče, musela být přivolána odchytová služba, majitelé si pak nejdivočejší psi odvedli... Vypovídající strážník sice hovořil o psech, ovšem pouze v tom smyslu, že zasahovali do hašení... což podle mě o ničem nevypovídá. No, předpokládám, že žádného podobného hysáka jakého výše popisujete nenapadlo, že ti chudáci psi byli doma a štěkotem prostě bránili svůj dům. Potažmo ještě museli být vystresovaní z toho ohně. Žádný z těch psů nikoho nepokousal - celé to bylo postavené na tom, že hasiči hasili dům, ke kterému patřilo hafo psů a ti prostě štěkali...
Našla jsem si to pak v regionálním vysílání na ČT1 a tam teda tato zpráva byla postavena opravdu na hašení domu a ne na tom, jak agresivní bojový psi šli roztrhat hasiče. Sice tam bylo v jedné větě zmíněno o těch psech, ovšem následně vypovídal hasič, který popisoval problémy spojené s hašením daného objektu - ovšem psi do toho nezahrnul. Předpokládám, že ten se totiž docela často setkává při své práci se zvířaty, které neví o co jde a hlídají....
7. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Lidi jsou blázni. Pro televizi je to prostě senzace. Asi jak když jsem psala před tím s tím policajtem. Prostě agresivní pes. A kdyby byl jen trošku jinak vypadající, tak řeknou že to byl křížence pitbula nebo něčeho takovýho. To dokáže akorát nadzvednout mandle.
7. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 jsem tu dneska mela kamaradky ktery Noel miluje tak tu cely odpoledne tokal a ted smutne kouka na dvere emoticon uplnej Don Chuan emoticon
7. bře 2009 ve 20:43  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Holky, četla jsem na netu jak divá, ale nic jsem nenašla. Sárinka má hodně vypouklé bříško, paní, co nám ji koupala říkala, že to můžou být červíci. K vetovi jdeme v pondělí, ale já mám strach, aby to nebylo něco vážného. Když jsme ji přivezli, tak ho zdaleka takovy neměla, ale dneska normálně dvakrát kakala i když bych řekla, že trošku světlejší hovča, není divu po tym, čím ji krmila. Od asi 1 hodiny nekakala, zato docela kvalitně prdí. Odpoledne jsem ji odčervila. Nevím, jestli je apatická, protože od začátku není nijak akční. Pokud máte nějaky zkušenosti, tak mi prosím pisněte. Zavolala bych vetovi a přijela už třeba zítra, kdyby náhodou něco. Já se o ni totiž bojím, aby se jí něco nestalo. Už tak to měla doteď hodně těžky. emoticon
7. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Alll - neboj nic, vypadá to opravdu na škrkavky..vypouklý bříško. A po odčervení ji nemusí být dobře, neboj nic, jestli papá, kaká. emoticon
7. bře 2009 ve 21:13  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 k tý lidský blbosti...Sárinka, když byla malá, tak si jí chumel dětí s rodičema hladili v domnění, že se jedná o boxera..tak jsem je chvilka a pak jim řekla, že to není boxer, ale am. pitbul...a oni: " co si to dovolujete nás tu nechat se mazlit s tim zabijákem, dyť ty naš děti lízala, co kdyby jim ukousla hlavu a blablabla emoticon NO COMMENT emoticon
7. bře 2009 ve 21:17  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 taky zmena stravy ji muze zamotat s briskem, holt pokud ji krmili nejakym strasnym jidlem tak bude trvat nez se ji traveni da dohromady
Noelovi to taky trvalo
sari no tak to je na ranu fakt emoticon
7. bře 2009 ve 23:08  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
 all: už je to teda dlouho, co jsme doma měli štěňátko, ale podle koťátek vím, že když dostávají pořádně baštit, tak jim taky roste pořádně banděro, takže občas vypadají, že spolkly tenisák emoticon Druhá varianta je, že má opravdu červíky, no a třetí, že je štěndo nadmutý. Zkus mu jemně pomasírovat bříško a třeba to pomůže.

sarinka: to je fakt masakr! Alespoň vidíš, jak jsou lidi jednoduchý.
7. bře 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ono zalezi jak stary stenatko ale pokud je hodne maly tak po jidle maji dost velkej pupicek emoticon
7. bře 2009 ve 23:53  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 sarinka: lidská blbost je neomezená! emoticon

mimochodem, dneska se nám pes asi zbláznil, petr s ní byl ráno venku se proběhnout, přitáhla si domů klacek, běžně ho hned za dveřmi bytu pustí, protože ví, že ho doma mít nemůže, ale dneska se s náma pere a klacek nechce pustit, tak sedí na chodbě, kde jsme jí zavřeli, aby se umoudřila a ona ten klacek furt drží emoticon to jsem zvědavá, jestli ho dneska vůbec pustí, potvora jedna, tohle se nám fakt ještě nestalo emoticon
8. bře 2009 v 07:23  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No, paní říkala, že má 11 týdnů, ale v očkováku to není napsany. Tak jsem jí tam napsala 1.1. jako novoroční štěndo. Včera jsem jí dala prášek, v noci pořád chodila a kňučela, tak jsem se moc nevyspala. Přítel chrněl jak zabitej. Taky mě poprvé celou olízala a ráno už se chtěla kouknout, co že to na té posteli je. Vykakala se nám krásně na koberec a přítel říkal, že tam jsou dva červíci, já je teda neviděla, ale to protože jsem šla spát až ve 2 (Sárince se totiž nějak nechtělo) a vzbudila jsem se už po 7, tak ještě teď pořádně nevidím.
Uklidnily jste mě, já už viděla černy scénáře, jak má uvnitř bůh ví jak porachtany bříško. Dívala jsem se na fotky, co jsem ji fotila předevčírem a včera a vypadá o 100% lépe.
8. bře 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jsou to červíci. Byli jsme se vykakat a 3 hnusní bílí červy. Ale měli tak 1,5 cm, četla jsem, že jsou i větší, tak snad jsme to krásně podchytili. Akorát teda nevím, jak do ní do chuderky budu cpát odčervovátka. Nechce jíst žádny masíčko. A s jogurtem jsme všechno kolem zaplácali.
8. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Alll - to na ty červíky jasně ukazovalo emoticon uvidíš jak co vám řekne vet, jak odčervovat emoticon

Sim - to známe, taky máme za dveřma pár kousků emoticon ,ale ta naše úchylačka miluje i šutry emoticon
8. bře 2009 v 11:22  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Ta naše prcinka se klacků bojí, zatím jsme u ponožek. emoticon
8. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 simushka zkus vymenit klacek za kus masa emoticon
8. bře 2009 ve 12:59  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Tak jsem zase nas.aná jako pes emoticon emoticon emoticon

Byli jsme teď se Sárinkou na procházce a potkali jsme známou co má 10-měsíční holčičku..a představte si, nechali uspat psa,kterýho milovali celým srdcem a měli ho 10 let/předtím, než měli malou/, kvůli tomu, že měl zánět analních žláz emoticon emoticon emoticon Prostě ta blbka nezvládala dítě a psa a našel se důvod, jak se ho zbavit emoticon emoticon byl to stafordík emoticon
8. bře 2009 ve 14:56  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 To si děláš srandu!!!! Vždyť to je v pohodě operovatelny. Jak něco takovýho může udělat. Asi ho tolik nemilovala, protože zrovna tohle není důvod k uspání psa. Takovy lidi by neměli mít psa, když mu nejsou schopni dát to, co potřebuje. Nechápu, že na to měla žaludek.
8. bře 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Oni ho měli z útulku a bohužel neměl moc rád děti, a oni prostě podle mě čekali na důvod jak se ho zbavit emoticon Přitom než měla malou, tak byla jeden z největších pejskařů, jaký znám emoticon Je to smutný.... emoticon emoticon
8. bře 2009 v 17:28  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 my jsme dneska o naši breberku málem přišli, manžel ji měl na vodítku a šel pozdravit jednoho pána, co chová bultíky a ta jeho fena se té naší zakousla do krku emoticon vůbec jí nechtěla pustit, museli jsme je od sebe rvát, ta naše chuděra se jen oháněla, ale zakousnout se nedokázala, jak ji to bolelo a byla vystrašená, strašně jsem se o ní bála, kdyby jí překousla tepnu, byli jsme bez psa emoticon emoticon emoticon naštěstí měla jen kůži, ta naše jen kňučela, jak ji to bolelo, nakonec jsme je odtrhli, díkybohu jí tu kůži nevytrhla, čemuž se divím emoticon
8. bře 2009 v 17:29  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Simus - ty vole, to je dneska den emoticon chudinka malá emoticon
8. bře 2009 v 17:30  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 sari- no snad dobrý, byla jen hrozně vystrašená, taky se jí snažila kousnout do čela mezi oči, to bylo jediný místo, kam dosáhla, jak byla zakousnutá na boku krku, ale zakousnout by se nedokázala v tu chvíli, já vůbec nevěděla, co budem dělat, však víš, když se takový pes zakousne, nepustí, ten druhý majitel tu svou bouchal přes čumák, ale ta prostě nepovolila.... já mám teď jen strach, aby se to naše trdlo nezačalo bát psů a nezačala útočit a tak, byla by škoda, kdyby si už nemohla kvůli takový epizodě zaběhat s ostatními pejsky...
8. bře 2009 v 17:36  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš