Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Na zámku v Lysicích, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
 Ahoj holky! Annie nám žere knížky! vytahá si je z polic v předsíni a rozškube!!!! Potovora! jsem ji při činu nechytla, tak jsem jí jen řekla fuj, ale ona se tvářila jak neviňátko emoticon Pak jsem našplíchala knížky ve třech policích voňavkou, až jsem se já dusila, ale ji to samo neodradí a za chvíli měla další knížku! co s tím??? Ještě nějak moc neposlouchá, ani na to fuj, to je horor emoticon V so.jdeme na očkování proti vzteklině, tak za pět dní potom už můžeme na cvičák, jenže tady napadlo moře sněhu, tak nevím, nevím, uvidíme, jak bude.. už bych tam s ní nejradši začla chodit, než nám zničí všeemoticon Jo, dnes má 3 měsíce! To tak utíká!!!! A krásně roste, jsem zvědavá, kolik bude v so. na veterině vážit!
11. únor 2009 v 08:19  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 catherine, já původně chtěla taky čivavu, ale manžel mi řekl, že to nehrozí v mém případě - jsem úchyl na uklízení a i ta maličká čivavka líná, takže nakonec jsme museli vybírat z plemen, co nelínají.

mia, říká se, že jsou malá plemena přešlechtěná, ale ta naše holčina ještě nebyla nikdy nemocná (ťukám teď na všechno okolo) a to ji máme přes 3 roky. Ale právě z tohoto důvodu jsem chtěla tak malého psa s PP, abychom aspoň vyloučili ty vrozené vady.

janeee, můžete Annie jedině "nabacat" a doufat, že to zabere...jiný způsob na odnaučení skutečně neznám. emoticon
11. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 janeee: jojooo, nase stenatko se taky predvadi. Vcera vytrhalo lino a vytrhlo nohu u linky. Chceme nainstalovat do kuchyne zasupovaci dvere, ale kdyz jsem to vcera videla, tak vazne pochybuju, ze ji t zastavi. takze jsem si deska koupila snidani v trafice, pac tam manzel dal nejakou drevotrisku a ja to neunesu, takze jsem se nedostala do kuchyne ... emoticon
mi Dasenku furt hlidame a snazime se, kdyz je sama doma odstranit vsechno znicitelny z dosahu ... ale jak vidis, uplne se to nedari, ona si vzdycky neco najde.

ty vase polovicky jsou teda recnici emoticon Uplne si predstavuju, jak tam pejsci sedi, uprene se na panicka divaji, delaji "chapu, chapu" a az proslov skonci, tak se zase vrhnou na knizky/ rejzi ...
11. únor 2009 v 11:16  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 petruzska no s tim linanim uz jsem na infarkt, ja taky musim mit vsude naklizeno a n tak strasne lina ze mame chlupy uplne vsude emoticon
11. únor 2009 v 11:41  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
fotoportrét
fotoportrét
janeee
 No je to strašný, kdybyste viděly ten bordel z knížek po celé předsíni, jak to ještě oslintala, tak se to všude nalepiloemoticon pak jsem sušila na radiatoru pulku rohliku, vůbec si ho nevšímala, pak odejdu na záchod, vrátím se, rohlík rozcupovanej po celé kuchyni! ona ho teda nesežrala, což mě překvapilo, ale rozkousala až byl všude! taky je hrozně rychlá, když je v pokoji, tka si říkám, jak si klidně hraje a kouše si kostičku a ona tam má např.mou ponožku, podprsenku, tričko, tahá to z křesla, tak nás donutí hned uklízet vyslíklý věci emoticon Se musím naučit jí občas plácnout, je to těžký, znáte to, takový ty krásný psí oči emoticon
Jinak chlupy z ní zatím nepadají, tak aspoń tak, zuby taky ještě neměníme, to vše teprve přijde! Ale krásně jí tmavne srst, je taková pěkně mahagonová, prostě fešanda emoticon jsem zvědavá, co bude doma za spouš´t,a ž dojdu z práce!
11. únor 2009 ve 12:03  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 My jsme měli pravidelně rozcupované noviny na čurání, pak taky časáky na odkládacím stolku vedle sedačky (tam pořád lezla). Asi i dnes by něco roztrahala...mamce chodí na letáky, co si skládá na vyhození.

janeee, tak to já klidně řežu - teda s citem - přece jen necelá 3 kg... Spíš manžela občas musím okřiknout - ten má větší sílu. S podprsenkou, ponožkama (hlavně silonky miluje - ty se tak natahují) nebo kalhotkama běhá po bytě pořád, když udělám hromady na praní. Občas zkouší i manželovy trenky, ale to už je moc velké. emoticon
11. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catherine2511
Registrovala se 6. února 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 36 příspěvků a 1 album. Region Kysucké Nové Mesto.
  • Svatba byla 9. května 2009
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
catherine2511
Registrovala se 6. února 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 36 příspěvků a 1 album. Region Kysucké Nové Mesto.
    Slovensko
 emoticon my sme si s leom tiez uzili svoje, akonahle som nieco oprala a jemu zavonala avivaz, tak to ocikal, naco som ja mala taaaake nervy, ze ma skro slak trafil. Za den to boli aj styri mlacky na hocicom....periny, predlozka v kupelni, alebo si stiahol oprate pradlo. Ale....neviem, nejak sme na neho nakricali (nikdy sme ho nebili, napriek tomu sa teraz boji ako streleny, ked zdvyhnem ruku emoticon ) a...on sam prestal, to chce len vek. Kazdopadne, ma sa psikovi vynadat, ale neodstranovat mu prekazku z dosahu, lebo ked ju date spat, zas to spravi. Prosto nadavat a teda zvysit hlas, vzdy, ked sa k tomu co i len priblizi. Nas sa tak odnaucil chodit do kupelne, lebo ta predlozka pri vani ho staaaale lakala,tak sme mu tam uplne zakazali chodit. Najslepsie na tom je, ze uz do kuplne nevlezie ani u nasich, ani u svokrovcov.....sranda s nimi. A co sa tyka....ak som to slovo pochopila....plznutia....teda menenia srsti....ten nas to robi prave teraz a....tiez mam vsade chlpky, ale je to na 5-10 minut, povysavat to kazdy den emoticon okrem toho, sak su aj kratkosrte civavky. Ale ano, aj ja mam na to nervy emoticon
11. únor 2009 ve 20:40  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Jejda, tak teď tady možná vypadám jako nějaký tyran našeho psa. Takže chci říct, že ji plesknu spíš jen symbolicky (člověk by to ani necítil) - ona prostě ví, že něco udělala špatně. emoticon
11. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
fotoportrét
fotoportrét
janeee
 Peti: taky plesknu! emoticon jinak to holt nejdeemoticon Jsem zkoušela zařvat,a le to ji spíš pobavilo emoticon Ale je to holt štěně, tak to se snad věkem upraví, i když irský setr je prý puboš dva roky, tak se máme na co těšit emoticon emoticon
12. únor 2009 v 07:16  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 janeee, minimálně 2 roky a to asi každé plemeno...i nás nanopes - blbla pěkně dlouho, ale už to je v klidu a moc nezlobí (v květnu jí budou 4).
12. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catherine2511
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
catherine2511
    Slovensko
 emoticon nie, vobec nie ako tyranka alebo co, to je presne ako s detmi, aj im clovek jednu capne po prdeli, tak aj tomu psikovi....to som sa si len zle vyjadrila, vobec som to tak nemyslela emoticon
12. únor 2009 v 10:19  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 nanopes emoticon
12. únor 2009 v 10:35  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
Registrovala se 15. června 2007 na beremese.cz. Přidala 369 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
 catherine: to se mas, povysavat 5-10minut... my mame takovy tkany nechlupaty koberec, kelim se to myslim jmenuje, velikost tak 2x3m, krasne barevny - kdyz je cisty. chlupy se na tom kraaasne drzi... trva mi tak pul hodiny, nez je z nej dostanu. predevcirem jsem vysavala, naiva jsem si myslela, ze lux sezere rozcupovane rohoze - jsou takove z kukuricneho susti, spletene ze ctvercu, urcite znate, krasne se rvou zubama, kdyz je jeden doma sam, ze jo. no, lux to zral krasne, akorat mi pak prislo, ze uz moc netahne, pak zacal trosku smrdet... pak jsem ctvrt hodiny rvala susti z hadice, pak ctvrt hodiny muzska sila, pak napady, ze koupime novou hadici ke tricet let staremu vysavaci a zorro na to celou dobu koukal, oci dosiroka, usi nasponovany, co ze jsme si to vymysleli za novou svandu, ze to chce taky zkusit emoticon kdyz uz nedokazal primo pri luxovani tu hadici zakousnout, ze by nam ji aspon pomoh dodelat emoticon
12. únor 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
fotoportrét
fotoportrét
janeee
 kote: emoticon
dobrého pejska máte emoticon emoticon jsme se pěkně pobavila, je fakt sranda, jak my pak vše uklízíme a vymýšlíme, co s tou spouští a pejsani se na nás pobaveně dívají emoticon Měli jste mu dát i tu hadici, co už emoticon
12. únor 2009 v 10:50  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
fotoportrét
fotoportrét
janeee
 Jiank Annie miluje sníh, válí se v něm, žere ho, teda ne moc, strká do něj čumák a může se z toho pominout! tak třeba ji někdy vezmeme na hory! I když nevím,c o by tam zas dělala, když my bychom sjížděli sjezdovky! Ale tam by se jí určitě líbilo!!!! Peti, jak to děláte vy, když jedete s malou na hory? necháte ji někde na chatě, nebo jak?
12. únor 2009 v 10:53  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 holky kolik hodin muzu maximalne nechat Noela samotnyho? emoticon ja dneska potrebuju ke kadernici a chtela jsem pak do kina ale to se bojim ze to uz je moc dlouho emoticon
12. únor 2009 v 11:03  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 janeee, my ji necháváme v hotelu. Často jezdíme k tetě do Tater, takže tam to je úplně super, vždy tam někdo je, tak ji vezme z pokoje ven a pak ji dá zase zpátky - ona nechce jinde být, když tam je bez nás. Ale když jedeme do Itošky, tak zůstává v pokoji a my jdeme na svah až před polednem. Nám to docela stačí a ona to zvládá taky.

miamia, Tenessy bývá sama každý den od 9 hodin do 17 hodin. Ale ona je tak naučená a když to nemůže vydržet, tak si jde cvrknout na plínku (takovou tu dětskou přebalovací podložku). Když je Noel ještě takové trdlo, tak nevím. Leda jít ke kadeřnici a do kina až později a nejprve se stavit doma.
12. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catherine2511
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
catherine2511
    Slovensko
 my nechavame lea sameho....no ako kedy, ale uz sa stalo aj, ze bol sam viac ako 12 hodin. Inak tak 8 max.....ale teraz som doma a ako ho tak sledujem, tak aj tak cely den len spi....prejde sa z miesta na miesto a zas spi emoticon
12. únor 2009 v 11:44  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
 mio, on to noel zvladne emoticon zorrak je od peti mesicu doma sam deset hodin a vydrzi spolehlive
12. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andzi
Registrovala se 11. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1905 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Svatba byla 16. května 2009
fotoportrét
fotoportrét
andzi
Registrovala se 11. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1905 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Svatba byla 16. května 2009
 ahojte dievčatá, môžem sa k vám pridať? Máme doma 6- mesačné šteňa weimarského stavača a nevieme si poradiť s jeho výchovou. Nechce aportovať, nechce sadnúť, strašne hryzie. Je to normálne? Rastie nám doslova zo dňa na deň pred očami a obávame sa,či z toho vyrastie? Nemáte niekto skúsenosti s týmto plemenom?
13. únor 2009 ve 13:58  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 ...my taky neaportujeme. Sedne si, lehne si, dá pac, ale vola ze sebe nenechá dělat a prostě nám nosit krámy nebude...i když jsme ochotní jí to i předvádět. emoticon

andzi, vítej. emoticon
13. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
 andzi: a uplacite ho? a nic? ani za kus burta nebo piskot?
13. únor 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 tak vcera to noel zvladnul emoticon sice byl uplne polosilenej jak tu vyrvaval ze tu nechtel byt sam a preslapoval ze se mu chtelo curat ale vydrzel emoticon
13. únor 2009 v 16:05  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
strapco13 (36 r.)
Registrovala se 17. listopadu 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 22 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Region Galanta.
  • Svatba byla 21. června 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
strapco13 (36 r.)
Registrovala se 17. listopadu 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 22 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Region Galanta.
  • Svatba byla 21. června 2008
    Slovensko
 caute psickarky
dakedy mi niekto povedal, ze psickari su trochu trafeni...uz si to nemyslim, ale viem to na isto emoticon
Nas ma 6 rokov ale este je s nim stale sranda.....dnes som sa snim pohadala...chcela som ho ucesat...ale on mal na to iny nazor...takze polku psa mam ucesanu a druhu nie
13. únor 2009 ve 21:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 Ahoj holky tak dneska jsme vyzkouseli tu stopovacku, je to super, behame s tim, pes se vyradi, akorat musim davat bacha protoze se do toho sukuje emoticon dneska jsme obevili granule co konecne ji takze se snad uplne zbavim toho vyvarovani, zacal strasne pelichat takze jsme rada ze uz mame neco co ji emoticon
14. únor 2009 v 18:23  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
    V Břeclavi, Region Brno
 andzi, rozhodně bych to zkonzultovala s odborníkem na výcvik, může to být chyba ve výcviku, ale taky vrozený problém, odkud jste? emoticon
15. únor 2009 v 10:06  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
 strapco13, pes nemůže mít jiný názor! Když chceš česat, tak se prostě bude česat. emoticon Moje holky to taky někdy nebaví, ale ví, že prostě musí držet. emoticon
15. únor 2009 v 10:09  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
 Souhlas s Grantou emoticon
15. únor 2009 v 10:18  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 Noel nesnasi kdyz mu umyvam packy a mel tendence utikat ale dostal narezano na zadek a ted drzi, sice nerad ale ceka az m packy umyju, jak rekla granta, jiny nazor mit nemuze, to by ti pekne prerostl pres hlavu
15. únor 2009 ve 12:53  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 ahoj. Koukam pejsci pekne zlobi, tak to ma bejt emoticon jinak bysme se nemely o cem bavit.
Byli jsme s Dasenkou na horach, kde s nama spala v posteli (kvuli tomu, aby nespadla do diry u schodu a neotravoavovala ostatni noclezniky,...) a od ty doby se nam furt cpe do postele a vyje v noci (nastesti jen chvili). emoticon Ale zase nas potesilo, ze jsme s ni uspesne byli uz 2x v restauraci a celkem to uslo s ni.

dotaz: ucili jste pejsky nejakym zpusobem, aby vam pri chuzi na voditku nekrizovali cestu a sli porad nalevo? Nemyslim u nohy, ale aby se nemotala a nepodrazela nam voditkem, ci sebou, nohy... emoticon Ja ji teda rikam "vlevo" a vzdycky ji tam bud nohou, nebo voditkem "strcim".
15. únor 2009 ve 13:07  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš