Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
 janeee: nase oharice zacala mit prochazky rada az nedavno (jsou ji asi 3 mesice, nebo 4? emoticon ). Asi az po tom, co jsme ji zacali cvicit venku. Takze vi, ze se jde ven blbnout... a to ji bavi.
4. únor 2009 ve 03:27  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Na zámku v Lysicích, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
janeee
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Region Blansko.
 filipovi: tak to máme ještě časemoticon)) Jinak Annie jí granule v pohodě, samotný, nic jí k tomu nemusíme přidávat. Vodu už taky pije bez mlíka, což jsem moc ráda. Občas jí dám kousek čínskýho zelí, chutnají jí ty bílý košťály, zelený listy ne, nebo kolečko mrkve, to taky sní. i kousek mandarinkyemoticon šmarjá, doufám, že mi sem někdo nenapíše, že se to nesmí emoticon
4. únor 2009 v 08:27  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leawil
Registrovala se 1. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1666 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. dubna 2009
    V Jablonci nad Nisou, Region Jablonec nad Nisou
fotoportrét
fotoportrét
leawil
Registrovala se 1. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1666 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele.
 janeee pokud po tom nemá zažívací problémy a nemáš to jako krmnou dávku, ale jen jako mslku, tak se to klidně můžeemoticon
to té naší můře nemůžeme nic emoticon o víkendu byla oslava narozenin, i přes můj zákaz jí někdo něco podstrčil a my dneska v noci zas lítali každkou hodinu ven emoticon a to před týdnem dobrala ATB opět na průjem... ach jo, snad to dneska nějak zvládmeme zklidnit, jinak by musela zítra zas něco dostat, nemá to moc pěkný, ale aspoň je zatím celkově v pohodě
4. únor 2009 v 09:21  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 leawil to me dycky dokaze nastvat, kdyz lidem reknes ze nic nemaji davat a oni pockaji az se nebudes divat a neco mu daji emoticon tak snad mas duvod proc to delas emoticon
chudinka mala, drzim palce aby se to zklidnilo
4. únor 2009 v 11:21  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monikapaal
Registrovala se 8. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 253 příspěvků a 2 alba. Má 42 přátel. Ateny, Řecko.
fotoportrét
fotoportrét
monikapaal
Registrovala se 8. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 253 příspěvků a 2 alba. Má 42 přátel. Ateny, Řecko.
 ahojte baby kedze mate take bohate skusenosti neviete z coho moze nase stena prehanat (teda uplna voda) emoticon z neho vychadza a to vzdy rano alebo pocas noci.cez den ma uplne normalnu stolicu a zerie len psie granule......poslednykrat dostava zrat okolo 5 poobede,je to este stena 2 mesacne.Dakujem
4. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janeee
fotoportrét
fotoportrét
janeee
 Leawil: jasan, má to en jako pamlsek, aby furt nejedla jen ty granule. My jsme jí ještě nic jinýho nedávali, granulky jí teda chutnají, řekla bych, že jí taky svědčí, roste čím dál vícemoticon Je fakt, že je má kvalitní a už jsme za ně uvalili balík, ale zase má nádhernou srst a žádný zažýívací problémy, tak jsem ráda! v so.dáme další odčervení, tak doufám, že z ní zase ty škrkavky nepolezou, emoticon
4. únor 2009 ve 12:02  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leawil
fotoportrét
fotoportrét
leawil
 monika průjem může být úplně z čehokoliv, venku něco očuchá, oblízne, nějaká pochoutka na kterou není zvíře zvyklé atd., teď toho řádí mraky, spousty psů má problém, takže řádí nějaká viroza - pokud má vodu a trvá to dýl jak 2 dny, zašla bych radši za vetem, u malého štěnda to může být daleko vážnější
4. únor 2009 ve 12:06  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monikapaal
fotoportrét
fotoportrét
monikapaal
 diky leawil,mi sme ho este von nebrali ani raz...chyba mu jedno ockovanie a vraj az potom,sice cez den je sam na terase ale vsetko sme odpratali...okrem kvetov...do palmicky sa uz stihol pustit a videla som ho zrat aj zem sz kvetinaca....asi sa ozaj obratime na zverolekara pre pokoj na dusi. emoticon
4. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 monika, nemůže to být z odčervení? Naše to nesnáší, takže dáváme stolici na rozbor a nedáváme tabletky - pak sr... vždycky 3 týdny vodu. emoticon
4. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 monika urcite zajidi k vet, muze to byt vazny aby se to jeste nezhorsilo
4. únor 2009 ve 12:37  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monikapaal
fotoportrét
fotoportrét
monikapaal
 OK dakujem vam holky aj ked ste mi trochu nahnali strach .... emoticon uz som volal doktorovi o 8 vecer je u nas.
4. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 moni tak jak to dopadlo? emoticon
my nemuzem na prochazku, zas je tady tuna snehu emoticon
5. únor 2009 ve 14:20  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 ahojda, tak jak se všichni máte? my dneska zase začaly hárat, takže je berunka celá nešťastná z kalhotek než si na ně zvykne, pořád na mě smutně kouká emoticon emoticon
6. únor 2009 v 09:57  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
Registrovala se 15. června 2007 na beremese.cz. Přidala 369 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
 simushko, diky za optani, zrovna dneska me ta nase nadhera tak vytocila, ze jsem jeste ted - po dvou hodinach, uplne vyrizena. pubertak jeden. zkousi, co vydrzim. predevcirem ho kachny tak zaujaly, ze za nima skocil do jezirka. do ledovy vody, mel ji jen po bricho, ale vypadal dost prekvapene. to mi jeste prislo vtipny, ale dneska do nej pro zmenu neskocil, ale ujela mu noha, takze tam skoncil celej. kdybych tam nebyla, tak se nedostal na breh, visel tam mezi korenama zahaknutej za predni packy. pak, v amoku z ty studeny vody, zacal litat jak prdlej a honit kachny o to vic - a dve mu utekly na vedlejsi polozamrzly jezirko. si predstavte. vas pejsek, milacek, utika za dvema blbejma kachnama jako strela primo doprostred jezirka a vy nevite, jestli ta voda uprostred je jen louze nebo opravdu dira v ledu. uz jsem ho videla utopeneho. samozrejme, ze volani nefungovalo. ale dobre to dopadlo, uneslo ho to, ale skoro jsem to neunesla ja... ten ma takove stesti, ze v tom parku chodi lidi, bych ho snad prerazila. na zaver prochazky si vymyslel, ze si se mnou jeste pospasuje, nasel klacek, zacal s nim prede mnou mavat a me trvalo dobrych deset minut, nez se mi ho podarilo odlovit a dat na voditko. to uz jsem byla fakt besna. emoticon

jsem si myslela, ze kdyz se z toho vypyisu, ze se mi ulevi, ale spis jsem se zas rozcilila... emoticon snad ho to prejde. je to s tou poslusnosti cim dal horsi. emoticon jak dlouho trva puberta u malych plemen? bude mu osm mesicu
6. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
 jeste podotykam, ze az dosud se pobliz vody choval kultivovane. nejak ho ten respekt najednou presel.
6. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 kote uplne te chapu, ten muj pubertak me taky privadi k silenstvi, neposloucha, venku dela bordel, rano nas budi a ted mi poblil bilej koberec, ho asi taky brzo prerazim emoticon
6. únor 2009 ve 12:53  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
Registrovala se 5. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 286 příspěvků.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
Registrovala se 5. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 286 příspěvků.
    Slovensko
 Kote, no to som sa pobavila, čo vyvádza váš hafan, akoby som videla našu Aishu - skončila nám v Dunaji. Sú všetci prdlí, totálne...s pubertou u malých plemien ti neporadím, mňa ukľudnili, keď mi povedali, že v treťom roku ju to prejde (má 7 mesiacov!!!!!) asi si rpedpíšem nejaké valium alebo čo emoticon
6. únor 2009 ve 14:01  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
 v dunaji, jo? taky peknej magor emoticon a ja se vsude chlubila, jak maji psi vyvinuty pud sebezachovy - na rozdil od deti emoticon (hlavne teda pred tehotnymi kamaradkami) a ted tohle! normalne ho budu vodit kolem toho jezirka schvalne - na ultrakratkym voditku emoticon

mio, to buzeni rano, to mame taky - hlavne o vikendu, kdyz jsme u nasich a on nemuze dospat, jak se tesi na ostatni lidi v baraku. ted jsem byla u nasich ctrnact dni - mama vstava v pet, bracha v sest a ja v sedm. spi se mnou v pokoji. takze dve hodiny tapkani a skakani stridave dvere a na moji hlavu, kdy uz vstanu - od peti od rana emoticon - az po peti dnech mu novi panecci prestali pripadat tak vzacni a ja mohla spat do sedmi

koberce jsme meli tri mesice schovany, ted fungujou jako lapac chlupu. bez nich to byla hruza, jak vypadaly ty ponozky a to mnozstvi chlupu v posteli

ale jinak je sladkejemoticon
6. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
 teda - pes spi se mnou v pokoji emoticon
6. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 no on byl pred tim naucenej ze nesmel z jeho postele driv nez videl ze lezem z postele, jenom kdyz se mu chtelo curat me prisel vzbudit, jenomze m ho rozmazlil a naucil ho ze kdyz k nemu prijde tak si s nim zacne hrat, takze sedm rano, Noel se nudi, curat se mu nechce a lita okolo, a dela bordel a chce si hrat, kdyz ho zprdnu tak mi na to m rekne ze nemam byt tak zla emoticon
z voditka bych ho teda nepustila protoze to uz bych ho nevidela emoticon
6. únor 2009 v 15:08  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
 zla? emoticon jak jste vubec dokazali, ze byl na pelechu, dokud nechtel curat? ty jo! nas cvicitel (teda cvicitel naseho psa) rikal, ze nemas svyho psa litovat. treba - priklad - kdyz se ti priplete pod nohy a nechtene ho kopnes, tak se mu nemas omlouvat a litovat ho, protoze to psisko si proste musi davat na sebe pozor.

ti chlapi nam to normalne kazi emoticon emoticon
6. únor 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Cau pejskarky!
Tak jsem byla na poste vyzvednout nove haraci kalhotky. Ty stare jsou dobre tak na doma se zavrenyma ocima a nam hrozi, ze bude akorat harat, kdyz budeme na horach v Itosce, tak at neni uplna ostuda. Jenze ty gatky maji gumu a ja nevim jestli ji netlaci na pupika? Ta potvora mi to nechce rictemoticon

Jinak puboska prestala byt cca ve 2 letech.
Vody se boji, az moc!
6. únor 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 petruszkaa: pokud ta guma není moc utažená, tak to vadit nebude, nám se před rokem při hárání stalo, že měla utažené kalhotky a guma jí skřípla cecík a ten jí naběhl asi do 5x větší velikosti, takže horzilo, že jí ho budou řezat, naštěstí jsme jí ho bylinkovými obklady dali do pořádku emoticon emoticon
jinak ta puberta nám trochu polevila, ale úplně neskončila, občas dokáže vytočit a to je jí 2 a čtvrt roku emoticon
6. únor 2009 v 17:14  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 kote no holt vycvikem, vedel ze kdyz me vzbudi tak se paradne naseru a vyexpeduju ho na pelech, tak nejak proste vim kdy byl naposled curat kolik toho vypil a snedl a taky poznam kdy ho tlaci problem a kdy si chce hrat emoticon kdyz sem poznala ze ho tlaci problem tak sem ho pustila ven, pozorovala a hned jak skoncil musel zpatky do pelechu, jenomze m mi celou tu vychovu rozhodil, on nechape ze pes vedle lasky potrebuje hlavne disciplinu no jak ma ten pes chudak vedet co smi a co ne kdyz mu to jeden zakaze a druhej dovoli, dokonce jsem m chytla jak noela laka do postele i kdyz vi ze tam nesmi a noel na nej chudak zmatene koukal, pritom vi ze kdy ho tam chytnu tak je zle, to me na m stve, ze mi nabourava vychovu
6. únor 2009 v 17:24  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Tak já Vás asi neuklidnim emoticon ..Sárince bude 9let a živějšího a pubertálnějšího psa jste nezažily emoticon
Zrovna jsem přijeli na chalupu a jak je tady strašně šťastná, tak lítala sem tam, nadhazovala radostí peřiny, pak mi tahala dřeva co jsou připravený do kamen, za chvíli visela venku na stromu emoticon emoticon emoticon
a teď leží u kamen a nahřívá si kožíšek, a jakmile by malililinko vyhasínala kamna, tak začne bručet emoticon
6. únor 2009 ve 20:42  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leawil
fotoportrét
fotoportrét
leawil
 chlapi jsou hrozní, to se musím přidat i já, hádejte kvůli komu je náš pes v posteli? no kvůli mně neemoticon já ji tam nechtěla... jenže páníček povolil; je pravda, že he trochu problém v tom, že postel je vlůstaně matrace a máme jen jednu místnost, tkaže ona sice celkem cháapa, že tam nesmí, ale když páník zavolal, tak šla, zmlátit jsem ji nemohla:-/ tak jsem povolila taky - no až se přestěhujeme, bude ložnoce zvlášt, tak snad to bdue i jinak, uvidíme - jinak jestli nám takm skončí veškeré zvířectvo a případné potomstvo, to abychom si poříli 5x5memoticon
7. únor 2009 ve 13:33  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 no hadejte kde byl dneska pes emoticon samozrejme v posteli emoticon
7. únor 2009 ve 14:39  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Mio tam taky patří emoticon emoticon
7. únor 2009 v 17:03  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 jasně že patří a pod peřinu! emoticon my jí tam máme furt, i když ta nejsme, tak tam spí emoticon
7. únor 2009 v 18:14  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
montonik (32 r.)
5
Registrovala se 9. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 28. srpna 2009
    Praze, na Chodovské tvrzi, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
montonik (32 r.)
5
Registrovala se 9. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 28. srpna 2009
    Praze, na Chodovské tvrzi, Region Praha
 Ahojky všichni, nevíte někdo náhodou o nějakým dobrým cvičáku pro štěnata v Praze?
7. únor 2009 ve 23:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš