Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 my jsme prvních 14 dní taky museli spávat s breberkou, pak vždycky chvilku poknikávala, ale nakonec usnula... opravdu by měla mít pelíšek třeba hned u postele, aby vás měla u sebe...
18. pro 2008 v 10:45  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 sharin: jsme nad tim hodne premysleli a rekli jsme si, ze loznici nechame starousedlicim, teda tem nasem krysam - maji tam svoje kralovstvi, a ze tam pejska nebudem poustet. Taky je to jejiny pokoj s kobercem, tak i to byl duvod. Manzel ji dal do pelisku svoje tricko, asi tam strcim i svoje. Od starych majitelu nic nemela. Ma tam taky hracky a kamarada Krtecka (plysak).
Vetsinou ale zacala vyvadet, az kdyz odesel manzel do prace. No a kdyz byla chvili sama, to bylo teprve neco.

Rikam si, ze zas nesmim byt mekka, aby se mnou nemavala, jak se ji zlibi emoticon . A taky jsem si rikala, ze si casem zvykne (snad), i kdyz je to teda "lecba sokem" ... ale jak jinak ji naucit, ze musi byt obcas sama ... emoticon Kamaradka rikala, ze jeji pejsek si na oddeleny nocni spani zvykl po tydnu, tak ji jeste chvili zkusime "trapit"...
18. pro 2008 v 10:48  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 sharin: jo a dekuju za rady emoticon
18. pro 2008 v 10:49  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
Registrovala se 27. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 767 příspěvků. Má 17 přátel. Region Žilina.
  • Svatba byla 16. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
Registrovala se 27. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 767 příspěvků. Má 17 přátel. Region Žilina.
    Slovensko
 filipovi: veru, to mas ako s dietatom, tiez nemozes velmi upustit a nechat ju nech si robi co chce emoticon neboj, isto sa to nauci... my sme s tym problem nemali, ale este je dolezite ked bude knucat neist ku nej na knucanie, ale prave naopak ked stichne... lebo potom bude knuckat prave preto aby niekoho tak zavolala emoticon to iste plati aj pri uceni ked je psik sam doma... ani tu sme veru nemali velky problem... iba zo zaciatku sa stale tlacil s nami von, tak sme museli hadzat hracky aby nesiel... teraz uz vie kedy ide kedy nie, a sedi dooost daleko od dveri a caka ci nahodou teda nejde aj on a ked nie, tak len smutne pozera, ale netlaci sa emoticon rada pomozem, ak to je mozne emoticon niekedy su to len prkotiny, ale to sa treba naucit a odsledovat si psika... nevravim ze u nas je vychova vydarena... nie je uplne podla mojich predstav ale najstastnejsia som, ze je dobrucky, kludny a moc nesteka... uvidime, co nas bude cakat o rok s novym stenkom, predsa kazdy psik ma svoju povahu emoticon ale tesim sa na novy prirastok emoticon hod potom foto ak budes mat, pripadne ti poslem do IP mejl emoticon
18. pro 2008 v 11:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
Registrovala se 12. října 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 865 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 sharin: dakujem za radu, zacnem to tak skusat, len nevies co by bolo dobre ked je pusteny a nemam ho na voditku, lebo vtedy ho tazsie odtiahnem inym smerom a v tej chvili mu vobec nevadi, ze ja by som sa pobrala inym smerom emoticon
ale ma 9 mesiacov, tak verim ze do toho roku a pol ho to viac menej prejde samozrejme aj s nasou pomocou, myslim tym napr. to otocenie sa inym smerom
prajem pekny den emoticon
nas psik ohladne spania ma tiez pelech vedla nasej postele, ale od kedy uz vie vyskocit na postel, tak vzdy pocka kym zaspime a lahne si k nam do postele k noham emoticon
19. pro 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 my sme nasho naucili, ze ked ideme von a povieme, ze ideme do obchodu, tak vie, ze on zostava doma a netlaci sa s nami emoticon
19. pro 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
 HOLKY SOS!! Nicky je asi nachlazenej, od včerejška "chrochtá",jak kdyby se dusil, nebo chtěl zvracet (asi kašel) a dneska už ani nemůže štěškat...co s tím?? V pondělí na veterinu nebo máte nějakej domácí lék?
20. pro 2008 ve 12:24  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
Registrovala se 5. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 286 příspěvků.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 My sme to riešili sirupom proti kašlu pre deti + minimálne venčenie vonku + kšíry namiesto obojku, aby sa hrdlo nedráždilo.
20. pro 2008 ve 13:12  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 allie: my davame krysam echinaceovy sirup. taxi myslim, ze by to i pejskum slo, ne? Je tam hodne cecka a pomaha s imunitou. Je sladoucky (trochu nahorkly, ale dobry).
20. pro 2008 ve 21:54  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 tak jsme zacli s vycvikem zakladnich povelu. Na zachod jeste chodi Dasenka tak pul napul - je hrozne rychla, nekdy nez se obliknu, abych ji vyvencila, tak uz se zas muzu svlekat emoticon. Ucime zatim "ke mne". Myslela jsem, ze pokud bude sikovna, tak by pribyrala kazdy tyden novy povel. Muzu se zeptat, jak jste pejsky ucili "na misto"? a jestli jste je ucili, aby neskakali, nebo jste to nechali? Je to celkem velky pes, takze to radeji zkusim naucit. Nemate nejaky "navod" jak se uci neskakani? emoticon
21. pro 2008 ve 20:03  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 se skákáním máme taky občas problém, když chce na někoho vyskočit a zařvem, větčinou si to rozmyslí, ale někdy taky ne emoticon
22. pro 2008 v 08:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Fili - "miesto" sme ucili tak, ze sme povedali povel a doviedli sme ju k pelechu, tam dostala povel "lahni" a "ostan". Je asi vsetkym jasne, ze prve razy odtial zdrhla skor nez my emoticon ale treba byt trpezlivy, vzdy ju tam vratit naspat. teraz uz celkom vydrzi, vie co od nej chceme, len zalezi aku ma prave naladu, ci bude posluchat emoticon ale sme dosledni, takze vacsinou vyhrame my a posluchat sa musi, no nie? Skakanie je vecny problem - ona samozrejme musi dat najavo ze miluje vsetkych ludi, takze na nich skace. Vacsinou okamzite ked vidim ze ide skakat zarevem ze nesmies a fuj, niekedy to zaberie a dostane pochvalu, ked nezaberie, tak jej riadne vynadam a nebavim sa s nou. Nas problem v sucasnosti je "ku mne" tvari s aze ho nikdy nepocula, pubertacka jedna! Tak dostala stopovacku a ma smolu.
22. pro 2008 v 08:49  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
 my sme neskakanie ucili tak, ze vzdy kazdy kto prisiel sa musel zohnut ku psikovi... on tak pochopi, ze vobec neni potrebne skakat a vynucovat si pozornost a ze kazdy kto chce sa ku nemu zohne... teraz dokonca ked chce vidiet vyssie, tak nevyskoci, ale stoji na dvoch a tak drzi a kuka emoticon ale zrejme to je tiez indivindi u kazdeho hafana emoticon

a miesto.. hm.. ziadne nema... jedine "smykaj dole!" a to pouzivame ked je mokry alebo proste treba ist dole zo sedacky...

i ked ma take svoje dve miestecka... truciaren = v kuchyni pod rohom rohovej lavice, tam na neho nedociahneme a tam sa chodi schovavat ked ma vidi pri samponoch ako suchocem s nimi alebo ked povieme "ideme kupkat" emoticon

a druhe oblubene ma v kuchyni na stole... ja viem, je to trochu divne... chvalabohu na tom stole nikdy nic nie je, ani obrus a on dako sam prisiel nato ako hore vyskocit (cez tu lavicu) a tam si lahne a cuci...
22. pro 2008 v 09:22  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Holky, dík za vaše rady. Pořád ho to drží, byla jsem mimo "civilizaci", takže se do města pro sirup dostanu až dnes, ale je tu strašný počasí, loeje jak z konve...nevim jak se přepravme bez auta. Taky myslíte, že veterina je zbytečná??
22. pro 2008 v 10:01  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 ahojte vsetci
ivulieenka, viem mozno to bude zniet hlupo ale co ta znamena, ze dostala stopovacku? pretoze nas povel ku mne pozna a ked je klud tak pocuvne, horsie je to ked zbada psa vtedy akoby som nebola a ked predsa pocuvne tak v pol ceste ku mne sa otoci a bezi naspat k psovi a ja by som potrebovala aby tento povel posluchal najma ked uvidi psa pretoze je v puberte a akonahle je pes vyssi tak vyryva a neviem ho dostat od toho psa, pretoze ked idem po neho tak obieha okolo psa a neviem ho chytit dik emoticon
22. pro 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Allie - já bych tam radši šupajdila,onotakový to "lidský" léčení " lidskýma" preparátama není vždycky OK. emoticon
22. pro 2008 v 10:49  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 sonulienka - stopovavka je snura rozne dlha, my mame 15 m, ktoru ma pes pripevnenu vlastne stale na obojku, ja ju za nu nedrzim, beha si ako chce, ale ked sa rozhodne ze neposluchne na povel "ku mne" tak chytim koniec stopovacky a pritiahnem si ju, lebo najdolezitejsie je, aby pes posluchol povel vzdy, nielen ked sa mu chce. Nasa poslucha ako hodinky ked sme samy, ale v okamihu ked je na obzore iny pes, nevidi a nepocuje. Takze stopovacka mi zaruci, ze vzdy pride aj ked nedobrovolne. Vela majitelov ostatnych psov sa trebars boji, ze sa do snury zamotaju a ze si ublizia, ale to sa nam nikdy nestalo vzdy sa ta snura z nich sklzne a oni o nej ani nevedia...takze postupne vsetci co s nami vencia presli na stopovacku, lebo skoro ziadny hafo neposluchal ked sa spolu hrali.
22. pro 2008 v 11:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 no to je dobry napad, nas je presne taky isty ked nie je nablizku iny pes pocuva ale ked sa nejaky objavi tak uz ako som pisala hoci sa aj rozbehne ku mne no v polovici si to rozmysli a bezi spat k psovi, to v chovprodukte si mam pytat ako stopovacku alebo jednoducho kupim take dlhe voditko? mam ja ale otazky co? hihi, no toto by mi mohlo pomoct vyriesit problem s tym, ze ked nas uvidi vacsieho psa a zacne do neho rypat a nepocuvne povel ku mne tak si ho viem pritiahnut a dat mu najavo co chcem od neho emoticon a mozno by casom pochopil ze nie je potrebne hned do vsetkych stekat to by bolo super emoticon
22. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 sonulienka : ja jsem na netu cetla, ze misto te stopovacky z obchodu se da koupit normalne treba ve sportovnich potrebach lano na metráž. Ale nevim, jestli to vyjde levneji. Ovsem ja jsem se po te stopovacce uz divala a nikde jsem ji nevidela, tatze my asi koupime lano. U nas tady chodi hodne psu a navic jsme v polich, takze nechci riskovat, ze ten nas lovec neco zavetri emoticon
22. pro 2008 ve 12:56  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 jo a na konec toho lana jeste kopit karabinu, ale to je jasny emoticon Nebo ja nevim, kde se ejste jinde daji koupit lana emoticon napadl me jen ten sport ...
22. pro 2008 ve 12:59  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 tak uz zkousime i to "misto", ale zatim to moc nechape emoticon Ovsem s "ke mne" mame zatim stopocentni uspech - uplatnila jsem uplaceni, takze si zatim mysli, ze "ke mne" znamena "pojd si Dasenko pro piškotek", takze vzycky rada prijde emoticon
22. pro 2008 ve 13:04  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 no tak ja tiez pokukam dufam, ze najdem bud original stopovacku alebo to lano emoticon
a pevne verim ze to zaberie v tom nasom pripade hlavne proti tomu stekaniu do vacsich psov, lebo este vyskusam mozno aj nahubok, ak zacne stekat a vrcat bezdovodne do psa len za to ze je vacsi hoci ho pozna tak mu nasadim nahubok, mozno to zaberie, lebo jedno je iste, musime ho to odnaucit kym nas nikto nezozerie hihi, hoci pevne verim, ze to vyryvanie prezijeme v zdravi, no co puberta aj u psov je tazke obdobie, hlavne ked si potrebuju dokazat, ze on ma na vsetkych hihi, alebo aspon skusat emoticon
22. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 a ked bude na tej stopovacke a zacne stekat pritiahnem soi ho a hotovo nemusim sa s nim nahanat hihi
22. pro 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 249 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
  • Svatba byla 6. září 2008
    V Brně na Špilberku, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
silvija
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 249 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
  • Svatba byla 6. září 2008
    V Brně na Špilberku, Region Brno
 Ahojte, nějak nestíhám emoticon
Gratuluji všem k úspěchům v poslušnosti emoticon
Stopovačku jsem nakonec zavrhla, přece jen, pes není blb a pozná, že mu na obojku plandá šňůra. Po 3 návštěvách cvičáku je už celkem obstojně odvolatelný i od psa. Super je používat na přivolání a odměnu za dobře provedený povel takový ten balónek na šňůžře.
22. pro 2008 ve 13:52  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Tak jsme doma z veteriny a ještě že jsme šli! Máme marůdka, každej den budem jezdit na injekce, vůbec se to dr. nelíbí, fakt má kašel a k tomu teplotu!
22. pro 2008 v 16:23  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Silvi - nikto nehovori ze pes je blb a velmi dobre vie, preco tu stopovacku ma. Ale cielom je, aby VZDY uposluchol povel - ak iba raz neposluchne a nepride k tebe ked vyslovis povel "ku mne" mozes zacat od zaciatku! Takze stopovacka ti zaisti, ze pride aj ked nechce. Az ked posluchne na 100% odvolanie od ineho psa, mozes dat stopovacku dole. Ak je dole a zasa neposluchne, nasadis ju znova. Ale kazdy ma svoj system ucenia povelu "ku mne", niektore cvicaky radia stopovacky, ine bez stopovacky, kazdemu ako vyhovuje emoticon kludne sa moze ako stopovacka kupit aj lano, je to uplne jedno, iba aby to pes neroztrhol ked sa rozbehne a vy sa ho snazite zastavit. Vtedy je lepsie aj pouzivat ksiry namiesto obojku, aby ste moc netrhli v oblasti krku...
A co sa tyka odmien - zasa kazdy ma na to svoj nazor, na niektorych cvicakoch uplne odmeny zakazuju, lebo ked pes vidi, ze nic nedostane, prestane posluchat. Na druhej strane - pre vacsinu psov je pamlsok ako odmena nenahraditelny (tiez mame doma takeho zruta ) emoticon
Asi neexistuje univerzalny navod na vychovu - kazdy musi zistit co na jeho psika plati a co nie.
Allie - tak sa liecte, chudacik malinky, budeme na vas mysliet! emoticon
22. pro 2008 v 18:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Allie - vidíš,dobře,že jste jeli emoticon Nikouška pozdravujeme a ať je na ježíška fit chlapeček emoticon
22. pro 2008 v 18:36  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 allie: tak to mu k Ježíšku musíte dát nějaký mega úplatek emoticon

jinak holky vám všem i těm vašim chlupáčům přejeme hodně krásné Vánoce a dárečky, které jste si přáli emoticon
23. pro 2008 v 09:10  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 AHOJ, i my Vám všem přejeme s Nickym krásné a veselé Vánoce, hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka do Nového roku. Nás čeká ještě 6 injekcí, takže každodenní ježdění, tak z toho moc nadšení nejsme, protože bobínek má být v teple a nelítat v trávě, jenže u nás nic jinýho než tráva kolem baráku není...

Opatrujte se a hlavně si ty svátky a volno pěkně užijte, pac a pusu posílají N+A emoticon
23. pro 2008 v 09:50  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Tiez sa pridavame a vsetkym zelame krasne a pokojne Vianoce bez chorob! A vsetkym chorym skore uzdravenie emoticon Stastne a vesele od Ivky, Lukyho a Aishy
23. pro 2008 ve 13:23  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš