Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
Registrovala se 5. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 286 příspěvků.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Zuzi, tak to drzim palce pri spravnom vybere, nevesta je dolezita emoticon aj nasa cestuje rada, len uz je absolutne neskladna emoticon
1. pro 2008 v 16:26  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
Registrovala se 13. srpna 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 874 příspěvků a 2 alba.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
Registrovala se 13. srpna 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 874 příspěvků a 2 alba.
  • Neví, kdy bude svatba
 baby poradte ako mam oducit nasho chodit 2x v noci cikuskat. najnovsie si este zmyslel ze sa chce v noci este aj pomojkat tak pride k mame, zobudi ju a ana ho musi hladkat. potom ide k ocovi a to iste.
emoticon
1. pro 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
Registrovala se 15. října 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 37 příspěvků. Má 3 přátele. Region Rimavská Sobota.
  • Svatba byla 6. dubna 1991
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
Registrovala se 15. října 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 37 příspěvků. Má 3 přátele. Region Rimavská Sobota.
    Slovensko
 neviem lebo naša sa málokedy pýta v noci a vtedy ideme von.Brita sa naučila vopchať sa pod paplon a ked odchádza berie aj ten so sebou emoticon
1. pro 2008 v 17:07  •  Svatba byla v dubnu 1991  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 ahoj devcata. Tak my uz mame snad vse nakoupeno pro stenatko, jen jeste pribit lino apod emoticon Privezem si ji 20. Chtela jsem se zeptat: pani chovatelka nam rikala, ze bysme s tou fenkou meli pres zimu chodit ven max. na pet minut, aby nenastydla. Jaky je vas nazor? Nebo myslite, ze bych ji mela koupit nejaky zimni oblecek? To mi prijde divny, je to stene ohare. Ja se priznam, ze jsem si predstavovala, ze si budem venko hrat apod. tak jsem zmatena emoticon diky za nazor. Radka emoticon
1. pro 2008 v 17:13  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
    Slovensko
 myslím,že ked je bytový psík a tuhá zima tak radšej kratší čas,lebo aj naša ked vyjde von tak jej je zima,ale to záleží aj od toho ako bude znášať precho z tepla do zimy.

ja nie som za oblečky aj ked pre psíka je asi vhodný neni im taká zima,ale mne to pripadá divné.Asi by som našu kočku v niečom takom von nevyniesla. Niektoré tie psy sú veľmi smiešne v kostýme.
1. pro 2008 v 19:43  •  Svatba byla v dubnu 1991  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessina (31 r.)
Registrovala se 3. října 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 9 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kessina (31 r.)
Registrovala se 3. října 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 9 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojte,
necitala som vsetko, preto by som sa chcela opytat, ma tu niekto skusenosti s civavakami????
1. pro 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Ahoj filipovi, ja by som sa spytala veterinara, na kolko by odporucil chodit s nou von...ale ak je to solidna chodvatelka a ma skusenosti, asi vie o com hovori emoticon v tomto sa moc neorientujem, nasa ma uz 4,5 mesiaca a zimu znasa ok, je kratkosrsta, ale v pohode...len treba vzdy po prechadzke umyvat pacicky, lebo ked solia, nerobi im to dobre.
1. pro 2008 ve 20:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
 Pokud má pejsek podsadu, není třeba ho oblíkat. Třeba jorkšír podsadu nemá, jeho srst je podobná vlasům a nezahřeje, proto jsou oblečky spíš nutnost než paráda. Pejska s kalsickou srstí bych asi neoblíkala. V zimě venku pobýváme přiměřeně teplotám, při velkejch mrazech rychle vyčůrat a domů a teď tak 20 min. 4x denně. Proti ledu a solení máme speciální sprej na packy, aby se polštářky neodřely.
1. pro 2008 ve 20:18  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    V Břeclavi, Region Brno
 filipovi, myslím, že budete mít viszlu, že? Toto plemeno je super, je snadno cvičitelné, ovladatelné, chytré,... nevýhod málo, ale jednou z nich je, že špatně snáší zimu. Jelikož budete mít štěně, tak myslím, že chovatelka ví, co říká. Já si v květnu dovezla štěně kokra a vlezlo mi (v červnu!) do vody a dostala fakt škaredou virózu. Takže doporučuju opatrnost... emoticon
1. pro 2008 ve 20:25  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
Registrovala se 27. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 767 příspěvků. Má 17 přátel. Region Žilina.
  • Svatba byla 16. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
Registrovala se 27. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 767 příspěvků. Má 17 přátel. Region Žilina.
    Slovensko
 kessina: svagrina ma uz druheho civavaka (prveho jej zrazilo auto emoticon ) tak sa mozes kludne opytat, co potrebujes, ak nebudem vediet, opytam sa svagriny emoticon

my davame oblecok iba ked moc prsi, aby nebol cely mokry... pre nas by bol ale idealny daky celooblek len s dierkami kde treba, lebo umyvat stale tie labky a brucho... kedze mame dlhu srst, tak prechadzkou po mokrom je v podstate mokry do polovice noziciek plus cele brusko odspodu.... len to by si ludia pomysleli ze sme asi prasteny.... pripadne keby boli take vyssie boticky pre psa, tak by som to riskla, lebo mu nerobi dobre caste macanie labiek, robia sa mu potom vseliake zapaly....
1. pro 2008 ve 20:39  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Té není nikdy dost, a nejen co se týká zimy!!! Už víme svoje...
1. pro 2008 ve 20:39  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
    Slovensko
 naša zatiaľ zápal alebo infekciu nemala,ale na predných labkách mala raz vypadanú srsť,tak do kruhu a doktor povedal,že to preto,lebo spí na tvrdom.Hovorím môjmu,oco nič sa nedá robiť musíme vymeniť postele lebo psovi sú tvrdé.Postele ostali a Brite to prešlo. emoticon Najväčšia sranda je kedˇpríde z poľovačky a je blato,to potom treba poctivo hľadať kde v tom blate je pes a ide sa rovno do vane. emoticon
1. pro 2008 ve 22:17  •  Svatba byla v dubnu 1991  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 devcata dekujem. I kdyz nam to nove zjisteni trochu bori plany. Chteli jsme chodit na cvicak co nejdrive, ale asi budem radeji muset pockat na jaro emoticon. Ja nemam s vychovou psa zkusenosti, i kdyz se ted intenzivne vzdelavam emoticon tak snad se mi nepodari udelat nejako zasadni chybu...

kocurik emoticon asi byste meli investovat do kvalitnejsich matraci, to je jasne emoticon .

granta: ano, bude to vižle emoticon a prave pro tu povahu jsme se nakonec nechali prekecat, prestoze vim, ze to bude zalezet i na mne.
1. pro 2008 ve 23:21  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
    Slovensko
 aj ja si myslím že predsa nemôžeme týrať psa tým,že musí spať na tvrdom matraci emoticon sloboda zvierat by sa zhrozila emoticon .my sme tiaž robili chyby vo výchove,lebo naša je veľmi rozmaznaná.Ked vygúľala tie psie oči bolo všetko ako ona chcela a to je chyba.Je zlatá a nedame ju za nič na svete,ale mala by poslúchať vždy a nie len ked ona chce,alebo na poľovačke. emoticon
2. pro 2008 v 07:59  •  Svatba byla v dubnu 1991  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 jo, tak tuhle chybu ve výchově máme doma taky... emoticon ale není to tak hrozné...
my teď v zimě taky zkracujeme procházky, ale není to tak dramatické, obleček na naší potvůrku by asi nešel, takže chodíme celoročně nahaté emoticon
2. pro 2008 v 08:06  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
    Slovensko
 simushka,máte pekného psíka.Oni veľmi skoro prídu nato ako s nami vykývať a tej našej to ide perfektne. emoticon aj tak je náš poklad.Toto je náš prvý psík v byte pred tým sme mali iba na dvore a to je celkom iné. emoticon Ked sme chodili ku svokrovcom stretávali sme manželov ona bola moja kolegyňa on mužov,mali psíka.Môj drahý rozprával ako spia so psom a ja som povedala -nikdy. emoticon Predstava psa v mojej posteli bola hrozná emoticon Teraz ked si nato spomeniem je mi smiešne,lebo ja som ju naučila spať s nami emoticon a teraz ja nechápem ľudí čo sa tomu divia,že ved je to len pes.Pre nás je člen rodiny,tak ako hocikto z nás emoticon
2. pro 2008 v 08:40  •  Svatba byla v dubnu 1991  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessina (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kessina (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj sharin,
dakujem, tak toho prveho mi je luto, no pri tak malych psikopch ^si reba ozaj davat velky pozor, nam sa uz tiez stalo vselico emoticon
a aku maju civavaku, kratkosrstu alebo dlhosrstu? Ja mam dlhosrstu a priznam sa, ze oblecko este stale nema (ma cez 4 mesiace), no nejake jej kupit musim, zvlast na prechadzky, aby neprechladla. My mame klasicke problemy asi ako vsetky steniatka, cikame, kakame, neposluchame emoticon Je to obrovska potvora a robi si, co sa jej chce a kedy sa jej chce.
2. pro 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 kessina - viem o com hovoris, neposlusne 4 mesacne steniatka emoticon dnes sa s nou chcel jeden dedusko hrat a nepochopil ze ked nanho vyskoci ze to neustoji...no tak skoncil na zemi, ale ja som mu to hovorila...tvrdil ze je to len steniatko emoticon ale to steniatko ma 24 kil uz, potvora mala.
2. pro 2008 v 10:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
 kessina: dlhosrsteho psika ma... prvy bol bielo cierny (ten pribeh o zrazeni je trosku komplikovanejsi... isla na dovolenku a dali psika strazit tam, kde nikdy nebol, nepochopim do dnes, preco ho nedali ku nam... no a tym ludom usiel, nedali to vediet az na druhy den, tak sme lietali po celej ziline a hladali sme ho, neuspesne, dalsi den sa vylepili plagatiky a nato sa ozvali daky ludia, co ho nasli na ceste zrazeneho a zobrali ho z tej cesty aby ho to neroznieslo este viac a dali ho vedla do travy, tak si ho boli zobrat a pochovali ho.. smutne to bolo vtedy) tento druhy civavak je tiez dlhosrsty, skor hnedo biely, sidielko... ale stale nevie robit potrebu vonku... a ked s nim ide von, tak pri vchode zastane, ocucha aka je zima a co ho caka a ked sa mu to nezda, tak nejde... a jemu sa to vacsinou nezda emoticon

naposledy ma tak uvital, ze ma od radosti celu ocural... asi mal plny mechurik, tak od radosti pustil a komplet cely vyprazdnil... bola to taka komicka situacia... vybehol na kreslo aby mi dal boztek na privitanie a zacal cikat, vsetci skrikli, zlakol sa, skocil dole a docikal to tam... neviem, kde sa tolko toho v nom nabralo... ale musela som si prezliect tricko...

ked mu da svetrik, tak sa nehybe vobec... ostane stat ako plysova hracka... on je taky herec emoticon
2. pro 2008 v 10:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzulik
Registrovala se 16. března 2005 na mojasvadba.sk. Přidala 369 příspěvků. Česká republika.
  • Svatba byla 21. října 2006
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
zuzulik
Registrovala se 16. března 2005 na mojasvadba.sk. Přidala 369 příspěvků. Česká republika.
  • Svatba byla 21. října 2006
    Slovensko
 pekny dnik emoticon
nas sa zvykne popiskat od radosti, ked pride navsteva emoticon neviem preco sa mu to stava, ci je v takom vytrzeni emoticon emoticon ale sranda je, ze sa mu to stava len pri niektorych navstevach emoticon
2. pro 2008 ve 13:12  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 kocurik: je to tak, je to naše zlatíčko rozmazlený a všechno ji vždycky nakonec odpustíme emoticon můj je to úplně první pejsek, protože u rodičů jsem psa neměla, tak až s manželem, tehdy ještě přítelem jsme si ho pořídili emoticon moje máma je taky celá šílená, že máme psa v posteli, ale tohle snad opravdu dokáže pochopit jen pejskař... emoticon
2. pro 2008 ve 13:51  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessina (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kessina (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj sharin,
a kolko ma ta ich civavka? no, ja by som asi svojho psika nikdy nezverila cudzim ludom, aj ked nikdy nehovor nikdy. Ale neviem si predstavit, ze sa vratim domov a moj psik tam nebude emoticon
akurat dnes som mu kupila oblecenie, vyzera tak rozkosne emoticon ibaze sa tiez nehybe emoticon prvy krok padol na zem emoticon a potom sa moc hybat nechcel, ale hadam si zvykne.

ivulienka, my mame doma tiez este jedneho psika a ten ma tiez 4 mesiace a 25 kil, takze si to viem celkom dobre predstavit emoticon

inac, nemate tu niekto nejake skusenosti aj s vychovou velkeho psa s malym? Myslite, ze sa to da, a ze je mozne ich vycvicit bez toho, aby si mohli ublizit (aj ked pri hrani) ?
2. pro 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
 kessina: uf, tak to presne neviem kolko ma ten civavak... ale 2 roky uz moze mat emoticon

neboj, oni si najdu system hry, sice niekedy to vyzera ze si blizia, ale ak by to tak bolo tak sa casto hrat nebudu... civavaky ale maju schopnost pri castom stretavani s inym psikom naucit sa, ze aj oni su to iste plemeno... kamarati boli v amerike, kde si civava myslela ze je pitbul, lebo vyrastala rovno s dvoma emoticon treba ich len zahriaknut ak by si robili zle a pripadne ich dat od seba kym sa ukludnia a oni sa naucia, ze takto sa nemaju hrat... je to zvlastne ale psika treba ucit aj hrat sa a ako sa ma hrat aj s tou ktorou hrackou emoticon
2. pro 2008 v 15:45  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessina (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kessina (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 sharin, to ano,
len ja mam stale taky pocit, ze ten vleky mu naozaj ublizi. Lebo aj civavka ma stale stiahnuty chvostik emoticon Jedina chvilka, ked je odvazna az-az, ked velky havo spi, tak maly k nemu pribehne a onuchava ho, inac od neho skor uteka. a ked ich drzime od seba ( co je momentalne teraz takmer vzdy) tak velky len knuci a knuci a tymi svojimi obrovskymi labami chce akoby na civavku siahnut. No obcas ked sa hra so mnou, tak je toho dost a niekedy mam co robit, aby som ho premohla, a te si nechcem predstavit ako by mohol ublizit jej s tymi svojimi pacami (samozrejme nechcene, lebo sak on to este nechape)
2. pro 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
 neboj, ak si aj ublizia, tak hrozne to nebude emoticon sak vy ich usmernite... svagrinin civavak (eddie ale volame ho edo) sa tiez zo zaciatku strasne bal, schovaval sa zakazdym pod postelou alebo sa hrabal na ruky, ale nechali sme ich, samy sa vzajomne otukali a uz so obaja dospelaci, tak sa uz tak nehraju... ale ked sa hram s jednym, tak aj druhy sa chce, takze sa hram s dvoma, ale su zlati, plne sa respektuju a ked jeden nechce tak druhy to chape emoticon
2. pro 2008 v 17:25  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamartinka
Registrovala se 2. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 64 příspěvků. Má 240 přátel. Bettystown-Drogheda, Irsko.
fotoportrét
fotoportrét
mamartinka
Registrovala se 2. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 64 příspěvků. Má 240 přátel. Bettystown-Drogheda, Irsko.
 ahojte babky.chcem sa spitat ci by ste mi neporadili neaku domacky vyrobenu hracku pre 8 mesacne steniatko labradorika.lopticiek ma uz dost.aka hracka by mohla zaujat?ale aby to neroskusal lebo on je taky cert poblazneny.vdaka vam za kazdu dobru radu.pa
2. pro 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
 mamartinka: doma nic nevyrobis, obzvlast pre steniatko... u nas na plnej ciare vyhravaju hracky mensich rozmerov, kt. piskaju aj ked ich v papulke macka hafko... cize nie take kt. piskaju len pri poriadnom stisku, ale ma takeho hrosika, co ma na vysku cca 8cm a chodi s nim v papulke a piska a je stastnyyyyyy prestastny... prehra sa s nim aj sam...

pri vacsich hafkacoch je v oblube lano a lanove hracky, ci uz na tahanie alebo ked ju poriadne hodis, tak sa mu dobre nesie v papulke...
2. pro 2008 v 17:41  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
    Slovensko
 simushka,to my sme mali psa v rodinnom dome a bol aj to miláčik,ale na dvore a to neni celkom to pravé.V lete sa mu venuje viac času,ale v zime ked je vonku tak ho nachováš,pohladkáš a tým to väčšinou končí,ale v byte aj ked nechceš,nevieš prejsť okolo aby si nepohladkala.Už je to proste uplne iné. Aj ked je to niekedy na našu škodu.
Ona doma dudzích nemusí,musíme ju zavreť inam alebo košík,lebo je nevyspytateľná.A ked sa chceš vyspať musíš ju pustiť pod paplon,lebo vrtá kým neni tak ako ona chce. emoticon
2. pro 2008 v 17:45  •  Svatba byla v dubnu 1991  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessina (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kessina (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 sharin,
no asi to budeme musiet nechat na nich, no ked ja mam stale taky pocit, ze mu ten velky ublizi, ale sak snad to dobre dopadne.
najviacsiu zabavu mame na tom, ked velky pes kradne malilinke hracky tomu malemu a naopak civavka hryzka tu obrovsku kost velkeho psa. alebo s miskami je to to iste. obaja maju svoje, samozrejme zodpovedaju velkosti psov a nas velky pes stale pije vodu z malej misky civavky. no niekedy je to fakt na zasmiatie.
2. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kocurik16
    Slovensko
 k miske našej Brity sa nepriblíži žiadny pes,ona je veľmi panivačná emoticon
2. pro 2008 ve 22:53  •  Svatba byla v dubnu 1991  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš