Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
Registrovala se 5. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 286 příspěvků.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 simu - ja mam skor pocit, ze ta nasa 4 - mesacna potvora je zabijak - je hyperkativna a ked zacne skakat, no neviem neviem.... emoticon
22. lis 2008 v 10:47  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 ivuli: tak to naše beruška je taky hyperaktivní, ale za to němůže emoticon skáče taky dost, je fakt, že některé návštěvy k nám přestaly chodit, protože ne úplně každému se líbí pozornost, kterou Joy každému návštěvníkovi věnuje emoticon
22. lis 2008 v 11:45  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
 AHOJ HOKY, jdu vás po delší době pozdravit emoticon Doufám, že vás ani vaše hafany snížek moc nepřekvapil a že si ho užíváte jako můj Nicky emoticon
Sári, super, že se vaše malá zotavuje, určitě brzo o nějaké operaci nebude vůbec vědět, ani vy ne emoticon
Simu: není vaše beruška naklonovaná s naším berušákem??? Vítací rituály vyžadující pozornost ani u nás všechny návětěvy neocení emoticon emoticon alekdo má rád pejsky, ten chápe a nevadí to emoticon
Tak krásnou soboru a neděli emoticon
22. lis 2008 ve 14:53  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 No nasa mala je este v stadiu, ze by skakala na kazdeho aj vonku a to uz je problem emoticon verim, ze nie kazdemu sa to paci...snazim sa ju to odnaucit, ale viete, ked jej to niekto dovoli, tak potom sa ja mozem aj roztrhat a bude skakat dalej.
Vitacie ritualy - to mam pocit ze zakazdym dostane minimalne infarkt od stastia, ked sa vratime domov alebo dojde navsteva emoticon keby mohla, tak na tom vrtiacom sa chvoste aj vzlietne emoticon
22. lis 2008 v 16:36  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 holky, já myslím, že je to skoro všude stejný, teda pokud pejska chová člověk jako my, že jsou to naše zlatíčka, jojo, skákání venku se nám taky nevyhnulo, občas někoho označkuje, já se potom můžu hanbou propadnout, zvlášť teď, když je pořád mokro a blátivo...
allie: no jasně, kdo má doma pejska, tomu to neva, kdo doma pejska nemá, ten k nám nechodí, protože mu vadí vítání... emoticon
22. lis 2008 v 17:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Ja mam v poslednej dobe pocit, ze posudzujem ludi takmer vyhradne podla vztahu k psovi. emoticon Kto nema rad psy, s nim sa ani nemam o com bavit emoticon
22. lis 2008 v 17:51  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
Registrovala se 6. července 2008 na beremese.cz. Přidala 341 příspěvků a 2 alba. Břeclav, Region Brno.
    V Břeclavi, Region Brno
 U nás není ani tak problém s vítáním, ale ať uklízím jak uklízím, chlupů je u nás pořád dost... 2 psi a 2 kočky... takže pokud o někom vím, že miluje pořádek, raději ho ani nezvu... emoticon
22. lis 2008 v 17:54  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
Registrovala se 27. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 767 příspěvků. Má 17 přátel. Region Žilina.
  • Svatba byla 16. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
Registrovala se 27. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 767 příspěvků. Má 17 přátel. Region Žilina.
    Slovensko
 granta: tak s tymi chlpami mame podobny problem.... je tu sice moznost strihavat peska na kratko, ale ked on je vystrihany taky smiesny, tak sme nechali vystavny zostrih... tak castejsie vysavame a takisto kto nema rad psikov, tak ku nam ani viac-menej nechodi... napr. aj moja mama sa vyjadrila zevraj to u nas smrdi ale ze my to uz necitime lebo sme zvyknuty na pach psika... pritom pes ma drahsiu kozmetiku ako my dvaja dokopy emoticon

ivu: rovnako to citim a ani mi to neprekaza... lebo ked aj viazne komunikacia tak s psickarom sa da pokecat o psikoch snad do nekonecna emoticon

sari: ja mam k tymto tzv. bojovym psikom respekt, pretoze u nas vo vchode mame pitbula ale to je des a hruoza... vzdy sa bojim toho, ze sa stretneme pri vytahoch... lebo raz v lete zakusol rotvajlera pri pieskovisku ... daky chalani tam s tym rotvajlerom sedeli a rozpravali sa a tento pitbul isiel s panickom okolo a rozhodol sa ze si zakusne, tak toho rotvajlera schytil pod krkom a drzal... bili ho a nic, rotvajler chudak skucal a pitbul nepustil ani ked ho skopal vlastny majitel... dost dlho to trvalo a druhykrat zahryzol vlciaka priamo vo vchode, lebo sa minali... ale to je presne o majiteloch... jeho majitelia su dvaja sopliaci vecne naliaty a doslova vymetene hlavy...

dnes nam hustejsie nasnezilo a mlady (rozumej psik emoticon ) az nechcel ist domov ale ked sa vratil z prechadzky tak mal na sebe same snehove gulky a taky spokojny vyraz emoticon sme zvedavy co bude vystrajat, ked sa prestahujeme do domu, to sa nam domov vrati asi jedna velka snehova gula s jazykom emoticon emoticon
22. lis 2008 ve 21:21  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Sharin - vidíš,a takhle my se vyhýbáme s naší holkou všem nevychovaným psům emoticon
22. lis 2008 ve 22:04  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Presne, ja si myslim, ze je to jedine o vychove psa, o nicom inom. Pes predsa nema vrodene, ze bude hryzt ine psy len tak. Ked nie je socializovany, ked majitel kasle na vychovu alebo nedajboze vychovava utocnika, tak potom su z toho "bojove" plemena...skor by sa to malo premenovat na "bojovych majitelov" (rozumej idiotov) emoticon
22. lis 2008 ve 22:14  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sametacek (34 r.)
Registrovala se 3. července 2008 na beremese.cz. Přidala 187 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Teplice.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
sametacek (34 r.)
Registrovala se 3. července 2008 na beremese.cz. Přidala 187 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Teplice.
    Region Teplice
 Ahoj holky, můžu se přidat k vám do diskuze? Jsem taky pejskařka emoticon Máme 7mi měsíčního kříženečka labradora s retrívrem. Ségra má pejska z útulku, taky kříženečka (ovčák s něčím emoticon) Ještě teď máme nově koťátko. Nějaký lidi ho prý nabízeli po baráku a nikdo ho nechtěl. Pak odešli a koťátko tam nechali. Tak nám ho švárova mamča přinesla do baráčku emoticon
23. lis 2008 v 08:12  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 jasně, přidej seemoticon

sari: asi tak nějak, taky se vyhýbáme nevychovaným psům emoticon

je to hrozně relativní, protože se tomuhle říká bojové plemeno, ale co si budeme povídat, pokud je špatně vychovaný vlčák nebo jezevčík, taky kouše, ale bojové plemeno mu nikdo říkat nezačne, to mi přijde lehce nespravedlivé, naše beruška za to přece nemůže, že má strašný stisk v čelistech...
23. lis 2008 v 10:00  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
 Ano, kousat může jakékoliv plemeno, ale když tě kousne čivava, tak se nic nestane, narozdíl od pitbula.... emoticon

Znám moc hodné "bojové psy" a nechápu názor, že by se jejich chov měl zakázat..., ale na druhou stranu souhlasím s tím, že majitel je za svého psa plně zodpovědný a pokud se něco stane, tak bude nést veškerou zodpovědnost! Mám vlastní psy a vím, že do psa prostě nevidíš, můžeš mu na 100% důvěřovat a stejně se může stát, že kousne. Já mám naštěstí psy, kteří nemají stisk, takže i když už se mi stalo, že moje fenka kousla jiného psa, nic se mu naštěstí nestalo. Kdyby se mi ale totéž stalo s nějakým jiným velkým psem, nevím nevím... emoticon
23. lis 2008 v 10:18  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Hej, urcite je rozdiel, ked zahryzne velky pes a maly pes...ale na druhej strane, male psy maju ovela nizsie prah drazdivosti a kusnu ovela skor ako pes vlky. Tie su vacsinou velmi kludne. Ja som videla vlciaka, ktory isiel v pohode pri nohe majitela, prifrcal maly ratlik, kusol ho zospodu do nohy a chcel utiect prec. No je jasne, ako to dopadlo, vlciak zavrcal a chytil ratlika do tlamy...a zly bol ten velky, samozrejme... emoticon
23. lis 2008 v 10:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sametacek (34 r.)
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
sametacek (34 r.)
    Region Teplice
 Granta: jak se u vás snáší pejsci s kočičkama? Omlouvám se, jestli jsi to tu už rozepisovala, ale nečetla jsem celou diskuzi, jen něco málo prolítla emoticon Náš mourek na naší fenku (Nikynu) docela prská a mlátí jí tlapkou přes čumák emoticon a Nikča by si s ní tak chtěla hrát emoticon
23. lis 2008 v 11:42  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 ivuli: jojo, to se mi stalo už několikrát, že si to k nám přihasil jezevčík a kousl Joy do zadku... a ona ta naše dobračka jen stála a koukala emoticon
23. lis 2008 ve 14:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Náš hafan a kočka se spolu kamarádí jako brácha se ségrou emoticon Jedí z jedné mističky, spí v jedné posteli, hrají si spolu, aleněkdy po sobě i vyjedou...prostě nerozlučná dvojka. Určitě to chce čas a zvyknou si na sebe emoticon
23. lis 2008 v 16:25  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
granta
    V Břeclavi, Region Brno
 ivulieenka, já zase zažila, že vlčák běhal po ulici (utekl někomu z kotce) a vrhal se na všechny psy, které cestou potkal. Odnesla to i sousedovic fenka kokra (útok byl nevyprovokovaný) - prokouslé břicho... Prostě vždycky je to o majitelích a o jejich zodpovědnosti.

sametacek, u nás byla první starší fenka kokra (teď 9 let), když jí bylo 6 pořídili jsme si kocourka, občas na něj fenka zavrčí a občas ho prožene, ale neublíží mu. Pak přišla druhá kočička, tu fenka přijala dobře a nakonec (snad už nakonec...) přišlo nové štěně. To si s kočkami hraje, spí s nimi v jednom košíku.... Takže u nás není se soužitím problém. emoticon A teď si manžel vyhlídl mainskou mývalí.... no, snad ho to pustí, už je nás myslím docela dost. emoticon
23. lis 2008 v 17:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sametacek (34 r.)
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
sametacek (34 r.)
    Region Teplice
 allie: tak to musí být paráda emoticon taky doufám, že si zvyknou, zatím mám poškrabaný ruce, jak se mi do nich mourek před Nikčou schovával a Nikča poškrábanej nos emoticon Terina (ségry pes) si mourka vůbec nevšímá a jde mu z cesty. Ale ta naše Niky, s každým se chce kamarádit a každýho si chce oňufat emoticon
granta: mě přítel taky říkal, že nás už je dost. No uvidíme. U nás jsem spíš já ten pořizovatel... emoticon
23. lis 2008 v 19:31  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 U nás to zprvu taky nebylo tak růžový.Nickyho málem klepla pepka jak na kotě žárlil, byl úplně nepříčetnej a teď jí olizuje ucho a ona drží....Vůbec se mi nechce v té fujavici ven, ale čůrat se musí...
Včera u známých jsem se setkala se zajímavým venčením - pustili pejska (jorkšírek) ven, on si cvrknul do sněhu a hned se šlo domů. To jaxi nechápu...My obcházíme sídliště aspoň 15 min.
23. lis 2008 v 19:52  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 takhle to lidi z baráku dělají taky s jorkšírem, že ho nechají jen vylulat u dveří... emoticon
24. lis 2008 v 07:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 To by bylo lepší,aby si ty lidi pořídili plyšáka..radši..

To naše mazlidlo bylo v noci na zabití..3x mě vzbudila a chtěla ke mně na polštář,vždycky se nalepí podél mě,a hlavičku mi dá na krk ..no hlavičku emoticon když váží 38 kg emoticon
24. lis 2008 v 10:07  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
 tak to nasa suseda venci jorksirku na chodbe!!! lebo dcerenka si zaobstarala psika a nechala ho mame (lebo ona chodi do roboty a nestiha psika, ale uz sme videli mladu x krat vonku len tak a mama isla so psikom von), ta je na pn-ke, tak so psikom nemoze ist pravidelne von, tak to riesia vencenim na chodbe... a zakazdym ked otvoria dvere, tak pes sa vyruti na chodbu a steka o dusu... cize zakazdym vieme, ze sa venci (ci uz o 6.00 alebo hoci aj o 22.00)... najhorsie na tom je to, ze potom ten nas hlada miesta kde sa vyspinila a oblizuje to... i ked umyvaju chodbu, ale neumyvaju octovymi cisticmi...
24. lis 2008 v 10:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Sharin - fakt?? emoticon to jsou teda dobrý prasáci emoticon
24. lis 2008 v 11:05  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
Registrovala se 20. května 2008 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
Registrovala se 20. května 2008 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 tak ja zase nekde cetla ,ze nekdo kdi bydli ve 13 patre a nechce se mu dolu tak venci sve psy zasadne na balkone.taky hnus emoticon
24. lis 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 sari: ta naše se taky natáhne vždycky podél a hlavičku si dá na polštář vedle měemoticon a váží 18 kg, takže u ní je to jakž takž v pohodě emoticon

lu: taky jsem u našich na sídlišti pořád viděla huskyho zavřenýho celý dny na balkoně...
24. lis 2008 v 11:21  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 tak ten muj ma druhou polovinu postele,mam ho misto chlapa emoticon ale i tak me vytlacuje potvurka a to ma 14kg
24. lis 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
 nechapem potom, preco si takyto clovek zadovazi psika... by som mu urobila to iste... zavrela dvere od wecka a povedala "sak chod na balkon" a nepustila ho ani von...

u nas na sidlisku si o mne psickari musia mysliet ze som asi sibnuta, ale ja proste musim privitat kazde nove steniatko... a ocuchaju sa aj s nasim hafankom, sak treba daku tu socializaciu psikov robit nie? na druhu stranu som aj ja zvedava na to male chlpata cudo emoticon a velmi ma mrzi ked si kazdy psika drzi na kratko a len sa so psikmi obchadzame... vobec nemaju ludia zaujem o stretavanie ich psika s inym... potom jasne, ze nemaju zakladnu socializaciu a ked idu psici oproti sebe tak na seba akurat tak vrcia...

inak nas chodi hore dole do postele a ked som moc blizko okraja, tak mi skrabka ze posun sa emoticon potom vyskoci hore ked sa posuniem a lahne sa kolmo na mna a hlavu mi da na brucho vacsinou alebo sa otoci tak, ze mi je ritou ku tvari emoticon emoticon exot nas
24. lis 2008 v 11:41  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 ja taky nechavam hafika at se s ostatnima ocucha a nekteri je proste hned skubnou za voditko at se nezdrzuji,nechapu.
ten muj ma kdyz spi prdel u moji hlavy ,to je probuze,rano otevru oci a vidim po ranu hned psi kluky.jelikoz spi na zadech s roztazenyma nohama emoticon
24. lis 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 A taky si ty vaši tak spokojeně pomlaskávají,když jsou u Vás v pelíšku?
24. lis 2008 v 11:47  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš