Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
silvija
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 249 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
  • Svatba byla 6. září 2008
    V Brně na Špilberku, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
silvija
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 249 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
 Jsem zde emoticon Dnes jako slaměná vdova emoticon
Máte moooc krásný pesany. A taky čičinu emoticon
vendelinka- nemáš třeba odkaz na stránky? Celkem by mě ten coursing zajímal. Agility jsem vypustila neb panička nemůže moc běhat emoticon
ivul - je to jasný budem mí doma trpaslíka, v kohoutku jen 44 emoticon
5. lis 2008 ve 21:16  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
 Nechte už toho s těma kohoutkama, 44 je trpaslík?? Co máme říkat my?? emoticon teď ostříhanej má bobek sotva 18 cm emoticon

Včera jsem v knihovně objevila úplně nenápadnou malou knížečku "Život s jezevčíkem" od Miroslavy Moučkové (1993). Holky, to nemá chybu, tak super knížku jsem už dlouho nečetla. Vypráví to paní, která koupila manželovi (pěknýmu morousovi) štěně jezevčíka, ale to naprosto přesně sedí na našeho Nikouše, jak si umí takový malí stvoření všechny omotat kolem "pacičky" emoticon
5. lis 2008 ve 21:27  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
Registrovala se 5. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 286 příspěvků.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 silvi - ale ziafny trpaslik, neboooj, on to dobehne!!!
5. lis 2008 ve 21:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
fotoportrét
fotoportrét
silvija
 Nedoběhne, zarazil se emoticon
Ráno mu spadla žába do téměř 2m hlubokého výkopu. Jsem si říkala, co je to na dvoře za cirkus.Vilík nad ní stál a brečel emoticon Místo do práce jsem lezla do výkopu emoticon
5. lis 2008 ve 21:39  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
fotoportrét
fotoportrét
silvija
 Ach jo, smázli mi Vilíka.Stihli jste někdo mrknout?
5. lis 2008 ve 21:44  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Ja som stihla, je to fesacisko! Pockaj a jeho rodicia boli aki vysoki? Podla toho sa tiez da predpokladat, aky bude nakoniec vysoky. trebars ridgebackovia rastu az do 1,5 roka!
5. lis 2008 ve 21:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
fotoportrét
fotoportrét
silvija
 Matka je německý ovčák, otec neznámý vojín. Dle veta nemohl být menší než matka, prý by na ni nedosáhl emoticon
Přestávám tomu nějak věřit.
5. lis 2008 ve 22:00  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 No vies co, moja dobermanka, ktoru som mala predtym, milovala jazvecika! A cuduj sa svete, ona normalne cupl, aby ten krpec dociahol!!! emoticon Mala predtym hormonalne problemy, takze mala injekcie - nastastie z toho steniatka neboli...ale neverila by som, ze je to fyzicky mozne.
Podla mna bude Vilik vacsi, neboj, ked je matka nemecky ovciak tak neskonci pri 50 cm emoticon
5. lis 2008 ve 22:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
fotoportrét
fotoportrét
silvija
 Děkuji za podporu.Aspoň těch 55. Přece jen máme ho taky na hlídání emoticon
Byla jsem zvyklá na křížence vlčák/briard. Mamut. Nevím, kde to nabral, ale do vlkodava neměl daleko.
A když bude trpaslík má to taky výhody. Ušetříme za granule emoticon emoticon emoticon
5. lis 2008 ve 22:20  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 No to mi hovor, boze, tolko co ta zozerie, mohla som mat nove kozene cizmy - kazdu zimu nove!!! emoticon
5. lis 2008 ve 22:25  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendelinka1
Registrovala se 23. července 2008 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Opava.
  • Svatba byla 10. října 2008
    V Hradci nad Moravicí pod Bílou věží, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
vendelinka1
Registrovala se 23. července 2008 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Opava.
  • Svatba byla 10. října 2008
    V Hradci nad Moravicí pod Bílou věží, Region Opava
 Ahoj holky,

odkazy na coursing:
http://www.coursingbrno.cz/
www.mscoursing.com
http://coursingcz.info/
http://www.coursing.net/
6. lis 2008 v 06:54  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 je to fakt, když potřebujeme koupit aspoň nějaké kvalitní granulky, hned jsou penízky v trapu emoticon
6. lis 2008 v 08:46  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Ven, super odkazyy, nam by sa aj hodili keby sme boli v CR...ale podla mna je to sport pre ridgebacky ako stvoreny!!! Ta nasa ma sice iba necele 4 mesiace, ale uz by lovila ako diva...nosi mi sykorky v papulke, mysky a taaak...no urcite na coursing zavitame, rozvinie sa tam naplno jej talent a potom mozem robit srncie ragu ked dojdeme z lesa emoticon
6. lis 2008 v 11:25  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
daniela1983 (32 r.)
Registrovala se 25. května 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 188 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Česká republika.
  • Svatba byla 27. října 2007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
daniela1983 (32 r.)
Registrovala se 25. května 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 188 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Česká republika.
    Slovensko
 baby poradte!
chceme kupit buduci rok steniatko, snazime sa zhanat info a co vsetko by sme mali mat, vediet a zvazit. ale aj tak chcem byt vyzbrojena co najlepsie. dajte nejake rady co sa vam osvedcilo, ked ste sa rozodli pre noveho clena rodiny a na co nesmieme zabudnut. diky moc
6. lis 2008 ve 14:02  •  Svatba byla v říjnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
Registrovala se 27. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 767 příspěvků. Má 17 přátel. Region Žilina.
  • Svatba byla 16. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
Registrovala se 27. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 767 příspěvků. Má 17 přátel. Region Žilina.
    Slovensko
 tak sa pridam aj ja emoticon mame uz 4,5 rocneho americkeho kokra... nestrihame na kratko ale aj ked je nepapierovy, tak udrzujeme srst vo vystavnom strihu emoticon

ivulienka: ta tvoja baba je krasna!

daniela: isto by som kupovala v obdobi maja... lebo ked je skoro rano vidno a je uz krasne, tak sa tu bude ovela lepsie vstavat aj chodit casto so psikom von. vzdy s nim treba ist von hned ako sa zobudi. ja som s tym nasim bola doma cca 2 mesiace ale uz za jeden mesiac sa naucil pytat von! emoticon ale su veci, kt. sme zanedbali ako napr. privolanie ku mne u nas proste neexistuje, ale naco zareaguje je "na" emoticon ale najdolezitejsie je najst si toho spravneho psika... pozri si, kt. by sa ti pacil a isto si najdi jeho standard a precitaj si ho, ci je to to, co od psika ocakavas emoticon a osobne by som uz nekupovala nepapieroveho psika kvoli vseliakym genetickych chorobam, kt. su v strazenom chove eliminovane. My mame "vdaka" tomu za sebou uz dve operacie. Vysokej ceny by som sa nebala, pretoze vzdy sa najde aj medzi papierovymi psikmi tzv. gaucak emoticon je to psik s papiermi, ale nie je vhodny na vystavy (ci uz ma zly skus zubov, alebo ma malo srsti, alebo nema tu spravnu farbu, alebo nedorastol do spravnej vysky - a toto su zanedbatelne veci pre domaceho psika emoticon ) a taketo psiky predavaju chovne stanice za cenu nepapieroveho emoticon a isto sa vyber na daku vystavu psikov, uvidis tam vela plemien nazivo a mozes aj pokecat s chovatelmi.
6. lis 2008 ve 14:28  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 prakticky souhlasím se sharin. rozhodování, zda pejska s PP nebo bez PP záleží na uvážení, mně osobně vůbec nevadí, že moje fenečka nemá papíry, ale kvůli povaze a zdravotnímu stavu je ten pejsek s PP přece jenom opravdu jistější. Nejdůležitější je vybrat si plemeno, které si chceš pořídit, pokud budeš mít čas s pejskem chodit na dlouhé procházky a opravdu se mu věnovat, hurá do temperamentního plemena, pokud chceš spíš mazlíčka, doporučuji plemeno menší...
6. lis 2008 ve 14:42  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
 dakujem... mne to tiez nevadi, ze nema papiere... my sme hlavne radi, ze nam zo steniatka vyrastol skutocne americky kokrik emoticon

na buduci rok mame uz zajednane steniatko a moc sa nan tesime... bude to papierovy psik od kamaratky, kt. zalozila chovnu stanicu amikov (am.koker) a budeme vlastne spolumajitelia... my dame hafkacovi domov a kamaratka ho bude vystavovat emoticon

aj sme doma rozmyslali nad inymi plemenami, ze akeho ineho by sme si zaobstarali a jednoznacne to bol labrador. von by sa nam hodil taky kaukazsky ovciak, ale tam sa bojime temperamentu plemena a nutnosti tvrdej raznej ruky, co asi neni v nasich silach.
6. lis 2008 v 15:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
daniela1983 (32 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
daniela1983 (32 r.)
    Slovensko
 diky baby. my sme si uz vybrali plemeno, bearded collie, boli sme jar na dvoch vysatvach a dokonca sme stretli aj jednu pani od ktorej by sme radi brali steniatka, este nevieme presne kedy bude vrh. rozhodli sme sa ze s PP je dobra investicia. aspon clovek ma nejaku zaruku, ze mu nevyrastie nieco ine. a co vas najvoiac prekvapilo, ked ste mali cerstvo steniatko? alebo na co dat pozor?
6. lis 2008 v 16:34  •  Svatba byla v říjnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Sharin - Aisha dakuje za kompliment emoticon tiez je nepapierova, ale rodiny oboch rodicov su bez genetickych vad, tak dufame, ze aj my sa tomu vyhneme emoticon no jeden nikdy nevie, vsak?
Inak s tebou suhlasim - co sa tyka rad o steniatku, prakticky so vsetkym...hlavne treba ratat so zmenou zivotneho stylu a to od zakladov. To nie je papagaj, ze je zavrety v klietke...urcite su odlisnosti v potrebach u roznych plemien, takze je treba najst si plemeno, aby vyhovovalo povahou a hor sa do toho. Ja by som tu nasu potvoru nemenila, sice to bude take teliatko, ale lubim ju o to viac emoticon som zatazena na velke plemena, no co uz so mnou emoticon
6. lis 2008 v 16:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Baby, vy ste ma strankami tak inspirovali, ze aj ja som tej nasej malej potvore zalozila www stranku:
http://www.ila.estranky.cz/
6. lis 2008 v 16:58  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
fotoportrét
fotoportrét
silvija
 Našla jsem kousek od baráku, kde bydlím jezevčíka, fenku. Jsem si myslela, že někoho je a prostě jen běhá venku. Před chvílí jsem se dozvěděla, že na tom betonu pod stromem lehává už přes rok a nikoho není. Tak smutného psa jsem dlouho neviděla emoticon Někdo ji vyhodil z auta a ujel.
A o víkendu tady byli další 2 vyhození psi.
Poraďtě, co s ní?
6. lis 2008 v 17:17  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Jeminenku, to je smutne...mna napada jedine utulok emoticon ale aspon tam dostane napapat...by som takych ludi strielala co toto urobia emoticon
6. lis 2008 v 17:24  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
fotoportrét
fotoportrét
silvija
 Papkat jí občas dává jedna stará paní. A já mám doma pytel granulí Darling, co Vilíkovi nedávám. Už minulou zimu prý strávila pod stromem. Brrrrrr. Nebude tím pádem ani očkovaná, odčervená .............
Ach jo, já ty lidi potkat, tak se neznám emoticon emoticon emoticon
6. lis 2008 v 17:31  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Uplne s tebou suhlasim, nalozila by som im... emoticon tak to dopadne, ked si ludia kupia zviera iba ako bytovy doplnok alebo hracku pre dieta...smutny koniec...
6. lis 2008 v 17:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
fotoportrét
fotoportrét
silvija
 Já z toho dneska neusnu emoticon Hledám, pod který útulek patříme a zítra to zkusím obvolat. Jenže, najdu místo jednomu a za týden bude další.
Nad obcí, kde bydlím vede hlavní silnice, spojka. Za ty necelé 4 měsíce už vím o 5 psech, které někdo u silnice vyhodil z auta.
6. lis 2008 v 17:41  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Na tohle musím reagovat, protože mi to doslova rve srdce. Co se týče opuštěných psů a koček jsem strašně přecitlivělá, jemi jich líto...Loni jsem zachránila pejska před umrznutím. Našla jsem ho v hrozným stavu večer v zimě, už ani nemohl choditl jak měl obalený packy sněhem, od tlamičky rampouchy. Naštěstí mám taťku na takovém pracovním postu, že jsem zavolala, on pro nás přijel, sepsali jsme protokol, pejska "rozmrazili", nechali přespat v kaneláři a vyhlásili na netu i pomocí letáků pátrání...přišla si pro něj panička za 2 dny, že prý jí utekl..nebýt tatínka, jiní v jeho postavení by se na mě vybodli (v neděli večer obzváš't), to mi sám řekl.

Není to ani měsíc, co jsem opět zachraňovala, tentokrát kotě. V dešti se večer choulilo u našeho paneláku, nemohla jsem ho tam nechat....s kamarádkou jsme ho odvezli její známé, která ho dala zase své známé do jednoho zverimexu. naštěstí si ho hned druhý den vybrala prý jedna solidně vypadající starší paní...

U nás na sídlišti je spousta toulavých koček a psů. když si představím že za chvíli začne zase zima a sníh....kdo ví, kolik jich to přečká, jak a kde...
6. lis 2008 v 17:47  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Tak presne viem, o com hovoris...mne to tiez neda ich nechat vonku v zime...ked som bola mensia, maminka mi vzdy pekve vynadala, co som to zasa doviedla domov emoticon ale nechat ich tam umrznut? NIKDY!!!
6. lis 2008 v 17:57  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Ivu: právě, ale co s nima??? Ráno v půl 6 mi zase pod oknama jedna kočka seděla. nevím, jestli je lidi z paneláků pouštěj a oni se pak vrací, nebo jsou toulavý....trpím jak pes, když to vidím, kolikrát i brečím emoticon
Jo a jinak u nás maj jedni lidi psa pořád na balkoně, ve dne i v noci, v létě i v zimě....je tam sám zavřenej, kňučí, štěká na kolemjdoucí psy (ten balkon je v přízemí) má tam pelíšek a deku...
6. lis 2008 v 18:01  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
fotoportrét
fotoportrét
silvija
 A taky tady máme další jezevčici, tentokrát krátkosrstou, kterou někdo vyhodil dokonce březí. Naštěstí se jí ujal místní strážník emoticon
Budu zkoušet útulky, přece jen to pro ni bude lepší než být v mrazu schoulená pod stromem......
Kdyby byl nějaký nápad jak jí pomoct, dejte vědět emoticon
6. lis 2008 v 18:01  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Allie, ved prave, my sme ich vzdy vzali domov, do tepla a zavolali do utulku emoticon tiez som to oplakala...tolkokrat....je to strasne smutne. Hlavne ked vidim tu stvrnohu kocku, co sa mi vala v posteli a pomyslim si na to, kolko psikov je vonku v zime...az ma trasie
6. lis 2008 v 18:09  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš