Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lostris (32 r.)
3
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1448 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 24. července 2010
    Ve Vracově, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lostris (32 r.)
3
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1448 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 24. července 2010
    Ve Vracově, Česká republika
 hveru: diky, ja se budu snazit a budu podavat hlaseni, jak se mi to dari emoticon
9. říj 2008 ve 13:49  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
    Region Brno
 lostris - drzim palce emoticon
9. říj 2008 ve 13:51  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
Registrovala se 3. července 2006 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 15 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
Registrovala se 3. července 2006 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 15 přátel. Region Brno.
 hveru: ahojky, tak jsem se byla divat v pondeli na ty agi na zetoru - prisla jsem tam ale v prubehu uz se cvicilo, tak jsem tam nechtela lezt a rusit a cekat do konce se mi taky nechtelo protoze zacinalo prset, ale asi 15 minut jsem se koukala a musim rict ze ten instruktor je fakt dobrej, moc se mi ta hodina jen takhle na divani libila. akorat mam jeden problem, ze se tam da dostat jenom pres tu velkou cestu na jedovnice a nedovedu si predstavit tam chodit treba vecer zpatky domu - to je tak na zajeti autem emoticon. jinak nase agi asi skoncilo, pac hodina kam jsme chodila se presunula na utery - to mame poslusnost, tak se nam to prekryva a ve ctvrtek to vede nekdo, koho vubec neznam. tak nevim co budeme delat ....
9. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 ahoj chrousti, to jsem rada, ze se ti tam libilo emoticon My tam jezdime autem, z obran by to nebylo zrovna nejbliz. Akorat ted od dovolene necvicime, protoze dejv chytl nejakyho strevniho bacila a az od vcerejska je zdravej, takze doufam, ze pujdeme ted v pondeli. Tedka se to celkove kvuli tomu zimnimu casu vsechno prekopalo, ze? To agi v pondeli v pet me stve, sef se nejak nevyjadruje k odchazeni o chvili driv (hlavne ze kdyz tu zustavam dyl, tak to je oka, zejo...)
9. říj 2008 ve 14:48  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 ja bych jenom presla tu cestu a jsem doma, ale i to vyjizdeni autem z te odbocky je nebezpecne. Jo cetla jsem ze je dejvik nemocny, tak at se brzo uzdravi emoticon Dneska jsme meli jit, ale bude tam zas ta nahradni zenska co jsem se s ni pred nejakou dobou chytla takze se mi tam ani nechce. Jo a dneska mi ten nas maly blazen pripravil "prekvapko" na uvitanou z prace. Normalne prijdu, Bonik chrape jako by se nechumelilo, kouknu do kuchyne a tam na koberecku srovnane moje boty - rikam co to je ... nic jdu do pokojicku a tam kousky z mych bot, tak jsem se vratila zpatky do kuchyne a po blizsim prozkoumani jsem zjistila, ze ten nas umelec mi vyhlodal kus vystelky z mych bot. Sice staly jenom osum stovek, ale rada jsem je nosila emoticon. Nevim co ho to napadlo, naposledy znicil nejake papuce, ale to uz je strasne dlouho....
9. říj 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 chrousti, to snad neni mozny! Vcera byl snad nejakej "den kousani bot"! Prijdu domu a co nevidim, moje nejoblibenejsi boty v psim pelechu, kolem kousky ruznych jejich casti a pes dela, ze o nicem nevi emoticon Nedomluvili se na nas nejak? emoticon Dejv uz je uplne zdravej, vcera jsme se byli podivat u znamych ne stene, tak si spolu hrali a po hodine nam ti znami rekli, ze to stene ma blechy emoticon No chapes to? Po hodine emoticon To uz je druhy stene s blechama, za posledni 2 tydny, nechapu, jak je to mozny emoticon Dejv ma ted posledni tyden frontlinu, pristi tyden jde na strihani a dostane dalsi, ale ten posledni tyden byva ta ochrana slabsi, tak se mi celou noc zdalo o blechach emoticon Hele, kdyz ma pes blechy, tak se drbe zejo? Ja ho porad vylozene chorobne prohlizim, nic jsem nenasla a nedrbe se, ale on ma tak hustej kozich emoticon Jsem z toho uplne nestastna, co kdyz nejaky chytl? emoticon
10. říj 2008 v 08:20  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
Registrovala se 12. října 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 865 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 ahojte baby,
chcela by som sa spytat, ci niekto nepozna nejake dobre cvicisko v nitrianskom kraji na slovensku, neviem nic dobre zohnat, vsetko je bud blava, kosice, zilina a tak
prajem pekny den aj vasim milacikom emoticon
10. říj 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 ozaj pocula som o takom cviceni psikov, ze ho tam date napr. na tri mesiace o ni vam ich vycvicia
co si o tom myslite? emoticon
10. říj 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 sonulienka - prijdes o hodne veci,kdyz si psika nechas nekde vycvicit a navic, ty bys ho dala na 3 mesice nekomu, koho neznas? emoticon emoticon
10. říj 2008 v 08:30  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 verco asi nejakej vzdor ze nebyli na agi emoticon . Kdyby ty boty byly aspon rozhazene po byte ale on je po svem cinu odnesl do kuchyne a tam je srovnal vedle sebe, jsem se pak zacala i smat kdyz jsem si ho predstavila jak tam s tema botama operuje emoticon
jo a s tema znamyma - to bych s nima skoncila, to je totalni nezodpovednost, nereknu kdyby to nevedeli ale takhle.... Drbat se muze na nemusi, mamcin koucour, mel jednou jednu blechu a nedrbal se, ale vubec netusim jak budes na cernym psovi hledat ty male potvory emoticon
10. říj 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 chrousti - to mas pravdu, asi nejaka pomsta za absenci na agi emoticon emoticon

hledam ve slabinach, pod pazama (nevim, jak se tomu rika u psa emoticon ) a na brise, je to des s tim cernym kozichem, navic je ted hodne zarostlej emoticon Takze se nemusi drbat? Jezis, jak to najdu emoticon Nevis,jesti muzu k tomu frontlinu dat jeste nejakou prevenci? Vubec nevim,co mam delat, blechy jsem resila jednou u byvalyho psa a to je tak 8 let zpatky emoticon
10. říj 2008 v 08:38  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora87 (29 r.)
Registrovala se 2. srpna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 437 příspěvků. Má 32 přátel. Rakousko.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
barbora87 (29 r.)
Registrovala se 2. srpna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 437 příspěvků. Má 32 přátel. Rakousko.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Slovensko
 ahojte tak sa tu zase hlasim po dlhej dobe a dnes aj s jerrym dnes je so mnou v robote
11. říj 2008 v 08:12  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 249 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
  • Svatba byla 6. září 2008
    V Brně na Špilberku, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
silvija
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 249 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
 Čaute, tak na nás dnes na vycházce zaútočil pes, resp. fena. V klídku si jdeme na vodítku, nikde nikdo a najednou se ze vrat vyřítil pes. Hned s řevem vyjela po Vilíkovi, věděla co dělá, všechny kousnutí přímo do slabin.
2 majitelé feny se v klidu dívali jak mi ta jejich potvora rve štěně. Musela jsem je seřvat, aby začali něco dělat. Sice se Vilda začal bránit, ale přece jen má jen 3,5 měsíce emoticon Musela jsem ho vzít do náruče a do feny kopnout emoticon Útočila už i na mě.
Pokousaný není, naštěstí má jen odřený pupík a obtisklé zuby ve slabinách emoticon
Mám teď obavy, že se začne bát psů.
11. říj 2008 v 19:09  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
 Chudinka malej emoticon ,bohužel opět je o to nezodpovědných majitelích.... emoticon
12. říj 2008 ve 14:33  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
devlin
Registrovala se 16. února 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 586 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Levice.
  • Svatba byla 3. srpna 2013
fotoportrét
fotoportrét
devlin
Registrovala se 16. února 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 586 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Levice.
  • Svatba byla 3. srpna 2013
 Ahojte baby,

tie co mate psov vonku, stalo sa vam, ze mu uplne preskocilo a zacal vsetko nicit a utekat? Ako ste to riesili? Nasa fenka sa hara a zacala nam utekat, vsetko nici, dokonca aj z koterca usla a to bola zamknuta...Potom uplne rozobrala plot... emoticon Len utekat a utekat...Stava sa to, ked sa hara, ale nikdy az takyto extrem...Teraz je zamknuta v koterci, museli sme dat dole strechu z budy, lebo tak usla, ze vyskocila na budu a potom cez maly otvor pri streche von...Kym sa neukludni a plot sa neopravi, bude zavreta. Lenze o rok jej sibne zase (hara sa len raz do roka) a ide to teda riadne do financii, stale nieco opravovat... emoticon
12. říj 2008 v 15:34  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
fotoportrét
fotoportrét
silvija
 Bohužel, já neporadím. Fenku jsem nikdy neměla emoticon
Naše příšerka někde něco venku provedla, ale nemůžu přijít co emoticon Od rána dělá, že není emoticon emoticon emoticon
13. říj 2008 v 09:25  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livia333
Registrovala se 4. července 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 514 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Dúbravka, Region Bratislava.
  • Svatba byla 19. září 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
livia333
Registrovala se 4. července 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 514 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Dúbravka, Region Bratislava.
  • Svatba byla 19. září 2008
    Slovensko
 to silvi: nemozes ich niekde nahlasit??? To je nezodpovedne...na nas tiez v piatok zautocil maly bradac... emoticon svina mala, ze to tak musim povedat. Ja nechapem panickov, ze si na tych svojich psov nedaju jednoducho pozor...Nastastie sa mala len naplasila, panko sa aj ospravedlnil, ale mala si natiahla bolavu labku emoticon, s kt. mame stale problemy...necakala to..tak zacala utekat prec.
13. říj 2008 v 11:41  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
fotoportrét
fotoportrét
silvija
 Nejsem si jistá, zda by to k něčemu bylo emoticon Byl to takový typický vesnický zanedbaný pes. A to nejen výchovou, ale i vzhledově. Kdysi to mohl být špic, ale zbyla z něj koule dredů emoticon
A to jsem tady chtěla najít spřízněnou duši na společné venčení ......
13. říj 2008 v 11:52  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 silvija - nekteri lidi jsou pitomci a psy si vubec nehlidaj emoticon a ani je nemaj nauceny poslouchat emoticon
livia - nahlaseni tady nepomuze, meli jsme takto problem 2 roky se psem co na nas porad utocil (pridali se k nam i dalsi 2 sousedi se psama) a stejne z toho nic nebylo, pry by pes musel udelat skodu vyssi nez myslim 3tisice, aby to byl prestupek, tak se pritel ptal, co se stane, kdyz toho psa proste odstreli, policista mu rekl, ze zaplati maximalne tak hodnotu toho psa jako poskozeni veci - nastesti jsme se pak odstehovali, ale zustat tam, tak je po psovi...
13. říj 2008 v 11:56  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 silvia - kde bydlis a co mas za psika? My taky hledame kamosa na venceni emoticon
13. říj 2008 v 11:57  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
fotoportrét
fotoportrét
silvija
 hveru-bydlím cca 30km od Brna směr Hodonín. Mám téměř 4 měsíčního křížence NO. Ty bydlíš asi přímo v Brně, že? V Brně jsem sice téměř denně, ale bez psa, pracovně emoticon
13. říj 2008 ve 12:04  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 jj, ja jsem primo z brna, tak to se asi spolecne neprovencime emoticon
13. říj 2008 ve 12:09  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
fotoportrét
fotoportrét
silvija
 Škoda emoticon Kdyby jste o něm věděly, dejte plís avízo emoticon
13. říj 2008 ve 12:11  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 ahoj holky, veru kam chodite na vychazky? Jak se ma Dejvik uz je zdravy?
13. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 ahoj chrousti, vypadal minulej tyden oka, tak dostal granule a je to asi zpatky emoticon Nevim, co to muze byt, kazdopadne asi dneska zajdem na agi, treba to ma z nedostatku pohybu, nebo fakt nevim.... Pritel navrhuje tu ryzi+mrkev+slepicu naordinovat tak na tyden nebo dva a pak znova granule, vazne nevim :-/
Na vychzaky chodime hlavne v obranech, ale o vikendech i jezdime tak ruzne, i do moravskyho krasu emoticon Kam chodite vy?
13. říj 2008 ve 13:26  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 no my v okoli velke klajdovky, obcas z klajdy do obran a podel reky zpatky, pak je jeste da z marianskeho udoli pres horakovskou myslivnu do podoli a zpatky do mar. udoli, o vikendech jsme bud na chalupe nebo jedeme nekam na vylet nebo na vystavu se psem, takze to je vzdycky zabity cely den.
13. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 a co tomu dejvikovi vlastne je?
13. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 rekl, ze je to zvlastni, ze to vypada na to, ze neco nekde sezral, nebo chytl vira, kazdopadne vcera zas blby emoticon Uvidim dneska, nevim, jestli ho mam znova brat na veterinu, proste me prijde, ze ma pokazenej zaludek a streva, vzdycky kdyz mu dam ryzimrkevmaso tak je vse oka... To je blby, my chodime na dlouhy prochazky hlavne o vikendech, v tydnu chodime behat a nebo napul cesty do bilovic a zpatky a tak ...
13. říj 2008 ve 13:54  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 hm no tak pockej par dni, davej mu tu dietku a uvidis jestli se nesrovna tak s nim na tu veterinu budes stejne muset emoticon
13. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 to asi budu muset, dam dietu, uvidime, je mi proste divny, ze vzdycky hned po nasazeni te varene smesi se hnedka spravi...
13. říj 2008 ve 14:17  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš