Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
    Region Brno
 ahojte, tak jsem zpatky z dovolene a dejv byl na "prazdninach" u slecny na hlidani, ktera ma fenku, chodila s nim na vylety se spoustou psu, na cvicak, za konem.... No proste se mu vubec nechtelo domu emoticon Za ty dva tydny nam nejak "zmuznel" emoticon - uz zveda nozku a znackuje skoro porad emoticon Celou dovcu jsem se na nej hrozne tesila a uz jsem moc rada, ze ho mam zas doma emoticon
29. zář 2008 v 09:53  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora87 (29 r.)
Registrovala se 2. srpna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 437 příspěvků. Má 32 přátel. Rakousko.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
barbora87 (29 r.)
Registrovala se 2. srpna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 437 příspěvků. Má 32 přátel. Rakousko.
    Slovensko
 ahoj hveru jej to mu muselo byt dobre no to ti verim ja som bola sice len tyzden na dovce ale aj tak to bolo hrozbe kazdy den som volala a pisala mamine ci este jerry zije emoticon
29. zář 2008 v 10:49  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
Registrovala se 3. července 2006 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 15 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
Registrovala se 3. července 2006 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 15 přátel. Region Brno.
 verco zdaaar, jak bylo? my se jedeme pristi tyden kouknout na bigli stenatka - nez pujdou k novym panickum, ale jenom kouknout, zatim nam staci Bonik.
29. zář 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 nazdar, chrousti emoticon bylo supeeeer emoticon Tech prasat jsme videli spoustu, divoky nam dokonce rozryli travnik mezi domkama, kde jsme bydleli :-/ Taky se tam vsude strili, to jsem mela docela strach, ale jinak vazne parada! More teploucky, vlny supr a hory nadherny emoticon Jej, na stenatka bych koukat nemohla, hnedka bych chtela nejaky dalsi emoticon

baru - ja jsem hned prvni den taky psala smsku a prisla mi odpoved, ze dejv byl na za zavodech a hral si se spoustou psu, za kokino udela cokoli, takze zadny problem se styskanim a ze zere jak vlk emoticon Takze jsem pak byla uplne v pohode emoticon
29. zář 2008 v 11:05  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 veru vsak kdyby jsme meli baracek se zahradkou tak jich mame urcite vic, tak uz pracujeme aspon na shaneni pozemku. zrovna vcera jsme se byli na jeden divat a na vecer jsem zaparkovala tak, ze uz jsem potom neodjela, podelala se spojka nebo prevodovka a uz jsem to nerozjela, tak jsem zvedava jestli budeme mit pristi tyden cim jet za tema stenatama emoticon
29. zář 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 chrousti - jojo, baracek by se hodil emoticon shanite v brne nebo v okoli? My jsme chteli v obranech a ta cena nas uplne sokovala :-/ Nevis nahodou, kdy bylo mistrovstvi sveta v agi? Mela nam kvuli tomu odpadnout hodina, protoze od nas tam jel cvicitel a ja zapomela kdy to je, abych treba dneska nesla na cvicak zbytecne...
29. zář 2008 ve 13:49  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 veru v brne ne - tak bohati zas nejsme a 2 mega za pozemek nedam a ni kdybych je mela. Shanime smerem na tisnov.
S tim mistrovstvim nevim. Prosimte ty chodis na agi na zetor ze? Premyslim ze zacnu asi chodit jinam. Poslusnost je v pohode ale agility tam ma pronajate jedna cvicitelka - ta je taky v pohode, ale mela jsem tam konflikt se dvema zenskyma zrovna ve chvili kdy tam jeste cvicitelka nebyla a nejak se mi tam nechce chodit a divat se na jejich nafoukate ksichty....
29. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 chrousti, tedka jsem to prave nasla, bylo to ted o vikendu, takze az pristi tyden, pan trener zkoncil sedmy emoticon Jj, chodime na zetor k radovanovi liskovi, je takovej pohodar a dobre to vysvetluje. Kdybys chtela, hodim ti do ip na nej cislo a muzes se domluvit na zkusebni hodine. My chodime v pondeli od sesti (tedka na podzim od peti), do pul osme, nebo do osmi (na podzim pul nebo do sedmi), podle toho kolik nas je, a jsme zacatecnici, to vy byste byli asi v pokrocilejsich emoticon
S tou cenou pozemku je to des, ja treba z brna nechcu jit vubec, takze jsme koukali na ty obrany a vazne neco... Myslim, ze jsme spolu o tom uz mluvili v 6.6 nebo nekde jinde, ze? Asi to nakonec vyresime vetsim bytem a chatou... To si uz ale neporidim vytouzenyho labrapoodla emoticon
29. zář 2008 ve 14:28  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livia333
Registrovala se 4. července 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 514 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Dúbravka, Region Bratislava.
  • Svatba byla 19. září 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
livia333
Registrovala se 4. července 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 514 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Dúbravka, Region Bratislava.
    Slovensko
 ahojte emoticon ja som tu uz dlho nebola...ale idem sa zase poradit emoticon Dnes moja kraska zjedla moje tabletky na travenie..."pancreolan" sa volaju..zjedla asi cca. 8 ks. A ja neviem, ci nieco robit al. to nechat tak... emoticon stat by sa jej snad nemalo nic...ale trosku sa bojim...sprava sa normalne...cestou som sa uz zastavila v lekarni, ale tam mi nevedeli povedat...
29. zář 2008 ve 14:49  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Livia - zavolala bych radši na veterinu...pro jistotu emoticon
29. zář 2008 v 15:03  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
 tak sari volala som emoticon vraj nema vyznam chodit...ze uz to ma v traviacom trakte...ja sa nestiham cudovat, kam vsade vyskoci....mame kuchynsku prac. dosku vo vyske 100 cm a ona ti tam vyskocila...a tie tabletky odtial vzala...ja nechapem ako...lebo je vzrastovo mala emoticon no budem musiet odtial dat asi vsetko prec... emoticon
29. zář 2008 v 15:17  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
 tie tabletky su vlastne len na travenie...takze nejake problemy by z toho nemala mat...snad...budem ju dnes sledovat...a idem si hladat veterinara v BA emoticon ja by som neverila, ze to je taky problem najst dobreho veterinara, kt. nebude chciet len kasirovat... emoticon
29. zář 2008 v 15:19  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Livi dávejte na ní pozor,příště může spapkat něco hošího... emoticon
29. zář 2008 v 15:24  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
 Sari ja viem...dam vsetko prec uz z linky...len to su veci, kt. ti ani nenapadnu, ze tam dociahne...ved ma ledva 30 cm na vysku...ale dam odtial vsetko prec....lebo nechcem riskovat...nic ine vonku nemavam, len toto...lebo ich uzivam denne..ale asi im najdem ine miesto
29. zář 2008 v 15:40  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 veru v pondeli budem chodit do tech tanecnich takze to bysme nestihali emoticon je to agi i v nektery jiny den? My jsme ted dlouho nebyli, do uplnych zacatecniku bych asi chodit nechtela ale zas buhvi jak pokrocili teda nejsme...
29. zář 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Livi- je holka OK? emoticon
29. zář 2008 v 18:46  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
 Sari - uplne v pohode. Akurat som jedla, tak tu nado mnou sedi emoticon Ale inak je v poriadku ...aj jedla normalne...tak snad jej vytravi normalne emoticon uvidime zajtra.
29. zář 2008 v 19:03  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Tak to je dobře emoticon
29. zář 2008 v 19:08  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
 A ta labka, o kt. som kedysi pisala niekolko stran dozadu...je stale problematicka...tak teraz, ked uz mam viacej casu, s nou chcem zbehnut na veterinu, ale nie tam, kam sme chodili...ale inde. Ja nechapem ako moze niekto povedat, ze pes nedostupuje na labku zo zvyku emoticon
Odvtedy sme boli este u jedneho a ten teiz nic moc...sli sme tam vyskusat a riesit tiez pretrvavajuci problem, co sa tyka neustaleho skrabania sa...a nema ziadne parazity...a ten jej chcel hned naordinovat veter. granule hypoalergenne...predal nam sampon, vraj ten, kt. mam doma, s tym mozem koberce cistit..."Dermilen" sampon od Vetoquinol - tento sampon mame doma na odporucanie ineho veterinara...tak si vyber...a teraz nam tento predal Vetriderm sampon vyrobca je Bayer AG. Obidva mali byt hypoalergenne...som zvedava, ze ak skoncim u ineho veterinara, co mi ten na terajsi sampon povie...este mame doma aj lactoderm..ci tak nejak sa to vola...
29. zář 2008 v 19:23  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
 riesim teraz aj problem ohladom granuliek...eukanuba, kt. ma od malicka, jej nechuti...uz dost dlho...chcela som prejst na nieco ine...na eukanubu mi vetos povedal, ze to je dobre svinstvo..vyspieval mi do neba tie svoje veterinarne Royal Canin, kt. sa mne osobne nepacia...tak uvazujem, ze jej zacnem varit...znama mi pozicia knizku...nastudujem si to, co potrebuje este Ady, ake vitaminiky a tak..a ak to nebude casovo narocne, tak radsej jej budem varit...ako jej davat tie chemicke smeti s prepacenim...Al. ak zostaneme na granulkach, tak mi odporucili Trainer-ky, vraj su lepsie granulky lisovane za studena...al. vy v CR mate nejake Fit-croc...ci ako sa volaju..sama neviem, co by bolo lepsie..ale ak jej budem sama pripravovat, tak aspon viem, co zje...a nebude mat jednotvarnu stravu chudatko moje.. emoticon Objednala som jej teraz este na klbiky (kvoli tej packe) gelacan fast ...ale v blizkej dobe ideme asi na hon po veterinaroch...kym nenajdeme vhodneho pre nas... emoticon
29. zář 2008 v 19:32  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
Registrovala se 5. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 286 příspěvků.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Ahoj livia333, my mame granulky K-9, na odporucenie veta, vraj su dobre. Royal Canin je tiez dobry, ale mne sa zda dost drahy emoticon vraj je dobre striedat, spapa jedno vrece, zacnes iny druh a tak. Inak s varenim ti drzim palce, je to strasne casovo narocne a vo vacsine pripadov aj tak psik nedostane vsetky zlozky co potrebuje (najlepsie mas, ked budes striedat varenie a granulky - 5 dni v tyzdni granulky a 2 dni var). To mam vsetko z mudrych kniziek....ale podla mna, kazdy ma svoju hlavu a to co vyhovuje jednemu nemusi vyhovovat inemu. Takze skus a uvidis. My rozmyslame ze teraz kupime Eukanubu a uvidime...s veterinarmi mame tiez svoje skusenosti - to je asi ako s doktormi pre nas ludi, je malo tych , ktori vedie, o co "go" emoticon
29. zář 2008 ve 20:15  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 ivu - střídat granule je to nejhorší..dle chytrých knížek musí pes papat granule 2-3 měsíce,aby se viděl účinek atd.
A střídat vařený a granule,je už největší děs..buď to nebo to emoticon
29. zář 2008 ve 20:39  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
livia333
    Slovensko
 no Royal Canin ako aj ine granulky neobsahuju vsetky tie vitaminy, kt. psik potrebuje. Varenim mam na mysli aj surovu zeleninku a tak...nasej doma chuti vsetko...dokonca suchy chlebik vnima ako odmenu a to gulaskovia mojich rodicov ani nezjedia emoticon A eukanubu naozaj neodporucam, pocula som uz z roznych stran, ze sli kvalitou dolu...takze my doklepeme vrece, kt. mame doma a s eukanubou koncime uplne. Ja som ochotna ist este do inych granuliek..poskusat..ale trosku to vnimam skepticky...Vies, kazdy veterinar ti odporuci to, co sam ponuka...a preto som nesla ani do tych royal canin hypoalergenny...- lebo tam nie je nic, co psik potrebuje.
A striedat - ano je dobre...ale nemusi to byt hned po prvom baleni...no rada si necham poradit, ak tu niekto doma vyvara..lebo ako vravim, najprv si chcem co to precitat o tom...nepojdem do toho iba tak...chcem, aby sa mala dobre a dostavala vsetko, co potrebuje. Ale myslim si, ze granule to vsetko nepokryvaju...to mas ako so stravou pre ludi...ak budes jest konzervy... a fast food, tak sa to odrazi aj na zdravi...
A s tym lekarom...aachhhh..ani nevies, ako mas pravdu. emoticon
29. zář 2008 ve 20:42  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 Sari - to mas asi zasa ako kto povie emoticon ja som pocula to, co som napisala...od viacerych ludi...ale je mozne, ze to nie je pravda, to sa asi nikdy nedozvieme emoticon tak si myslim ze kazdy podla svojho gusta - niekomu vyhovuje to, niekomu nieco ine...
29. zář 2008 ve 21:15  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivulieenka
    Slovensko
 A striedat granule - myslela som 20 kg vrecka emoticon tie vydrzia tak 2-3 mesiace, takze za tu dobu stihnes zistit, ci psovi vyhovuju alebo nie
29. zář 2008 ve 21:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 chrousti - vubec nevim, jak to maj s rozvrhem hodin na agi, ja zacala chodit na ty pondelky a ty jsou pro me oka, takze jsem se ani o jiny dny ani nezajimala, posilam do ip kontakt na cvicitele, tak se ho zeptej, urcite nema jenom nasi skupinu emoticon (spis asi koncem tydne, nevim, kdy docestujou do cr)
30. zář 2008 v 07:48  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 jo chrousti - my do tech tanecnich budem chodit v nedeli, budete nakonec v tom starletu?
30. zář 2008 v 07:50  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora87 (29 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
barbora87 (29 r.)
    Slovensko
 ahojte tak ked sme pri tych granulach...
no na zaciatku sme mali male balenia royal canin a tie jerrymu nehorazne chutili, kupili sme na odporucanie eukanuba a este nejake lacnejsie a to som mu miesala ale to jerry ani za tyzden do toho necuchol...
tak som kupila male balenia pedigree junior a este nejake a musim povedat ze to pedigree hned papal tak neviem...
30. zář 2008 v 08:31  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 hveru: dik za tel. zavolam si tam, i kdyz pristi pondeli bych se tam mohla zajit i podivat, mam to kousek od baraku a ty tanecni budem mit az od dvacateho - taky starlet. Nakonec jsem to proste zarezervovala, zaplatila a priteli to oznamila kdy a kam budem chodit a hotovo, protoze kdybych to nechala az se on rozhodne, tak nechodime nikam dalsi rok.
30. zář 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 chrousti, tak treba se tam potkame emoticon Hele, jakou maji bigli povahu? K nam do ulice se jeden pristehoval a byla jsem uplne prekvapena, ze je takovej ostrej, kdyz jsme ho 2x potkali, tak vzdycky vrcel a byl celej najezenej, ja myslela ze to jsou hodne pratelsti a pohodovi psy, nebo tady ten byl asi spis vyjimka....
30. zář 2008 v 10:18  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš