Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
tady su,aj s afinou...tož u nás na Moravě je to afina :-D :-D :-D :-D a protože su starší,tak taky říkám verzatilka :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
frisbee: a hele - neni to s tema magnetkama spis takhle? :-p :-D http://seen.mainetoday.com/gallery_ph...
Odpovědět
Profilova fotka
ja chtela mit podvazkovou fotku ale blbe sem si zvedla saty a sou mi videt gatky tak je nepouzitelna ale na web byt to taky nedala semka
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam jednu, kde drzim saty v ruce a mam jimi prikrytou 3/4 tela, je mi videt akorat kousek jedne strany tela ve spodnim pradle .... a m mi ji nedovolil dat ani do alba, prej se na to budou divat cizi lidi :-D :-D. Na web bych ji rozhodne nedala. aha, tak starsi rikaj verzatilka =-) .... to jsem nevedela :-N
Odpovědět
ces :-D :-D :-D :-D :-D :-D neeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ces to je bozi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych se tak teda taky nefotila, ale protože jsem obřík. Kdybych byla kočka, tak bych do toho asi šla. I když ne tu na beremku, ale třeba na fb asi jo
Odpovědět
Profilova fotka
hele tak ty hodinky sem urcite nechala v tom zlatnictvi protoze sem v te krabicce ted nasla ten kousek o kterej to zkratili takze ted m a tchanovci cekaji na prilezitost mi v tom vymachat hubu, to je mi jasny :-D a ja nemuzu nic rict protoze nevim kdo o tom vi a kdo ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ali, fakt by sis dala nahaty fotky na FB????? To je snad jeste horsi nez tady :-N mia, ty jsi teda cislo :-D :-D :-D .... tak je sbal a delej, ze o tom vis :-), ze jsi je jenom tahala za nos :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nahaty neeeee, ve spodním prádle. A na fb se můžou dívat na fotky jen ti, co mám v přátelích, jinak nikdo jinej. Ale rozhodně bych musela mít hoooodně pěknou postavu :-D miuš, tak si je dej na ruku a prostě řekni m "hele, co jsem našla" :-D
Odpovědět
alouši,když mužou být na koňovi fotky těsně po porodu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsou odvažky :-D já se teda za sebe stydím, ale mít postavičku jako lusk, tak to na fb hodím, třeba si najdu nějakýho kamaráda mezi kamarádama :-D Takhle bych o ty přátele hned přišla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
pakoňu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přej pakoňu :-D :-D :-D no co, no. teda, já jsem jakási přežratá. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ty vole naučte se pořádně mluvit..vy hotentoti :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D ja hovorím poriadne :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ...sprosto :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ááááá, češtin promluvil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz mu napsala ze sem je nasla protoze sem si myslela ze sem je fakt nasla ale nekdo mi je tam nastrazil a ja nevim kdo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, mozna kdybych mela postavicku jako lusk ...... mno, nevim nevim, jsem na to uz moc stara, abych si to dokazala predstavit :-D :-D :-D ..... a lepsi uz to nebude :-D. Ta nevesta ji teda jako lusk mela, vypadala krasne ... akorat zpusobila, ze jsem si odtrhla od huby zakusek a hodila ho do kose :-D :-D :-D cestin :-D :-D fris, co presne je sprosty v cestine? Neco jako nevychovany?
Odpovědět
Profilova fotka
jos podle me to stejny jako v cestine =-)
Odpovědět
josef,sprostý jako neslušný,protože ve slovenštině je to hloupej a doufám,že hloupě nemluvím :-D :-D :-D :-D s tím zákuskem dobrý :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
...víš jak...Bohumile,hovoříš sprostě? :-D
Odpovědět
...kurňa,ale hloupá asi jsem,teď jsem si uvědomila,že jsem pila naposledy včera večer,a pak že se mi motá hlava =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je ono!!!! Ja ten vyraz chapala, ale porad jsem nemohla prijit na ten spravny cesky vyraz :-N no, rikala jsem si, ze bych si ji mela vytisknout a povesit v praci pred sebe :-D .... furt tu jenom zeru a pak jsem nastvana, ze mi nejde zpatky shodit to bricho, co mi stihlo vyrust 8-(
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D nebuď na sebe naštvaná,tělo si dělá na zimu zásoby abys nezmrzla,tomu se nedá zabránit...až s teplíčkem se shazuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je sileny, pul pate a venku je tma :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar, tak jsem doma. V Ikei nic nemeli, ale v Olympii jsem si koupila kabelku a boty jako Ugg, ale jsou to Skechers, kozeny (nejsou semisovy, tak jdou i do snehu) a uvnitr je ovci vlna. Staly pulku co Ugg.
Odpovědět
Profilova fotka
petrus: to chapu, kdyz jsi neuspela v ikee, tak sis preci neco MUSELAkoupit, aby se ta cesta vec vyplatila :-D :-p Ja jsem dnes zkejsla v praci skoro do deviti ]-( .... ale byo to potreba no :-S
Odpovědět
petruš,já uvažuju,že si tam skočím zítra, podle počasí,dneska jsem jela do Znojma,tam otevřeli dvě nákupní centra a teda bída :-| ,akorát pyžamo jsem koupila,abych si v hotelu neudělala ostudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs to je super, ja mam ty jedny uggy taky kozeny do snehu a je to super x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?