Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Tamto.... ;-) To by mi dal!!!!! To musíme opatrovat jak oko v hlavě, když už si nás vyhlídla nevěsta :-)) Teď si ustlal potvůrka v mým oblečení a chrupká. Měli bysme se jít vycvrlikat, než začne pršet. Nějak podezřele se stmívá a šeří.... Chodíme teď skoro pravidelně se sousedem Tobíkem, kříženečkem čivavy a jorkšíra, ten vám je malušenkej, snad nejmenší hafoš ve městě.
Odpovědět
ahojte kocky ------ my sme mali svadbu, Kubka zobrali na noc susedia (ved maju fenku maltezacku --- su kamosi, bude im dobre). Na obed druhy den ho priniesli (urazeni) a tvrdili mi, ze nas pes ma hlisty (pritom ani nie 2 mesiace dozadu bol odcerveny), vraj ma strasnu hnacku, tak vsetko im obkakal,...... A hlistu vraj nasli na chodbe, nie priamo v jeho vykaloch. chudak pes bol do vecera polomrtvy (chlipkal len cierny cajik, ani nepapal chudatko malicke). Prebral sa az na vecer. Uz som si myslela, ze mu bude treba veterinara. Inak chodila som za nim cele 2 dni a vykaly ma uplne normalne, ziadne hlisty, ani hnacku doma nemal,.....ved tie vykaly po nom aj vzdy zbierame a davame do kosa, tak to by sme si hadam vsimli. Uz nikdy nenecham psika susedom ----- radsej ho necham sameho a kazde 2-3 hodiny za nim chodit. Ma normalne nastvali.
Odpovědět
Profilova fotka
blondiatko: no to by mě taky naštvalo. My toho našeho mazlíka asi necháme u prarodičů na hájovně - tam bude sice sám, ale bude venku, tak by mu to nemělo vadit..
Odpovědět
Profilova fotka
blondiatko - radši ho ale stejně odčervěte ;-) pro jistotu
Odpovědět
pre istotu ho odcervim, jasne.........
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, dneska jsem se dozvedela, ze vcera se stala u taty hrozna vec, maji vlcandu, se kterou byli na prochazce a jeden pes od sousedu, kterej neni vychovanej a pani ho nezvlada tak ji potrhal :-( :-( Nastesti to neni vazny, ma ale pokousanej krk, hodne hluboky rany :-(
Odpovědět
chudatko vzdy, ked idem s Kubkom na luku za domami, trpnem, ci odniekadial nevybehne nejaky vlciak a neroztrha Kuba na marne kusky lebo u nas su majitelia tak blbi, ze velke psy pustaju z voditka a nechaju ich behat daleko od seba ---- ked este ani nemaju vyhlad, ci niekto na luke je. Alebo ich nechaju behat po ulici -------- toto neznasam.
Odpovědět
Profilova fotka
blondiatko - tady jsou ti majitele uplne stejni, a navic vubec neumeji pochopit, ze kdyz toho psa neznam, tak k nemu svyho psa nepustim jenom tak, obzvlast kdyz je to nejaky velky pes :-| Takhle mi jeden pitomej dalmatin pokousal myho byvalyho psa, kterej z toho mel takovej sok, ze uz vubec nechtel kamaradit s jakymakoli psama :-(
Odpovědět
nas by sa kamaratil so vsetkymi ----- ten tlcik nechape, ze mu mozu ublizit
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ten nas taky, ale se vsema psama se proste kamaradit nemuze, radsi ho poustim jenom k tem, co zname a k velkym psum jenom ke znamym, nektreri maji takovej ten pud jako ze by ho chteli lovit, precejen neni moc velkej a muze pripominat treba zajica :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíte,a já mám zase většinou špatnou zkušenost s malýma nevychovanýma na volno puštěnýma psama ]-( Já bych to nekastovala malej velkej-každej pes má bejt vychovanej,aby nebyl nebezpečný ani pro idi,nebo ostatní psy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sari - me je uplne jedno, jaka je to rasa nebo co je to za psa, proste jenom nevidim duvod, proc by k nam mel behat jakejkoli pes, aniz bysme se na tom s jeho paneckem domluvili... u vetsiny lidi u nas je to v pohode, zavolame na sebe jestli jo a je to oka, ale kdyz jsem bydlela v jiny casti (chrousti - v kohoutkach ;-) ) tak to bylo hotovy peklo, psi byli vsude a zadnej nebyl vychovanej, vetsina z nich se vecne chtela prat :-( Mela jsem nekolikrat prokouslou botu, kolikrat jsem lezela na zemi pod vrcicim psem a jeden dokonce vymlatil sklo ve vchodovych dverich jak se chtel s tim mym psem rvat... Takze presne jak rikas, kazdej pes musi byt vychovanej a neni problem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ano, kazdy ma byt vychovany, ale maleho skor odozenies, alebo toho svojho vezmes na ruky......ked stretnem vlciaka, tak sa mozem so psom rozlucit
Odpovědět
Profilova fotka
hm, taky si myslim ze to neni o velikosti psa, ac ja mam take spise spatne skusenosti malymi vzteklymi jorky apod. Uplne me dostalo kdyz se pred nejakym casem resila novela zakona na ochranu zvirat s tema obrovskyma pokutama kolem 50tis., a to ze psi do 10kg budou moct behat na volno a vetsi nesmi ani s kosikem a dalsi zhovadlosti ...
Odpovědět
Profilova fotka
chrousti - ta novela byla snad vtip :-D to nemohl nikdo myslet vazne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cetlas to ne? to byla parodie na ochranu zvirat !
Odpovědět
Profilova fotka
cetla jsem kolem toho nejake clanky a prisly mi absurdni, tak jsem to prestala sledovat s tim, ze to snad byl nejakej vtip, tak ted koukam, ze asi nebyl =-) Snad to neproslo???
Odpovědět
Profilova fotka
Hveru - to souhlasim,já mám naší holku VŽDY na vodítku,a nenávidím ]-( ]-( ]-( ,když k nám přiběhne cizí pes -. ať malej nebo velkej - zvlášť když ještě hárávala-to bylo peklo,a když byla po operaci nohy,a potřebovala mít nohu v klidu,a ne,aby na ní nějaký hafani doráželi atd. Teď jsme právě dorazili,a jdeme v klidu se známou co má retrívra a naproti jde pán s jezevčíkem,no a naše Sára jezevce miluje,tak si sedla a mrněla na něj,sklopený ouška,a chtěla sekamarádit...ste holky nezažily,cote pes dělal...vyjížděl na ní a chtěl se rvát,skoro se uškrtil na vodítku a řev jako když ho vraždí,Sára nechápala :-( Takovýhle magory co vyvádí nesnášim..a právě ( z mý zkušenosti teda) jsou to teda právě malý zakomplexovaný psi.
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, ja jsem cetla jenom tu prvni variantu a urcite tam potom byli jeste nejake zmeny, ale vubec jsem nedovedla pochopit jak nekdo takovou pitomost mohl vubec vydat ...
Odpovědět
Profilova fotka
sari: volne pobihajici psi v mistech kde je vetsi pohyb psu a lidi je fakt "super". Taky to nesnasim a chodime na volno jen tam kde nikoho neobtezujeme, nebo jdeme bez voditka ale s povelem k noze. Bylo dobry jak byl Bonik nemocny a chodili jsme na delsim voditku protoze mel zakazano behat aby se zbytecne nepretezoval a vzdycky se k nam priritil nejaky pes, po nekolika minutach dosla panicka a zacala, nebojte se on vam nic neudela, on ma pejsky rad - rikam: mi to nevadi ja mam pejsky taky rada ale nas ma laryngitidu, takze jestli to chcete chytit tak si posluste. To ste meli videt jak metala i se psem na voditku pryc. Podobne to bylo s vrhajicimi se malymi detmi na naseho pacienta. Kdyz jsem po nejake dobe co ho bez dovoleni muchlovali rekla ze je nemocny a ze by to mohli chytit, tak matka lapla decko nacpala ho do golface a utikala pryc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, chrousti, to uz jako je platny? Nemas na to link? Ze bych se mrkla... Kdyztak si to vygooglim... Ja si vzpominam, ze nejakej chytrak vykladal ve zpravach cosi o tom, ze je to kvuli chudakum psum, aby se nezabehli, ze z toho maj stres a je to tyrani :-N Sari - tak takovy maly silence nastesti nepotkavame (az na ty tri sibly korgyny na cvicaku), ja mela vetsinou problem s velkejma ale uz je to nastesti za mnou, uz bydlime jinde...
Odpovědět
Profilova fotka
Chrousti - :-D to je dobrýýýý
Odpovědět
Profilova fotka
chrousti - to jsem v kohoutkach slysela porad - ten nas ma pejsky taaaaaak rad - mozna k obedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo dneska rano v lese: pritel sel s bobsem na spacir a po nejake dobe potkali chlapka, ktereho vidame obcas v hospode na zahradce, ma jorka (teda spis asi manzelka ale chlapek ho dostava na venceni) a chodi s nim "behat" do lesa, teda beha spis ten chlap a pes chudak asi nestiha. No a dneska rano ten chlap psa ztratil a pak tam lital po lese a hledal ho. Fakt nechapu, takovej malej pes kterej je sotva videt, je tam spousta zvere, muze vletet na kraji lesa pod auto. Nevim jak to dopadlo, mozna tam beha do ted a psa hleda...
Odpovědět
Profilova fotka
sari: no dobry to je jako ze je dobre odpalkuju ale smutny je to ze jsou lidi bezohledni a nevychovani a stejnym zpusobem vedou svoje psy a decka.
Odpovědět
Profilova fotka
chrousti - my mame taky jeden lesni zazitek - z niceho nic se kolem nas objevili tri obrovsti psi, tyjo, nevim vubec co to bylo zac (velky, cerny, neco jak mela Kelisova :-D ) a stekali kolem nas, k nam se nastesti nepriblizili, protoze jsem kolem sebe nastrikala peprak, tak jim to zrovna nevonelo, no tech 5 minut, co dorazeli, jsem myslela, ze bude ma posledni chvilka :-( Nastesti pak zas sli posvym, ale majitela, toho jsem nikde nevidela :-/
Odpovědět
Profilova fotka
peprak nosim taky i po nasem skvelem baraku i po venku
Odpovědět
to pomaha??? tak si ho asi zaobstaram ------ lebo sa bojim, ze mi psika nejaky debil roztrha mame 2 dost agresivne vlciaky na ulici.........a ten nas trulo by sa s nimi rad kamosil (len nechape asi, preco na neho tak zuria) ------- vcera v noci pri poslednom venceni sa mi za nimi akurat rozbehol
Odpovědět
Profilova fotka
chrousti - bohuzel je potreba :-(
Odpovědět
Profilova fotka
blondiatko - pomaha, ja jsem to vzdycky udelala tak, ze jsem splichla kolem sebe a ty psy to zastavi, ted uz ho vubec kvuli psum nepotrebuju, u nas jsou ok, ale jistota je jistota, tak ho nosim (a hlavne kvuli lidem, mam smulu na ruzny uchylaky :-( )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?