Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
A proč mlíko nemůžete kvůli alergii? Já si dávám mléko jen do kafe, samotné mi nechutná, ale jogurty a sýry, to miluju. Tak jsem si koupila vše...prý se to dohromady může, takže mám Wobenzym a jiné homeopatikum: Apis Mellifica AKH, prý je tam jednodušší dávkování. A ještě jsem si koupila křemík, ten je dobrý na obnovu chrupavek. A mám i jakýsi prípravek na artrozu pro bábinku, tak mám další dárek. Holky, nemáte tip na homeopata na revma a záněty kloubů a pak na migrény? Já teda k tomu dostala leták, ale nemám to prověřené od této firmy. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdááááár jsem doma :-D Jdeme na prochajdu se Sárinkou, pak jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne homeopata, ale "homeopatika". :-D At to neni jak s tim mobilem. :-D :-D :-D
Odpovědět
petruš,ve Znojmě je internetová lékárna,když to rozklikáš,je to tam hodně podrobně psaný,podle obtíží ;-) http://www.kezdravi.cz/scripts/index.php
Odpovědět
Profilova fotka
fris, tak ja mam letacek a je tam vse popsane a nazvy, ale chci nejake treba tady od vas proverene.
Odpovědět
Profilova fotka
raubiri a jidlo, pomoooooooooooooooooooooooooc, kdyz uz konecne ji tak se jak noel tak meg snazi ukras jidlo dusty, ta se chudak poradne nenaji protoze je z nich nervni a radsi de pryc a nebo vrci tad ted delam policajta ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teny mi dnes dala se zradlem kosem, tak nedostane nic.
Odpovědět
petruš,já mám zkušenost akorát s ložiskem hnisu v krku jakoby pod uchem,atb mi nezabraly a homeo okamžitě,měla jsem Traumeel a ta boule mi okamžitě zmizela,od té doby tomu věřím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
miuš, tak ji zavři do jiné místnosti, ať se v klidu nají. :-) já bych brala homeo na depku a na klouby, kdyby někdo věděl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a na hubnutí by to taky bodlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fris, maji i cosi na lenost a nechut k praci, to vyzkousim sto pro!
Odpovědět
Profilova fotka
fris to mam asi taky, uz to tam mam dlouho, ted uz to necham do cr na vysetreni :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
allli, tak na to jsou ta na tu lenost, jsou i proti chuti k jidlu, praskani v kloubech. Jmenuje se to Graphites akh.
Odpovědět
petruš :-D mijuš,no mě se to tam udělalo dávno,normálně jsem se bála,že mám něco s uzlinama nebo se štítkou,a toto zabralo hnedka. já si chci objednat něco na to vykloubený rameno,vyhodila jsme si ho letos už 5x,teď mi zabrala koňská mast,takže už to nebolí,akorát s ním nemužu pořádně hýbyt...takže chci něco na šlachy a klouby. ali,na hubnutí chci taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Konska mast je super, mela jsem loni v zime zanet ramene a dobry. Ale stejne mi to museli opichnout a dostala jsem leky, ale za 3tydny jsem byla fit. Ja vam pak reknu jestli to na lenost pomaha i na dietu, urcite to zkusim.
Odpovědět
Profilova fotka
jezis noel me ted tak vydesil, sel nahoru a stekal tam jak podelanej, tak tam letim, podelana ze tam nekdo je a on si asi jenom hral =-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruš, tak jsem si to napsala :-D Člověk musí zkusit všechno. A pokud je to na tohle všechno, tak je to ideálka. Hned to musím někde sehnat. :-) fris, zrovna ty chceš na hubnutí. Nechápu :-. Se běžte bodnout hubeňouři :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fris ja uz to mam desne dlouho ale v posledni dobe se mi to dost zvetsilo, myslela jsem si taky ze uzliny a de mi neco bilyho z mandli, zacina to celkem bolet tak v cr pudu v lednu k doktorovi, ty homeopatika urcite zkusim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
allli, tak ja to chci zkusit na tu nechut k praci. :-D Meli by to prodavat v lekarne v Globusu v Olmiku.
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs taky uz to mam vsechno opsany :-D to zni jak phadka, hubena, ciperna, ohebna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To bude asi pekna habadura. 8-)
Odpovědět
ali....no já musím hubnout,od začátku roku mám buď potíže se zády,nebo s tím ramenem,takže necvičím a je to poznat :-p ..''bruchoceckoriť '' :-D :-D :-D :-D :-D na cvičáku funím a trpím :-p mijuš,no fakt bež..já se přiznám,byla jsem potentovaná až za ušima a nešla jsem nikam |-|...fakt tam budeš mít ložisko..teď mě napadlo..homeo se nesmí kombinovat s lékama,asi to potom neúčinkuje. petruš...zkus,jsem zvědavá,jestli to zabere a budeš jako motorová myš ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :-) Tak jsem byla na te zkousce a kraaasssneeeee x-) x-) Zkousela jsem si od ni i zavoj a nadhera x-) Jinak jsem byla po obchodech...v Mangu se mi nic nelibilo, ve Frech C. docela jo a meli tam spustu tech kalhoto- satu :-N Moc hezke veci meli v Bennetonu a v Karen Millen... Nakonec jsem si ale vybrala v Zare...v ramci setreni ;-) Koupila jsem si kremovou volnejsi halenku s vystrihem a vazankou do toho vystrihu. Material je lehounky a lehce pruhledny. Da se to pak nosit i do prace 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fris no taky sem podelana, bojim se co to bude a hlavne jak me budou vysetrovat ale tim ze se to zvetsuje a zacina to bolet budu muset :-( veru jeeeeeeeeeeee takovy halenky primo zboznuju x-) covece jak ja sem mohla zapomenout na Benetton? dyt to je jeden z mych favoritu, asi proto ze uz jsem tam nebyla veky, nikde to tu nemaji :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mius, maji tam nadheren saty do prace...za 45 coz mi prijde docela ok vzhledem k tomu jake jsou hezke a kvalitni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda neuzivam nic jineho nez homeopatika, ale neporadim vam .... akorat vim, ze na nervy je Ignacia Na hubnuti nepomuze nic nez pohyb a spravna strava :-D :-D :-D :-D :-D :-D .... ja mela radost, jak jsem se dneska hybala .... hodku jsem chodo-behala s Tangem a pak hodku na pilates ..... a ted jsem to zazdila dvouma chlebama (sice celozrnnyma), ale s marmeladou (sice bez pridaneho cukru, ale stejne :-D) ..... ja to vidim, ze po 3 tydnech marnyho dieteni si dam 3 dny hladovku a bude :-D :-D :-D :-D I kdyz si myslim, ze az mi uplne klesnou hormony, tak to taky pujde lip. Holky, nevite, co by mohlo znamenat, ze Tanga svedi ocicka? ver, jsi sikulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ver, kdy uvidime saticky?
Odpovědět
Profilova fotka
Jos x-) Jak vis ze ho svedi =-) Napada me, ze uz je dost zarostly a chloupky ho drazdi v ocich...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, nejsde mi to stahnout z founa na comp |-| N po telefonu nevi co s tim je, takze se na to musi podivat. Zitra sem ale ukazku hodim. Jsou nadherne x-) stala jsem tam v tom sespendlenem vrsku v takovych tech tezkych Timberland botach a bezovych kalhotach, na hlave 2metrovy zavoj a nechtela jsem si to ze sebe sundat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
''bruchoceckoriť '' :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?