Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 ali chtela sem si ho v posteli posunout tak abych ho mohla dlachnit, pusu sem mu nechytla protoze ji mel dokora otevrenou, to bych nevychytala tak sem ho okamzite vykopla z postele. Od myho smudlinka bych to teda necekala emoticon
4. lis 2010 ve 13:06  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Teny mě jednou rafla, když jsme si hráli s kostičkou, tak jsem jí ju sebrala a přestala si jí všímat. A ona se mi pak přišla omluvit a vtírala se mi...teda mě pořád olizovala a chtěla být u mne. emoticon
4. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 mia, on ma pocit, ze je to jeho postel, a ze ty se mu v ni roztahujes. Ben taky vrcival. Co s tim, to nevim .... asi nepostet do postele emoticon
4. lis 2010 ve 13:22  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
Registrovala se 30. září 2010 na beremese.cz. Přidala 3911 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
Registrovala se 30. září 2010 na beremese.cz. Přidala 3911 příspěvků. Má 1 přítele.
 mia: tim jsme si taky prosli emoticon Ja jsem pejskovi neustoupila a delala dal, co se mu nelibi, i kdyby me mel kousnout (stejne nekousne nejak brutalne - max. stiskne, jako vyhruzne). Rozhodne mu to nesmi jen tak projit - to by bylo 1:0 pro nej a myslel si, ze je to ok.
4. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
 mia: zareagovala jsi dobre. Jeste bych delala urazenou a ignorovala ho, pak by mohl jako Tenulka prijit a dolejzatemoticon
4. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 jo, mijuš, tak na něj. A ignorovat pěkně. Pokud ale děláš něco, co se pejskovi nelíbí, tak bez ignorace. Páč kdybych začala Sáru ignorovat při česání ocasu, tak by byla nadšená emoticon a nebuď z toho smutná. Každej normální pes si to zkouší i když teda v pubertě, ale zkouší to. A pokud nejsi pevná v kramflecích, tak to zkouší dál a dál.
4. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
 vzdyt noel ma jeste pubertu ne? emoticon u chlapu vsech zivocisnych druhu to trva pul zivota emoticon emoticon
4. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ali no ja sem z toho cela na prasky, ani jeden pes co sem kdy mela ani pitbull ani Canarie si todle ne me nikdy nedovolili a takovej malej usmedlanec co boji venku i popelnice si na me bude otvirat drzku emoticon
4. lis 2010 ve 13:40  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
 tak to byva - ti nejvetsi slabosi si musi najit nejaky cil, na kterym si honi triko emoticon (Ne ze by noelek byl slaboch, ale sebevedomi torchu pokulhava no)
4. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 mijuš, ale nesmíš zapomínat, že ani pitbul a ani doga (jestli myslíš Kanárskou dogu) nejsou takoví prdlí akčňáci. To jsou psi, co mají hodně vysokej práh vzrušivosti, prd je rozčílí a když už něco, tak je to teda fakt sakra velkej problém. Na lidi povětšinou neútočí a milují je. Kdežto chrti nebo třeba Dášenka mok, to jsou lovečáci, kteří reagují na sebemenší šust, jsou prostě tak dělaní. Pořád si něco musí dokazovat, povětšinou puberťáci až skoro do smrtí emoticon emoticon Nebuď z toho smutná. On to prostě zkouší. Tys udělala dobře a pokračuj v tom. emoticon
4. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
 nebud smutna - souhlasim s alllouskem. Takovyhle streva to budou zkouset proste porad emoticon . Vzdyt to znas .... Tisickrat mu reknes, at necumi, kdyz jite, a on to i po tisici prvni zkusi - co kdyby to ted treba vyslo, ze jo emoticon
4. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ali no byl to mix mezo Canarii a Malorkou, ale chrti sou praveze strasne klidni a hodni, on ma v sobe ale tu Saluki a ti sou prej nevrli a tak
4. lis 2010 ve 13:53  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 možná klidní, ale pořád je to lovec. Molosoidní plemena jsou prostě kliďasi a to se nemůže s chrtem rovnat. Molosoid lehne a čučí a zvedne zadek teprve, až když se mu někdo fakt blíží k pozemku a třeba ti naši vidí v dálce černou pohybující tečku a už metou k plotu, co kdyby jim něco uniklo emoticon
4. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
 je to original no emoticon emoticon , jedinej na svete svyho druhu. Mela bys byt hrda mio emoticon emoticon a vyzaduje individualni pristup emoticon
4. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 a zase to vyváží tím, že je hrozně krásnej emoticon náš Matýsek je taky strašnej gauner neposlušnej. Teda povely umí skvěle, přijít na jedničku, ale jak se mi někdo nelíbí, tak ho vyštěkává. Ale je to prostě modelka, tak je mu vše odpuštěno. Miška je taky gauner, ale zase vypadá jak tupounek, tak je mu taky vše odpuštěno. emoticon emoticon
4. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
 Alenko malá Desenská..potřebuju radu..jak odnaučit psa v noci štěkat a plakat, když je páníček na noční..kámoš má stafordího kluka 12 let, ted se s nim odstěhoval od rodiny (rozvádí se) do podnájmu a jak jde na noční tak tam pes do tří do rána vyvádí, a lidi v baráku šílí..
Je mi ho líto, protože mu chybí rodina, během 14 dní je ve třetím jiným bytě emoticon ..ale nějaká rada, jak ho to odnaučit?
4. lis 2010 ve 14:11  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 smarja ja teda naladu, hypoteka se zas zdrzuje, problemy a muj usoplenec ke kterymu se chodim dycky uklidnovat na me vrci emoticon
4. lis 2010 ve 14:21  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Ten náš blbounek se taky všeho bojí...venku na zahradě běhá jak šílená a štěká na každého ptáka, souseda, atd., ale jen když ví, že ji jistíme. Sousedi mají RR a ta štěká jen na zvonek jinak nikdy. Jo a nemluvě o tom, že pes neví, jak vypadá, takže asi stejné mínění má o sobě naše jorčí poseroutka a stejné třeba alllenčina berňačka. emoticon Jen Teny je větší neurotik. emoticon emoticon emoticon

Sari, tak toho tvého kamaráda bych za souseda nechtěla. emoticon emoticon emoticon
4. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 jinak m si koupil prirucku jak zit v cr pro cizince, to mi zvedlo naladu emoticon pri odchodu z restaurace reknete nashledanou vsem emoticon emoticon emoticon to napsal nejakej vtipalek emoticon
4. lis 2010 ve 14:33  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 mia emoticon .... to nevis??? a to jsi Cech? emoticon emoticon

Nic si z toho nedelej, Noelek jen potrbuje vysvetlit, ze postel je tvuj pelisek, ne jeho. Ja osobne bych asi mela pelisek u postele a zakazovala bych mu do ni lezt a odkazovala bych ho na jeho.
Ja jsem dneska spala s Tangem ve vedlejsim pokoji, abych ho mela na ocich, kdyby neco a hned vecer jsem mu zakazala lezt do postele a celou noc to ani nezkusil. Myslela jsem si, ze se rano probudim vedle nej, ale vubec se nenamahal. Navic je uz zvyklej spat dole a vubec se mu tam nelibilo. Nemel prehled, co se deje.
4. lis 2010 v 15:01  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Tak to by mě zajímalo, co tam píšou... emoticon
4. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
fotoportrét
fotoportrét
cesmina
 jos.: nedelej si iluze. V jednom dile It's Me or the Dog (myslim) jsem videla, jak je v noci nataceli v loznici. Pes usnul u postele, dvakrat ho vyhodili, a pak tam vlezl, kdyz tvrde spali a tesne pred budikem se vzbudil a seskocil zpatky do svyho pelicku a oni z neho byli nadseni, jak to zvladnul emoticon emoticon
mia: chaa, to si jeste uzijete emoticon
4. lis 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Jak to tak čtu, tak jsem ráda, že Tenule nespí v posteli, v ložnici je zátarasa, spí v pracovně ve svém pelíšku. A ráno příjde k ložnici, trošku zadupká o plovoučku a když má panička náladu, tak si ji vezme do postýlky...má to jakoby za odměnu. I když je to skoro každý den. emoticon
4. lis 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 no nektery rady sou celkem ok, jakoze se v cr nanavsteve zouva ( v uk moc ne) ze cerveny karafiaty se nehodi jako darek atd ale kdyz jsem si predstavila jak ten chudak cizinec odchazi z restaurace a nahlas se se vsema louci emoticon emoticon emoticon
4. lis 2010 v 15:39  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Sári, jediny, jak ho to jde odnaučit, je postupně. Tzn. že večer odejde (když nemá noční) jakoby nic, bez loučení. Za 5 min se vrátí zpět. Bez vítání jakoby nic. A postupně prodlužovat. A dělat, že se nic neděje. Musí se učit postupně, jako štěňátko. Dělá to i přes den? emoticon Jinak mu koupit nějakou hračku, kterou se zabaví. Nenutit mu ji, jen si s ní hrát před odchodem a pak ji jen tak mimochodem odložit. Je jasny, že pes nikdy nechce to, co mu dáváš, ale to co je tvoje emoticon A potom dlouuuuhá procházka před odchodem, aby byl pejsek unavenej.

petruš, moji psi spí v posteli a když je šteluju, tak dělaj že spí furt a ani se nehnou a to je můžu otočit i na hlavu. Není to o spaní v posteli. Jsou i jiny chyby, kterých se člověk dopouští.
4. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jo a naše Sára to má opačně. Myslí si, že je děsně malá a tak se válí po klíně, hraje si např. s Terezkou jak tajfun, tak ji musím trošku krotit, aby z ní neudělala placku, hajá na klíně, snaží si lehnout na polštářek jako ti ostatní apod. emoticon emoticon
4. lis 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jé, a ještě jsem blbě četla. To je vyloženě stres toho pejska. Kámoš udělal chybu, že ho šoupl do neznámýho prostředí a tam ho nechal. Pokud dřív bydlel např. v baráku, tak v bytě jsou naprosto jiny zvuky. všechno jde slyšet a pejsek se bojí. Musí fakt postupně, ale je to běh na dlouhou trať, jako ostatně vždycky, když člověk chce něčeho dosáhnout. My problémy měli taky. I když jsme postupně odnaučovali, tak Sára a Káťa byly totál ničitelky, vždycky jsem našla něco rozkousanýho. Teď už je to v poho, ale až začneme učit holky, tak to bude něco, protože Jolka je závislák a Terka je štěňátko děsně prťavy.
4. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 allli, jen jsem tím chtěla říct, že Teny ví, že to je pelíšek paničky a pánečka a ne její. emoticon
A to je přesně ono...oni si neuvědomují velikost vůbec, takže Teny netuší, že je trpaslík a Sárinka, že je proti Terezce obřík. emoticon
4. lis 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 mia, když zas narazíš na nějaký špek, tak nám to sem hoď ať se pobavíme. emoticon
4. lis 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Muis, kde to koupil? Ja bych to koupila tomu mymu emoticon emoticon
4. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš