Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
me z tech raubiru klepne, chteli psi parecek ale tech uz je malo tak dostali mini kosticku s polevou a oni to vyplivli nastvane :-D nakonec se noel rozhodl ze lepsi neco nez nic a sel to vsechno posbirat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mius, Noelek je chytry jak opice... :-) Ale jinak hlad na ne!! ;-) Tak jeste caj a jdeme spinkat...vecer se mi nechce jit spat a pak v praci usinam |-| :-N Dobrou!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrouuuuu berunky moje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ráno :-) my měli s m zase výměnu názorů. 8-( Tento týden je v práci celej, vzal šichtu za kohosi, takže se nevidíme vůbec. Já ráno jdu do práce, on spí, on přijde z práce, já spím. A včera mi říkal, že jen tak z prdele zkusí, kolik těch dní po sobě vydrží. Tak jsem mu říkala, jestli není prdlej a on že ne, že to myslel ze srandy. A dneska na mě vybalí, že jde v pondělí zase do práce. Tak mě to naštvalo, protože tam zaučoval nějakou slečnu, aby to mohla brát místo něho a jezdil s ní a když jsem se ptala, proč ne ona, tak protože by to přece chudinka nezvládla. (ale všichni ostatní to zvládnout museli 8-( ). A on mi to přece říkal 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
alli - to je chlap, no .... ale pozor na slecnu :-N Tango vcera doma vydrzel, jenom nam sundal jednu sprcli ze zabradli :-D a vsechny hadry a uterky, ktere se daly sundat a to je vsechno .... a pak se mazlil a mazlil a mazlil :-D. Stejne clovek musi byt porad opatrny, kde co nechava. Nez jsme odesli, tak jsem z te uterky, kterou strhnul dala pryc sklenenou poklici. Vcera mi zdrhnul nahoru a kdyz jsem tam prisla, tak desne maval ocaskem a pak se otocil a sup do loznice a sup na postel :-D :-D ..... ja teda musim rict, ze ja bych uz vymekla a normalne ho brala nahoru. M. mi za to nadava ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
josef, to je přítelkyně jeho kamaráda. Ale stejně mě rozčiluje, chlap jeden paličatej ]-( já bych byla vyměklá už dávno a u m si to prosadila :-N :-D A nebo by prostě přišel před hotovou věc. V tomhle jsem hrozná. Ale je fakt, že jsem mu to řekla rovnou, ještě než jsme měli psa, že prostě bude v posteli a hotovson. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja musim vymyslet, jak to prosadit ..... musi to byt rozhodnuti m. :-D :-D :-D :-D .... jako nase svatba :-D :-D :-D all - tak to je spis gentleman, ne? M. by byl stejnej.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, on gentlemanuje na všechny ostatní a na mě sejří. Já doma dělám chlapskou práci, páč mu se nechce, nebo dělá zrovna gentlemana na jiny. 8-( teda ty to máš vymakany :-D já tohle nikdy neuměla. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no po 13 letech se naucis hodne veci :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže ještě 8, hm, dlouhá doba :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josef rano az bude m jeste v posteli di dolu udelat snidani a nech otevreny dvere do loznice, jak k nemu skoci do postele a bude se tulit tak je strasne tezky ho vykopnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, pravda Mijuš, to je dost dobrá taktika :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja takhle m budim kdyz mi nechce vstavat, jdu jakoze pustit ven raubire a jaaaaaakoze ale uplne omylem zapomenu otevreny dvere do loznice a jak je pak pustim zpatky do baraku tak vsichni nahodi sprint jak svina a rovnou do loznice a vsichni skoci na m do postele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mia, to je dobra taktika, az na to, ze snidane dela m. :-D .... ja se vzdycky valim v posteli posledni :-D :-D .... ale ja se premuzu a vstanu, za to to stoji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdááááááár :-) Jsem byla dneska v Přešticích na hrobech, a na nákupech s maminkou mojí :-D a ted jsem nějaká unavená :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zííííííííííííííííív :-D Alenko čtu super knížku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.knihycz.cz/kmotra--P17695 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak m rekl ze si veme dva dny volna a celej den maka nahore v kanclu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
delam si zelnacku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježíši ted to tady neteř motá..jaký je i/y..děti byl. ? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
píšu si :-D co tu řešíš za trubárničky? :-D :-D Já bych o dětech teda nepsala, ale když už, tak bych napsala byly. Na děti jen tvrdě, když měkce, tak zvlčí :-D :-D dneska jsem byla na cvičení ještě větší lemra než minule :-N :-D příště si stoupnu k zrcadlu, ať na sebe vidím a aspoň se zasměju. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Ty deti... takze byly ;-) Ja ted visela dve hodiny na skypu s brachou... domaci ukol z angliny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rubi, to si přesně pamatuju, jak nám říkala učitelka, že žádny ty, ti (v případě ty koně, ti koně nebo jak to bylo) :-D :-D hele, vysvětlete mi, proč když posledních pár dní na něco šáhnu, tak mě to kopne. :-N už mě to fakt neba, dostávat furt šlupky. Ať šáhnu na dveře nebo na psa, vždycky mi to dá prdu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teda, já mám dneska nějakej šikul den. Teď mi ve sprše vypadla taková ta megera na konci a mám po sprchování. :-N To musím zítra někde koupit :-| ták, přeju brou noc všem ve spolek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc Ali! :-) Jakpak se dneska mate? Si predstavte, ze Gim ted nechce, vecer jak prijdu z prace, na prochajdu =-) =-) sice jen kolem baraku, protoze uz je tma, ale muze si cuchat patnily a travnik pred domama... N byl posledni 3 dny vecer doma, tak jsem si myslela, ze nechce trhat smecku, ale dneska jsme samy a zase nechce!! Tak nevim jestli je to zimou nebo cim, ale jeste pred tydnem ven strasne moc chtela... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
veru se nediv, je uz zima :-D ja se nacpala zelnackou a premyslim o te cokoladove zmrzline co mam schovanou v mrazaku :-N pozdej pudu do vany ale ted je v tv moc zajimavejch veci na to :-D heldam na internetu dekoratery na ten novej barak
Odpovědět
Profilova fotka
Co je to dekorater? =-) :-D mi prijde, ze v tv nikdy nic neni :-S ja jsem ted mela pulku trojbarevne milky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vždyť jsem řikala, že tvrdý :-D Verunko - buď ráda..já dneska vzala Sárinku ven k řece, byla jsem zmrzlá jako led a to šídlo lítalo, lezlo do řeky, viselo na stromech, hrabalo krtky a nechtěla vůbec ale vůbec domů.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru no potrebujem vymalovat a udelat nejaky maly spravky na ktery neni potreba primo disagner ale nemuzu nic najit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
veru neblazni, dneska je Watchdog, Katie Price, Celebrity Juice, prave dneska je skoro jedinej den kdy je na co koukat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?