Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale ja luzovou nelada :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooooo žůůůžovouuuuuuuu x-) :-D Aloušííííííííííí už jsi to viděla? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, fialovou ještě teda. :-D Sári, ještě ne, ale když jsi to tak vychválila, tak se na to co nejdřív podívám :-) Tak brou noc kočky moje. Paáááaaa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, tak ja nic no. :-S Tak dobrou...i kdyz mam pocit, ze si tu spis posledni dobou pisu sama.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrouuuu Alenko :-)
Odpovědět
pardon za nepritomnost, chrapala jsem :-N . Doufam, ze usnu i v noci =-) . Ale musim se do vikendu vylecit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja stahuju fotky :-) petruzs dyt sme si s tebou psali, akorat potrebuju roztridit fotky tak sem tu nebyla, tu nemuzem byt celej den
Odpovědět
Profilova fotka
eek, ani zuzovou ani fialovou, nejsem zadny zuzu, bezovou a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš - vždyt jsme si povídaly :-N Kvůli tomuhle knourání, kterýtady už jenou bylo a nás štvalo, jsme už jednou málem přestaly chodit 8-( Mio ty si bereš stan a hotovo :-D
Odpovědět
jaky knourani? Tak jsem nemocna no - jsem si jendou postezovala, a uz me maji za fnuknu :-D . Knourani je u nas normalni. Dneska jsem drzela Dasu na dvore, protoze se vyvalela v necem moc dobrym a poprve jsme ji teda museli vydrhnout. A knourala tam teda poradne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja stany nerada :-D fil v nejaky chutovce poradne doufam se vyvalela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fil - to nebylo na Tebe :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no, radeji jsem to moc nezkoumala , ale mela to rozmazly po celym hrbete, kravka 8-( . Fakt supr parfem. Tipovala bych to na nejakou shilou tekutou kapustu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo to oni umi vybrat si nejakou poradnou chutovecku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a vubec, proc zrovna mam mit stan kdyz jsem evidentne jedina s dobrym vkusem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to řekl kdo? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari, jaký kňourání?
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš - kníííííí kníííííííííííííííííííí :-D :-D :-D FB ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzova a filalova? :-N to rikam ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde to vázne :-D já si jdu pustit ještě jednou ten film x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj cholky!! Uz jsem tady!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verouškůůůůůůůů ahoooj x-) x-) x-) sláááááááááávááááááááá x-) jak bylo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, bylo super x-) Fakt jsem si to tentokrat skvele uzila...a taky nam vyslo pocasi x-) Jedine co nam nevyslo, je cesta zpet 8-( Hruza |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Copak? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takze pro vsechny co nekdy pojedete, nebo chcete vedet o problemech, ktere Vas mohou potkat na ceste se psem do UK: Trajekt jsme meli rezervovany na prave poledne. Do Francie jsme dorazili v pohode, zase jsme stacili vykoupit Auchan :-N Razitko v pasu od veta nesmi byt mladsi 24 hodin a starsi 48. V devet rano jsem teda vcera s Gim jela na veterinu. Pan veterinar byl vyjimecne prijemny a na Gimli hodny. Bohuzel ale z nejakeho nepochopitelneho duvodu misto 9 napsal 15:00. Ja jsem si toho nastesti vsimla, tak mi to prepsal na 11:00, coz by bylo ok. Nanestesti jsem se pak uz ale nepodivala znova, protoze on to jen prepsal, ale uz opravu nepodepsal 8-( Kdyz jsme pak v Dunkerque ukazali Gim psa, tak nam celnice rovnou rekla, ze to je prepsane a ze nevi, jestli to je 11 nebo 15. Poslala nas do office, at se na to nekdo podiva a my to vysvetlime. Mohli jsme dokazat, ze to nemohlo byt ve 3, protoze to jsme tankovali benzin nekde u Prahy. Slo videt, ze to bylo te pani urednici moc lito, ale nepustila nas. Chapu, ze o tom nerozhoduji oni, ale vladni organizace DEFRA. Takze jsme museli volat tomu ceskemu vetovi, at na celnici ve Francii zafaxuje cislo cipu, datum aplikace pripravku, cas a nazev... To nastesti do 30 minut udelal, ja jsem ale mela nervy jak blazen |-| S tim faxem jsme pak museli k francouzskemu vetovi v Dunkerque, aby to potvrdil do Gim pasu. Nakonec to vsechno dobre dopadlo a odcestovali jsme, ale misto ve 12 az v 16:00. Stalo me to hrozne nervy, 4 hodiny zivota a 10 euro... Takze holky, vzdycky si v tom pase kazdy udaj nekolikrat zkontrolujte. Jsou fakt strasne prisni |-| Pry kdyz nemusou precist nazev vyrobku, ktery aplikovali, tak Vas vrati taky |-|
Odpovědět
Profilova fotka
A pak se jeste na dalnici do Londyna prevratil kamion, zablokoval celou cestu, tak jsme si postali v kolone :-S Domu jsme dorazili ve 21:30 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ver - tak to je teda pakárna ]-( Ale hlavně, že jste doma v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne, Sari, to je hlavni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Berunky jdu chrrrrr...zítra jdu skoro po měsíci odpol makat, tak nemůžu vyspávat do alelujá :-D Veroušku jsem ráda, že jsi tu zase s náma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, diky ;-) Ja uz jdu taky spinkat...Mam toho za ten dnesek uz dost... Dobrou! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?