Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 no podle mě to tak myšleno bylo, vzhledem k tomu, že bylo řečeno, že všichni tady Péťu podpoří a podrží, jen já ne... nebudem to řešit, jdu vařit oběd, tak nikdo nedepkařte, venku je hezky, pa
19. zář 2010 ve 12:39  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 petrus, stalo se ti neco???? Na ty usi ja bych sla, bolet to bude chvilku a pak se budes citit lip ..... kamaradce prisivaly obe usi, ale bylo to jeste na zakladce.
K tomu vyroci, co treba nejaky listky na koncert nebo na nejakou akcicku?

Tady je hnusne, prsi uz od rana emoticon

Ja a ja vsechny akcenty miluju, ostravsky, plzensky, brnensky .... Ja si to vzdycky hrozne uivam, me se libi, ze je to takova specifita kazde te oblasti.
19. zář 2010 ve 12:43  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 sim, tak je logicky, že nebudeš podporovat něco, o čem jsi přesvědčená, že je zbytečná blbost. Všechny tady dáváte svým psům na zadek, kromě mě (a teď i miušky) a já vás v tom rozhodně nepodpořím, páč podle mě je to prostě blbost. Když podle vás ne, prosím, ale neznamená to, že nejsem kamarádka. Nesmíš si to prostě všechno brát tak k srdci. Vždyť by ses za chvilku zcvokla. My jsme rády, že tě tu máme a jestli budeš ještě chvilku pochybovat, tak ti přijedu naliskat nebo něco emoticon A kdybys fakt pochybovala a já ti jela naliskat, tak udělej o porci víc, jo? emoticon (a opovaž si to brát osobně emoticon )
19. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 nas pes se nudi .... a venku je taaaaaak hnusne emoticon
19. zář 2010 ve 12:48  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 brambory ve šlupce jsou na plotně a jdu dát péct kroupová jelita, dáš si? emoticon a já psovi na zadek nedávám emoticon emoticon
19. zář 2010 ve 12:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
 Brýýýýý ráno emoticon a sem hned na.raná emoticon

Sim ty jsi strašnej suchar, všichni pochopol, že to byla legrace emoticon Ty jsi strašná urážlivka..ty jsi taky měla pindy okolo toho na co jsem šla...a bylo všechno OK.

Fakt jak děti na pískovišti.
Zdar mějte se tu.
19. zář 2010 ve 13:04  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 allli, ja od vcerejska nedavam na zadek, ale stipu. Jen si myslim, ze to bude brat stejne.

josef, nic se mi nestalo, ale m je od stredy pryc i nasi odjeli na dovolenou, tak jsem sama a nejak se mi nic nechce.
Listky jsou dobry napad, ale kdyz mam pocit, ze ted zadna akce neni. Leda ze bych koupila listky na Guns'n'Roses, ty jsou tady akorat na nase vyroci. Teda jestli jeste listky jsou?
Prave detem ty usi neboli, ze je mekka ta chrupavka, ale u nas staresin?

Sim, ty kamoska jsi a basta. Prave proto, ze to neschvalujes kamosky jsi.
19. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 joooo, brambory si dám, maso nejím, ta udělej větší porci těch brambor emoticon

tak a ještě se někdo naštve a já za chvilku projedu celou čr. emoticon

petru, to je lepší. Ne aby to bolelo, ale aby to bylo nepříjemny. Ty to máš těžší. To, čeho si naše sára ani nevšimne, tak tenulku bude bolet.

jo, lístky jsou dobrej nápad, ale teda trochu drahej emoticon
19. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 alli, ja jsem zkusila toho naseho lotra vytrepat za kuzi vzadu a on se po me ohnal, ale kdyz vezmu do ruky noviny, tak stahne zadek a mizi .... a to mam jenom jeden srolovanej list emoticon ..... tak ja nevim

Petu, vzdyd to nemusi byt hned ta akce. Ja dala m. listky k ukonceni skoly a je to az v rijnu.
19. zář 2010 ve 13:20  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 josefko, za prvé je to štěndo a ty mu nesmíš dovolit, aby se ohnal. Tzn. vzít za kůži a podržet u země než se uklidní. Neřvat, prostě klídek a hlavně žádnou silou. Prostě light tak, aby držel, pak ho pusť a pochval. Noviny jsou hnus fuj. To se nedělá. Má z nich strach. emoticon
19. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 allli, tak listky by mohly byt drazsi, protoze by to byl darek i pro mne.

Jenze Gunsici jsou vyprodani a do konce roku tady v CR nic poradneho neni a divadlo by ho asi moc neomracilo. I kdyz bude tady divadlo Sklep a mrknu, co hraji v Huse na provazku.
19. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 josefko, taky to mohl brát jako hru, ne? emoticon
19. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 ali, hra to nebyla .... nekousnul me, ale ohnal se jako by mi rikal: "jeste to zkus a kousnu te" emoticon ... ale to podrzeni u zeme na nej neplati .... kdyz ho jakkoliv zkusim podrzet u zeme, tak dosane uplne panickej zachvat a zacne bojovat jak o zivot. Jinak tema novinama jsem ho jeste neplacla, ja mu spis vyhrozuju .... a rikam si, jestli neni dobry, kdyz se neceho boji.
19. zář 2010 ve 13:40  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 on vyvádí, páč tě bere jako rovnýho. Setrvej a drž. Ne násilím, hlavně mu neubliž. Tím, že ho pustíš mu říkáš, že je silnější. Vsadím se, že má děsnou radost. emoticon Tohle se nedělá akorát u psů, jako je naše Sára. Nízky sebevědomí, prostě bojka, ale Tango je zdravej sebevědomej pes. emoticon
19. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 A nebo ho vem prostě na véču emoticon můj m by to ocenil emoticon
19. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 No jeste uvidim. Kdyby nekoho jeste neco napadlo, tak dejte tip. Veceri a kytku mi da nejspis on.
19. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 a jo, to výročí máte vlastně oba emoticon
19. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 josef tak mu taky porid tu interaktivni hracku, raubiri sou z toho uplne na prasky, furt s tim hrkaji, jim poridim i ty slozitejsi levely, ta co mame se menuje Dog brick od Niny Ottonsson, ma to suplicky a do tech jim das malinkaty odmeny, klidne granulky je ma rad a zavres a oni se musi naucit to posouvat tak aby se na to dostali a jsou tam takovy jako poharky pod kteryma je taky odmena a musi to zvednout a pan co to prodavat rikal ze to davaji na hrani i konum, daji tam jabko kousek a ten kun to musi zvednou za provazek v zubech aby to jabko dostal emoticon
19. zář 2010 ve 13:55  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 mijuš, to je bomba, takovy hračky. Neprodává se i něco takovýho u nás? Já tu totiž nic takovýho neviděla emoticon
19. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 allli, u nas vim jen o krmicim micku, co do nej pejsek stoucha cumackem a za to mu z nej vypadne mlska. Ale Teny to nechapala. emoticon
19. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 alll: Dasa ten micek ma a je z nej nadsena. koupila jsem to normalne ve zverimexu v nejakym tom ochodnim centru, kde jsou dobre vybaveny ... Dokonce to vydava i zvuky, coz ji jeste vice "rajcuje" emoticon A pak na internetu jsou taky ty hracky k prodeji.

josefka: tohle na Dasu taky neplatilo. Ale plati na ni, kdyz ji znehybnim (ona sedi a ja stojim a mam jeji zadek mezi kolenama) a drzim za cumak -- pak se po case uklidni. Poznam to podle oci. Kdyz ma ty svy zachvaty silenosti (nebo driv i kousani). tak ma uplne rozsireny zornicky, ze ji neni videt duhovka. Kdyz je v normalnim stavu, tak ma oci "normalni". Treba ji i "vrčivě" vysvetlim, ze takhle se nam chovat - neprijemnym vyhruznym hlasem ... Noviny na Dasu taky neplati - chce je chytat a zrat emoticon A pak ji vicemene uklidnuju slovem i hlasem (po nejaky dobe, aby to nebylo hned "tytyty" a pak "ťuťuňuňu" emoticon ) Na brani za kuzi taky reaguje ohnanenim se (ale ted uz ne zle, spis reflexne). Ono to pro ne ma pry vyznam takovy, ze je chces zakousnout. Tak ji spis chytnu za cumak (viz vyse), to funguje .... A pak jsem ti psala do Vareni, ale asi se to neposlalo, ze se nam hodne osvecilo domaci voditko! Fakt vyborny vynalez, mela ho jeste pred par mesici (uz jen asi dvacet cm). Jde o to, ze kdy na psa sahas, nebo na obojek, tak vystartuje, pokud ma zrovna to "zkouseci" obdobi, ale pokud ho vezmes za voditko, tak je to ok. Zvlast, kdyz nekam zaleze ... Trestem muze byt i to, ze neco provede, a jde na chvili za dvere .... to samozrejme nemaji radi, chteji byt s vama.
19. zář 2010 ve 14:56  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 K tematu "pes a jeho zadek" emoticon : kdyby nebyla Dasa tak silena, tak bych to nedelala. Jednak mne obcas tak vytoci, ze mam rudo pred ocima, a to jsem vazne klidna a mirumilovna bytost. Ale to se spis nastvu a nekde se zavru a nechci ji ani videt. Na ni nejaky klidny domlouvani proste neplati - ona na to neslysi, kdyz ma ty svy magor-stavy. Ted, kdyz je malicko klidnejsi, "rozumnejsi", a vi co je spravne a co ne, tak staci treba jen syknout, nebo zvysit hlas a je to ok. Ale jsem presvedcena, ze kdybysme na ni ze zacatku nemeli tvrdej metr, ze ted uz nam skace po hlave .... vsak vite, jak jsme s ni ze zacatku bojovali. Zacalo se to lepsit az od ty doby, co ji nastala tvrda vojna a ted jsme vsichni spokojeni emoticon .
19. zář 2010 v 15:03  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Za čumák taky chytám, když v amoku štěká po zahradě. A to jdu pro ni a fláknu ji domů a my jdeme ven a ona může být venku jen když neštěká.
19. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 fil, reflex to nebude, protože pokud něco štěně udělá, tak jeho psí maminka ho chytne právě za tu kůži, tím mu dá najevo, že takhle ne. Pokud štěně štěká a maminka nechce, zcvakne mu zoubkama čumáček a drží ho zavřenej. Tohle všechno se učí štěňátka u maminky formou vtiskávání do 7. týdne věku, poté už je to socializace a pokud pokračuje člověk tak, jak štěněcí maminka, tak se se psem skvěle domluví. Žádnýho mýho psa by nenapadlo se po mě ohnat, ale to proto, že to zřejmě dělám jinak. Pokud jste někdy viděli Desenskýho nebo Cesara v akci, tak ti to dělaj na cizí psi a drsně (na můj vkus a pokud to někdo dělá, tak to musí umět. Já bych si na to netroufla, proto to dělám jinak.) Ale důležity je, vytrvat. Pokud jednou psa chytnete jako štěňátko za krk a on se začne ohánět (hlavně žádny drsny vytřepání), tak to je logika. Pokud ho zklidníte, příště už to neudělá. Pokud ho pustíte, tak vyhrál. Takhle pejsci uvažují. Ale samo funguje víc věcí a ne jen tohle. Člověk se prostě musí řídit svým citem a hlavně uvažovat u psa jako pes a ne jako člověk. Hlavně pes není dítě, ale pes. A pořád jím bude.
19. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jinak, každej pes je individualita a proto je třeba to zkoušet jinak, třeba jako fil. Někteří klidnější jedinci reagují na pouze na tón, jiní jsou tak prdlí (třeba Dáša), že ani kdyby je někdo na ostnáč namotal, tak prostě neslyší, nevidí. emoticon
19. zář 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 alll: ja jsem to myslela tak, ze pokud ji ted chnapnu za krkem, tak mi prijde, ze se proste lekne a instinktivne "chrani". Podobne jako kdyz si hrajou s jinyma oharema a navzajem se kousaji a hopsaji po sobe
19. zář 2010 v 16:15  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 ted teda Dasa vydesila me i krysy - Jako by tu neco spadlo ze stolu - takovy zvuk to byl ... a pak koukam, a ona ze spani mlati ocasem o zem emoticon
19. zář 2010 v 16:18  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Tak my jdeme s Tenulí uklidit to auto, vůbec se mi nechce...kdyby mi ho sarinka vyčistila, to by bylo bájo. emoticon
19. zář 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 fil, to jo, protože se přece nebudou podřizovat cizím psům, že emoticon Ale to máš fuk, je složity začít s tím, když to pes nezdná od štěňátka. emoticon

Miška tak taky klepává emoticon emoticon

petruš, taky bych Sárinku potřebovala na autí emoticon
19. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 tak to netusim jestli ty hracky maji i v cr, ja myslela ze jo, kouknu na internet a jestli ne tak jim to musime vsechno nakoupit pred odjezdem emoticon
jsme si zajeli koupit mnam zradylko a ted si debuzirujem, decka dostali psi parecky a okraje z parmske sunky a koupili jsme jim nejaky luxusni granule s lososem a meg to vyplivla emoticon
19. zář 2010 v 16:52  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš