Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
No proto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ano sefe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se jen bojim, že to pak bude bolet, to prej totiž bolí hrozně. Hlavně u nás starších, u malých děcek to nebolí.
Odpovědět
Profilova fotka
Prosim tě, když to přežil i takovej kakan :-D jako je naše Mijuška, tak to dáš s nohou za krkem ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No taky je blbý, že mě v tom m nepodporuje, ale půjdu do toho...snad nebudu litovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš - jestli myslíš, že to potřebuješ tak jdi do toho..my Tě podporovat budeme :-) ..Sim asi teda trošku míň, ale taky :-D :-D :-D Brýýý ráno Sim :-D :-D Jdu chrrr, všem dobrou noc a papa zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teda nová série Hledá se táta a máma - mazec, máme se na co těšit. :-D Dobrou noc sluníčka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš, jestli to chceš, nech si to udělat. Známe chlapy a on tě podpoří, až budeš mít ouško připlácly. jsem dneska od 6 vzhůru. Jsem šla venčit a nějak jsem pak nemohla usnout 8-( a taky jsem dneska sama doma :-) jo a bré ráno. jo a miu, když už bys chtěla saluki, tak asi jedině od štěnda z dobrýho chovu, protože pokud je to, jak všichni říkaj, tak asi nebude dobry mít ve smečce saluki co něco zažil.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky :-) Teda tu sa toho zasa popísalo. :-) A pozerám, že sa tu včera popíjalo :-D , sakra kde som bola? :-N Darlin si našla novú kamarátku. Na dvorek sa k nám nasťahovala neviem odkiaľ žaba. A Darlin sa jej snaží vysvetliť, aby sa spolu hrali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den! Dnes je krasne. Musim pokracovat v tom prani a chci si po dovolene uklidit auto (myti necham na m az se vrati), ale vubec se mi nechce z postele. Meddy, Tenule miluje zaby, jezky, vse co se hybe. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemate tip na darek k vyroci? Jen neco malickeho. Loni dostal maly svatebni dort.
Odpovědět
Profilova fotka
petrus ty si dnes aj spala? =-) No darček podľa toho, čo má rád, má nejakých koníčkov?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Od pul treti skoro do jedenacti prece staci. ;-) A pak si dachnu mozna venku na lehatku. On moc konicku nema...sport a pocitace, ale to mu kupovat nic nechci, to je vse drahe a my si davame jen malou pozornost. Ja mu dam snad zas ten dort, on dorty ma rad, ale prijde mi to bez napadu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, na tohle vymýšlení jsem hrozná. Mně nikdy nic nenapadne. Ale u nás to nevadí, m chce furt něco, takže vždycky vím co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petrus no ja by som bola odpálená... :-D Tak mu daj urobiť malinký dort v tvare počítača, alebo klávesnice.....
Odpovědět
Profilova fotka
all no u nás som ja, čo stále niečo chce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petrus alebo niečo ohľadne toho športu..... alebo ja som minule našla krásne tričká s nápismi, skúsim nájsť link ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja taky porad neco chci. Ale on potrebuje tak max obleceni, ale to mu davat k vyroci nechci. Vzdyt jsem spala skoro 8hodin, to prece staci.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vic jak 8hodin!
Odpovědět
Profilova fotka
petrus poslala som ti IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
meddy, diky. Mrknu az pozdeji, jsem porad v te posteli na mobilu, tady mi nejedou odkazy primo. Tak az budu na notasu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrus jasne, snáď ti to pomôže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chjo. Myslivci zase střílí ]-( takže dneska odpadá procházka 8-( a to je tak krásně :-| Doufám, že se postřílí navzájem.
Odpovědět
Profilova fotka
čaute, chtěla jsem vám tu ukázat nějaký fotky, ale koukám, že se tu do mě zase úspěšně rylo, tak snad někdy jindy, pěknou neděli... ;-( jinak petuš - kočka budeš tak jako tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale sim, nebud urazena, ja tvuj nazor chapu. Taky nefandim zbytecnym narkozam jen pro krasu. ;-) Pujdu na to jen proto, ze to neni v narkoze. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sim, to byla prdel. ;-) Neber si to osobně, prostě sranda. Každej na to má jinej názor. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už mě to moc nebaví ty narážky typu jako že nejsem dost dobrá kamarádka a tak... každej má nějakej názor, já jsem ochotná se pro člověka třeba rozkrájet a pomoct kdykoli je potřeba, ale říct svůj názor mi přijde normální :-( nebudu tu kazit náladu depkou, tak si užívejte sluníčka, papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sim, ale pokud dobře vím, tak nikdo tu nenapsal, že nejsi dobrá kamarádka. Nikdo to ani netvrdí. Vždyť mi tě jen škádlíme. A co se škádlívá, to se rádo mívá ;-) Tak nedepkař.
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo, to tady nikdo nepsal. A depku mam ja, tak tady muzeme depkarit spolu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já ne, tak přestaňte depkařit nebo vám namlátím oběma. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?