Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 jo, rubi, to je pravda. Neřvát na m před pejskem. To na m taky nikdy neječím, to mu to řeknu v klidu i když nasraněji, ale rozhodně si neberu Mišku a neříkám "ty můj chudáčku, ten m je hnusnej, ti ublížinkal" emoticon
18. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Ja ted praktikuju, jak jsi jednou radila - povalit na zada, to uz jsem delala, ale navic se nad nipostavit na zada... a muzu ti rict, ze supr, az me to prekvapilo. Jen se nad ni postavit na ctyri a okamzite na me kouka jak trubka, ani se nehejbne. emoticon

S tim vytahanim jsem videla i u chovatelu, maj 6 staffu a jsou zlaty, je to fakt smecka, ale neni se ceho bat, fakt jsou zkratka drzeny. Minule jejich fena vyjela trochu po Anie (mela po harani) a ta holka ji vzala ( a to neni zadnej Rambo) a toho 27kilovyho psa odnesla ve vzduchu za kozich az do gareze. Pes ani nepipnul emoticon
18. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Presne, nejhorsi je litovat a rikat "ten je ale osklivej, ten panicek, vid?" emoticon emoticon
18. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 *postavit na ctyri, tam melo bejt emoticon nevim, jak bych se postavila na zada emoticon emoticon emoticon
18. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jo, ale na to opatrně. To musí být fakt hodně velkej trest, aby něco takovýho pes zasloužil. Já to použila akorát na Matýska a i tak jsem se na to vypšoukla a radši koušu, protože Matýsek je takovej cíťa (cvaknu rukou na boku zadečku). On se probere a už poslouchá. Ale třeba když si hrajeme, tak jo, tak to se koušem, tlapkáme a já se nad ně položím a pak je opusinkuju. To je takovy nenásilny potvrzování toho, že jsem lepčí. emoticon I když se na mě pak vrhne i Sára a Miška a mám co dělat. A když se náhodou probudí i Kačenka, tak jsem totál mokrá, od toho oblizování emoticon
18. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Alli - no za prokousani tapety a zdi na ctyrech mistech je to zaslouzeny, si myslim emoticon emoticon
18. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 no, zaslouženy je to za napadnutí a trhání člověka emoticon za tapetu je lepší to vytřepání emoticon koukám, že holkám taky chutnaj zdi. Sára miluje čerstvě namalovany, to tam vyblejže komplet barvičku. Ale jak to už pokoní a vypadá to blbě, tak ji to nějak neláká emoticon
18. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 No jo no... ona je nekdy fakt, jak blazen, je ji pet mesicu a kdyz ji chytne amok, musim ji fakt zklidnit, protoze Obie ma chudak taky jenom jedny nervy, ale necha si vsechno libit emoticon Tak na ni nastoupim ja...
S tou zdi, to je hrozny... pokazdy je za to potrestana, strachy taha prdel po zemi a stejne to udela zas. Dneska stala vedle me v chodbe, a jakoby nic si olizuje tu diru, co tam vyskrabala... jsem myslela, ze ji poslu na Mars emoticon emoticon
18. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Jo a sousedovi takhle stene (stafordsirskej bull-terier) uplne "odtapetovalo" kuchyn... normalne odskrabal ten spodek, zavesil se na ten pruh napiru a tahal, az se do odlepilo az u stromu emoticon
18. zář 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 rubi a není třeba možny, že má málo vápníku? My dáváme jako doplněk vápník, hlavně ve štěněčím věku je to důležity. Ale když ho budeš kupovat, kupuj u veta. Musí tam být i víc věcí, než jen vápník, jinak to pejsek jen vyloučí.
18. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Ááááá malá Desenská ordinuje emoticon emoticon emoticon

Já teda nesnesu, kdyby měl na mě můj pes zavrčet, to asi byl teda mazec..na druhou stranu jak ten pes má říct, že se mu něco nelíbí? emoticon

Ááááááá malá Protiplastika taky ordinovala koukám emoticon emoticon emoticon
18. zář 2010 v 11:43  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 To me teda vunec nenapadlo emoticon Ale zase si pamatuju, ze kdyz jsme byli na prvni prohlidce u veta, tak se nas ptal, co davame za granule a rikal, ze do 6ti mesicu neni davat nic navic, ze je v nich vsechno potrebny... a pak se na ni podiva a kdyby ji neco chybelo, tak nam da, co je potreba. Tak nevim, ale po dovce tam jdem kvuli ockovani, tak se ho zeptam...

Jo a musim se pochlubit, ze mam schovany uz tri jeji mlecny zuby! Malokdo je najde a me se to povedlo a vcera mega ulovek, vyplivla na me spicak! emoticon emoticon
18. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Cau Sari emoticon
18. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 rubi emoticon emoticon emoticon No, právě je nejdůležitější ten vápník podávat do těch 6 měsíců, protože (jak jsem se dočetla na mnoha servrech a knížkách), tak psi ho potřebují pro tvorbu vápníku jak v kostech, zubech, chrupavkách, prostě moc. Ale musí to být právě kombinace. Nám vet řekl, že je to potřeba u velkých psů ke zdravé tvorbě kostí.

Sári, no jo, ordinuju emoticon emoticon (hele, ty máš pita, aby pit zavrčel na člověka, to by musel mít psychickou vadu a ještě být asi blbej a týranej nebo něco) emoticon

tak jak bylo včera, královno emoticon
18. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 allli, problem je, ze Teny je typicky terier. To je sileny tvrdohlavec. Ja na ni mluvim a ona kouka jinam, kdyz nema naladu.
18. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jinak čtu tu knížku od tebe doporučenou (Cizí nevěsta) a jak ten obal vypadá blbě, tak ta knížka je fakt skvělá emoticon
18. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Rubi dělají to pejskové co jim chybí vápník emoticon

Jo a brýýýýýýý ráno emoticon

Jdu prohlídnout Petrušky fotky na FB emoticon

Jo a k trestům..Al je pravda, že je něco jinýho vychovávat malý špunty a nebo třeba tvrdohlavý teriéry emoticon Sára když byla malá tak to dost zkoušela..a muselo se na ní dost tvrdě, m na ní třeba lehnul a nebo jí taky vzal za kožich a jakoby "odhodil"..a poslouchá ho na slovo..ne že se bojí, ale že ho tak miluje, že mu tu radost chce dělat, že poslouchá..já jsem na ní mírná a občas mě má kdesi..
Včera mě na.rala pekelně, v křoví bylo nějaký lidský h.vno a já řikám ne,nesmíš a ta blbka neposlechla a začala ho žrát, tak jsme jí sešlehala proutkem.
A moc dobře ten pes, ví vo co go emoticon

Nemám ráda třeba když někdo volá na psa a ten neposlechne, a když konečně přijde , tak je trestanej...logicky příště pes má spojeno: jo, já přijdu a stejně bude zle. s.eru na to emoticon
18. zář 2010 v 11:52  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jo, to je taky pravda, petruš. Je rozdíl přivolat si takovou naši Sáru a vaši Tenulku. To máš recht emoticon
18. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Helejte já mám nápad zařídíme si psí lázně: Alenka hlavní vychovatel psů, Mia starost o útulek co by tam byl taky, já veterina, Petruš střihačka, Rubi venčitelka a fotografka a Verunka PR a Sim bude kontrolovat, jestli nejde někdo s psem na veterinu zbytečně emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Takže kdo toho jde? emoticon emoticon emoticon
18. zář 2010 v 11:57  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Sári, m ji vychovával tak, jak měl. Udělal si autoritu a ty, jakožto trvale přítomná u Sárinky, tak ti ji vybudoval taky emoticon . A je pravda (když nad tím tak přemýšlím), že to plácnutí proutkem může působit jako štípnutí (kousnutí). Ale teda udělat to takové Kačence nebo Tenulce, tak je ta prcka bolí ještě dlouho. Pit má hodně nízkej práh citlivosti. Ale stejně bych ti ten proutek zlomila emoticon

A teda jak jsi psala, když někdo volá a pes přijde později, než si páneček usmyslí, tak bych ho nejradši zaškrtila. Je důležity trestat za něco, co pes udělá, ne za něco, co neudělá. emoticon
18. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Sári emoticon emoticon tak kde a kdy emoticon emoticon
18. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Al to je mýtus o tom prahu bolesti..to se traduje, ale je to proto, že tyhle psiska jsou uvnitř pořád statečný gladiátoři a ne hysterky, bolí je to stejně, akorát jsou psychicky výš vyrovnanější (protože jsou si uvědomují svojí sílu a ví, že kdyby šlo do ouvej, tak jsou v pohodě) a víc jakoby..statečnější emoticon

I když kdyby jsi viděla naší bramboru, jak jsem jí šlehla tim prutem, jak kníkla..tak nevim nevim emoticon

Jo a zavrčela jednou..přesně něco jako u Mii..šla jsem si lehnout, a lehla jsem jí na tu nemocnou nožku, a ona zvedla hlavičku a zavrčela..no vynadáno dostala ale stejně emoticon

Je pravda, že tou výchovou je z nísuper parťák, kterýho můžu strčit do školky fakanů, ty jí můžou stáhnout z kůže a ona se nechá emoticon Nebo jejím dobrým srdcem? emoticon
18. zář 2010 ve 12:03  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 čuuus, jsem nějak nepochopila tu narážku, že budu kontrolovat tu nutnost veteriny, ale ok emoticon emoticon emoticon

přesně, na tohle jsem taky už manžela cepovala, chodí nám tu za barákem miliony psů, takže občas joy čuchá, čuchá, nevnímá a chvíli ji trvá než přijde na zavolání, takže jsem mu říkala pořád, hlavně ji nenadávej, nebo už nepřijde, naštěstí mě pochopil emoticon
18. zář 2010 ve 12:06  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 No tak to jste teda ty nasi nadhere nasly peknou vymluvu... ma jediny stesti, jinak by ji V. zabil emoticon emoticon
18. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 To ještě vymyslíme..takže pokukujte po pozemku a rozjedeme to emoticon

Včera OK, blbly jsme se ségrou, neteř tam měla kluka a kámoše ze školy (ten co má ty eroticý sny o mně emoticon) co tam přišel za mnou emoticon emoticon..pak dám fotky na FB...

Jo a stála jsem tam nahoře na odděleným baru a telefonovala domů co Sárinka a přišel tam ten fracek Novotný s Agátou Hanychovou, hrál se tam dole poker s nima..a mohla jsem mít nápadníka emoticon emoticon emoticon
18. zář 2010 ve 12:10  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Ty lazne beru, ale musel by pak nekdo zaplatit lazne nam, protoze by nam z tech psu preskocilo emoticon
18. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 Novotnýho dost nesnáším emoticon emoticon
18. zář 2010 ve 12:13  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 Joy spinká u otevřenýho okna, má úplně teplou hlavinku emoticon emoticon
http://simushka-b.rajce.idnes.cz/joy/#Obraz094.jpg
http://simushka-b.rajce.idnes.cz/joy/#Obraz095.jpg
emoticon emoticon
18. zář 2010 ve 12:15  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Ja mam Agatu rada.
18. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Simi - to delaj nase brambory taky... opalujou se a Obie chcipa vedrem, jazyk na veste, ale do stinu nejde emoticon
18. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš