Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 tak pul hodky po zacatku to neni tak hvezdny sari emoticon emoticon
alli sem vedela pac to delam pravidelne emoticon ale je nestriham, jak sem lina dojit si pro nuzky tak je roztrhavam od sebe a ocas je tam doura emoticon
17. zář 2010 ve 22:06  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Mio nech si ty kecy,jo? emoticon

Tak vyrážim, zatim pa a pusuju vás emoticon emoticon
17. zář 2010 ve 22:14  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 mia, jakej ocas? emoticon emoticon emoticon

Tak stahuju fotky z dovolené...mám jich asi 500, to je katastrofa, jak já se tím prokoušu... emoticon
17. zář 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 petruzs smarja si neumis doplnit jedno blby b? emoticon emoticon
17. zář 2010 ve 22:52  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 mia, no to umím, ale když mě to tak pobavilo. emoticon emoticon emoticon

V pondělí se objednám TAM, kde byla mia a sarinka, ale moc se bojím...bojím se tam i zavolat. emoticon
17. zář 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 A objednala jsem si z netu sukýnku jako pro baletku...jen nevím, kam to budu nosit...do práce se to nehodí. emoticon
17. zář 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 petruzs no to si musis rozmyslet jetli ti to stoji za to a az si budes uplne stoprocentne jista tak to zvladnes, ale jestli ne tak na to kasli, podle fotek myslim ze je to zbytecny emoticon
aaaaaaaaaaa m mi konecne dovezl jeden americkej dolar, nejvic sexy prachy co sem kdy videla ale mej novej a starej a nevedela kterej tak mi dal oba, tak sem si dneska taky udelala radost emoticon
17. zář 2010 ve 23:09  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 mia, ale tak já to maskuji vlasama. Vím, že to chci, ale bojím se udělat ten první krok.

Našla jsem ještě neutříděný fotky z fesťáku Hrady.cz, tak to procházím...musím hodit fotky na FB pro sim Kryštofy. emoticon
17. zář 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 petruzs tak jdi na konzultaci, tam uvidis jak se budes citit emoticon
17. zář 2010 ve 23:17  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 No jo, ale to je ten zatracený první krok. emoticon
17. zář 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 musis to brat tak ze konzultace te absolutne k nicemu nezavazuje, plati se zvlast a ani trochu to neznamena ze musi pokracovat emoticon
17. zář 2010 ve 23:40  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Tak první krok je, že jsem si to napsala do diáře v mobilu...a věci, co si tam píšu, tak většinou plním.

Fotky z Veveří tam jsou...jako na FB. Teď jdu na tu pos..... dovču...ještě z toho kvanta fotek si to zprotivím. emoticon
18. zář 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 holky mame pruser, nevim presne co ted, doufm ze to bude ok, noel lezel vedle m, on mu chtel posunout nohu ale asi ho to zabolelo hodne, nevim proste najednou zajecel, a koukal na m strasne vystrasene, do toho se vmisila dusty, nevim preste jak se to stalo a noel kousnul m, nebo spis nechtene skrabnul zubama na ruce a m se tak lekl ze noela uhodil, proste tou rukou machl zpatky v tom uleku protoze neni zvyklej na psy tak jako ja, noel se ho ted boji a klepe se, me z toho chlapa skrabne, hlavne ze bu to furt rikam at je na ne jemnejsi, ze je nemuze postuchovat po pohovce jak plysaky emoticon
18. zář 2010 v 00:58  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 mia, Teny má taky trošku z m strach, on jí občas pleskne...teda já taky, ale prostě to tak nějak je. Pokud bude m na něj hodný, tak to bude v pohodě. Nemluvě o tom, že třeba náš pes si uvědomí, když mě při hře trošku kousne...pak mi to olizuje, já se na ni jako urazím a ona dolízá.
18. zář 2010 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Boa, já zas píšu jak analfabet, snad to bylo trochu srozumitelný. emoticon
18. zář 2010 v 01:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 to jo ale to je ten problem, m ho ted nema rad a nechce byt nikde pobliz a kouka na nej neprijemne, no holt ma dve dirky v ruce ale muze si za to sam, noel uz je v pohode ale m ne emoticon
18. zář 2010 v 01:55  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Tak m musí chápat, že ten pes jedná instinktivně...Teny mě taky cvakne v zápalu hry a nechce mi nic udělat. Prostě se Noelek lekl. Navíc toto chování bych i očekávala víc u pejsků, co si něčím prošli a že oni si prošli. emoticon

Dovolená je na FB, uffff. emoticon
18. zář 2010 ve 02:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Jséééééém doma emoticon
18. zář 2010 ve 04:41  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
 Dobre rano .... vstavejte lenosi emoticon
Jsme rozhodili Tangovi sandal a nechce se mu uz spinkat emoticon a plakal dole, tak jsem musela jit k nemu

sari, to nejak brzo, ne?

petrus, to chces to stejny, co mia????

mia, ja nevim co delat, asi se m. musi odazit a usmirit se s Noelkem
18. zář 2010 v 07:11  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 hojte emoticon

mia - u nás už se taky párkrát stalo, že třeba Joy si občas venku jak lítá úplně sedře tu vrchní kůži na těch polštářkách nad packama, na předních packách, jak se to jmenuje? emoticon to je jedno, no a manžel se s ní třeba přetahoval a jí to zabolelo, kníkla a schovávala se před ním, sice ho nikdy nekousla, ale stejná situace a ten můj chytrák zareaguje taky stejně a to, že se na ní naštve, že se ho bojí emoticon emoticon vždycky se pak joy jde schovat ke mně a za chvíli se oba uklidní, ale jak říkám, ještě nikdy nekousla...
18. zář 2010 v 07:39  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 petruš - myslíš, že ten zákrok opravdu potřebuješ? pokud z toho nebudeš mít dobrej pocit po té konzultaci, tak se na to vyprdni emoticon
18. zář 2010 v 07:41  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 mijuš, přesně chápu. M taky pejsky někdy plácne. A oni teda zatím nekousli ani jednou, ale krom Sáry a Mišky si nikdo ničím neprošel (a Miška to měl jen měsíc a rychle se vzpamatoval). Ale třeba m jde pro Mišku, tomu se nechce, tak na něj zavrčí. M ho plácne a je uraženej až na půdu a to ale prostě není vina toho psa, že nemá k m autoritu. Kdyby ho neplácal, tak se mu to nestane. A taky není věčně doma a když je, tak se jim nevěnuje, tak co chce. I Sára si z něj dělá trhací kalendář a Káťa na ňho prdí úplně. Jako když si hrajou, tak dobry, ale jak to je něco výchovnýho, tak na něj prdí zvysoka. To musíš mijuš počkat, až to m přejde. On udělal chybu a nemá proč být uraženej. Měl by se Noelkovi omluvit. Kdyby mu nějakej obr otočil hnátu, tak tam asi taky nebude jen tak sedět a čekat, až mu ji zlomí nebo něco. Prostě ho to zabolelo. M se z toho vzpamatuje. To se neboj.
18. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Ahoj holcicky moje.
Nechci zakrok co mia a dobrovolne bych si nikdy nenechala dat narkozu. Chci si nechat prisit usi, teda spis jen jedno, dela se to v lokale, ale pak to nekolik dnu ve vyssim veku pry desne boli. Ale ja bych vazne chtela si jednou dat vlasy trreba do culiku.

Allli, tak muj m je na Tenuli prisny a ona ho prave hrozne moc respektuje, vzdy ho poslechne. Ale pro pohlazeni si k nemu jde malokdy.

Jo a uplne nejhorsi je staticka elektrina. Ja jsem jednou Tenulku “kopla“ a ona pak ke mne nechtela jit.

Sari, jak bylo?
18. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Mius, pes na takovyhle veci za chvili zapomene... a nikdy si nesmi dovolit te kousnout! To, ze nafne pri hre je neco jinyho, nez aby te kousnul protoze na nej sahnes, nejak ho manipulijes, i kdyz ho to boli... Pokud se neco takovyho stane (slapnes mu na ocas nebo pri osetrovani, vymene obvazu), tak musi okamzite videt, ze se to nedela, m je pan a na nej si to nesmi dovolit. To, ze mu jednu ubalil je sice smutny, ale vidis, ze se Noel boji a dobre vi, ze musel udelat neco hodne spatnyho... Asi to zni prisne, ale je to tak... rodina je smecka a v ty dostal taky po cuni. Nejvetsi blbost v takovym pripade je, se do toho michat... dite,ktery ublizi psovi nebo i partner se mu musi omluvit sam a sam za nim prijit... v zadnym pripade nesmi dostat pred psem vynadano, protoze budou vsichni citit, ze dotycna osoba je vuci psovi v podrazenym postaveni a pes bude priste na koni. Takze m musi za Noelkem sam prijit, aby se udobrili... nelituj ho ani nenadavej m. Jestli uz teda neni pozde emoticon

Me se taky stalo, ze jsem sedela na zemi u notase a Ania furt otravovala Obie, ta se sla ke mne schovat a ve chvili, kdyz byla prede mnou ji Ania kousla do ucha, Obie se po ni ohnala a kousla, ale me do bricha... ne nejak strasne, ale mela jsem to fakt cerveny... dostali sprda obe dve, dalo by se rict, ze se Obie jenom branila, ale me ublizila a to si nikdy dovolit nesmi, vytahala jsem je poradne za kozich za krkem a sly "na hanbu"... cely odpoledne. No a jsme zase kamosky emoticon
18. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 rubi, ale to je blbost. Pokud vytáhneš za kůži, tak tomu pes rozumí, ale tomu, že dostane ťafku nerozumí. Pro něj to je jen a jen agrese a pak se bojí, ale že dostane a neví za co. Pokud tohle lidi aplikují hodně často, tak z toho psa je pak troska. Copak dítě, kdybychom vytahali za krkem, kousli, tak to chápe? Ne a ne. Dítě chápe dostat na zadek. A pes zase chápe vytřepání, kousnutí, ale ne dostat na zadek. Neví, co provedl. To je právě ta mýlka všech lidí, když se pes stáhne a bojí, že ví co provedl. Neví a vědět nebude, pokud se s ním nebude jednat jako se psem. Já bych zareagovala jinak, kdyby mě pes kousl, kousla bych ho taky (rukou, ať u zase nevznikají fámy emoticon ) a chytla, počkala, až se uklidní a na tu nohu mu dala pusinku (takhle to mimochodem dělají i alfa pejsci, když někoho usměrní kousnutím nebo něčím, tak mu to pak i ošetří, není třeba mít raněnýho ve smečce, že). Ale je hroznej rozdíl, pokud to udělá pán, kterýho pes respektuje, věnuje se mu a je od dětství s ním. Noelek je z útulku, už má hodně za sebou a jak sama vidíš, tak m od mii není věčně doma a když je, tak s nima blbne a tak ho prostě Noel bere jako člena smečky, kterej přijede sem tam a dělaj blbiny. Necvičí ho, nevěnuje se mu jako pán. Aby tě pes bral jako pána, musíš mu to dát najevo.
18. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 a ano, můj pes by nikoho nekousl, ani dítě, co ho tahá za ocas, ale to jen proto, že nemá hrůznou minulost a proto, že ví, že když ho to dítě tahá, tak to dítě zprdnu a zatrhnu to. Nenechám toho psa trápit. Když přijde dítě a ubližuje mýmu psovi, pes se koukne na mě, ať s tím něco udělám já.
18. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 rubi to napsala pekne, je to tak.

Holky, proc nad nama musi bydlet porad nejaci exoti? Ti prvni sousedi byli des, ale toto je taky mazec. Nejdriv me vzbudilo hrkani zidli, pak zacala vysavat a do toho nekolikrat toho maleho kluka poslala nekam a ted tam on buli. Ale libi se mi, jak ona si hraje venku na hogo fogo a doma rve jak nejaka stara Romka. emoticon
18. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 allli, ale ja kdyz Tenuli plesknu, tak ona moc dobre vi za co...treba kdyz v noci beha po zahrade, steka jak silena a ja na ni 5minut rvu at jde domu. Tak pak pro ni jdu a je to.
18. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Alli -ja vim, jak to myslis, mas pravdu s tim panickem, ale reflex je reflex... m ho prece nereze od rana do vecera. Ale to je jedno, zpatky se to vzit neda, me slo spis o tom, aby Mia na m nervala pred psem, protoze z karani cloveka pred psem vychazi postaveni, ktery si pes privlastni a nasledek muze bejt nedostatek respektu vuci detem nebo partnerovi ... a z toho pripadne i pruser.
Proto by to melo bejt, jak rikas, ze pes se sam neohani, ale hleda obranu v tobe.
Je to tezky s tema psama z utulku, ja vim...

Peti - nas soused mel minulej tejden zatahy(je v zasahovce) pravidelne v jednu rano a v ctyri se zase vracel. Bydli sam, takze si umis predstavit s jakou lehkosti chodil v kanadach po byte a mlatil dverma.
emoticon
18. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 petruš, to je právě to, co si každej myslí. Zkus si přečíst něco o výchově(nemyslím to zle. Sama jsi psala, že to neděláte často, akorát znáš mě, neumím to napsat jinak). Jo, kdybys ji lehce chytla, jak psala rubi, a vytřepala, tak ví, že něco udělala blbě. A hlavně, tím plesknutím si člověk ubírá na autoritě. Všimni, že Teny běhá a štěká a neposlechne. (neříkám, že musí na slovo, každej pes má svou vlastní hlavu a někdy ujede, ale měl by poslechnout). Já už o výchově načetla tunu a ne každej má pravdu, ale povětšina (nějakej blb se vždycky najde) cvičitelů se shoduje, že plácat ne.
18. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš