Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
meddy - tak to je přesně jako naše berunka sladká, je to taky zakrslík, byla nejmenší z vrhu, jako jediná se přišourala k manželovi, když si jí byl vybírat, byla to jediná tmavá holčička a bylo rozhodnuto x-) x-) x-) nevím, jestli jsi taky viděla už fotky http://simushka-b.rajce.idnes.cz/joy/ jinak k té srsti, sice to není "prémiové" krmivo, ale už od původního chovatele byla krmená K9 a i když jsme zkoušeli Acanu a jiné, nic jí tolik nechutnalo a navíc po K9 se jí krásně vybarvuje srst do "tygrovita", prostě jí to sedí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sári - bojím, bojíííím :-D :-D :-D však už tu nikdo nejsme žádný mladice, ani Alča, ani Sandra, i když si to myslej :-D :-D :-D :-D tak a mám to ze všech stran :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vsak my se o dite ted pokousime, ale nejde nam to :-( :-D .... vcera do me doktorka zacala cpat nejaky leky na redeni krve, aniz by mela vysledky testu a vyhrozovala hormonama, tak na to kaslu. Dam tomu ty 2 roky, pak uz me to nebude bavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tsss tak já se mladá cítím :-D ...ted mě potěšilo, že by chtěl se mnou navázat vztah :-D :-D :-D neteře 19 spolužák a jednomu se zdají erotický sny, kde jsem hlavní hvězda :-D :-D :-D Já i na tý dovolený lítala s mladou pakáží po barech a po lumpárnách a ty lidi s dětma co pili teplé Tee a šli spát v půl devátý nám pak nadávali z okna, že děláme bordel :DDD
Odpovědět
Profilova fotka
josef - Tobě vyšla špatně srážlivost nebo proč prášky na ředění? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak som Darlin nahodila na stránku, lepšie fotky som v rýchlosti nenašla... http://www.ciernaorchidea.wbs.cz/Foto...
Odpovědět
Profilova fotka
simushka tá je nááááádhernááááááá x-) x-) . Tak Darlin je aj oproti nej zakrslá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
meddy - ještě menší než naše 19-tikilová pidižvice? :-D :-D ale jo, podle fotek vypadá drobná x-) x-) je s PP nebo bez?
Odpovědět
Profilova fotka
za chvíli se musím taky jít zkulturnit na vycházku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem vedela, ze jak placnu neco takovyho nasravaciho, ze se sem vsechny nahrnete :-D Takze ucel to splnilo a ted se samozrejme omlouvam... ke starsim osobam chovam uctu :-D :-D Jeste, ze jdu za chvili domu, jeste byste me tu vychovne zfackovaly :-D Josefko - tak vam drzime vsechny palce, at to vyjde, co nejdriv x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď jste mě potěšily, že jste mezi stařešinu zařadili Barouška a Mautinku a ne mně...nebo jste zas na mně zapomněly, taky klasika. :-D :-D :-D U nás by manžel mimi chtěl, ale já se zatím statečně bráním. Ale tak asi jako u sim. Sari, my děláme taky bordel a ani na to mládež nepotřebujeme. Jsme měli oslavu a chlap nám šel hasit kýblem s vodou ohňostroj (asi neměl strach, že by mu to mohlo ustřelit hlavu...pak by byl ve zprávách na Nově) a pak zavolal policajty. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rubi - já Tě nafackuju, jsem to myslela tak, že ani Ty s Alčou nejste o tolik mladší ode mě, ani ostatní nejsou o tolik starší :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Meddy - ta je malinkata, ale pekna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sárinka pořád spinká ..nechce se jí do děště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petuš - Tě zahrnuju mezi ně :-N :-N ten rok dva tři nerozlišuju :-N :-D :-D sári - no joy taky spinká, ale venku už dneska byla, tak je to z čiré lenosti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co já si jen mám vzít na sebe? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vas jen tak skadlim :-D x-) CO se skadliva, to se rado miva
Odpovědět
Profilova fotka
sari, tak se stavte, tady pořád docela slušné počasí, ale Teny taky spinká.
Odpovědět
Profilova fotka
rubi, ja se pridam k sim s tim fackovanim :-D :-D sim, ne, prave ze ne :-(. Brala mi krev na anticardiolipin antibodies a uz preventivne mi nacpala acylpirin ... ani se nepodivala do zaznamu, ze jsem na nej alergicka ]-(. Nic brat nebudu nez prijdou vysledky a pak uvidim co budu delat.
Odpovědět
Profilova fotka
josef - no tak nějaké testy už Ty asi dělala také ne? nebo teprve začíná s tím, proč to nejde?
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem z vás zmatená..už nevim kdo mě čim na.ral ..s tim věkem :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, my jsme prostě s rubi mladice a hotovo :-D a vy ostatní jste starší mladice a taky hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no co se nas.rat kvůli věku, mladší už nebudem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Al-ty jsi to rozsekla :-D Tak já se jdu taky upravit a vyfešákovat a jdeme ven..asi vezmu Sárinku do jejího oblíbenýho obchůdku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sim - nedelalami zadny testy. Je to nova doktorka a nic o me nevi ]-(. Jediny testy mi delala v CR moje doktorka a to byla jenom mikrobiologe. Moje homeopaticka mi nechala udelat testy na stitnou zlazu, progesteron a hladinu zeleza a listovky a to je vsechno. Tady u ty jsem byla vcera poprvy, aby mi udelala histologii, a kdyz zjistila, ze jsem dvakrat potratila, tak mi zacala cpat prasky bez jakychkoliv vysledku ... to nemam rada.
Odpovědět
Profilova fotka
josef, tak pořiďte druhýho pejska ;-) a když přijde mimčo, tak přijde.
Odpovědět
Profilova fotka
josef - lékař nejsem, ale přece jenom do toho trochu vidím a myslím, že asi první volba by měla být poslat vás na vyšetření oba, jestli není problém u jednoho z vás... jako myslím, jestli nemáš protilátky proti partnerovi a jestli on má tekutinu v pořádku a tak... no jak říkám, doktor nejsem
Odpovědět
Profilova fotka
musím pomalu letět, tak pápá
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdeme..tak zatim papááá :-) Mojí Mijušce přeju dobrý ráno..až přijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sim, ja vim - ale ja tomu zatim nechavam volny prubeh - sice deti jo, ale ne za kazdou cenu. Pokud by to znamenalo, ze kvuli tomu musim jist nejaky hormony a cpat se lekama, tak do toho nejdu. Dala jsem si termin od ktereho kdyz neotehotnim nebo znova potratim, tak to budu resit vic. Necham si udelat ty testy a uvidim .... s m. asi problem nebude, nemam az tak velky problem otehotnet - pokazde to bylo planovane a hned na prvni pokus. Ty protilatky me napadly, ale spis mam podezreni na neco jineho, tak tomu dam jeste jeden pokus.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?