Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 tak to je na pěst emoticon emoticon Chudák pes. Ale my samo půjdem jen do kupní smlouvy. Žádny takovy blbosti. Hlavně ta ženská má 8 fenek a 2 psy. A to dost dobře nechápu, proč by měla mít další v záloze. Když si ji jednou koupíme, tak je snad naše. Má se ozvat tento týden, jestli na nás ta fenka zbyla. A já jí teda řeknu, že kastrovat rozhodně budeme a v žádnym případě bychom jí tu fenku nedali, kdyby ji "potřebovala". Jednou je to můj pes a hotovo. emoticon
6. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 a pak budeme shánět novýho pejska emoticon Ale teda jinou rasu, protože tohle je nesehnatelny emoticon Hlavně na to štěňátko čekáme od června.
6. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Mas pravdu... a kdyby ne, tak stejnyho nenajdete, jo? A co byste teda jinak chteli?

My mame ve smlouve akorat to, ze ji musime potvrdit papiry, prezentovat aspon jednou za rok na vystave a pokud se o ni nedokazem nebo nechcem postarat, nesmime ji prodat, ale vratit chovatelum
6. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 rubi jeste netusim, uvidime jak to stihnem
ja bych nedala pejska nikomu ani za nic, bych radsi utekla, nebo rekla ze utekla a schovala ji a nebo bych zaridila aby byla neplodna ale nedala a nedala emoticon emoticon
6. zář 2010 v 10:11  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 To je hlavne proto, kdyby jsme meli nejakej problem, tak abysme ji neprodali kdekomu, ale aby se o ni postarali oni. Jsou hrozne fajn, takze vim, ze to nemyslej spatne, jen chteji mit jistotu, ze je jejich pes u dobrejch lidi emoticon
6. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Sorry, tys to asi myslela kvuli tomu, co jsem psala predtim... jsem to spatne pochopila emoticon

Taky jsem v pracovnim procesu, tak to vsechno nestiham emoticon emoticon
6. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 rubi, mamka chce malýho bílýho špice. A to jsem našla akorát tuto chs a ještě dvě, u jedné štěňata neplánují a u druhé až v roce 2011. A právě chceme s PP, ale asi to vypadá, že to nepůjde. Uvidíme, jak to v té smlouvě bude a rovnou paní řeknu, že štěňata nechceme a hotovo. A přitom když jsem jí volala v tom červnu, tak jsem jí říkala, že na chov ne, jen jako domácího mazlíčka. A že chceme holčičku. A když jí mamka volala, jaktože nabízí všechny fenky, když mi jednu máme zamluvenou (já ještě chrněla), tak jí řekla, že mi volala (nevolala) a že jsem to nebrala, tak mě vyškrtla a teda možná pán, co chce tu jednu ji chtít nebude, tak na nás zbyde. A že si to teda zapíše a mamka, že nemusí, že už jsem to všechno říkala a ona aha, mám tady, že chcete chlapečka emoticon prostě výmysly. Kdyby těch chs bylo hodně, tak se na to rovnou vykašlem a pošleme ji někam. Ale fakt se od června těšíme a ona udělá toto emoticon

mijuš, my bychom ji taky nechali vykastrovat tak jako tak. Jak ona z Prahy bude kontrolovat, jestli je či není. A pokud by na to přišla, tak bychom prostě řekli, že ze zdravotních důvodů a hotovo.

rubi, to můžeš jít na výstavu s kastrovaným psem? Já mám pocit, že u nás to nejde. S klukem určitě ne.
6. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jo, pokud tam je dovětek, že psa už nechceš nebo se nemůžeš postarat a chs má přednost, tak to je podle mě dobře. Hlídají si, aby pejsek neskončil v útulku. I když ty výstavy by mě teda asi rozčilovaly emoticon
6. zář 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Alli- a co treba, kdyby jste se treba podivali za hranice, do Polska nebo na Slovensko? O moc dal nez do Prahy by to nebylo a treba byste nasli nekoho, kdo ma bilyho?

Pes musi byt "na oko" bez vady, takze u kluka je kastrace zakazana, pac by mu tam dole neco chybelo emoticon Ale u feny kastrace na fyzickym vzhledu nic nemeni, tak to je povoleny emoticon
6. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Tak pokud nebude mit uspech, tak uvidi, ze to nema cenu a bude klid... A kdyz se bude libit, tak me do 2x do roka nezabije a vyhraje nejakou dobrotu nebo plysaka emoticon
6. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 ahoj holky, lidi jsou fakt idioti emoticon

ali, taky jsem se chtela zeptat, jestli jste koukali i mimo CR. ta zenska je fakt divna. Koukam, ze vy vsichni mate smlouvy .... tak doufam, ze jsme za naseho papiraka nezaplatili jako za papiraka emoticon. Zadnou smlouvu nemame jenom nam dala dva cary papiru, co jsou zac jeho rodice emoticon. Proste jsme zaplatili a nazdar emoticon .... ale nam je to jedno, jestli bude zdravej, tak nam na tom nezalezi.
6. zář 2010 v 10:32  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 sarinko, ja vim, ze si ten bernardyn hlidal svoje, a ze to byla chyba svagrovy, ale stejne to musel byt hrozny pohled .... Ja bych ted Tanga bez voditka nepustila, vim, ze by skocil klidne i pod auto. On ten jeji pejsek je ale strasne hodnej, takovy bebicko. Uz jako stene byl ten nejposlednejsi a nejustrasenejsi z vrhu - tak ji zmat, protoze se jako stene nechoval - nekousal, nelital jak pometlo, furt u nohy .... a najednou sup pod plot.
6. zář 2010 v 10:36  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 no, já to zadala do vyhledávače, jako hledat chovatelsky stanice, ale nenašla jsem právě. To by mi ukazovalo i zahraničí, ne? A s polákama bych se nedomluvila emoticon to leda jen to Slovensko.
6. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
 Tak jsem dneska chtěla už drobet cvičit, sle ještě to nejde .... emoticon emoticon
6. zář 2010 v 10:41  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Sári, ty jsi se zcvokla emoticon To nedělej emoticon
6. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Ahoj Josefko,
no nam by na tom taky nezalezelo, ale ve Francii jsou prisny zakony na bojovy plemena (teda aspon na ty, ktery za ne povazujou)... tudiz staff bez papiru je tu zakazanej... proto musi mit pedigree a padesat papiru okolo emoticon
6. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 rubi jasne to je super ze si hlidaji aby neskoncila v utulku nebo u buhvi koho, to moc chvalim, ja to myslela na to vyzadani na ty stenata
6. zář 2010 v 10:56  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 aha, tak to jo .... ten nas je bojovej akorat tak s nama emoticon

sari, neblazni a nech to 14 dni ulezet emoticon .... ale chapu te, ja i se zlomenou nohou chodila do posilky a jezdila na kole emoticon
6. zář 2010 v 11:02  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 sari ty magore, okamzite si lehni, dyt si ublizis emoticon
nas noelek je bojovej jenom s plysovym fialovym slonem co ma zluty brisko a je to jeho oblibena hracka emoticon
6. zář 2010 v 11:08  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 naše Sára je bojová na muchy a na pánečka. Ho kouše, trhá, jak se tam náhodu připlete moje ruka, tak přestane kousat pánečka a mě olizuje emoticon

jinak jsem četla, že v Dánsku zakazujou asi 13 plemen. Samo bojových. Nesmí se rodit novy štěňata a ti, co už žijí teda můžou dožít emoticon
6. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 koukni na inzercepsu.com emoticon
6. zář 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 tam není ani to plemínko emoticon To je fakt hrůza. emoticon
6. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 tak jsem našla, 2 kluky, oranžovy a k odběru byly v roce 2009 emoticon A my chceme bílou holčičku. To fakt leda čarovat. Ale tak mamka už říkala, že je jí fuk, jestli bude fialová, ale hlavně holčičku (Maťa se s klukama neba) emoticon
6. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Hotel Zlaty orel na Ostravici, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
 Dobre rano!

Tady to nejak ozilo emoticon emoticon emoticon

Gim bojuje s provazem, ktery ji taham ja emoticon

Rubi, Gim jeste neni vykastrovana...porad jeste zvazuju mit jeden vrh...uvidime. S tim kastrovanim pred nebo pod je to fakt zapeklite. Jak psala Ali, zenske problemy se tim minimalizuji na 100 procent, ale zase se stava, ze fenka uplne nevyspeje. Ja bych se spise priklanela kastrovat po prvnim harani...
6. zář 2010 v 11:22  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 alli a nechcete se podivat v utulku nekde?
6. zář 2010 v 11:22  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 Josefko, my taky smlouvu nemame. Ti chovatele byli uplne obyc rodina, kteri to asi ani moc nedelali pro penize... Tady je papirak, kdyz je Kennel Club registered. Tam mas jmeno chovatele, majitele a cely rodokmen. Gim ma super z tatinkovy strany (tatinek byl Cech emoticon ) a nic moc z maminciny (Anglicanka) emoticon emoticon emoticon
Na tom rodokmenu pak vidis treba 5 generaci zpatky.
6. zář 2010 v 11:26  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Tak to ji chapu, ja od ty doby, co jsem poznala fenku, tak uz kluky nechci.... ted jsem na holky emoticon

Ja si rikam, ze pes asi vyspeje podle rasy... rika se, ze cim vetsi rasa - tim hara pozdejc, tudiz asi i dospiva pozdeji...
A my jsme tak stredne velky... nevim fakt. Zeptam se veta, jestli si mysli, ze v 6ti mesicich to bude moc brzo. To uz bude mit tak 20kg ( z celkovejch 25)
6. zář 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 To mame taky, jen se to tu jmenuje LOF (livre des origines français) a je to takova rozkladaci karticka s rodokmenem, coz znamena, ze je pes cista rasa a pak ho muzes jeste "potvrdit"... jdes pred porotce (v roce), ten cely ho psa prohlidne, jestli ma vzorovou velikost, hlavu, usi, zuby, spravny drzeni tela... a posle ti novou tu kartu, kde je rodokmen, ale je tam napsany, ze tvuj pes je odpovidajici rase a tudiz muze sam zplodit papirovyho psa ... papiru jak nad hlavu, prachu spousta a bude nam to stejne lezet v supliku emoticon
6. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 Tak to je neco jako bonitace v CR ne?

Tady to je asi taky, ale nevim nevim jestli by Gim prosla...ma odstavajici jedno ucho emoticon
6. zář 2010 v 11:33  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 my kdyz byli s noelkem na vystave tak si prohlidl on porotkyni, odborne ji ocuchal, nekolikrat obehl a podarilo se mi ho zastavit tesne pred tim nez na ni provedl jeho Casanova akci emoticon emoticon
6. zář 2010 v 11:42  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš