Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
a pak všichni říkaj, nekupujte si bez PP, nevíte co dostanete, ale když si člověk koupí s PP, tak si s tím psem nemůže dělat co chce (samo jen s dobrýma úmyslama). U psů je to jiny, zdravotně nezávadny a prostě jen k tobě přijedou, ty toho psa necháš udělat děti a tím to končí.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem o tomhle nikdy predtim neslysela a nevedela, ze se to dela...i tady v UK Nikdy bych do toho ale nesla . Gim ma sice papiry, ale chovatele byli uplne normalni rodina, ktera mela krome jednoho psa jeste asi 4 kone :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já o tom právě taky nikdy neslyšela a tohle mě teda docela překvapilo. Dost dobře to nechápu. Snad když mám kupní smlouvu, tak si to kupuju a je to moje věc, co s tím udělám. To přece po právní stránce nemůže fungovat. Jo, pokud to je smlouva o pronájmu "věci" a je tam ten "majitel" a "držitel", tak do toho bych nikdy nešla.
Odpovědět
Profilova fotka
Fungovat to bude, protoze jsou to smluvni podminky, ke kterym se podpisem zavazujes |-| Jen mi prijde, ze v tem lidem jde jen o kseft a ne o lasku ke zviratum :-( Co delate? My jeste furt varime :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je strasny =-) v zivote jsem o tom neslysela a prijde mi to naprosto neuveritelny a kruty, oni si vazne mysli ze ten pejsek je jenom vec 8-( alli ma v te smlouve napsany co by se stalo pokud by jsi i pres to nechala kastrovat?
Odpovědět
Profilova fotka
my tu smlouvu neviděli, ona to mamce jen říkala. Ale že nám příští týden zavolá, tak já jí řeknu, že prostě fenku nechceme na chov a že snad ví, jaky problémy ty fenky mají, když nemají štěňátka a nejsou kastrovany a pokud na tom bude trvat, tak si mamka holt pořídí bišonka. Protože to je fakt jen o kšeftu. A chudáci psi pak. Jen jako prostředek na získání dalších peněz 8-( Já si teda ričího vybrala u skvělé paní (aspoň doufám :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
jo a my bychom ji stejně nechali kastrovat, protože za ty zdravotní problémy to nestojí. A právě to se jí zeptám, protože když jsem si ji zamlouvala, tak jsem říkala, že ji nechci na chov, jen jako mazlíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Berušky co děláte? Já odpočívám..je to lepší a lepší, ale tělo je jako zmlácený klackem..samá černá modřina :-D Včera se Sárinka ke mně tulila a seda si mi na břicho... :-o :-o :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jauvajs :-N Tak to mohlo být hodně příjemny. Ale jsi nějaká statečná. Vždyť to prej bolí jak stará potvora. já se ořhívám pod dekou a klepu kosu. A přemýšlím, co spáchám na jídlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Sari - tchanova pritelkyne byla na tom samym a byla fialova jeste mesic po tom, ale vysledek stal za to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bolí,bolí...ale já nerada jim léky..tak jsem si včera ráno vzala Ibalgina a zatim ne..ale je to fakt den ode dne lepčejší :-) Alenko co čteš? Já za dva dny přečetla tu novou Collinsovou..a líbilo se mi to moc...Tobě moc ne, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
tobě se ti milenci líbili? =-) Pro mě to teda byla ta nejhorší knížka od nich :-N Teď čtu Fieldingovou - Ta druhá a super. Ona píše dobry thrillery. A před tím jsem četla Fforde - Skotská romance a to bylo moc pěkny. Fakt píše dobře. Ale všechny její ostatní knížky jsem si koupila, takže k tomu se dostanu tak za 20 let. A nebo až zavřou na měsíc všechny knihovny :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
těd jsem to psala Mijušce...efekt první za 14 dní..nejvíc až za 6 týdnů..konečný i za 3-4 měsíce :-D Ale stejnak už ted je to dost vidět na fotkách :-) A jinak už do IP :-D :-D :-D Rubi co holčičky krásný? Co Obinka? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sári a dáš pak nějaky foto? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tu jsem ti taky doporučovala, viď? :-D Ta píše taky pěkně, to jo :-) Jj líbilo se mi to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem na chvíli vylezla z postele k Vám..a už je obsazeno :-D :-D :-D Ježíši Al to nechtěj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Al co nový filmy? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale já chci :-D :-D no, na filmy jsem nějak lemříla teď. Ale viděla jsem Kick-Ass a super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak ja cetla jednu knizku od Helen Fieldingove...Amanda's wedding a musim rict, ze se mi to moc libilo, byla to docela sranda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru, tak já čtu od Joy Fieldingové, ta píše spíš ty thrillery. Ale na tu druhou se kouknu. Třeba to bude jako sestry bagshawe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja to cetla cca pred 10ti lety, jedna z prvnich knizek v anglictine x-) Pamatuju si, ze to bylo romanticke a docela vtipne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nesmim 2 měsíce na solárko a do horký vany :-( Kvůli zánětu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je Sari blbe :-( ...hlavne kdyz to jsou Tve oblibenne cinnosti... Ja na solarku byla nekdy davno jeste v CR...tady ti to ani neprijde, ze ses bila jak stena, kdyz vsichni kolem tebe vypadaji jak smrtky :-N a v horke vane jsem se naposledy malem slozila |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, tak bez vany bych umřela, pošla a já nevím co všechno :-N veru, to bude vončo. Mně se to moc líbí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to v mojí vysněný velký vaně s masáží miluju :-(
Odpovědět
Profilova fotka
me z toho m jebne, rekl ze dem na prochazku, tak sem oblikla raubire, oblikla sem sebe, stojime v predsini a on je na telefonu a prej budte zticha a pracuje, tak jako se na to muzu vytentovat na todle 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by mě jeblo taky 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se vratili z prochjdy ted, ale N s nama taky nesel, protoze po obede usnul :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my chodíme na prochajdu vždycky samotní. Ale nemít pole za barákem, tak chodím nadvakrát. Tož brou noc holčiny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alenko, dobrou noc x-) Co delate, ze tady nikdo neni?! =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?