Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mousse
Registrovala se 1. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
Registrovala se 1. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 ...jindri je mi to lito emoticon drz se holka.. emoticon
8. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
Registrovala se 7. února 2007 na beremese.cz. Přidala 612 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 7. září 2007
    V Pelléově vile, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
 Sári, Kropi: holky děkuji, že to prožíváte se mnou. Je to strašně krutý, ale musíme to zvládnout, už kvůli miminku, včera večer mě tak divně bolelo břicho.
Mě teď utěšuje, že kdo Matýska znal, říká, že u nás měl krásný život a věnovali jsme mu spoustu lásky.
9. srp 2008 v 06:33  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
Registrovala se 20. května 2008 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
Registrovala se 20. května 2008 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 jindri,je mi to moc lito,ted je mu lepe,nic ho neboli a kouka ze psiho raje na vas.vzpominky zustanou
11. srp 2008 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Jindri,tak co? emoticon emoticon
11. srp 2008 v 07:21  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
 AHOJ VE SPOLEK, právě jsem se vrátila z minidovolené z jižních Čech a to co tu čtu mi úplně vehnalo slzy do očí. Jindri, je mi to strašně moooc líto, ale udělali jste určitě správnou věc. Takhle se už Matýsek netrápí. Obdivuju tě, že to tak zvládáš.

Mousse a jak to vypadá u vás s hafínkem???? Nedočkavě čekám na zprávičku.

Představte si, že jsem na Hluboké a v Č. Krumlově potkala 4 úžasný hafany (no jorkšírky, jak jinak emoticon a nejlepší na tom bylo, jaxe se mnou hned páníci dali do řeči emoticon Jedna paní mi hned ukazovala svýho pejska i kočku na mobilu na fotkách, s další jsme kecali u zámku...bylo to bezva. A taky jsme zrovna potkali 3 nevěsty. Svatba na Hluboké, holky, to nemá chybu. Krásně jim muzikanti hráli do kroku...Škoda jen, že počasí bylo nic moc, foukalo a sprchlo, tak snad se jim to vyvedlo a třeba se tu brzo od některé objeví i fotečky....

Tak se mějte, jdeme s Nickym ven, než začne být vedro...
11. srp 2008 v 09:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
 sári: o víkendu jsme na chatě udělali Matulkovi krásný hrobeček. Jámu hloubily 3 chlapy, protože po trošce odkopání byla všude skála.Nakonec to dělali menší sbíječkou. Brácha udělal nádherný křížek s nápisem, splašili jsme velké kameny na obložení a ve středu jedeme zasadit stromeček. Večer se sousedy jsme na něj připili a vzpomínali jsme, co jsme s ním zažili.
Ovšem po příjezdu do bytu to na nás zase padlo a řekla bych, že manžel to snáší ještě hůř, hlavně jak ho nesl bezvládného z veteriny. Přes to se nějak nemůže přenést.

allie: děkuji, snažíme se to zvládat, hodně o něm mluvíme, když se nám chce brečet, brečíme. Já se jen snažím tomu tak nepoddávat kvůli mimískovi v bříšku.
11. srp 2008 v 16:24  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Jindri- to je hezký emoticon ,to má chlapeček určitě z nebe radost
11. srp 2008 v 17:04  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Holky tak přemýšlím, že kdyby se Nickymu něco stalo, tak asi skončim v blázinci... Je šílený, jak nám ti naši chlupáči dokážou přirůst k srdíčku. Zrovna dneska jsem se potkala s paní, které nedávno umřel pejsek, zajelo jim ho auto a dneska už za ní cupkala malá černá kulička. Dala mu stejný jméno, tak snad jim trošku zacelí to prázdný místo po prvním pejskovi.
11. srp 2008 v 17:38  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
 allie: vůbec na to nemysli. Já si představovala, jaké to bude až jednou nebude a trochu se na to snažila připravit, ale realita je stokrát horší, rána jak z děla.
Je lepší se inspirovat u pejsků, ti neřeší ani budoucnost, ani minulost, zato přítomnosti užívají plnými doušky.
11. srp 2008 v 18:20  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Jindri emoticon já su hroznej cíťa a někdy když to na mě přijde...fakt tě i manžela obdivuju a mooc na vás myslím, i na vaše miminko emoticon Každá smrt je hrozně smutná, ať už člověka nebo zvířátka. Ale jak říkáš, člověk se na to připravit nedokáže a pak se s tím musí poprat....Teď už Matýska nic netrápí a dovádí s ostatníma pejskama v psím nebíčku emoticon
11. srp 2008 v 18:44  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kropinka
Registrovala se 27. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 300 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    Kladruby u Stříbra, Region Tachov
fotoportrét
fotoportrét
kropinka
Registrovala se 27. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 300 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    Kladruby u Stříbra, Region Tachov
 Jindri,moc hezky jste to udělali v sobotu. Takové důstojné rozloučení se členem rodiny.

Co Haidinka,jak reaguje?
11. srp 2008 ve 20:01  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 allie: pro fenecku si jedeme v sobotu. Pani rikala ze ma ted jen 50 dkg a jak byli na ockovani tak je takova slaboucka a ze veterinar se boji aby ji z toho neco nebylo, tak nechteli ani posilat zalohu kdyby se ji neco stalo..pevne doufam ze ne a ze vsechno dobre dopadne.. emoticon
12. srp 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Mousse emoticon emoticon Všechno bude dobrý, uvidíš. Náš Nikoušek měl jen 75 dkg, když jsme sipro něj jeli. U maminky jíje dobře, však ona si ji ještě vykrmí, nežb si ji odvezete, neboj emoticon Už máte vymyšlený jméno???
12. srp 2008 ve 13:08  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Zámek Mirošov
 mousse, my si naší berunu dovezli, když měla 50 dkg, nebudu už radši popisovat maní "chovatelk" atd., ale vypiplali jsme si jí sami, zatím vypadá dobře, je jí rok a něco emoticon pravdou je, že zůstala malinká, váží 2,2 kg
12. srp 2008 ve 13:39  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 No prave pani taky rikala ze to bude miniaturka, ze je a zustane hrozne malinka. Ale to nam vyhovuje, chteli jsme co nejmensiho pejska emoticon Doufam ze bude zdrava a ze se ji u nas bude libit. Od soboty predelavame byt, davame koberce aby nam nenachladla, gruntujeme a tarasime skviry aby nekam nevlezla a nezranila se. Holky, jak jste chranily kabely? Mame jich tu docela dost a ty co nejdou vest horem nebo nejsou zastaveny nabytkem jenom tak volne lezi a my se bojime aby je nekousala...jinak z toho uklidu uz mam ruce vytahany jak opice emoticon
allie: no mysleli jsme ze by se mohla jmenovat Cherry, je to kratky a hezky, ale manza rika, ze az ji uvidime, tak nas treba napadne neco jinyho. Ale rozhodne to nebude zadny lidsky jmeno, to se mi nelibi.Me se libilo jeste treba "Fidorka" ale blbe se to krati, kdyz na ni pak chces volat venku emoticon emoticon leda "Fido" a to pak vypada jako ze to je pes..
12. srp 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 emoticon Fidorka je hezký emoticon jestli chceš vybírat, na jedněch www stránkách je jemn hafo emoticon O váhu se neboj, někteří jorkšírci jsou fakt prďolkové. My vážíme taky jen 2,3 kg a jací jsme machři emoticon
12. srp 2008 v 15:59  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 ja vim, uz jsem koukala na nejaky psi jmena ale jsem vybirava tak je to tezky emoticon
12. srp 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 To já snad rok dopředu než jsem si Nikouška kupovala, věděla, že to bude Harry, ale pak mi došlo, že se to nedá skloňovat, ani pořádná zdrobnělina z toho nejde, tak pak bráchu napadl právě Nicky. Řekl tospíš ze srandy, protože dřív se mi líbil Nick z BSB a pořád jsem měla někde napsaný jeho jméno....no a problém byl vyřešenej. Další hafík se bude jmenovat Jonášek emoticon Ale to prý budu muset mít jinýho manžela a jiný místo bydliště...
12. srp 2008 v 17:28  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
Registrovala se 3. července 2006 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 15 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
Registrovala se 3. července 2006 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 15 přátel. Region Brno.
 mousse: Fidorka je moc pekne emoticon vsak bys ji mohla rikal treba Dori nebo Fidy, ale musim uznat, ze je to originalni. To mi pripomnelo (ta cokolada) jednu fenku co se jmenuje Kofila (zvaná Kofča) emoticon
12. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 chroustinka: hih to je dobry, jak jsem narazila na Fidorku tak me napadlo i "Deli" to je taky hezky, ale volat na ni venku "Delinko" to je skoro jako...ehm..takze to asi ne emoticon Fidorka se mi taky libi a cim dal tim vic takze doufam ze se chyti a bude se to manzovi libit emoticon
12. srp 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 bobtail: tak co? jak to zvladas? co mala, jak si zvyka? asi mate doma dost napilno.... jej to uz je tak davno co my meli stenatko ze uz to snad ani neni pravda emoticon

jinak my uz jsme zdravi, Bono dobral v sobotu antibiotika a zase radi jako drak
13. srp 2008 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Brno
 mousse - fidorka je dobry emoticon to by me nenapadlo, je to vazne moc hezky emoticon Ty jsi doktorka (koukam na fotku)?

chrousti - to je fajne, ze je uz zdravej emoticon Koukala jsem na ty zkousky a asi se mi spletly dvoje dohromady (zop a zpu1), dik za link cz-pes obcas taky ctu, ale spis diskuze, clanku jsem si nejak nevsimla emoticon Chtela bych dejva zkusit na stopy (az bude starsi), ale nevim nevim, jestli pudl je pravej pes pro stopy emoticon
13. srp 2008 v 07:54  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 hveru: no kez by doktorka.. emoticon jen sestricka. Kdybych nebyla blba a sla na Karlovku tak jsem dneska mohla bejt jinde emoticon emoticon

ja chci Fidorkůůůůů... emoticon musim manzu prekecat. je to fakt hezky jmeno..
13. srp 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Dobré ránko, vespolek emoticon Znám jednoho jorečka, kterýho pojmenovali GAMBI. Schválně jestli uhádnete, kde se inspirovali emoticon emoticon
13. srp 2008 v 09:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 allie: emoticon tak ten nas by se jmenoval Heineken,to zni taky dost dobre ne? emoticon emoticon
13. srp 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 100% emoticon Mě se pro fenečku líbí třeba Abby, Bibianka (Bibi), Bublinka nebo Xia.... U nás je to samá Betynka a Nelinka.

Jinak včera večer si jedne chlapeček spletl Nickyho s kočkou a říkal tatínkovi: Dívej, čiči a tatínek se chlámal emoticon
13. srp 2008 v 09:41  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 emoticon emoticon tak to je pecka..me se taky libi Bublinka jenze tak mi rika i manza takze bych nevedela jestli vola "Bubli" na psa nebo na me emoticon emoticon
13. srp 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 emoticon myslím, že FIDORKA je bezkonkurenční emoticon Když to tak cítíš, tak už asi další jméno nevybírej.
Dneska je nějak chladno a zataženo, oproti tomu včerejšímu hicu. To abysme za chvilu zas vytáhli svetříky a mikinky...Jéé no vidíš, tě čeká nakupování emoticon Já už mám vyhlídnutej na zimu kabátek z koženky podšitej chlupama, tak po výplatě půjdeme vyzkoušet a doplnit šatník...
13. srp 2008 v 09:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 Tady je taky hnusne, ale me je to docela fuk protoze jdu za chvili do prace a budu tam az do vecera emoticon no a v sobotu ma byt jeden z nejchladnejsich dni leta a to si pro ni zrovna jedeme emoticon no uz jsem koukala na nejaky obleceni ale pro pesana, ale e-shopy maji vcelku porad to samy, chtela jsem ji koupit nejakou mikinu na zimu nebo bundu kdyz bude hodne pod nulou a taky plastenku kdyby na podzim lilo..jinak se mi to obleceni pro pejsky moc nelibi ale u takhle malych pejsku je to v urcitem pocasi asi nutnost..a nektery jsou docela hezky.
13. srp 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 JJ nutnost to opravdu je!!! Já koupila dvakrát přes net a velikost nesedla, tak rači chodíme zkoušet do obchůdku, nebo maminka uštrikuje emoticon Základ je určo něco nepromokavýho do sněhu, pláštěnka a nějakej ten podzimní svetřík nebo mikča,když je sucho. Mě se oblečení hafíci líbě, ale u nás v malým městě jetiodivný, oblíkat je i mimo zimu. Loni jsme vyrazili do města s kšiltovkou a to málem chlap spadl z kola, jak na nás čučel (najel na obrubník emoticon ). Kdybys chtěla (a ostatní samozřejmě taky) mám adresu na jednu paní, která plete a šije na zakázku moc hezký věci.
13. srp 2008 v 10:11  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš