Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ver, tady je uplne preslimakovano a cerv v CR uz taky je. A u Stredozemniho more a Jadranu to hodne prenasi komari a ona je ted ostrihana. Tak ja uz jdu spinkat, jsem jeste utahana ze soboty. Dobrou holky moje.
Odpovědět
Profilova fotka
veru no ale nic sem kvuli nic nestihala dneska, se tu vyvalovala pul dne a sezrala nam pulku vecere tak ted m chudak dojida zbytky ciny ze vcerejska :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Chudak... :-D Ja dneska na obed delala bramboraky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, dobrou noc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm bramborak bych si dala :-) raubiri sou takovy madlinky, celej den odmitali jist jejich jidlo, pak teda k veceru snedli co dostali a ted tu chodi hladovy a cuci na me ze by jedli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zase to na Tebe zkouseji.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ta jehla na cip je fakt docela tlusta, ale Tango ji dostal v tech 14 tydnech a taky v pohode. Vet mu dala nejake susenky a on jako spravna kyselina se soustredil na susenky a ani si nevsiml, ze mu to pichla. Ona z toho byla tak zmatena, ze ho hned pak kontrolovala, jestli mu to vubec pichla :-N Ti slimaci a sneci prenaseji nejakeho plicniho cerva, myslim, ze jsme taky davaly Advocate a taky v pohode. bramborak jsem naposledy mela asi pred 2 mesici od jednoho znameho Cecha, jenom jsem si kousla a bylo mi zle pul dne :-N ..... tak uz jsem z nich vylecena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Josefka, nam se stalo neco podobneho minuly rok pri rocnim ockovani :-N Ja Gim drzela, hladila a vet pichala a ja jsem si vubec nevsimla, ze uz ji pichla a Gim taky ne... Tak jsem tam porad stala a divala se na ni a pak ji rikam kdy jako ze ji pichne tu injekci :-D :-D Toho cerva prenaseji i lisky, tech je tady taky pozehnane 8-( Minuly tyden jsem pred barakem videla male liscatko x-) Kraaasneee x-) To je ta mastnota, zaledek na to neni zvykly... Ja mela minuly tyden docela stres, moc jsem nejedla, maso vubec a pak jsem si po tydnu v praci dala ryzi a kureci curry a myslela jsem , ze zemru :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Teda alllenka si uziva dovcu a pak to tady je na mne byt tu prvni. Ten cerv je srdecni a ne plicni. Napada srdicko a pak ma pejsek plne srdce vlasecnic. Je toho hodne na netu a vypada to skutecne nechutne, vydesilo to i meho muze.
Odpovědět
Profilova fotka
petrus a myslime toho stejneho???? Tady jim rikaj "lung worm" a priznak je kaslani a zhorsene dychani. V cekarne nasehoveterinare je obrazek toho cerva a vypada jak dabel =-) veru, to asi jo, je fakt, ze takhle mastna jidla moc nejim ..... a to jsem si schvalne jenom kousla malo, abych jako neurazila, ze jsem odmitla, ale aby mi nebylo spatne. Doma delam takovy falesny bramboraky - nastrouham bramboru, smicham ji s majorankou a soli a pecu na suche panvi a kdyz je z jedne strany hotova, tak na ni naleju vajicko a ke konci dam nastrouhany syr. Je to desne mnamkaty :-) Nas Tango je po vikendu uplne vyrizenej .. :-D .. rano jsem k nemu vstavala ve 4.30 a on si me vsimnul, az kdyz jsem byla u nej - chudinka se tak leknul :-N .... snazila jsem se po schodech dupat, ale nevzbudilo ho to :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano! Jojo Peti, je to ted na tyden na Tobe :-N Myslim, ze vsechny mluvime o tom samem... Ja ho taky poprve videla v cekarne u veta na letaku, taky me to docela vydesilo, tak jsem jeste ten den koupila Advocate. Mam tady nekde o tom malou knizecku, ale nechce se mi to hledat. Ja ji to proste ted pres leto radsi davam, hlavne at je holcicka ok ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec, me vzbudila reatli agentka, nana jedna 8-( petruzs tady je plicni cerv, lungworm, radsi jsem se na fotky ani nedivala :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky co je to to Advocate? to ji musim koupit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam na odcerveni Milbemax, snad to bude stacit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vypada, ze heart worm a lung worm jsou 2 ruzne veci... Ale je to i proti blecham a svrabu (roztocum) Mius, tady se to da koupit jedine u veta na predpis http://www.advocate-spot-on.com/
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju veru, musime zpatky k vetovi s meg tak jim to tam vemu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem neodolala a precetla to na Wikipedii... Lungworm - to je ten, ktery napada plice, priznaky jsou kasel, dychavicnost a ztrata na vaze. Na psa (hostitele) se prenasi tak, ze pejsek olize sliz, ktery po sobe nechavaji slimaci (treba na hracce) :-( Heartworm - prenasi se stipnutim komara. Cerv parazituje v plicni aorte, vyjimecne se ale dostane i do srdce. Priznaky jsou kasel, ztrata na vaze, pozdeji i kaslani krve a srdecni zastava :-( Takze pro Petu je tady hlavne riziko toho heartworma a pro nas vsechny asi ten lung. Je to ale humus :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mius: http://en.wikipedia.org/wiki/Lungworm http://en.wikipedia.org/wiki/Dirofila...
Odpovědět
Profilova fotka
veru no je to strasny a zrovna resime ze meg desne zhubla, a navic ma zpatky ten zanet dasni takze s ni musime na biopsii, chuderka ta si kvuli tomu predeslymu majiteli uzije 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mius, mate raubire pojistene nebo za zakroky u veta platis? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru platime, ale i kdyz to uz stalo balik porad to nevychazi na tolik jako platit pojisteni na tri velky psy kazdej mesic
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si prave myslela, ze na dalsiho psa dostanes slevu...jako na auto =-) My mame Gim pojistenou, stoji to kolem 12 liber mesicne, takze se to da prezit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no ja to nejalk nezistovala, myslela jsem ze to nebude potreba, a ted uz je celkem pozde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My ji mame pojistenou od prvniho dne co ji mame a zatim se to docela vyplatilo. Hlavne kdyz byla minuly rok na kapackach a pak v nemocnici...pojistovna dostala ucet k uhrazeni kolem 600 liber =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda tak to je narez, no u nas to nenii o moc lepsi, pokazdy kdyz tam jdem tak platime nekolik set 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pro Tebe to uz ale neni relevantni, v CR je to mnohem levnejsi ;-) Josefko, chtela jsem se zeptat co Tvuj muz a alergie/astma? Doufam ze lepsi...
Odpovědět
josefko: zkusim recept ;-) Mne se po mastnem taky dela zle. Takze ted na vode mi kupodivu nebylo zle z alkoholu, jako ostatnim, ale z tech mastnych veci, co jsem jedla ]-( . nespravedlivy :-N 8-( jsem mrkev. Prijeli jsme pozde evcer, takze jsem musela brzo naklusat do prace a pripravovat se na suply. Takze jsem pila jedno kafe za druhym a po hodinach upadla do utlumu a došourala se k rodicum s timmega-velkym batohem plnym knih. No, ale musim se zas venovat DP, takze asi pak padnu i s tim šnečím domkem do postele :-p ...
Odpovědět
Profilova fotka
veru no prave, sem rikala ze neni divu ze tolik zvirat skonci v utulcich kdyz veta si tu skoro nikdo nemuze dovolit 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mius, presne tak. Nedavno se o tom psalo dost v novinach. Pry jak je ted ta krize a lidi prichazeji o praci, nemohou si uz pejska dovolit (ani jidlo =-) ) a pejsci konci v utulku |-| Ale na druhe strane je fajn, ze tim nastaly zle casy pro mnozitele psu - uz na tom nemuzou tak ryzovat ]-( Fil, domecek si radsi uloz vedle postele ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych radsi jedla jenom chleba nez dat raubire do utulku 8-( hlavne ze na cigara a na chlast maji furt 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?