Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
Registrovala se 15. června 2007 na beremese.cz. Přidala 369 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
 mousse: to je mi fakt lito. mela sis ho normalne prinest, oni by si vsichni sedli na zadek a zacali sislat - tak to obvykle chodi, aspon moje mama si tak kdysi psa prosadila proti vuli svych rodicu. emoticon a dneska je to moje mama, kdo rika, ze si komplikujeme zivot. ale ja vim, ze az se ji zorro ukaze, ze bude ochotne hlidat - samozrejme az ho naucime delat louzicky vyhradne na travniku. emoticon ono se to casem usadi a az te to zklamani prejde, tak treba prijde dalsi pokus emoticon
5. srp 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
Registrovala se 20. května 2008 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
Registrovala se 20. května 2008 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 mousse.to me mrzi s pejskem,chapu te jak ti je,na neco se tesis a pak ti to takhle skazi.ja bych osobne byla hodne nastvana,hlavne na manzela ze nestal pri me
5. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
Registrovala se 1. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
Registrovala se 1. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 kote1m: to jsem si taky rikala ze jsem se na ne mela vyprdnout a proste tam jet, ale nejak jsem se dala zlomit manzelovou nerozhodnosti, jak psala lu23mana...kdyby mi rek, ze vi ze budou problemy, ale ze to nejak vymyslime a zvladnem, tak to nerusim, ale kdyz rekne jenom tu prvni cast.. emoticon a ted se na me mraci ze ja se mracim, ze je mu to taky lito ale ze za to nemuze...no psycho...
no ale jeste mam v zasobe jednu stanici, je to prave ve Svinech, to je od Budejc kousek a bylo by to az v zime takze by vsichni meli cas se na to "psychicky pripravit" emoticon
...ale jeste nevim jestli do toho pujdu, mozna jo, az me prejde ta nejvetsi litost, ja jsem hroznej nezmar..ale ted je to hrozny. A nepujdu do toho, dokud si za tim nebude stat manza stejne jako ja emoticon emoticon emoticon
5. srp 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 je mi jasny ,ze to musi chtit oba,ale nemel te nechat se tesit a pak to zamitnout.je to jako u ditete svolis mu neco na co se hrozne tesi a pak to zamitnes
5. srp 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
 mousse: no vidis. krasnej darek pod stromecek emoticon abys jich nakonec nemela nekolik - jak to bylo v Takove normalni rodince emoticon
5. srp 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 no prave emoticon on to jako uplne striktne nezamitl, ale nesnasim takovy to "ja se na ni taky tesim, ALE " a po tom "ale" nasleduje seznam problemu a komplikaci ktery to nese, takze to uplne zastinilo tu radost co jsem z toho mela a pripadala jsem si jako umineny dite ktery chce psa a vsichni kolem si klepou na celo...a kdyz to zakonci "no ja nevim" tak jsem mela fakt na krajicku. A dneska mi rekl ze jsem si to mela vybojovat, ze jsem to vzdala bez boje. Takze JA si ho musim vybojovat a vsichni se pak na me budou divat ze za to vlastne muzu ja ("dyt jsi ho tak chtela"...) hruza emoticon emoticon
5. srp 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 kote1m: no, to by bylo hezky..ale po predchozich zkusenostech se k tomu nechci moc upinat..ale mohli by jsme swe o vikendu jet NEZAVAZNE podivat na ty jejich fenky. To "nezavazne" si nalepim na celo, aby se zas okoli nedesilo emoticon
5. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 my jsme se sli nezavazne kouknout na denika a odjeli jsme s nim emoticon
5. srp 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
 mousse a lumana: to NEZAVAZNE je to nejdulezitejsi slovo emoticon a mousse beda, jak by si chtel tvuj manzel nejakeho pejsana z NEZAVAZNE navstevy odnest emoticon pokud bude tvuj muz souhlasit s nezavaznou navstevou, tak bych to mela za skoro vyhrane. clovek si halt musi z tech proslovu vzit to, co potrebuje slyset, takze "ja se na ni tesim" a zbytek vypnout! emoticon
5. srp 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 clovek pak neodola emoticon
5. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 no oni ted stenata nemaji, ale hara jim fenka a snad budou mit v pulce prosince teda. Ja doufam ze kdyz je uvidi nazivo tak ze ho to trkne a bude o tom presvedcenej...a doufam ze fakt neodola..jsou to tutinci malickaty emoticon emoticon
5. srp 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 ja uz mela vcera objednany i vsechny veci na psika..mno tak jsem to zase stornovala emoticon
5. srp 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 aha,snad ho obmekci tihle emoticon
5. srp 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 snad..
5. srp 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
Registrovala se 3. července 2006 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 15 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
Registrovala se 3. července 2006 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 15 přátel. Region Brno.
 mousse: drzim pesti, at se domluvite a nejpozdeji pod stromeckem mate pejsanka. Ja uz bych bez toho naseho ani nemohla byt emoticon .
Jeste by me zajimalo jestli krome tech negativ co udajne souvisi s pejskem vidi i spoustu pozitivnich veci kolem - pejsek nema nikdy spatnou naladu, porad se na tebe tesi, diva se na tebe jako na nejdulezitejsi bytost na svete, ve vsem ti bezmezne veri, kdyz je ti smutno vzdycky se k tobe prituli, nikdy ti nic nevycita, je to partak na vylety, hry a ruzne vylomeniny, nikdy te dobrovolne neopusti ....
5. srp 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
    Region Brno
 chroustinka - vojensky vycvik? To mozna byla nekde jinde emoticon me to spis prijde jako pekny leharo emoticon Spis je pravda, ze nekdy nas je v te skupine moc, takze nez na nas treba prijde rada na prekazku, tak si bokem treba cvicime aport, aby se dejv nenudil.... Ta plocha neni velka, ale zase neni mala, oproti zetoru je to treba uplnej minicvicak, ale zas na tom zetoru zabereme stejne tolik mista jako kdyz cvicime na ostrove, takze to vyjde na stejno... Kolik vas byva nejvic ve skupince? Nas uz bylo i sedm emoticon

mousse - to je mi hrozne lito s tim pejskem emoticon Je to vsude stejny, vzdycky ti budou vykladat, ze pes je zatez, kdo psa nema, tak to takhle bere... Me zas rikali, ze si mam radsi poridit mimco, ze pes je na nic atd atd... Pak se mnou tata nemluvil, jak byl nastvanej a to bydlim uz sedm let sama a porad mi neprestanou kecat do psu emoticon
5. srp 2008 v 15:38  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
 hveru: nam to s tim mimcem rikaji taky - jako kdyby slo oboje stejne jednoduse emoticon emoticon
5. srp 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 kote - a jak kdyby bylo mimco stejny jako pes emoticon
5. srp 2008 v 15:48  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 hveru: vsak pisu ze jsem to slysela od jedne zenske u nas na cvicaku, tak si overuju informace emoticon Myslim ze ty mluvis spis o agility a ona mluvila o klasickem vycviku poslusnosti. Jasne ze na agility to nebude dril tam je to spis zabava. Jinak nas na poslusnosti byva min. 3 (pri mensim poctu se necvici). Jinak ve skupince nas byva tak max 6 (ted v pokrocilich max 8, ale to uz jsme utvorena parta a vsichni se zname), v zacatecnicich nas byvalo max tech 6. Kdyz je psu vic tak se rozdelime do dvou skupinek a cvicime s dvouma instruktorkama.
5. srp 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 chroustinka: ja myslim ze to vi, akorat mluvi spis o tech negativech..on psa mel, kdyz bydlel jeste s rodicema, ale brzo ho to prestalo bavit a nechtelo se mu s nim ven za kazdyho pocasi a tak..ale ma ho porad rad, to jo.
No s tim mimcem-kdyz si ho nekdo poridi tak jsou z toho vsichni na vetvi a nikoho ani nenapadne rikat ze se s ditem nikam nedostanou a ze je to starost, ale jak jde o psa emoticon emoticon
5. srp 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 ja jsme mela to same,rodice nam poridili psa,uz to nebylo stene,tenkrat jsme byla v puberte a museli mi porad rikat jdi ven se psem.ted je ti uplne o necem jinem,asi i to ze ho mam od stenatka a beru ho jako sve dite,ze proste nema nikoho jineho nez me
5. srp 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
  • Neví, kdy bude svatba
 taky je velky rozdil, kdyz si ho poridis sama a kdyz ti to zvire poridi nekdo jiny, stejny, jako s kytkama na zahradce - "bez okopavat" a nebo "to mi ty narcisy krasne kvetou", uplne jina motivace
5. srp 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
 Mousse: přečetla jsemtvou už zamčenou diskusi a úplně tě chápu. Byla jsem ve stejné situaci jako ty. Taky jsem strašně chtěla pejska - jorka - mám ho, i když manžel zrovna láskou k zvířatům neoplývá,oblíbil si ho a je to takový přísný "taťka" a já rozmazlovací "mamka". Zatim bydlíme u rodičů, tudíž si můžeme sem dam dovolit pejska nechat u mamky na hlídání,, ale ta z něj nadšená moc není, protože se mu stýská a teskní. Takže na jednu stranu to i je taková "koule" u nohy. Myslím, že ale záleží na domluvě partnerů, určitě jde podnikat výlety i dovolené třeba k moři s pejskem, musí se tomu ale pár věcí přizpůsobit (nejde ho třeba nechat samotného na hotelu a jít do rána pařit, atd.). Prostě je to závazek a starost, ale strašně KRÁSNÁ. Ani jednou jsem nezalitovala, že Nickyho mám, i když si sem tam musím něco odpustit, kvůli němu to ale dělám ráda, protože on mi to stonásobně vrací svou láskou a oddaností. Moc ti fandím, jednou se svého pejska určitě dočkáš.... emoticon
5. srp 2008 v 19:14  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 lu23mana: jo,v puberte je to urcite o necem jinym...
kote1m: s tema narcisama, to je dobry emoticon
allie: dekuju za zajem a uprimnost. zitra budu volat na jeden inzerat, mini fenecku jorka (za 8.000 uff emoticon ) ale privezli by ji az k nam..tak doufam ze ti co ji maji zapykanou tak ji odreknou emoticon pred chvili jsme s manzou vybrali nejaky veci pro psika a vyrikali si par veci takze snad uz to nebude takovy problem.. emoticon Koukam ze jsi mela svatbu ve stejny den emoticon
5. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 JJ taky jsem si všimla emoticon Moc ti držím pěsti, ať to vyjde. Jorečci jsou úžasní společníci. 8 000 je normální a řekla bych i jedna z nižších cen. Já dala tu samou cenu, za fenku chtěli o 1000 víc.

ALE - PEJSKA HLÍDAT, HLÍDAT, HLÍDAT!!!!! Nám Nickyho před včerejškem málem roztrhal jeden trhač. Tak moc jsem ho hlídala a stačila chvilka, kdy tchán nechla otevřené dveře na verandu a Nicky utekl. Vůbec mu asi nedošlo, že hned vedle maj uvázanýho (asi na 10ti m šňůře) velkýho psa bez košíku. Nemáme ještě plot, takže kdyby jeho panička nezasáha včas,...ani nechci domýšlet.

Určo dej vědět, jaxi dopadla emoticon Tak papa a krásný den.
6. srp 2008 v 07:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
Registrovala se 7. února 2007 na beremese.cz. Přidala 612 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 7. září 2007
    V Pelléově vile, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
 "jorksiro-covavove se skoro nemusi chodit vencit - nauci se na zachudek" - jak někdo takovou zhovadilost může vypustit z úst emoticon .... pes mrňousek je pořád pes, který má své nároky a potřeby!
Ať žije lenost a pohodlnost, že? emoticon
6. srp 2008 v 11:57  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 jindri ja jsme to taky nepochopila,dokonce jsme nekde cetla ze nekdo bydli v poslednim patre v panelaku a ma vic psu a tak aby s nemi nemuseli chodit na vickrat tak chodi delat potrebu na balkon emoticon
6. srp 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
 lu23mana: kdyby se tohle dělo v mém okolí, už na ně píšu udání na veterinární správu, úřady a tak podobně. To je týrání.
6. srp 2008 ve 12:17  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 jindry: bohuzel u tech mini plemen (nic proti nim) to mnozi delaji, pak maji doma plinky pro stenata nebo cele zachodky a dospele toy plemena na ne chodi treba cely den a ven se ani nedostanou. Uz jsem ale videla par krasne vycvicenych yorku (i jednoho ktery delal bajecne agility a byl to pes se vsim vsudy (ne jenom v tasce pres rameno v obchode s potravinama, kam mame my ostatni pristup zakazan emoticon ).
6. srp 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 chrousti - na ten ostrov chodime prave na poslusnost, na agi chodime na ten zetor. Dost me ale stvou tedka na tom ostrove s takovyma protekcnima kamaradkama majitelky, ktery jsou dve a maj 3 psy, a ti jejich psi vzdycky kdyz je "volno" tak kousou ostatni psy a ruzne si je nadhani aby po nich mohli vyjet. Zrovna vcera tam zas pokousali malou fenku a vyjeli mi po psovi, ja jsem s nima teda rychle hotova, ale neni to teda prijemny, kdyz ostatni psy chodi se stazenyma ocasama a nechcou si ani hrat jak se boji emoticon Toto me tam hrozne vadi...Dokonce po tom vcerejsku premylim, jestli nechodit i na poslusnost na ten zetor....
6. srp 2008 ve 13:40  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš