Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 sim - emoticon emoticon emoticon

alli, jakto, ze je Sara zvykla na bolest emoticon , chudinka mala ....
13. srp 2010 ve 20:53  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
 hotovo, zívám, div nespolknu klávesnici a stejně se tu se mnou nikdo nebaví, tak jdu útokem na peřinu emoticon
13. srp 2010 ve 20:54  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 sim ty si s tim spanim uz horsi jak ten nas duchodce alous emoticon
13. srp 2010 ve 21:02  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 sim emoticon emoticon emoticon

Josefka, ona byla jako miminko týraná emoticon Já si ji brala v necelých 4 měsících jako vychrtlou trosku. Ale teď je z ní náááádherná holčička (po paničce mimochodem emoticon ) Ale když se bojí, nevydá ani zvuk. Nic. Na očkování nic, vytahování stehů nic, když si fakt hodně ublíží (protože je to tele), tak nic.
13. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 alli to je hrozny emoticon hlavne ze je ted u hodnych panicku emoticon
to Noel je desna hysterka a jenom se trosku bouchne nebo tak tak u jeci ale tak srandovne, on cokoliv si udela chce abych mu zkontrolovala, minule jsme si hrali na zahrade i s m a on se bouchl do nozky ale my jsme si ho nevsimali tak tam asi tri vteiny stal a koukal na me s tou nozkou ve vzduchu a potom zacal priserne hulakat abych prisla, tak sem mu na to koukla, rekla sem mu ze je to jako dobry ze do spitalu nejdem a on odutikal pryc emoticon dneska bezel dovnitr na veceri a mezi dverma mu ujely nozky a rana jak z dela, tak si sedl, zvedl tu nozku a hodil na me pohled jakoze pokud to hned nezkontroluju tak zacne desne jecet emoticon
13. srp 2010 ve 21:20  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 mijuš, taková je Káťa i Matýsek emoticon emoticon Jak si něco udělaj, tak vřískaj jak blbí a přitom jim třeba nic není emoticon
13. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 alli, to je hrozny, proc to lidi delaj - to jste hodni, ze jste si ji vzali emoticon emoticon emoticon. Chudinecka malinka!!!
13. srp 2010 ve 21:33  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 jinak Meg zacala byt pekne pridrzla a dneska sem z ni nemohla smichy, sem lezela na pohovce a noel vedle me a ji to stvalo a chtela si tam lehnout tak chvilku opruzovala kolem a kdyz se noel nezvedl tak proste skocila nahoru a lehla si na neho emoticon emoticon emoticon emoticon
13. srp 2010 ve 21:34  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 jak mam potrestat psa???? ten nas ma ze me prcu - kdyz mu hrozim a rikam, ze nesmi, tak to dela jeste vic a pak na me skace, ze me chce kousnout do ruky ..... pak ukradl m. mikinu a pelasil predemnou a ja se malem udusila smichy emoticon
13. srp 2010 ve 21:48  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 josefka, je to hnus. Zjišťovala jsem, jestli to jde nějak někam nahlásit a jak vet, tak Desenskej říkali, že to nemá žádnej smysl. A ona měla zuboženy všechny štěňata, ale Sáru ani nenabízela, protože na tom byla nejhůř, ale já si ji vzala. Jsem ji tam nemohla nechat. Už jsem to tu psala víckrát. nechutně podvyživená, plná červů (když ležela na zádech, na břichu bylo vidět, jak vevnitř lozí), komplet celá od hoven a plná blech. Ještě měla paspárky, ty musela nechat odřezat.

mijuš, tak to dělá Sára. Přijde, chce vyhodit Mišku, ten se nehýbe, tak si na něj lehne. Ale ona má 30 kilo a Miška 10, takže chudák emoticon emoticon

A prokoukla jsem Sáru. Ona vždycky dělá, že spí na zemi. Jsem se dneska nečekaně vzbudila a její zadní nohy jsem měla na hlavě a přední na kolenách, jak se po mě válela. emoticon emoticon
13. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 josefko, rozhodně neplácat, nebít atd. Štěňata se trestají vytřepáním za krk za kůži. Ale nemačkat, ne bolestně, jen aby věděl. Maminky fenky to tak dělají. Vezmou štěně za krk do pusy a zatřepou. A štěně to pochopí. Ale opakuji. Ne bolestně, ne zmáčknout, jen lehce chytnout a zatřepat (hodně lidí už jsem viděla, že to pochopili blbě, např můj bratr, od kterýho mám Mišku. Miška se pak strachy počůrával, když jsem ho hubovala a jen ho chytla za chloupky na hlavině jako podrbkání, když se pokakal či počůral - protože od bráchy dostával za to, což se nikdy nesmí pes trestat, za tyhle věci´)
13. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 diky ali, to vim, ze se nesmi bit ..... tak dneska ho trepat nebudu, ma za krkem cerstve napichnuty ten cip, tak mu na to nechci vubec sahat. Ja na nej vrcela a kdyz me kousnul, tak jsem ho kousla taky, ale to on asi pochopil jako prcu emoticon
13. srp 2010 ve 22:06  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 josef ten ti rychle zespratkovatel emoticon emoticon emoticon
alli to je fakt strasny jak lidi zachazi se zviratkama emoticon ja bych to ale stejne nahlasila, dyt to bude delat dal a dal emoticon
13. srp 2010 ve 23:08  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 ali a jak dlouho ji mate? Ja bych to taky nahlasila.

mia, no to ti povim ..... ja jsem tady akorat na kousani, zradlo a tezkou ignoraci emoticon
13. srp 2010 ve 23:53  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 josef v klidu, to je klasicky stene to delaji vsechny stenda emoticon
Victoria radi kdyz kousne tak zapistet hodne vysokym hlasem, ne zarvat ale zapistet, ze to je to co delaji stenata kdyz sou mezi sebou, ze tim davaji najevo ze jim ublizil a on se tim nauci ze to se nedela, ze vzdycky musi dostat nejakou reakci kdyz to udela
14. srp 2010 v 00:23  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 http://positively.com/

todle jsou jejiwebovky, pocti si emoticon
14. srp 2010 v 00:27  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 diky mia .... akorat budu pistet cely den emoticon
14. srp 2010 v 00:47  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 no snad to zabere a nebudes muset emoticon
14. srp 2010 v 01:05  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
 ahojte emoticon ..nestíhám vás..chci vám napsat,že mě asi mm zabije,až dojede za týden domů..holky,my jsme s mladou dovlekly domů dalšího borderáka....protože to bylo znamení a osud...prča je,že se taky jmenuje Cody,jsou mu 3 měsíce,taky merláček..mladá odjela kamsi učit tanec,takže jsem na mateřské..je šikovnej,už zvládá i základy parkuru,už se vidím,jak se mnou budou ti 3 orat na cvičáku,jak je udržím,to netuším emoticon emoticon emoticon emoticon
Pak hodím foto na fb. emoticon
14. srp 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 josefko, s tím pištěním, jen když kouše ve hře. Zapištět, otočit, ignorovat, dokud se nezklidní a znovu. Ale pokud tě kousne jako fakt drsně a z dominantního popudu, tak to nee. Já bych poradila jinou věc, ale to se těžko popisuje. Upevňuj si proto radši postavení průběžně. Přijdeš domů, pusa na hlavu z vrchu. Hrajete si a perete se, on leží, tak ho jen přetoč na záda a počkej, až se přestane snažit zvednout, do té doby ho přidržuj vlastním tělem pěkně na lopatkách. Když koukáš do smečky, tak se takhle chovají vůdci. Dávají své postavení najevo i při hrách. Ale jsem trochu zmatená. Když jsem četla knížky od našich výcvikářů, tak tam stojí, že vždycky se nechá honit vůdce a ten kdo honí je podřízený. Proto, když člověk začne honit svýho psa, tak má ten pes děsnou radost. Ale zase Cesar říkal, že je to naopak. No, u nás to funguje tak, že se honit nechávám já (a honí mě beztak jen Sára, zbytek akorát blbě kouká, co že to zkouším za volovinky emoticon )

Fris, tak to je naprosto krásny překvápko emoticon emoticon emoticon Gratuluju. Já už se nemůžu dočkat toho svýho, ale ten bude k odběru až v květnu.
14. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Ahoj holky, tak jsme vcera byli v kine na tom Pan Nikdo a bylo to uplne uzasny, ale slozity. Jestli je Pocatek jeste slozitejsi, tak teda nevim, ale to snad ani ne. Fakt krasny. A pak jsme byli v koktejl baru, ale nejak mi to nesedlo, musela jsem si dat prasek na hlavu.

Josef, ja jedina tady biju, ale uz jsem mockrat psala, ze jen tak lehce plesknu pres prdylku a u nas to funguje, pak vi, ze to udelala spatne.

Alll, tak u nas musime honit my ji. Ale kdyz je to na zahrade, tak jde vzdycky na schody a tam nas to teda prejde. Mozna to dela schvalne..
14. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 holky diky diky moc - to zapisteni ve hre celkem funguje.
To honeni - no, honime my jeho, ale zaroven ho peru a pokladam na lopatky, chodim prvni ze dveri, jim jidlo jako prvni, ..... tak doufam, ze z toho neni moc zmatenej.
14. srp 2010 v 11:17  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Ja davam Teny na zada casto a vzhledem k tomu, ze ona sama mi ukazuje stale brisko, tak me asi bere jako vudce. Vetsinou totiz toto delaji ostatni psi pred ni.
14. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 petruš, když chce drbat, tak bříško ukáže. Ale když si hrajete, tak tam musíš vidět, jestli ti ho ukáže. Kamarádčin jork taky ukazuje břicho na všechno a všechny. Ale když si hrají, tak se brání zuby nehty, aby se zvedl. Tam se právě musí počkat na to, až se přestane vzpínat.

Josefko, vy máte ještě bobínka. A každej pejsek zkouší, co si může dovolit. Tohle je jim přirozeny. A ty musíš ukázat, že takhle ne. Ale vůbec se neboj, když na tebe zavrčí, prostě ho drapneš a zavrčíš taky. On to zkouší a to je normálka. Jinak Sájulce naší budou v prosinci 2 roky. Ale nakonec krásně vyrostla i když byla tak malikná (měla vážit asi 15 kilo a vážila 6, když jsme si ji brali). Je sice furt vyžle, ale po 2. roce by se měla začít zakulacovat emoticon

Petruš, na toho Pana Nikdo se docela těším emoticon
14. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Ona mi ho ukaze i pri hre. Ale ukaze ho jen mne a manzelovi.
Pan Nikdo je v ramci filmoveho klubu a je pravda, ze v kine nas bylo asi 10 a to byl patek. Nekteri se tam smali uplnym blbostem. Ale snad uz to je i na netu.

Teda ale reknu vam, co se vcera vyrojilo na ulicich v city, kdyz je ta Velka cena. Skupinky spore odenych slecen cekajici na penezenky Nemcu a Italu...hruza.
14. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Hotel Zlaty orel na Ostravici, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
 Dobre rano,

ja Gim taky obcas plesknu pres zadek, ale to je fakt vyjimecne...treba kdyz sezere kocicinec emoticon emoticon emoticon
Jinak na ni sycime emoticon kdyz se nam neco nelibi, podobne jak to dela Cesar emoticon
A v parku ji nekdy musim usmernit, kdyz ji volam a nechce prijit, protoze dela, ze je strasne busy emoticon Kdyz uz si pro ni musim dojit, tak ji chutnu za tu kuzi na krku, jak psala Alenka... A ona moc dobre vi, co udelala spatne emoticon
A brisko ukazuje furt, protoze ho chce hladit emoticon

Josefka, zkus si s nim hrat s tema uzlovyma provazama, je to Gim's nejpblibenejsi hra a kouse ten provaz a ne tebe emoticon A jeste sie pri tom unavi a cisti si zuby emoticon
14. srp 2010 v 11:41  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 Peti, to si dokazu zive predstavit emoticon emoticon
14. srp 2010 v 11:44  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jo, ty uzle máme taky a jsou super (teda měli jsme, ale furt dokupujeme, Sára z toho za chvilku udělá kilometr dlouhy nitě emoticon ). Já teda nebiju, neplácám a když trestám, tak vždy jen za něco, co provedou. Např. žerou něco (ale to spíš přijdu a chci to já a když je to extra lákavy, tak na fuj nejedou, tak přijdu zavrčím a když nic, tak ještě kousnu. Ale to jen u Káti, zbytek mi to dá hned, ale jak jsem kdysi psala, Káťa byla můj první pes a netušila jsem, co a jak, tak jsem ji právě i plácala a tak, což je fakt k ničemu, akorát mě neposlechne tak dobře jak ostatní.) A za to, že nepřijdou, je rozhodně neplácám, protože za prvé přijdou a za druhé, když dělaj, že je to fakt extra zajímavy, tak si tam dojdu, zavelím pár povelů (jako sedni, koukej a tak) a pak dám povel jdeme a jdeme. Ale nikdy za nepřijití netrestám. Ani za roztrhany věci, ani za loužičky či bobky.
14. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 Ne, za louzicky a hovinka nikdy emoticon Gim moc veci ani neznicila, je par gumovych bot, toaletak, papiry emoticon Ale kdyz uz k tomu prijdes a je to znicene, tak nema vubec cenu trestat, protoze si to ten pejsek nedokaze spojit.
To plesknuti pres zadek mi prijde relativne ik, je to jako bys pleskla decko pres ruku emoticon Nejhorsi podle me je, kdyz stendo pleskas pres hlavicku, uz jsem to i parkrat na nekom videla emoticon to se pak bude bat te ruky emoticon emoticon
K tomu neprijiti...neplacam ji, ale musim ji trochu usmernit, tady je trochu nebezpecneji nez u Vas a ja bych neprezila, kdyby se ji neco stalo...
Taky se moc zlepsuje jak je ted starsi a na 98 vzdycky prijde emoticon
14. srp 2010 ve 12:05  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 98 procent emoticon
14. srp 2010 ve 12:06  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš