Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
    Region Brno
 laryngititu? To muze chytit i pes? To jsem nevedela... chudacek malej emoticon O ty k9 jsem slysela, ze je fajn, my se pokousime dostat na agi na ostrov, ale nejdriv se pry musime naucit na zetoru tak, aby byl pokrocilej, takze chodime na dvoje emoticon Tedka se snazim naucit ho, aby se nebal latkovyho tunylku, normalni tunely ho bavi, ale ten s tou plachtou ne a ne probihat...
4. srp 2008 v 15:48  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
Registrovala se 1. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
Registrovala se 1. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 Ehm tak koukam ze nam to zirafka pekne zamkla...jasne proc ne, vsechno nacpem do jednoho, ne? emoticon
Chaarleene: tak to je dobry ze jsou takovi gaucaci. My zahradku nemame-az na tu svagryni-takze se bude muset spokojit s mezipanelákovou zelení. Jsem zvědavá jaké bude povahy, kříženka čivavy a jorkšíra..mno čekala bych že bude lehce temperamentní spíš než gaučová.. emoticon emoticon ale asi je to o výchově. Jo když už jsme u tý výchovy, doufám že se manžovi podaří dodržet moje "pravidla výchovy" protože nechci mít rozmazlenýho psa, třeba mi vadí, když pes škemrá u stolu a lidi mu dávají ze svýho talíře. To by mě mrsklo. Pes má svoje a lidi taky no ne? K lezení do postele už tak striktní nejsem, nebojte emoticon jen chci aby byl pejsek vycvičený natolik, že když třeba přijde návštěva nebo tak, že ji nebude obtěžovat a poslechne.

lu23mana: jj, pejsci pry naladu vyciti dost dobre. a jakeho mas? toho ve tvem albu?
4. srp 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
Registrovala se 20. května 2008 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
Registrovala se 20. května 2008 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 jo mela v albu zirafka mi vto vymazala emoticon
je to krizenec ale nevi se s cim,maminka je krizenec a tatinek preskocil pres plot emoticon
je mu ted 11 mes.ma asi 12 kg,spi semnou v posteli emoticon aspon se ke me ted nekdo tuli.a ma spousty energie ten by porad lital venku,ale v sobotu jsme byla parit a v ndeli me nechal spat az do dvanacti sikulka
4. srp 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
Registrovala se 3. července 2006 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 15 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
Registrovala se 3. července 2006 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 15 přátel. Region Brno.
 mousse: asi ji pripada ze to patri sem (vsechno do jednoho pytle, proc ne emoticon )
pejska jako kouli u nohy urcite nevnimam emoticon , kdyz jsem nekde omezena ze s nim nemuzu do nektere restaurace nebo do hotelu, tak to si rikam ze je to smula tech co tam pejska zakazuji (neutratim penize u nich ale nekde jinde) a jdu jinam a nedelam si z toho velkou hlavu. A dovolene se daji take resit, vetsinou jezdime tam kde s pejsem muzeme a program mame udelany takovy abychom byli co nejvice venku - coz by bylo i bez psa, takze asi tak emoticon
4. srp 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 nj, zirafka asi nema co delat..tyjo to je docela velkej vid...12kg, to je husty. to asi hezky hreje v ty posteli, vid emoticon a aspon nechrape jako chlap emoticon tak mi posli fotku do IP ja ti taky poslu tu fenecku pro kterou si v patek jedu emoticon
4. srp 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
Registrovala se 24. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 808 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
Registrovala se 24. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 808 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Slovensko
 ja sa chystám na cvičisko po svadbe, teraz mi to absolútne časovo nevychádza. len ešte neviem na aké, lebo ani neviem kde u nás také dačo je.
4. srp 2008 v 15:58  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 chroustinka: jee vy mate krasnyho biglika emoticon taky se mi libi, ale je to kus psa, kdyz to vyroste..a myslis tim dovolenou treba u more? ja tam nikdy nebyla tak bych se tam nekdy chtela jet podivat, ale co s pejskem na plazi? stejne tam asi nesmi ne? a nevic by mu tam bylo horko..jo libi se mi ty saty v tvem albu "lubian" ty jdou koží emoticon
4. srp 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 mousse: to by ses divila, i pes muze chrapat emoticon nas pesan chrapal uz jako stene, byla to docela sranda, byl to takovej malej uzlicek a vydaval zvuky jak dospelej clovek
4. srp 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 mousse,zrovna zadnou nemam,moc ne on je to takovej hubenour,na rukach ho unesu,ale dlouho teda ne emoticon
4. srp 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 chroustinka: fakt jo? emoticon no tak to bude sranda emoticon ja vim ze tatkovo pes Andy (westas) nekdy kdyz spal tak hejbal nozickama jako kdyz by ve snu behal a taky obcas knucel nebo co to bylo za zvuky, ale ze by chrapal, to jsem jeste nezazila emoticon
4. srp 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 mousse - psika bych k mori asi nebrala, ta cesta a zmena teplot, to by asi nebylo moc oka... My to resime tak, ze mame slecnu,ktera nam dejva hlida, sama ma fenku, tak si aspon hraji emoticon Hlidala nam uz predchoziho psa, kterej se k ni vylozene tesil emoticon U nas treba rodina na hlidani neprichazi v uvahu a slecna nema vysokou cenu, na vic dnu nam dava slevu emoticon

mousse, chroustinka - a taky i maly stenda (roztomily, malinky) uz pekne prdi emoticon
4. srp 2008 v 16:05  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 mousse: diky emoticon a kdyz to vyroste tak je takhle krasny a velky http://www.bonozhajenkyhurka.estranky.cz/fotoalbum/2008/beagle-camp-2008/617
Jinak more bych resila asi tak, ze by sel k "mamince" na chovatelskou stanici a mel by tam spolecnost dalsich bigliku, nez no tahat autem, autobusem nebo v nakladovem prostoru letadla emoticon
4. srp 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 coze, PRDI??? emoticon jezkovy, co ja si to privezu domu??? emoticon emoticon
No, taky bysme museli sehnat nekoho na hlidani. Sousedka ma pidijezevce, taky stene, takze s feneckou budou zhruba tak stejne stary a kdyz se budou potkavat na chodbe tak si na sebe treba zvyknou emoticon
4. srp 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 ano prdi, aspon je to na koho svezt emoticon
4. srp 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 mousse a jak emoticon A taky zerou kde co (hlavne kdyz jsou jeste maly, tak vlastni bobky emoticon ) ale jinak stenata jsou nejnadhernejsi co muze byt emoticon
4. srp 2008 v 16:10  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 chroustinka: tak ten je ukazkovej. Ja jsem slysela ze biglove maji sklony k obezite, ale ten vas je nadhernej*** emoticon nj, ale tahle fenecka je az ze Zdic a ja jsem z Budejc a tahnout ji takovou dalku..navic pani ji chtela udat co nejdriv, ze uz na ni nema misto takze hlidani asi neprichazi v uvahu, budem muset sehnat kamarady. Nebo tu sousedku.
4. srp 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 tak to je mazec. tak doufam ze tahle prdet nebude emoticon jeste se chci zeptat-nejsem si uplne jista, jak ji naucit, aby curala venku. V chytrych knizkach sice pisou, ucte je na noviny nebo na rucnik v byte, cili na jedno misto, ale jak pak docilim toho, aby to nedelala na stejny misto doma ale VENKU??
4. srp 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 chroustinka - v tom letadle to musi byt sila, chudaci maly jsou v tom prostoru celou dobu, co treba letadlo vyckava na povoleni k odletu a to jsem jednou zazila, ze bylo i hodinu a pul! Doufam, ze dejva nebudu muset nikdy nikam vest letadlem...
4. srp 2008 v 16:14  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 to mas ruzny mousse, nekdo uci nejdriv doma a pak venku, nekdo rovnou venku. Ja jsem prvniho ucila rovnou ven a druheho pres psi plenu (zdalo se mi, ze je venku moc zima emoticon ), oboji se povedlo, chce to trpelivost a hlavne pravidelny chozeni ven, nejdriv kazde dve hodiny (treba v noci jsem ale nechodila) a pak kazde tri, ctyri, atd...
4. srp 2008 v 16:17  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 mousse: super je kdyz mas zahradku a muzes litat se stenakem porad rovnou na travu ven. My jsme bohuzel bytovi takze jsme meli mezifazi pres plinky pro stenata (jak na noviny akorat to lip saje a vydrzi to cely den). Uz ani nevim za jak dlouho se to naucil (musela bych se kouknout do "denicku" emoticon)
4. srp 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Mousse-pes koule u nohy určitě není,ale jestli se na to necítíte,tak bych do toho nešla.
iMy i kdybysme mohli jezdit k moři kdykoliv,tak nejezdíme,protože,přece tu nenecháme naše psí miminko,no ne? emoticon
Ale určitě do budoucna počítejte i s finančníma výdaji,nesnáším,aby pes trpěl a strádal,jenom,že na to páníčci nemají emoticon -vet. ošetření atd.
4. srp 2008 v 16:20  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 holky valim za svym ctyrnohym marodem, diky za pokec.
sari: jj, mas recht
4. srp 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 chroustinka - at se brzo uzdravi emoticon
4. srp 2008 v 16:24  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 to doufam
4. srp 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 aha..ale porad jsem se nedozvedela jak ho naucit ze ma curat venku a ne na plenu emoticon
sarinka: s vydajema pocitame, proto do nas taky tak reje okoli. Samozrejmosti je pravidelna pece veterinare a kvalitni krmivo, dostatek casu na pejska apod. ja vim...jenom ze ostatni nas zvyklavaji tak jsem si chtela precist co si o tom mysli ostatni
4. srp 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 my jsme ho naucili tak ze jsme ho ucili rovnou ven,vzdy kdyz se napil,probudil,nebo po hrani,bydleli jsm ev prizemi tak to bylo jednoduchy.naucil se rychle.
4. srp 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mousse
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 aha..tak snad to taky tak pujde.. emoticon
4. srp 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Mousse-tak v tom případě,máte moje svolení emoticon emoticon emoticon
4. srp 2008 v 16:40  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lu23mana (31 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 mousse,pak to bude jak mimco,vim jak jsme meli doma psa,to jsme byla v puberte a navic jsme ho nemeli od malicka,to me rodice museli nutit at jdu s nim ven a tak.ale u neho je to jine,je to moje zlaticko jako moje dite emoticon pro neho cokoliv
4. srp 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
Registrovala se 15. června 2007 na beremese.cz. Přidala 369 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kote1m
Registrovala se 15. června 2007 na beremese.cz. Přidala 369 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj všechny, hlasim se do krouzku, teda - pejsan jeste neni doma, ale patnacteho bude, border terier emoticon
mam ale na vas dotaz, jestli byste nevedely o nekom, kdo by si vzal odrostle stene cerneho labradora - nas pan chovatel, od ktereho budeme mit bordika, chova hlavne labradory a zbylo mu jedno stenatko s pp, je uz asi skoro ctyrmesicni a neni chovne - nesestoupilo mu jedno varle. kdybyste toho chudacka videli, jak lezi v kotci se svym tatou a jeste asi strejdou.... snazila jsem se ptat znamych, ale labrador je pro kazdeho velky
4. srp 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš