Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Hotel Zlaty orel na Ostravici, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Hotel Zlaty orel na Ostravici, Region Frýdek-Místek
 jo...ale mriz stejne neeee emoticon
11. srp 2010 ve 14:50  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 josefka: mne tady sice holky nadavaly, ale ja jsem nechtela, aby s nama Dasa spala v posteli a ma misto v predsini (ale neni to zadna mala predsinka, je to skoro velky jako obyvak emoticon ). Navic je to velky nicitel ... Prvni dny jsme tam spali s ni. Pak uz spala sama, ale knucela. Ignorovali jsme to, aby se nenaucila ze si nas vyknuci. Nebo jsme ji sli vynadat. Casem prestala knucet, a knucela jen rano, a ted uz chrni do jedenacti a ani necekne. Resp. cekne rano na snidani, protoze je zvykla v sest, a pak jde zase bez reci spinkat. Je snama pres cely den, pokud jsme doma, a pak se stoci na dece v obyvaku a kdyz jdem spat, tak se v pohode premisti k sobe. Uz nevim, jak dlouho trvalo ji to naucit ....
11. srp 2010 ve 14:53  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 taky doufame, ze si m. zvykne ..... chodi na akupunkturu a bere spousty vitaminu emoticon .... musim zatukat, ale uz tri dny si nemusel dychnout emoticon
My ho ted posledni tri noci nechali dole ..... vecer je v pohode, normalne usne a spi, az pak rano se vzbudi, vycura se na noviny a zacne plakat a ja nevim, jestli ho mam nechat a nebo jestli ho proste mam vzit na horu a na ty dve hodky si s nim lehnout do vedlejsiho pokoje a doufat, ze z toho vyroste emoticon.

my jsme udelali proti spratkoidni dvirka pod schodama - bali jsme se, ze na ne vyleze a pak spadne .... navic nas bordel-pokoj pojal doslova a zacal tam chodit curat a jednou jsem ho chytla, ze se steloval na kakani .... takze ted bez dozoru nahoru nesmi emoticon, ale muze se volne pohybovat po celem spodku (kde pres den stejne porad jsme) a az prestane curat doma, tak bude mit k dispozici obyvak s kreslama a gaucem .... a ted ma pres den i porad otevrene dvere na zahradu, takze dole ma prostoru dost.
11. srp 2010 v 15:01  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 josefka: ja bych ho nahoru nebrala ... mohl by pak zase zacit si to vyknucet i vecer... Lehla bych si k nemu dole ... emoticon i kdyz je to nepohodlny no.
11. srp 2010 v 15:09  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Zdáááár jsme na místě emoticon

Josefko - pes je smečkovitý zvíře..to ho můžete zavřít rovnou na dvoře emoticon
11. srp 2010 v 15:32  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 ja sem ted balila vecnost balik na postu, mam papri po cele kuchyni, lepici pasku az za usima a dvakrat sem to musela predelat, emoticon ted to potahnu na postu, m zacal prodavat nejaky kramy na e-bay emoticon
11. srp 2010 v 15:38  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 hmm emoticon jsem chtela jit vencit a vypada to na dest emoticon .... anebo jsem tu zkejsla ponekud dele, nez jsem si myslela a uz se stmiva emoticon
11. srp 2010 v 15:39  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Ahoj pejskarky,
tak se podelim i o nasi vychovu/nevychovu ohledne spani hafin.

Kdyz jsme malou privezli (zhruba mesic a pul zpatky), tak prvni noc jsme ji nechali v jejim pokojicku (vidi na nam z nej az do postel) a strasne plakala, tak druhou noc jsme dali psi pelisek do loznice vedle postele.
Budila se 5x za noc a musela jsem ji aspon pohladit, aby vedela, ze jsem tam s ni... to trvalo tak 14 dni, od navratu z dovci spi sama (teda s Obie) v jejich pokoji a k nam chodej rano kdyz zvoni budik, pomazlit se do postele...
Rada bych casem odstranila i to lezeni do postele...uvidime.
Kazdopadne se nam osvedcilo postupny osamostatnovani emoticon

Staff je teda rasa, co lina hodne a pritel je taky astmatik, ale psi mu nastesti nevadi.

Mius taky me napadlo s tim chlapkem z realitky a hovnama - ja jsem takhle mela jako mala jezevcika a jednou vyjmecne smel jit se mnou k babicce na vikend, v noci sel deda do kuchyne a slapnul do louzicky a kdyz si v koupelne tu nohu myl, tak se mu ten zmetek vysral do pantofle, kterou mel na zemi a samozrejme si toho nevsiml a tu botu si nazul i s tim hovnem... A to bylo naposled, co byl u nich na navsteve emoticon emoticon emoticon emoticon
11. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 pisu jak debil - melo tam bejt, ze nam vidi z toho pokoje az do postele
11. srp 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 rubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
ja du na tu postu, chjoooooooooooooo
11. srp 2010 v 15:52  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 rubi: emoticon sikovnej pejsek, asi nemel dedu moc v lasce
11. srp 2010 v 15:56  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Mijuš, ta paní, co volala má prej asi 150 kilo a hubu jak boxer emoticon Já ji teda neviděla, ale mamka říkala, že ta má právě co říkat.

Jak píše Sári, pes je smečkovitej tvor a pokud je zavřenej sám, tak je logicky, že všechno ničí. Pes ničí věci ze stresu nebo nudy. A když je sám, tak má stres. Celou dobu u maminky byl se sourozencama a maminkou 24 hod denně. Já zastávám názor, že pes patří k lidem a když jsou ti lidi třeba v prdeli, tak tam má být i ten pes. A ne ho zavřít někde samotnýho, když to prostě nezná. A hlavně, vždyť se přece musí učit chodit čůrat ven, ne? Já teda když mám štěně, tak ho nenechám čůrat ani na noviny, ani nikde jinde a v noci prostě 3x vstanu a jdu venčit. Což se mi taky osvědčilo, protože za týden ten pes umí chodit ven. Nejhorší je učit psa na noviny. Za prvé bude obchcávat všechno, co se bude válet na zemi (protože je naučenej) a za druhé, pokud je to kluk, tak pak zvedá nožičku a to teda noviny nezachytí.

josefko, musíš učit postupně. Když budeš odcházet pryč, tak ne hned na 5 hodin, ale na 5 min, pak se vrátit, pak na 10 a takhle postupně učit.
11. srp 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Al - naprostej souhlas emoticon a to čůrání na noviny je katastrofa největší emoticon
11. srp 2010 v 15:59  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 rubi emoticon emoticon emoticon emoticon
sarinka - to neni fer emoticon emoticon ..... ja fakt nevim co mam delat - na jedne strane pejsek a na druhe manzel s astmatem emoticon emoticon. Kdyby kurna dostal tu reakci hned, jako na jine psy, tak jsme Tanga vubec nemeli, abychom se do tehle situace nedostali emoticon emoticon emoticon. Ja byla zvykla spat se psem v posteli emoticon, ale ted je loznice jedina mistnost, kde m. muze volne dychat emoticon
Tak ja budu vstavat, az se rano probudi, vezmu ho nahoru a az bude umet chodit po schodech, tak mu nechame moznost chodit nahoru - snad se do te doby i umoudri ta alergie a budeme moct spat pri otevrenych dverich a on bude mit moznost vyberu. Bud dole v kuchyni a nebo nahore na chodbe pred loznici.
11. srp 2010 v 16:02  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 josefko, manžel si zvykne. My když si pořídili první kočičku, tak jsem zjistila, že mám alergii. A při představě, že ji budu muset dát pryč mě rychle přešla.

Ale to je přece dobře, že ji nedostal, protože by jste ho pak neměli emoticon On si zvykne. Podle mě, bys s ním měla teď spát radši ty dole a v noci ho venčit (jinak se pak budeš potýkat s velkýma problémama ohledně čůrání). Až se to naučí, tak už bude manžel zvyklej.
11. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Zdar. Ja patrim taky k vyjimkam, co nema psa v posteli. Mame tu mriz, takze nas vidi, ze tam jsme. Driv u ni knucela, ted uz nekdy jen rano, tak ji poustim obcas k nam pomazlit. Nejak to chape, protoze na dovolene nebo na chalupe do postele muze jen doma ne a nema s tim problem.

Jsem si dnes koupila tenisky a nejak mam pocit, ze mi jsou vetsi, chjo.
11. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 josefko nepropadej panice to bude v pohode, ted par dni bude plakat protoze si zvyka a je malej, kdyz bude palkat tak jdi k nemu, bud si lehni dole s nim a nebo s nim jdi do toho vedlejsiho pokoje, jak bude starsi tak si postupne zvykne a potom mu nebude vadit spat venku pred loznici uvidis emoticon dulezity je nepretahovat mu pelisek, rozhodni se kde chces aby ho mel a tam ho nech porad, kazdy vecer pred spanim ho tam dej, muzes mu tam dat nejaky svoje obleceni aby te tam citil, a jdi spat, kdyz bude plakat tak bud s nim, postupne to bude min a min, pejsci potrebujou rutinu, on casem bude vedet ze spinkat se chodi do pelisku
nejlepsi misto bude asi fakt na te chodbe u vasi loznice aby se necitil tak sam
jeste Victoria rikala ze i pomaha kdyz maji ten pelisek uzavrenej, jakoby boudicku nebo tak, citi se bezpecnejsi
11. srp 2010 v 16:38  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 jo a tkay kdyz bude plakat vem ho ven, je mozny ze se mu chce, nauci se tak o to rikat
11. srp 2010 v 16:39  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 My máme iglů, ale ona v něm nespí...spíš se do něj chodí zašívat. emoticon
11. srp 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 diky holky za cenne rady. Poohlidnu se po tom uzavrenem pelisku, to muze byt dobry napad - vyhodim boty a dam tam boudicku emoticon
11. srp 2010 v 17:24  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 zdarec, rubiiii emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

no s tím spaním jsem tu už psala mnohokrát, že jsme jí do postele taky nechtěli a nelezla dokud jsme měli menší, když jsme si pořídili větší, tak jsme jí odháněli a jen co jsme usnuli, tak tlapku po tlapce (nenápadná jak éňo v trávě) se vplížila a ráno jsme jí našli v posteli a to už jí neodnaučíš, takže teď spinká s náma a v zimě pod peřinkou, aby nám nenastydla emoticon emoticon emoticon emoticon a rubi má pravdu, líná strašně moc, ty maličký jehličky mám všude emoticon
11. srp 2010 v 17:24  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 josefka: jen aby si nespletla pelisek s hrackou, jako nase trdlo emoticon . Jeste ted si svoje pelisky zere emoticon .Nastesti se nam podarilo sehnat kostky, ze stareho gauce a ty ji ted chvili vystaci, takze ma pekny lezenicko ...
11. srp 2010 v 17:29  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 naší princezně podle mě skoro chybí období po operaci, kdy měla všude matrace a leženíčko, aby mohla kdekoli bucnout emoticon
11. srp 2010 v 17:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 sim, vy jste se o holčičku starali znamenitě emoticon emoticon

Já třeba chápu, že někdo nechce velkýho (i malýho) psa v posteli, nevleze se tam nebo strach, že z něj bude placka. Ale pes by měl být u pánečka. Měl by cítit jeho blízkost. U dveří do ložnice ještě ok, protože tam vidí, slyší i když se nemůže přitulit, ale je tam. Lepší je teda pelíšek vedle postele, ale zase někteří se prostě připlíží a v noci v té posteli jsou emoticon
11. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 alll - no snažili jsme se, jsem moc ráda, že už to není poznat, že před měsícem měla řezané bříško, miláček můj emoticon emoticon já už jsem ráda, že s náma spí, pač taková ohřívací láhev na zimu, bezva emoticon emoticon emoticon se mi natáhne podél zad a super, záda v teple, hotovo a v noci mi občas taky hřeje nohy, když si na ně položí hlavičku emoticon
11. srp 2010 v 17:57  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 jdu cvičit emoticon
11. srp 2010 v 17:58  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ono taky jak kterej pes, treba Dusty ma rada svuj klid, do loznice ji vecer musim volat a kdybych nezavrela dvere tak se sla vyvalit nekam jinam a z nejakyho duvodu radsi spi na zemi nez v pelechu

my ted budem muset vyresti s tim vyrvalem co delaji kdyz je necham jenom chvilicku samotny, noel zacne okamzite vriskat jak hysterka, dusty steka a meg to kombinuje, jenom cekam kdo zavola policajty a ti nam vyrazi dvere ze jsou ty psi buhvi jak dlouho bez jidla a piti zavreni emoticon
11. srp 2010 v 18:20  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 All - me v loznici nevadej, ale ony si rady zalezou do pokojiku, protoze na nas vidi, ale maji pro sebe celej gauc...
A navic se na nas muzou kdykoli prijit podivat, v noci se ujistujou, ze jsme porad v posteli emoticon

Simi, nas to ceka taky... hned po prvnim harani pujdem na sterilizaci emoticon Obie je taky sterilizovana a doktor rikal, ze i diky domu nemela nikdy zadny "holcici" problemy a zustala hrava a fyzicky zachovala i ted ve 12ti
11. srp 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 rubi to mate uplne znacka ideal ze maji holky svuj pokojik vedle vaseho, my to mame pres chodbu a to by se jim nelibilo, ale me jo, bych si konecne zas vrzla po sto letech emoticon emoticon
11. srp 2010 v 18:51  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 asi jak ktery pes, Maxik mych tchanovcu chodi spat sam do jineho pokoje ..... i psi maji radi svuj klid emoticon.
Jinak ten nas si pelisek uz morduje, takze smula emoticon
11. srp 2010 v 18:56  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš