Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bobtail (32 r.)
3
Registrovala se 3. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2618 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 4. července 2008
    V Praze na Chvalském zámku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
bobtail (32 r.)
3
Registrovala se 3. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2618 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 http://www.super.cz/vtipky/12084-super-momentka.html emoticon
26. črc 2008 ve 22:22  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
Registrovala se 24. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 808 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
Registrovala se 24. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 808 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
    Slovensko
 emoticon
27. črc 2008 v 01:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
    Region Brno
 tripplebi - jezis, co to mohlo byt? Teda, ta vetka je dilo, rict ze ockuje, to je docela sila... Myslis, ze nejaka vosa? To by myslim tak rychle nespuchlo, ne? Chudak stendo, ten se musel bat emoticon
28. črc 2008 v 10:50  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 bobtail - paradni fotka emoticon
28. črc 2008 v 10:51  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
 hveru, ja si myslím, že to mohla byť nejaká osa a že hugo má dobrú imunitu, keď hned zabrala. ta veterinárka mohla očkovať kone alebo kravy na družstve. boli sme na dedine.
28. črc 2008 v 11:17  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 tripplebi - aha, ja myslela ze jde o klasickou vet. ordinaci jako je ve mestech, netusila jsem ze ma vase vetka vyjezdy... To moje maly pako chyta mouchy a vubec vsechen hmyz, tak se bojim aby nezacal chytat i vcely a vosy emoticon
28. črc 2008 v 15:57  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
 hveru, to nebola moja vet. my sme boli na chate v lese a číslo na ňu som našla na nete. som vybrala veterinárku, čo bola v najbližšej dedine. emoticon

aj mne vždy vlasy dupkom stoja, keď hugo ide žrať všetok hmyz, čo je dostatočne veľký a hýbe sa.
28. črc 2008 ve 22:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 tripplebi - se stenatama je to sranda, zerou na co prijdou emoticon Dejv ma vzdycky takovou radost, kdyz neco ulovi na terase, ze me to hnedka prinese ukazat - asi si mysli, ze si budem tim broukem hazet emoticon O vikendu donesl pritelovi cvrcka emoticon
29. črc 2008 v 08:14  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
 no náš hugo až taký lovec nie je, ten má radšej igelitové sačiky, konáriky ale naj je hrabať sa v zemi. asi máme doma krtka ani psa. emoticon
29. črc 2008 v 09:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
francy
Registrovala se 21. května 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 2336 příspěvků a 3 alba.
  • Svatba byla 5. června 2009
fotoportrét
fotoportrét
francy
Registrovala se 21. května 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 2336 příspěvků a 3 alba.
  • Svatba byla 5. června 2009
 caute, baby.. my mame tiez takeho lovca doma ako vy.. raz nam dokoca doniesol domov mys emoticon emoticon skoro som odpadla emoticon emoticon
29. črc 2008 ve 23:49  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobtail (32 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
bobtail (32 r.)
3
 Zdravím holky, tak to tak vypadá, že sem začnu chodit častěji emoticon . Nakonec jsme neodolali, zbláznili se a pořídíme si pejska emoticon . Večer si jedem pro štěně bígla a jelikož je to náš první pejsek, tak uvítám všechny rady všeho druhu emoticon . Hlavně pak co se týče péče o štěně emoticon . Doma ho zatím tedy nechávat nebudeme, manža si ho vezme zítra sebou do práce, aby nebyl sám a já se zatím domluvím se svým šéfem, že bych si ho - dokud nepovyroste brala do kanceláře emoticon . Bude to fenečka, už se moc těšíme emoticon . Jo a ještě bych uvítala rady ohledně sbližovaní s kočkou emoticon .
3. srp 2008 v 15:50  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
 ahoj bobtail. ako sa bude volať? my sme mali doma dve mačky, keď sme si priniesli domov nášho hafana a zvykol si na ne v pohode a aj mačičky. on ich strašne rád naháňa a mačičky ho aj samé provokujú a tak sa hrajú. emoticon

my sme boli dnes v útulku ukázať, ako ten náš hafan strašne narástol. a tiež sme boli vybaviť hotel pre psov, lebo na svadbu si ho vziať nemôžeme. emoticon
3. srp 2008 v 17:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
Registrovala se 3. července 2006 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 15 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
Registrovala se 3. července 2006 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 15 přátel. Region Brno.
 bobtail: doporučuju vzít si tak na měsíc volno emoticon a po dalším měsíci učit pejska po menších časových úsecích být sám doma. Předejdeš tomu, že pejsek bude později trpět samotou, když ho začnete nechávat doma místo braní do práce. Jinak speciálně u bígla upozorňuju, že prvních několik týdnů bude vyžadovat neustálou pozornost, veškerý tvůj čas, bude si chtít třeba hodinu hrát, pak venčení, jídlo, chvilku se vyspí a nanovo hodina hraní .... celý den pořád dokola (já bych tohle při práci nezvládla). Čím víc se mu budeš věnovat v cca prvním půl roce až roce o to víc pohodovější a bezproblémovější bude později. Vím o čem mluvím, jeden bígloš mi tady právě po náročném víkendu odfukuje na posteli emoticon
3. srp 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kulenka
2
Registrovala se 24. července 2007 na beremese.cz. Přidala 130 příspěvků a 1 album. Má 23 přátel.
  • Svatba byla 27. září 2008
    Zámek Lobeč, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
kulenka
2
Registrovala se 24. července 2007 na beremese.cz. Přidala 130 příspěvků a 1 album. Má 23 přátel.
  • Svatba byla 27. září 2008
    Zámek Lobeč, Region Mělník
 Ahojka emoticon
Jen sem tak nakukuju emoticon
Jindri máme 14ti letou dalmatinku a problémy s počůráváním jsme měli taky emoticon Ráno - louže, přišli jsme z práce - louže, večer po jídle - louže ... ale asi byla nastydlá, dostala od veta nějaké prášky, protože jí našel něco na plících a je to v pohodě.
Hodně pije, ale nepřišli jsme na to proč - už 2x jsme byli na kompletním vyšetření s odběrem krve, nález na ledvinách je odléčený ale nic se nezměnilo.
Zato je pořád otlučená, už se pořádně neudrží na nohou, takže sebou občas sekne na dlažbě nebo když se moc rychle rozeběhne ... včera si rozsekla kůži pod okem - prudce se otočila a uhodila se o roh emoticon Ale jinak je to pořád zlatíčko, naštěstí má dobrou kondici emoticon Štěstí je, že je skoro pořád někdo doma, kdo se jí může věnovat emoticon
3. srp 2008 v 19:03  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobtail (32 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
bobtail (32 r.)
3
 Tak už je tu s námi, právě spinká s manželem v posteli emoticon .

Tripplebi nějak jsme nemohli nic vymyslet, manžel plácnul Maya, tak jí to zůstalo emoticon . On chtěl říct Mailou, nebo jak se to píše a zkomolil to emoticon . Sbližování s kočkama je zatím více než slušné, starší Anabell je v pohodě, je na ní hrozně zvědavá a malá za ní běhá a chce si hrát emoticon . Takže sranda. A ta mladší Cookie, to je ještě kotě, tak si snad taky zvykne, i když zatím se straní emoticon . Ale je to lepší než syčení, vrčení a sekání emoticon . Už máme za sebou první domácí loužičku a po malé procházce se i poslušně vykadila emoticon .

chroustinka na měsíc volno si fakt vzít nemůžu emoticon . Jsem účetní a takhle dlouhá dovolená je nereálná. Ale jak jsem psala chci si ji brát sebou do práce, nejlíp na střídačku s manželem. On jezdí z dodávkou a sváží balíky, tak by ji měl v autě a dělal s ní přestávky na venčení a hraní, navíc má nějak kolem poledne 3 hodiny volna, kdy nemá co na práci, takže by se jí v téhle době hodně věnoval. Jinak si asi napíšu na týden dovolenou, ještě jí mám hodně a budu s ní doma emoticon . Koukala jsem do albíčka, máte skoro stejného jako my, Maya je hodně podobně zabarvená emoticon . Je to holka nebo kluk?
3. srp 2008 ve 22:51  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
 bobtail, tak to naše zverstvo sa sem tam aj seká, hlavne staršia mačička si nenechá len tak všetko ľúbiť. ale to je pre to, že naša staršia micka považuje celý byt za svoj. emoticon a havo zas berie, že mačky sú jeho. emoticon inak, pozerala som tvoj album a ja budem mať presne tie isté sandálky. emoticon
3. srp 2008 ve 23:14  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
 U nás to bylo naopak, pes si zvykal na kočku...První dny jsme mysleli, že ho klepne pepka, jak chudák žárlil, byl úplně hotovej a toho mrňavýho vetřelce doma nehctěl...A teď po roce? Kočka jednou tak velká jak on a jsou nejlepší kámoši. Spí spolu, jí spolu...Jen ten dort nám zatím neupekli emoticon
4. srp 2008 v 07:37  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
 Allie- emoticon emoticon emoticon
4. srp 2008 v 10:10  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 bobtail: je to kluk (15 mesicu). Chapu, ze mesicni dovolenou si asi kazdy vzit nemuze, jenom se ti pak muze stat, ze kdyz bude mala s vama jezdit porad do prace, tak si nebude zvykat byvat doma bez vas a az se rozhodnete, ze ji tam budete nechavat muze to hur snaset (stekani, niceni veci apod.). Stene potrebuje urcity staly rezim, na ktery si zvykne (mit nejake stale "doma") a bude se citit v pohode. Obzvlast kdyz je v novem prostredi odtrzeno do maminky a od sourozencu. Dále si nedovedu prestavit jak bych krmila stene 4x denne a u toho jezdila autem (po jidle ma stenatko nerusene spat a travit ne se nechavat trepat v aute a blinkat). Ale to je jenom muj osobni nazor nikomu ho nevnucuju, jen mi to pripada prinejmensim zvlastni a nestandardni.
4. srp 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
 bobtail, ja si myslím, že to zvládnete, aj keď si ju budete brať do roboty. hlavne, že nebude Maya sama.
4. srp 2008 v 10:57  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 bobtail - presne jak pise chroustinka, mozna by ji bylo lip doma, nez v aute, stene stejne porad spi, takze ta dovca by mohla byt klidne jen tyden, dva ... kdyz ji budes s sebou vsude brat, bude se hur ucit na to, ze ma byvat sama, muze se rozvinout separacni uzkost a ses v haji a dovolenou na mesic si budes chte nechte vzit emoticon Hlavne nezapomen malou socializovat a vsecko ji ukazovat emoticon Proc jste se rozhodli prave pro bigla? Drzim palce a preju pevne nervy a hodne radosti se stendem emoticon emoticon
4. srp 2008 ve 13:13  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 bobtail, tipplebi: nemyslela jsem to nijak zle (mozna to tak trosku vyznelo emoticon ), jenom kdyz jsem si porizovala pejska ja, tak jsem na to byla maximalne pripranena a skutecne jsem byla doma vic jak dva mesice jen s nim (a nahrazovala mu maminku a sourozence) a maximalne jsem se mu venovala. Odmenou mi ted je naprosto bezproblemovy a vyrovnany pes schopny byt bez jakehokoliv destruktivniho ci hlasoveho projevu doma kdyz jsem v praci. Nejde jenom o to mit stene a pockat az vyroste a cekat ze tim vsechno konci. Ano stene potrebuje hodne casu, ale dospely pes ho potrebuje take hodne, i kdyz uz jinak. Obzvlast bigl. Nemam rada kdyz si bigla poridi lide, kteri po roce zjisti, ze maji doma naprosto nezvladatelnou ctyrnohou bytost (jen proto ze podcenili vychovu) a rikaji, ze bigla by si uz v zivote neporidili. Takova vypraveni potom mezi "pejskari" velmi skodi tomuto fantastickemu plemeni. Preju hodne zdaru a hlavne stastnou fenecku.
4. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 chroustinka - ja byla s psikem doma taky dlouho doma, poridila jsem si ho kdyz jsem menila praci, takze jsem mela 2 mesice nucene dovolene od byvaleho zamestavatele, coz mi jedine prislo vhod emoticon Naucila jsem ho presne jak rikas, vsechno tak, jak ma byt, hlavne byt doma a nestresovat se, ze nekdo odchazi, to je vazne hodne dulezity, tohle treba hodne lidi podceni a pak jsou z toho nestastni jak lidi, tak pes emoticon Ten nas si teda obcas zasteka, ale neni to nijak velka tragedie emoticon Tedka ma novou zabavu, snazi se sezrat prouteny pelech, takze musim porad vymyslet, co udelat aby toho nechal, potvora emoticon
4. srp 2008 ve 13:41  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 hveru: presne takhle jsem to myslela a mela jsem to velmi podobne jako ty. Nas taky par veci znicil ale bylo to v ramci puberty a podarilo se nam to po par rozparanych papucich a jednom pelisku napravit a uz to nedela. A nevyje ani nesteka kdyz nejsme doma (to zas vim od sousedu). Co mas za pejska a jak je stary? Koukam ze jsi asi taky z Brna emoticon
4. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 jj taky z brna emoticon Mam stredniho pudla, tedka ma 8 mesicu, fotku mam tady, muzes mrknout emoticon http://www.rovnovaha.com/index.php?option=com_zoom&Itemid=26&catid=2
On si tedka cvici zuby, takze i kdyz ma milion hracek, tak stejne ten pelech ho proste laka, a kdyz uz na nem zacal pracovat, tak si asi rika, proc ho nedorazit emoticon Chodite na nektery cvicak? (jak tak koukam do albika, tak jsme se nikde jeste nevidely emoticon )
4. srp 2008 ve 14:08  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
 no, ja som si na toho nášho netopiera (má veľké uši emoticon ) dovolenku neprala, keďže ja mám vlastnú firmu, môžem byť doma ako si to ja naplánujem. ale prvý týždeň som s ním bola non-stop a potom si ľahko zvykal, že na čas odchádzame, pretože máme doma ešte babku a dve mačky, tak v podstate nikdy nie je sám.

budúci týždeň ideme stavať búdu a koterec a bude potom bývať vonku na záhrade. aj to si beriem voľno, aby si tam postupne zvykol.
4. srp 2008 ve 14:13  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 chodime do k9 v liskovcu (ulice souhrady) ke gabine pavlickove, chodime tam uz skoro rok. Dejvik je krasavec emoticon
4. srp 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Pejsek-koule u nohy??

mousse • Dnes ve 14:25
Ahoj holky, dámy, paní,nevěsty,
nedávno mě chytil nápad, že bychom si mohli pořídit pejska. Samozřejmě malého, protože bydlíme v paneláku. Sehnala jsem kříženku jorkšíra a čivavěnky, krásnou, maličkatou a i za dobrý peníz. Okolí-rodina-však namítá něco v tom slyslu že jsme hloupí a uvazujem si kouli u nohy jen rok po svatbě, že se nikam nepodíváme (zahraničí), budem muset být pořád doma, budou to další výdaje když teď vyjdeme s chlupem a tak...
Tak mě zajímá váš názor. Je opravdu uděl mladých pejskařů sedět doma kvůli psovi a kolik vás tak mazlíček měsíčně stojí? Nejsme zrovna milionáři, manžel je v invalidním a já jsem teď dostudovala, naštěstí s výhledem na dobrou práci...
Díky za všechny ohlasy
emoticon

elis0909 • Dnes ve 14:30
no tak s tímhle "problémem" zápasíme s manžou už x let....já psy miluju, on sice taky, ale dívá se na to jinak a poslouchám pořád jen "Co bude pejsán dělat, když my budeme v práci?", "Chudák pes v paneláku" apod apod.....jsem z toho akorát nasraná, páč od rodičů jsem poslouchala skoro to samé, ale stejně se mi je povedlo ukecat a nikdy problém se staráním se o pejsána nebyl a ted, když jsem už dááávno dospělá, tak to poslouchám zase od manži emoticon , ale nevzdávám se a prudím a prudím pořád a snad se ho jednou dočkám

jinak je fakt, že pejsán není chvilková záležitost, je třeba si to pořádně promyslet, ale pokud máte blízko rodiče nebo někoho, kdo vám pejsána v případě dovolené pohlídá, tak bych to neřešila emoticon

lu23mana • Dnes ve 14:30
Ahoj,urcite to neni tak ze budete diky psovi sedet doma,vzdyt se daji podnikat vylety s hafanem,kdyz chces tak se to da vzdy nejak zaridit.A kdyz budete chtit nekde na dovolenou kde pejsek nemuze tak musis mit nahradni reseni kam ho dat.

princezna • Dnes ve 14:34
ano je to závazek , o který se budeš muset postarat a kvůli tomu si taky občas něco odpustit

lu23mana • Dnes ve 14:35
a co se tyce financi,pokud je to maly pejsek tak ten ti toho tolik nesni,jen clovek musi pocitat s tim ze jak bude starnout bude treba sta vice penez,ale to je jeste daleko kdyz je to stenatko.
Ja jsem ted na pejska sama rozesli jsme se s pritelem a musim rict je to sice narocnejsi v tom ze jsem na neho sama,ale hodne mi pomaha,dava mi lasku ,diky nemu mam porad co delat,tesim se domu protoze vim ze me tam nekdo ceka.nedala bych ho

broucina • Dnes ve 14:39
Tak my si pořídili společného pejska rok před svatbou. emoticon Je to náš mazlík a bereme ho všude sebou, i svatbu absolvoval s námi (viz naše album), fotky by byly bez něj úplně fádní. emoticon Je schopen zůstat nějakou dobu sám doma, ale většinou pro něj máme hlídání - manželovi rodiče jsou nadšení, když si našeho ďáblíka můžou půjčit. Ale určo nesedíme doma kvůli hafanovi. Bereme ho prostě všude, bysme to prostě bez něj nevydrželi....a vzhledem k tomu, že chceš malého hafana, tak není problém ho šupnout do tašky a jít třeba i do obchodu (kolikrát jsem viděla v ikei někoho s hafanem).

broucina • Dnes ve 14:40
A jinak finančně to není tak náročné, až na veterináře, ten občas vyjde hodně draho, ale snažíme se krmit dorbým krmivem a zatím to zvládáme docela dobře.

evulka25 • Dnes ve 14:47
tak tohle jsme měli taky, my si pořídili velkého berňáka a takovéhle kecy jsme taky slyšeli. Na to jsme jim řekli, že nám není 7 let, abychom si neuvědomili důsledky svých činů a že si ho pořizujeme se vší zodpovědností. Na výlety jezdí s námi, když jsme byli na dovče, hlídala mamka.

mousse • Dnes v 15:22
Tak rodiče máme jedny přes ulici a druhý 20 km, ale mamka se na to prave moc netvari tak ji nechci zatezovat nejakym hlidanim. tatka manzela uz psa ma (proto jsme shaneli fenu, aby se snesli), prave proto nam to tak trochu rozmlouval, ze je to pritez.. Dobry je, ze svagrovka ma 20km od nas domecek se zahradkou takze v lete bysme mohli prijet v klidu i s pesanem. A manza je skoro porad doma jak nechodi do prace takze to by snad nebyl takovy problem..spis jak potom za brachou do Brna, rikal ze mu pes nesmi pres prah emoticon
elis0909: doufam ze toho svyho taky prekecas a budete mit doma chlupace, ja ho premluvila pred chvili a v patek si pro ni jedu do Berouna.. emoticon
Ze je to zavazek a odpovednost na dlouha leta si uvedomuju. Bohuzel nekteri lide v mem okoli zamrzli v dobe meho detstvi a klasicke vety "mamiii ja chci psa". emoticon

lu23mana: to je mi lito emoticon preju hodne stesti at se z toho dostanes co nejrychleji. Na depku jsou pry pejsci balzám emoticon drzim palce

chaarleene • Dnes v 15:28
my teď pejska nemáme, moji rodiče mají 2...
pořizovali je s tím (teda nejdřív tu jednu), že věděli, že ta chovatelka, co jim ji prodala, je kdykoli pohlídá... teď, když rodiče někam jedou, tak venčí brácha nebo já nebo babička, podle situace...
jsou to pudlice a jsou celkem nenáročný, celý dopoledne spí, jsou tak naučené, že když jsme pak o víkendu doma, tak jsou jak lemry, protože jsou zvyklé dopoledne prochrápat (když je člověk jde venčit v 11 dopo, tak se většinou ani nevyvenčí). vzhledem k tomu, že to jsou gaučáci, tak na procházky moc nechodí, akorát vždycky běhají na zahrádce, když se venčí...
a co se týče žrádla - mamka teď přišla na dobrý šetřící "fígl" - oběma fenkám se docela kazily zuby, tak jim mamka přestala dávat jakékoli psí dobrůtky, piškotky, rozinky apod. a začala jim sušit na kostky nakrájený chleba nebo housky... pesiny se po tom můžou utlouct víc, než po kdejaké dobrůtce, přitom to je vcelku levné a ušetří za zubaře emoticon

takže abych to shrnula - třeba ty pesinky, co mají rodiče, nejsou nijak extrémně finančně náročné, nejsou náročné ani na prostor a čas páníčků, stejně se nejradši přitulí k páníčkovi a nechávají se vydrbávat a když jsou doma samy, tak spí... rozhodně přinášejí všem víc radosti než starostí emoticon

lu23mana • Dnes v 15:29
prave pejsek me z toho dosta,slo na nem poznat jak je z toho vseho smutny.nasi nam taky rikali ze jsme blazni ze psa ne,mam rodice 400km od sebe ,ale pokazde kdyz jedu domu tak ho beru sebou ,proti tomu nic nemaji,jem nemam tady v Praze nikoho kdo by ho pohlidal az na byvaleho ,ale jak rikam uvidim jak dlouho mu to vydrzi.
4. srp 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 chroustinka - my chodime uplne na opacnou stranu - na ostrov a na zetor, tak to se asi nepotkame emoticon Cvicime od jeho ctyr mesicu a vzdycky se tam desne tesi emoticon Tedka jsme meli na zetoru letni prazdniny, tak chodime jenom jednou tydne, tak uz se tesim, az zase zacneme dvakrat, je pak paradne vybehanej a spokojenej emoticon
4. srp 2008 v 15:39  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
fotoportrét
fotoportrét
chroustinka
1
 no my bydlime kousek od zetoru na velke klajdovce ale jezdime prave do toho liskovce protoze je tam fajn parta a cvicitelky jsou naprosto senzacni a navic tam chodime i na agility. My cvicime i o prazdninach dvakrat tydne akorat tenhle tyden ne pac je pesan nemocnej (dovezl si z tabora laryngitidu ci co).
4. srp 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš